Як завершити процес посвідчення права на земельні ділянки

Набуття права на земельні ділянки, зокрема за рахунок земель сільськогосподарського призначення, реалізується на загальних підставах та в порядку відповідно до вимог чинного законодавства. На початковій стадії здійснюються дії щодо отримання рішення (наказу)  про дозвіл на розробку документації із землеустрою на бажану земельну ділянку.

Після отримання рішення (наказу) проводяться роботи по формуванню земельної ділянки як об’єкта права через розробку відповідної документації із землеустрою, здійснюється процедура її реєстрації в національній кадастровій системі з послідуючим отриманням витягу з Державного земельного кадастру про дану земельну ділянку.

На черговій стадії затверджується документація із землеустрою та приймається рішення (наказ) про передачу зазначеної земельної ділянки у власність.

На завершальній стадії здійснюється реєстрація права власності на земельну ділянки в органах державної реєстрації прав або у нотаріуса.

Лише по завершенню вищезазначеної процедури земельна ділянка переходить з державної власності у приватну, а громадяни набувають повні права на неї, а саме права на самостійне користування належною земельною ділянкою чи права на її розпорядження, зокрема реалізації даного права шляхом укладання цивільно-правових угод (продаж, дарування, застава, інше) чи укладання договору оренди.

Поділитися:
3 серпня 2017 | Категорія: Юридична консультація

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації