Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 ... 1659
шофер 8 травня 2015, 20:17 На тему: Щоб не вийшло, як завжди...
Я вже не і припомню коли останній раз платив комуналку у якихось касах. люба комуналка оплачується за 5 минут у віртуальній системі "Приват - 24". У людей похилого віку є діти онуки - вони запроста могли би освоїти таку гранку. Навіть пластиковий рахунок у банці дяді Бєні не гріх відкрити лише заради такої зручності.

пс Не буду точно обіцяти - помойму можливіть сплатити за комуналку є навіть у інтерактивному меню через телефон, за номером 3700 (для приватбанку). Поповнити телефон чи комусь на другу картку переказати гроші точно можна. Там завжди допоможуть приємні дівчачі голоси - звоніть розпитайте. Не бійтеся із людьми побалакати.
6.Чудо Юдо
«Правильно голосять - чим менше держава зможе впливати на бізнес тим менше бізнесменів у державних вищих ешелонах буде.»


Бізнес у вищих ешелонах влади виступами селян під РДА не здолаєш і не викорениш. А, на мою думку, все ж таки непогано було б мати механізм контролю за цінами. Бо над тяжкою долею бідних підприємців, яких давить і давить держава, плачуть багато... А у сільському магазині (єдиному, до речі) кожного дня переклеюють цінники, бо бачте, долар росте. А яким боком ріст долара до пакетика майонезу, який ти придбав місяць тому? А бабуся-пенсіонерка такого ж не спитає - мовчки заплатить, скільки скажуть.
6.Чудо Юдо
«Варіанти є: звернути до конкурентів, які платять більше. До одних, до других. Якщо відразу не знайдеться охочий, поїсти своє молоко самому деякий час.»


Наче й правильно... Але, розумієте, у багатьох селян ніякого іншого заробітку, крім молока, фактично немає. А збирачів молока у межах досягності - раз, максимум два... Думаєте, вони між собою не домовляться про ціну? А молоко - товар ніжний, тримати його до підвищення ціни не надто виходить... А їсти своє молоко деякий час - це який?... а хлібця до молока, а за світло чим платити?.. Не буду говорити за всю економіку у цілому, але саме у даному питанні селяни міцно залежать від збирачів молока і методів боротьби з несправдливими цінами практично не мають.
4.Анатолій
« А нам усе голосять: треба менше держави у бізнесі, менше держави...»

Правильно голосять - чим менше держава зможе впливати на бізнес тим менше бізнесменів у державних вищих ешелонах буде. Бо у нас у якого депутата не плюнь - то бізнесмен і приперся у Раду щоб свій бізнес покращувати.
А в Україні зараз недокапіталізм: наче і менше держави у бізнесі треба, а наче і кому воно потрібно менше, якщо у владі бізнесмени?

Селяни зарухалися без копняка і це є добре. Часи, коли люди чекають на святих месій, що ось-ось прийдуть і врятують, пройшли. Останні 2 роки заставили протверезіти. Тепер самі за себе борються. Сьогодні прийшли дізнатися, що адміністрація не може тими заготівельниками керувати - завтра скажуть тим заготівельникам: "або нормально оплату, або доїть себе самі". Варіанти є: звернути до конкурентів, які платять більше. До одних, до других. Якщо відразу не знайдеться охочий, поїсти своє молоко самому деякий час. Скільки в день середній селянин здає молока? 10 літрів? тобто 20 грн. Тобто близько 500 грн. за місяць. Можна місяць-два протягнути без них. Або й взагалі можливо знайдеться якийсь підприємливий селянин, який візьметься цю молочну продукцію на ринок возити. Варіантів багато.
А заготівельник раз купляє, то на це молоко розраховує. Упадуть навіть на трошки надходження молока - уже поламається схема. А нових постачальників за ціну, меншу ніж у конкурентів, він не знайде - хто за таких умов погодиться йому здавати, коли навколо всі місця "забиті"? Тож повийо місяць-два і сам почне шукати із селянами компроміс.

Я то не селянин, мені може базікати легко. Але я впевнений, як боротися - побореш. Рано чи пізно. Уже доводилося. І уже на власному досвіді знаю: під лежачий камінь... таки не тече
4.Анатолій
«А нам усе голосять: треба менше держави у бізнесі, менше держави... »

Вони голосять, бо у них "робота" така і є "рупор".
А от чому лохи вже майже четверть віку вірять???!
Тепер треба відновити молокозавод і "класти" на приватників. Продавати готову продукцію. Так на ура ж розламали. Та й ніхто не дасть, та й збиткове у нас все. Ну й дива!
3.Babayko
«Имхо, таки покращення, в принципе.
Селян на цене на молоко "нагибали" и раньше не стесняясь. А вот по первому звонку пришли требовать справедливости они, кажется, впервые. Люди меняются и это хорошо.»


Воно то наче й так... Але - від кого вони прийшли вимагати справедливості? Від адміністрації, яка НІЯКІСІНЬКИМ БОКОМ НЕ МОЖЕ СВОЇМ РОЗПОРЯДЖЕННЯМ ВСТАНОВЛЮВАТИ ЦІНИ ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМЦЯМ! Селянам "проїхалися по вухах" - вони і побігли гейкати, не знаючи на кого і за що. А приватники "клали" і на адміністрацію і на селян, і ціну встановлять таку, як їм вигідно. А нам усе голосять: треба менше держави у бізнесі, менше держави... Тоді, мов, підприємці самоорганізуються, внаслідок справедливої конкуренції встановлять вигідні населенню ціни і все буде "шоколад". Ага... Блажен, хто вірує. Самоорганізовуються вони здорово - в один день по всій Україні ціна на цукор стрибає вдвічі... чи там на гречку... і без ніякісінького економічного обгрунтування.
12.Чудо Юдо
«Скільки існує українська нація стільки їй і нав’язують чужі поняття. Радянський Союз також нав’язував багато чого чужого українцям. "Найважливіше" вберегли, що мали втратити - втратили.»

А от Коран навчає: "Перемагай зло тим, що краще". Вважаю що правильно навчає, замість христянського "що Бог дасть те й буде" "Бог терпів і нам велів" ну і т.п. І скільки ж можна на одні і ті самі граблі наступати? Зараз знову, замість захищатися, ми мовчки сприймаємо те, що в черговий раз нав’язують. Але коли щось не те нав’язували за часів СРСР то можна було зрозуміти, наприклад, секретаря райкому, бо він був залежний. А зараз? Виходить так, що і пан Ісип залежний? Чи то ми його такого обрали і впевнений, що ще оберемо.
12.Чудо Юдо
«Кожен царьок, що на престол у нас сідав за часів незалежності у свою сторону оглоблі повертав.»

Та нехай собі кожен царьок крутить ті оглоблі куди хоче, але ті, що йому дісталися. А історію чіпати ніхто не повинен. Нагадаю про ще одну книжку «1984» Дж. Оруела. Там він популярно пояснює до чого призводять маніпуляції з історією.
Саме слово «історія» чуже нам і є досить оригінальні його трактовки. Якщо почитати навіть Пушкіна, то він такого слова не вживав, а писав «преданья страрины глубокой», «быль» «былина» і в українців таке слово вживалося. Тут вже не потрібно гадати про поняття, тому що воно в самому слові «быль» - це те що було. «Предание» - це те, що предки передали. А от, що таке історія, вже й не зрозуміло.
12.Чудо Юдо
«А все воно робилося задля підмазування електорату та покровителів. Зараз, думаю, приблизно те ж саме робиться.»

Дійсно, робиться те саме. Але чому ж ми мовчимо? Ми ж тепер усі стали такими гідними, вільними і т.д.
12.Чудо Юдо
«Хоча дійсно, різні політологи по різному трактують, але вирішує більшість. Суть самої Німеччини тих часів ці слова не змінюють.»

Але, якщо суті Німеччини ці слова не змінюють, то навіщо тоді город городити. І все ж таки перед тим, як про щось дискутувати треба визначитися з поняттями. Я вже приводи приклад з білочкою, приведу ще. Слово «лук» індіанець може сприйняти як «стрілецьку зброю», українець – як «цибулю», а молодняк, який вже з першого класу вчить мову фінансових окупантів – як «бачити, дивитися». Отож тоді і виходить, що коли критикують СРСР роблять акцент на недоліках, які дійсно були, але в той же час разом з недоліками викреслюють цілу епоху здобутків і завоювань народу. Чи може ви будете мене переконувати в тім, що усі електростанції і газові свердловини збудували ті, хто зараз лише піднімає тарифи? Та воно їм з неба впало, але вони тепер хазяї. І як тільки ви їм про щось нагадаєте, вони будуть кричати про ваш совковий менталітет і про те, що тарифи такі у всьому світі. Хоча весь світ будував свої енерго об’єкти зовсім за іншими цінами ніж в СРСР і їхній власник поніс дійсно втрати на будівництво, а не отримав все на халяву.
12.Чудо Юдо
«Я думаю Ви прекрасно розумієте, що я мав не географічний, а політичний аспект.»

Та розумію, але з сусідами треба жити дружно. Це елементарна життєва і побутова істина. В іншому випадку будуть постійні проблеми.
13.Анатолій
« Якого, вибачте, фіга російські депутати почепили цю саму стрічку, коли "віджали" Крим? Це що - мало відношення до війни?»

Ну це треба їх запитати. Може вони вважали це відновленням завоювань ВВВ, раз Україна подалась до тих, хто ту війну влаштовував?
13.Анатолій
«особисто моя свідомість не змінюється від того, який колір оголосили нині модним і патріотичним.»

І моя не змінюється, але таких одиниці. Якщо свідомість змінили навіть старшому поколінню, то що вже говорити про молодь. Бачив по ТБ опитування персічних на вулиці. Питають: що ви знаєте хрошого чи поганого про СРСР? Одна дівиця років 20-25 схожа на студентку каже: нічого не знаю. - Невже зовсім нічого? - Ну, знаю, що там сексу не було, а це погано.
13.Анатолій
«А дії нинішнього уряду - "зачотний прогиб" перед хазяїнами»

Так мало хто вважає. Більшість до сих пір думає, що вони їм блага творить будуть.
14.Анатолій
«Залишається лише самим розповідати дітям і внукам про своє бачення тих подій, хоч воно і йтиме у розріз із розказаним у підручнику чи з екрану»

Воно то так, але ветерани які могли б дійсно розказати правду вже майже вимерли, а у багатьох їхніх дітей вже спотворене бачення, бог самі ж вони нічого не бачили. А вже за часів СРСР почалося перекручування історії війни, про зараз і говорити нічого.
14.Анатолій
«Якщо сімейне виховання не оголосять кримінальним злочином,»

Ну звісно, що оголосять. Для цього ж у ЄС придумали ювенальну юстицію. Будуть новітні Павлики Морозови. Вони нічого нового навіть не видумаують.
6.Адекватник
« Головне дійсно не втратити пам’ять, але як же її не втратиш коли уже підручники трактують історію по іншому. Молодь вже сама нічого не знає, ветерани вимерли, а в книжках написана брехня. У всі віки історію змінювали з одною єдиною ціллю - змінити майбутнє в потрібному напрямку. Історія, це інструмент управління народом. »


Це так. Залишається лише самим розповідати дітям і внукам про своє бачення тих подій, хоч воно і йтиме у розріз із розказаним у підручнику чи з екрану. Якщо сімейне виховання не оголосять кримінальним злочином, прирівняним до тероризму...)))
10.Адекватник
«А хіба мої предки на той час були не всередині СРСР? »

Наші предки - так. Ми уже ні. Є необхідність змінюватися і адаптуватися, так би мовити. Це і відноситься до цілих народів та держав. Я думаю одну з вирішальних ролей грає технічний прогрес. Колись адаптуватися не захотіли монархи. В результаті на межі XIX-XX століть по всьому світі прокотилися революції і здебільшого монархічні системи упали. Вони не адаптувалися, вони стали дріопітеками і вимерли. Радянський Союз також не адаптувався, тому також розпався. Хоча міг. Але не захотів. Ну це образно.

10.Адекватник
«Трактовки обох термінів (нацизм, фашизм) досить довільні і в різних джерелах різні.»

Навіть в російській Вікіпедії (для прикладу) чітко вказано - Німеччина 1871-1945 років була нацистською. Хоча дійсно, різні політологи по різному трактують, але вирішує більшість. Суть самої Німеччини тих часів ці слова не змінюють.

11.Адекватник
«Сусід він і в Африці сусід. »

Я думаю Ви прекрасно розумієте, що я мав не географічний, а політичний аспект.

11.Адекватник
«Якщо нація поступає по іншому і керується розхожим нав’язаним поняттям зміни ментальності і знань поколінь, то така нація приречена.»

Скільки існує українська нація стільки їй і нав’язують чужі поняття. Радянський Союз також нав’язував багато чого чужого українцям. "Найважливіше" вберегли, що мали втратити - втратили. Так само буде і зараз.

10.Адекватник
«По-друге, якщо немає ніякої різниці між окупантами і загарбниками, то навіщо тоді так звані патріоти паряться?»

А хрєн їх знає. Кожен царьок, що на престол у нас сідав за часів незалежності у свою сторону оглоблі повертав. Ющенко вишиванки в моду вводив та українську мову, Яник полосаті лєнточки в моду ввів та спекулював на темі довомовсті. А все воно робилося задля підмазування електорату та покровителів. Зараз, думаю, приблизно те ж саме робиться.

8.Чудо Юдо
«Термін Велика Вітчизняна вживався лише всередині Радянського Союзу»

А хіба мої предки на той час були не всередині СРСР?
8.Чудо Юдо
«Для усього іншого світу ця подія зветься німецько-радянська війна.»

Для усього світу ця подія зветься Друга світова війна. Черчіль так і книжку свою назвав, так що не треба чудити. Якщо ви маєте на увазі виключно бойові дії між СРСР і Німеччиною, так це є безграмотно. Уся війна затівалася для перемоги СРСР, а в бойових діях між СРСР і Німеччиною приймали участь і інші держави ну про це де тільки не написано. Знову ж таки можна почитати Черчіля, матеріали 3-х конференцій які є в бібліотеці. Таке пишете, що складається враження що виконуєте тут чиєсь замовлення?
8.Чудо Юдо
«По-перше нацисти. Не вдавайтеся до неграмотності, вони таки були нацистами. По-друге: яка різниця між окупантами і загарбниками?»

По-перше не треба шановний чудити. Щоб про щось розсуждати треба дати визначення терміну. Бо для одного «білочка» означає тварину, а для іншого «глюк». Трактовки обох термінів (нацизм, фашизм) досить довільні і в різних джерелах різні. Отже, спочатку дайте відповідь, що таке нацизм і що таке фашизм? Тільки тоді можна про щось серйозно дискутувати.
По-друге, якщо немає ніякої різниці між окупантами і загарбниками, то навіщо тоді так звані патріоти паряться? Значить є різниця. І знову ж таки починати треба з визначення термінів.
8.Чудо Юдо
«РФ зараз використовує прапор генерала Власова»

Я мешкаю не в РФ і хто і що використовує в інших країнах, то не наша справа, дай бог в своїй країні розібратися.

7.не за баром
«невже мізки прокидаються ?!!! Дай то Боже!»

Та де там вони прокидаються, в одного, двох, трьох і все. Треба, щоб було правильне інформування людей. А "ящик" у кого? У тих же можновладців і вони не зацікавлені в просвіті народу. Народ же нічого не хоче знати і годується з "ящика". А чим його нагодують, такий і результат.
3.Адекватник
«Може для Ісипа термін Велика Вітчизняна війна і є некоректним, але для мого діда і батька цей термін відображав суть того, що було.»

Термін Велика Вітчизняна вживався лише всередині Радянського Союзу. На даний момент Союзу немає, ми вживаємо цей термін за звичкою. Для усього іншого світу ця подія зветься німецько-радянська війна. Так само як і німецько-французька, і німецько-польська і...
Звучить не так круто, як Велика Відчизняна і не з великих літер. Але в чому ще різниця окрім пафосу?

3.Адекватник
«І фашисти були не просто невинними окупантами, як намагаються тепер вбити в голову молодняку новою термінологією, а загарбниками»

По-перше нацисти. Не вдавайтеся до неграмотності, вони таки були нацистами. По-друге: яка різниця між окупантами і загарбниками?

3.Адекватник
«Щодо невикористання радянської символіки, то вибачте, а під якими прапорами і символами була здобута перемога?»

РФ зараз використовує прапор генерала Власова, який у роки Війни воював на боці Німеччини і щось вони не паряться.


А колорадська лєнточка до перемоги 1945 року має таке відношення, як я до Великого Андронного Колайдера. ЇЇ більше ніде і не використовують, окрім як в РФ, у нас і бандити на Донбасі. Навіть і Білорусії такий атрибут не прижився.


Я не кажу що ця зміна - це прямо перфект. ЇЇ швидко вписали з ціллю віддалення від великого сусіда, до якого уже і так шляхів повернення немає. Але оці всі зміни термінологій суті ніякої не змінюють, абсолютно. Як згадували про ветеранів раз в рік, так і згадуватимуть. Як зганяли бюджетників на показовий парад, так і зганятимуть. А нинішньому поколінні дітей ця війна уже ніяк не цікава, як би це може сумно дял когось не звучало. Але Друга Світова Війна для теперішніх 5-класників - то є параграф у підручнику, а ще 2 ще живих ветерани, проя ких згадують кожен рік 9-го травня. І не більше. І чи можна дивуватися, якщо четверте покоління з її часів уже змінюється?

А от плакат біля міліції дарма зняли...

5.Анатолій
«Сперечатися про доцільність та коректність тих чи інших історичних термінів - справа нудна і заплутана»

А тут нічого і сперечатися. У 1945 році була велика Перемога радянського народу у Великій Вітчизняній війні. Так тоді це називалося нашими батьками і дідами і всім поки що відомо під якими символами була та перемога. Чи може ми її ще назвемо перемогою над нацизмом імені революції Гідності, чи імені Ехнатона, чи Амона. У французів, як називали свою революцію, так і називають, ну і т.д.
5.Анатолій
«головне - не втратити ПАМ’ЯТЬ про цю Велику Перемогу»

Але ж ми її втрачаємо.
5.Анатолій
«Можливо, не так суттєво, стрічку чи квітку ти чіпляєш»

Ящо це не так суттєво, то чому тоді ті можновладці так турбуються всім цим. «Символи правлять світом, а не закони», - так вважали древні.
5.Анатолій
« ці зміни відбуваються зовсім не тому, що у людей змінилася свідомість»

А я стверджую, що свідомість змінилася, вірніше її змінили. Якби не змінили, то і не розвели б на Майдані на пряниках.
5.Анатолій
«можновладці пнуться із шкіри, щоб глибше прогнутися перед Заходом і більше відірватися від Росії - от і вся причина...»

Приведені безграмотним народом до влади можновладці нехай собі пнуться, їм за це дяка від хазяїв буде, але Ісип тут до чого? Коли треба щось вирішити згідно закону, наприклад, питання повірки водяних лічильників, то тоді можновладці і закон йому не указ. Тоді у нас незалежне ні від кого самоврядування. А коли питання одурманення народу, то і він тут як тут. Головне дійсно не втратити пам’ять, але як же її не втратиш коли уже підручники трактують історію по іншому. Молодь вже сама нічого не знає, ветерани вимерли, а в книжках написана брехня. У всі віки історію змінювали з одною єдиною ціллю - змінити майбутнє в потрібному напрямку. Історія, це інструмент управління народом. Яку ціль переслідують можновладці ви самі відповіли. Але то лише одна із цілей. І всі ті цілі неправедні.
Я не знаю, чи похвалив би Ісипа його дід за таке бачення минулого, але мій дід, якби я таке написав, зробив би зі мною те, що заборонений нині Тарас Бульба з Остапом. Ганьба зрадникам пам’яті предків.
1.не за баром
«а то помер би від таких "коректностей"»

А що ж смертельного у таких коректностях? Що саме вразило б Вашого діда? Я особисто ніяких кардинальних змін не бачу, крім того, що тепер німців часів Третього Рейха називають грамотно "нацистами" а не безграмотно" фашистами". А фашистами зараз взагалі модно називати кого попало.
Хорошая все-таки вещь - камера.
Стрелок "попал" как минимум на бабки. Как максимум - на криминал.
Не знаю этого Тумановского, но на этот раз он явно никакого хабаря не брал
інспектор з охорони природно-заповідного фонду Анатолій Тумановський, цей чоловік хабарник також він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності!
А у нас слабо журналістам і мєнтам пройтися по березі річки? І скільки ж піймали бракош у лубнах? А то шось журналісти ходили а тексту як наче перший клас твір писав.
кобелячанин 5 травня 2015, 11:41 На тему: Чудес не буває...
А шо це так тихо стало на сайті? Де поділися троляки?
Крім того, за словами людей, їх обурила звістка про те, що вартість молока впала нібито через розпорядження райдержадміністрації. Про це їм сказали заготівельники.

Що за маразм? Я взагалі сумніваюся, що у РДА є повноваження заставляти приватні фірми знижувати ціну на молоко.
Селянам лапшу на вуха навішали
vika88 4 травня 2015, 18:46 На тему: Чудес не буває...
всегда читаю газету когда бываю у родителей(прошу даже не выбрасывать старые номера)люблю статьи данного автора (легко, интересно и "без воды")!Критиковать каждый может а вот похвалить или оспорить(аргументировано, а не просто сказать свое "фе")может не каждый.Стыдно граждане должно быть!Статья это всего лишь точка зрения(у каждого человека она должна быть своя:) )вот и автор посетив Грузию высказал его, а вы накинулись как ******(Боб Роб умничка,+1 к карме:) ). Сепаратизмом статья мне тоже "не пахнет" сказано все то же, что слышу от друзей которые регулярно там отдыхают. Будьте добрее господа, а то днище отпадет!
p.s. сори если обидела кого ))
Танцюристи круті. Якось і не думав, що на такому рівні можуть бути у Кобеляках.
Тільки, як завжди, наш Будинок культури у рекламі далі свого вікна не зайшов. У крайньому випадку я більше ніде анонсів не побачив.
1 ... 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 ... 1659
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації