Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1207
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коли почитала цю статтю в газеті то зразу подумала: добре шо Супрун не керує Філоненком, а то звільнив би його за таку критику, як Зінченка.
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
10.Bazilo
«Приведення цін на газ для населення до ринкового рівня призведе»

Лише у свідомих папуасів може бути ринок при монопольній власності. Але працює. Вірять, читають, обговорюють, споряться. Взагалі-то родіти повинні... "хто не мерзне той москаль"
Приведення цін на газ для населення до ринкового рівня призведе до їх збільшення на 60-70%.
Про це журналістам заявив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Зараз перегляд становить +60-70%" - сказав Вовк.
За його словами, якби питання перегляду тарифів було б вирішене одразу, коли його ініціювало МВФ, підвищення відбулося б у межах 10-15%.
Як повідомлялося, ключовими вимогами МВФ до України на сьогодні є створення антикорупційного суду та перегляд ціни на газ для населення.
Антикорупційний суд чи буде,чи ні,а от газ по космічній ціні буде.Мінус субсидії - і тепер нарешті ми здобули та заживемо по справжньому,по європейськи.
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
возьму на заметку
не плохо!
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
З такою укладкою цей асфальт не дожеве і до нового року, буде увесь у пмк ставку))) На космонавтів і на казармах його вже не має, і все сходить з рук пахану, а всі махають хоботом і кажуть який молодець сан санич.
8.Bazilo
«Та чужі робочі місця не займав і навідь не думав,як інші «працюючі» пенсіонери.»

Ти, дядя чи дедушка не викручуйся, а читай тобою написане: "старики-пердуни,які б на пенсію чухнули,тепер дотягуюють до пенсійного віку,займаючи робочі місця.." Усікаєш різницю? "Дотягують до пенсійного віку", тобто ще не на пенсії. Чи може тобі як і селені треба ссилку дати на підручник с логіки?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
6.orakul
«А старики-пердуни,»

Ну вас і плющить,ребрята.Я сам уже дід давно і на пенсії.Та чужі робочі місця не займав і навідь не думав,як інші «працюючі» пенсіонери.Яка з нього чи з неї робота в 65-80 років,не смішіть людей.А молодь страждає,бо не може встроятись на роботу.Подивіться кругом,і знайдете таких дофіга.Але це не по темі.Тема - субсидії,які Яценюк дав,а Гнойсман відняв,бо грошенят не дадуть европейці на розпил.І так закручено-запутано в цьому новому законі,що ніхто ніфіга не може толком поняти,навідь ті,хто повинен ці субсидії давати,чи забирати.Короче - зима близько.
6.orakul
«В тебе батьки й діди були,»


Не в бровь а в глаз. Не хватало еще всю злость перекинуть на стариков. Тогда полный пипец будет. Все когда то будем на их месте. Эх жаль, что только единицы из нас видели воочию как относятся к старикам и сиротам в мусульманских странах.
5.Bazilo
«.А старики-пердуни,які б на пенсію чухнули,тепер дотягуюють до пенсійного віку,займаючи робочі місця»

Слухай, блохастий, а чий ти є? В тебе батьки й діди були, чи ти інкубаторський?
4.Rufoli
«Будем честными! Очень большое количество «субсидируемых» далеко не нуждающиеся люди, но очень любят "на шару".»

Та все вірно,таких багато,але-ж потрібно якось не так під один гребінець усих і бідних,і які "на шару".Зараз багато не працюючих,бо не можуть піти на пенсію і на роботу нікуди не беруть.Їх такими-ж «заумними» законами-реформами відсікли на 5 років і кинули на призволяще.І як тепер їм виживати.А старики-пердуни,які б на пенсію чухнули,тепер дотягуюють до пенсійного віку,займаючи робочі місця і не дають молодим працювати,а в них сім"ї,дітки,а тепер і субсидії заберуть.Все одне-за одне зачіпається,як шестерьонки шестерьончаті.А ті хто "на шару",то чогось мені здається у них все буде,як і було-і мерседеси по мільйону,і хатки в два етажа і субсидії їм втихаря пороблять.Блядський гондурас,а не держава.
Будем честными! Очень большое количество «субсидируемых» далеко не нуждающиеся люди, но очень любят "на шару".
Если у тебя нет лаборатории в кармане не возможно обывателю определить фальсификат!
1.Bazilo
«.Тому і було розроблено такий хитроумний план »

"Купив авто менше 5 років,субсидії немає".Це якщо «нашкрібав» і купив ВАЗ-2110,2014 року випуску за 130 000грн,то ти багатий і субсидії не буде,а якщо на.пиздив (а інакше в нашій країні таку суму не збереш) на броньований Mersedes-Bens G 500 GUARD ,2011 року за 3 900 000,то ти бідняк,тобі субсидія є.За.їбісь закони.
1.Bazilo
«.Будемо скакати.»

Ага,і кричати:"ХТО НЕ МЕРЗНЕ,ТОЙ МОСКАЛЬ":))
МВФ не дає грошей.Не буде грошей - не буде «відкатів» у депутатів нашої любимої Верховної Зради.А вимоги МВФ саме такі - збільшення ціни на газ і зменшення кількості субсидій.Тому і було розроблено такий хитроумний план чергового геноциду українського народу.Бо в селі майже в кожній сім"ї є непрацюючі,бо роботи нема.Таким чином 60 - 70 процентів субсидіантів відпадуть.Чекаємо зими,пиляємо посадки,бо замерзнемо.Також і електроенергія подорожчає.Будемо скакати.
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1207

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації