Як правильно утилізувати автомобіль

Рано чи пізно, але настає час, коли термін придатності транспортного засобу добігає кінця. Як у такому разі має діяти автовласник?

Отже, коли стає очевидним факт, що авто вичерпало свої експлуатаційні ресурси, власник повинен звернутися у сервісний центр МВС для зняття його з обліку. Зняття з обліку,  в  таких  випадках, проводиться  без  огляду транспортного засобу.

Для проведення операції, громадяни надають адміністратору сервісного центру МВС паспорт, ідентифікаційний код та здають реєстраційні  документи і номерні  знаки.

Вивільнені,  після  зняття  з  обліку  транспортних  засобів у зв'язку з їх вибракуванням, складові частини залишаються  у  розпорядженні власників. Звернувшись із запитом, на них можна отримати довідки  встановленого  зразка. Номерні позначення агрегатних частин піддають знищенню чи невідновній деформації.

То ж, якщо маєте розкомплектований автомобіль, що роками займає місце в гаражі чи псує своїм похмурим виглядом Ваше подвір’я, надайте йому останній шанс бути корисним – здайте на утилізацію. Тим паче, що матеріальних витрат при знятті з обліку не зазнаєте, адже послуга в сервісних центрах МВС надається безкоштовно.

Найближчий до Вашого міста знаходиться територіальний сервісний центр № 5346 Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області, що розташований за адресою: Кобеляцький район, село Бутенки, вул. Зоріна 7-а.Автор: Прес-служба РСЦ МВС в Полтавській області
Поділитися:
25 листопада 2016 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації