Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 ... 1151
7777 18 січня 2013, 21:30 На тему: Створіть свою традицію...
Аось до однієї знайомої --привітати з святом зайшло АЖ 12 чоловіків-- так вона говорила--що такої єнергії ще ніколи не мала- а що до ємоцій то бігло через край....
КЛАУС 18 січня 2013, 19:31 На тему: Чому заблукав Дід Мороз?...
ВЛАДА ЗЛОЧИННА. ПОТРІБНО СТАВИТИ КРАЙ !
Бувалий 18 січня 2013, 17:24 На тему: Не хочу ночувати під «біржою»!...
4. Villy пише:
«...мені здається автор не повинна б цитувати запис з блогу без згоди блогера.»

Навіть Азарова з його блогу цитують, не питаючи нікого. А стосовно вирішеної проблеми, то, напевно, це досягнення і Вашої публікації в тім числі. Безсумнівно, Ваше право, але мотиви видалення досить сумнівні.
Villy 18 січня 2013, 16:45 На тему: Не хочу ночувати під «біржою»!...
3. водій пише:
«Глянь, таки точно видалив.. Та ще і не один запис, а весь блог.. хм. »

Шановні коментатори. Мій блог не видалено, видалені записи, які втратили свою актуальність.
Проблеми з районним центром зайнятості вирішені, зараз щоденно дійсно приймаються 25-30 звільнених працівників заводу.
Що до цієї статті, мені здається автор не повинна б цитувати запис з блогу без згоди блогера. Тим більше, що на час друку статті (вчора, 16:44) запис було видалено!
вільний 18 січня 2013, 15:07 На тему: Клумби у Нових Санжарах огород...
Фонарики б"ють люди,троянди топчуть та крадуть теж люди,урни перевертають -люди.Так що колючий дріт для таких людей,а для нормальних-квіти.Комусь зручно ходити по вулиці голим але суспільні правила не дозволяють.А ходити по квітах аби лиш напростець можна?От і виходить що без колючого дроту ніяк."Читач"зручно викинути недопалок на тротуар ,до недавна так і було а зараз викидають в урни,звикли.Звикнуть ходити ,як люди по тротуарам ,а не як стадо.
ІГОР 18 січня 2013, 14:43 На тему: Отримання аліментів на повнолі...
Чи повинен я сплачувати аліменти і в якій кількості на повнолітню дочку , коли у неї перша група інвалідності,
а у менена вихованні троє неповнолітніх дітей.
Спасибі за відповідь
водій 18 січня 2013, 12:14 На тему: Кому потрібна п’яна Україна?...
Поки піднята така тематика, дозвольте запитати. Чи тільки я помічаю те, що суспільство, останні роки, все більше і більше починає проявляти... як би то сказать, ну якийсь такий ідіотизм чи то щось таке... Чи ще хтось?

1. У магазині автозапчастин, стоїть диветься на прилавок, там лежить потрібна йому запчастина, на ній приліплена ціна: "А скільки отой клапан стоє"?

2. У кіоску, пиріжки різного приготування - картопля, капуста, ну і т.д. Біля кожної купки пиріжків увіткнута бумажка із відповідним надписом і ціною: "А із чим оті пиріжки?" Дивеся на нього, очі ніби то тверезі, та і розмова не повільна без напрягу...

3. Звонять розпитати за продажній автомобіль. Розпитує за стан резини, за пофарбування, і у якийсь момент наступне запитання: "А там у фарах лампочки сотки чи пядесятки?" (Послухай, сказати хочеться, там ще також у колесах по дві атмосфери накачано. Може підпустити по 1.8?) Говорю - ні, не сотки, лампочки там пятдесятки. Ааааа... ну нехай я перезвоню.
читач 18 січня 2013, 12:03 На тему: Клумби у Нових Санжарах огород...
люди будуть ходити там де їм зручно а не там де їм скажуть
водій 18 січня 2013, 11:57 На тему: Кому потрібна п’яна Україна?...
Крім фінансової, є ще одна негативна сторона популяризації алкоголю. Націю, що п’є, дуже легко перемогти і знищити. Згадайте нещасних індіанців Північної Америки. Вони радо перейняли у блідолицих друзів потяг до «вогняної води». І були дуже швидко винищені європейцями. Бідні нерозумні індіанці… Вони вам нікого не нагадують?
Власне оця цитата і є вся стаття.

Все попереднє зовсім не туди.

Що до вживання алкоголю відносно здоров"я та грошей, то тут відповідь над то не однозначна, щоб так голосно кричати. Все залежить від того, як його вживати той алкоголь. Якщо це буде 70...120 грамм кожної вечері, так самісінько як чай чи кава, і алкоголь буде не той що куплений "на точці" а той що вигнали самі собі чи купили хороший бренд у магазині, то тоді авторе ви на 200% не в курсі справи. Адже розмірене грамотне вживання, навіть медициною рекомендовано. Нічого що у аптеках продається горілка настояна на травах, котра зветься "Бальзам" тієї чи іншої назви? І пр цьому коштує не набагато більше ніж сама ходова "чвертка" між народом. Як ви гадаєте, з якого б це дуру воно так? А от саме з такого, про котрий я рядком вище пояснив.

А от що до дибільного тупорилого народу... Тут навіть не гроші на першому місці. Гроші які ви підлічили це лише попутний бонус, на котрй увагу звертаєте ви, корим тих грошей одвічно не зватає. А "у них" а розмова йде за всю державу. Точніше про те, що від неї потроху лишається, с кожним днем, після нашого непомітного плавного відходу.
водій 18 січня 2013, 11:40 На тему: Не хочу ночувати під «біржою»!...
Тільки от він його учора видалив
Глянь, таки точно видалив.. Та ще і не один запис, а весь блог.. хм.
новосанжарець 18 січня 2013, 10:39 На тему: Клумби у Нових Санжарах огород...
8. рикошет пише:
«Отже про новосанжарців судити потрібно по квітах,а не по колючому дроту.»

якщо судити по квітах, то нащо ж позорити перед іншими гостями селища...
1. Володимир Паршевлюк пише:
«нашій країні у найближчому майбутньому не введуть «сухий закон» за прикладом тих-таки арабських країн.»

а це вже пропаганда встановлення шаріату та ісламського фундаменталізму!!!
1. Володимир Паршевлюк пише:
«Згадайте нещасних індіанців Північної Америки. Вони радо перейняли у блідолицих друзів потяг до «вогняної води». І були дуже швидко винищені європейцями. Бідні нерозумні індіанці… Вони вам нікого не нагадують?»

до приходу європейців індіанці горілочки не куштували а потом без привички бац і хана.
І іншим хто імунітету не має теж таке буде ;-))
авторе а Ви знаєте що хліб теж шкідливо їсти???
якби всі одразу від нього відмовилися то лише б в вашому містечку кожного дня можна було б економити по 25000грн. це 750 000 грн. на місяць 9 мільйонів на рік, це в середньому по 1100грн на кожного жителя. В масштабі України це 142.4 мільйона гривень на день, 51 мільярд на рік!!!!

Змінено 18.01.2013, 09:58
Нє, авторе, доводи не приняті.
Кому вигідно щоб українці пили пиво? Ну, звісно, тому хто це пиво виробляє, тому хто його транспортує, тому хто його продає. Ось вони - сволоти із сволот, які на нас заробляють!
Чекайте, а давайте прикинемо щось інше... Кому вигідно щоб ми їли чіпси? Точно: тому хто їх виробляє, тому хто транспортує і продає.
А кому вигідно, щоб ми їли хліб? Знову ж таки тому хто на ньому заробляє!
І навіть можна взяти «святєйше» бажання автора бути здоровим. На ньому також заробляють, при чому не набагато менше ніж пивовари! Кому вигідно щоб ми займалися спортом, вели здоровий спосіб життя, ходили на фітнес\бокс\плавання і т.п.? А всім тим, хто заробляє на різного виду стимуляторах, біодобавках, вітамінах, тим, хто заробляє на своїх секціях, фітнес-клубах, спортзалах і басейнах, тим, хто заробляє на світовому футболі, колотить бабло із простих фанатів, або юних спортсменів і платить десятки мільйонів, купляючи якогось гравця у свою команду, чи, наприклад, конструюючи новий болід для «Формули».
Ба, у нас навіть релігія колотить бабло (їм вигідно, щоб більше людей увєровалі і знали як «жити правильно»), та похоронні бюро (цим вигідно щоб якомога більше людей помирали).

Так що у сучасному світі будь-яке споживання, і навіть не дуже споживання призводить до того, що хтось на комусь заробляє. Більше чи менше, але заробляє. І фітнес-інструктора, в першу чергу, цікавить його зарплата, розмір якої залежить від кількості відвідувачів, а не те, чи будете ви здорові, чи не дуже. Йому вигідно, щоб ви не хворіли - бо тоді свої гроші ви нестимете лікарю, а не йому. І вже точно йому не вигідно щоб ви померли - бо ваші гроші підуть до гробаря, а не йому.
1. водій пише:
«Не дописувач, а постійний відвідувач. Чуваком би ще його назвали. »

Ну чому не дописувач? Написав же від себе матеріал у блозі.
Тільки от він його учора видалив. Невже таки його начальство чи чи ті ж такі "служби" висікли і залякали, рота заткнули? Як по-українськи! І як по-тупому!.. Люди явно своїх вигод не уміють бачити ніде...
рикошет 18 січня 2013, 06:26 На тему: Клумби у Нових Санжарах огород...
Коли Ви диветесь на щось через вікно,бачите те що за вікном .а не скло.Отже про новосанжарців судити потрібно по квітах,а не по колючому дроту.А логіка у мене не німецька, а українська,адаптована. Колючка, хіба це приниження? От моя заробітна плата і пенсія моєї мами- це приниження.Прем"єр що гаворить суржиком- приниження.Бажання мати 100 державних мов - приниження.
водій 18 січня 2013, 03:34 На тему: Не хочу ночувати під «біржою»!...
..написав про проблему з районною службою, яка торкнулася..
Якою службою? Тією що "службою зайнятості"?

Дописувач сайту «ЕХО з регіону»
Не дописувач, а постійний відвідувач. Чуваком би ще його назвали.
Бувалий 17 січня 2013, 22:48 На тему: Клумби у Нових Санжарах огород...
5. рикошет пише:
«Методи впливу залежать від рівня свідомості суб"єкта на який потрібно впливати.»

Так, але не у цьому випадку. Я, наприклад, не новосанжарець, і по квітниках, тим більше, не гуляю. То ж яке у мене складеться враження про новосанжарців, від яких зелені насадження відгороджуються колючим дротом? А може це і від мене загородили? Чи не приниження це? Судячи з Вашої "німецької" логіки іронія автора щодо мін вже стає панацеєю...
рикошет 17 січня 2013, 21:46 На тему: Клумби у Нових Санжарах огород...
прошу вибачення слово в коментарі 4 не є ненормативною лексикою.Хіба нормативи в Ехо інші.
рикошет 17 січня 2013, 21:42 На тему: Клумби у Нових Санжарах огород...
Коли німці позбавились першого "зайця",вже тоді вони заклали фундамент європейського майбутнього своїх онуків.А нам краще медовою дорогою до(вибачте) помийки,чим навпаки.Але,Бувалий кожен має право на свою позицію.Я вважаю,що нам вже час змінитись від стада на цивілізоване суспільство.Методи впливу залежать від рівня свідомості суб"єкта на який потрібно впливати.А свідомість у багатьох ммм-да.Чи у Санжарах ніхто не топче квіти,не б"є ліхтарі,не давить пішоходів на "зебрах"?А якщо так то ловіть їх і умовляйте не робити це.Ні! Клин вишибають клином.
рикошет 17 січня 2013, 21:41 На тему: Клумби у Нових Санжарах огород...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Коли німці позбавились першого "зайця",вже тоді вони заклали фундамент європейського майбутнього своїх онуків.А нам краще медовою дорогою до(вибачте) гімна,чим навпаки.Але,Бувалий кожен має право на свою позицію.Я вважаю,що нам вже час змінитись від стада на цивілізоване суспільство.Методи впливу залежать від рівня свідомості суб"єкта на який потрібно впливати.А свідомість у багатьох ммм-да.Чи у Санжарах ніхто не топче квіти,не б"є ліхтарі,не давить пішоходів на "зебрах"?А якщо так то ловіть їх і умовляйте не робити це.Ні! Клин вишибають клином.
Бувалий 17 січня 2013, 20:43 На тему: Клумби у Нових Санжарах огород...
2. рикошет пише:
«Германія є центром Європи»

Німці -- люди практичні. Там, де люди звикли ходити, вони не клумби саджають, а влаштовують пішохідні доріжки і переходи. У них на першому плані зручність, а вже потім естетика. А взагалі-то як треба спротивити людей, щоб прикрашати їх селище колючкою, нехай і тимчасово. Навіть безпека, дітей у першу чергу, його не колише.
рикошет 17 січня 2013, 19:47 На тему: Клумби у Нових Санжарах огород...
Звісно колючка метод не популярний,неестетичний,багатьом не подобається,мені доречі також.Але що робити ,якщо поїзд їде воно лізе!Восени чув історію про те, що ті квіти покрали, взимку по них топчуться.От все й зрозуміло квіти для людей,а колючий провід для биків.Згадайте як в Германії позбавились звички їздити "зайцем",в той час у нашій країні за ту ж провину журили на різних товариських судах.Результат -Германія є центром Європи.А ми?
Бувалий 17 січня 2013, 17:23 На тему: Клумби у Нових Санжарах огород...
Маразм... Старечий... Чомусь стало огидно і соромно. Мабуть тому, що голосував за нього...
1 ... 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 ... 1151

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації