За яких умов рибальство може бути платним?

На ізольованих водоймах місцевого значення або ділянках таких водойм можуть створюватись в установленому законодавством порядку культурні рибні господарства або КРГ. Режим любительського рибальства в КРГ встановлюється користувачами цих господарств. Розмір плати за лов риби в КРГ встановлюється користувачами цих господарств.

Водойми можна надавати в установленому законодавством порядку громадським організаціям для здійснення любительського рибальства на договірних засадах. Громадські організації, що об'єднують громадян, які займаються любительським рибальством, діють на підставі своїх статутів (положень), цих Правил рибальства і у відповідності до законодавства України.

Платне любительське рибальство може запроваджуватись на орендованих для риборозведення ставках. Умови здійснення такого рибальства та розмір плати за лов риби встановлюються користувачами (орендарями) цих господарств.

Крім того, платне любительське рибальство може впроваджуватись в спеціальних товарних рибних господарствах.Автор: Оксана Кулинич
Поділитися:
19 грудня 2017 | Категорія: Юридична консультація

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації