Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1223
27.микола козак
«а такі Славки зав гроші лупитимуть всих підряд»

Дурак дураком! Таке верзе, що на вуха не лізе!
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3, 2.9 Правил користування сайтом
Альтанки використають наркомани ,то ж не тривожтеся.А хрестів уже по всій україні , тепер уже пепрейдуть ставити на кладовища українців , які досі виживали на1500 грн , а після нового тарифу на газ і електрику добровільно закажуть хрести.
24.Selena2017
«Так і реальність важливо сприймати не лише щоб її гудити та злоститися на інакомислячих, а й щось робити для її покращення та очищення. Чим можеш похвалитися? Кого навколо себе згуртував для добрих справ? Чим більше буде гризні та звинувачень, тим жахливішою буде реальність. Для всіх.
»

То ви ж із Славками і створюєте ту гризню.У вас романтика , ви міняєте країну ,тільки після вашого майдану людям з кожнисм днем все гірше і гірше.Тільки вже в недалекому зміниться влада , яку ви привели , і ви про майдан забудете і згадуватимуть його , як страшний сон.Правда ви найдете себе і перед новою владою , ви так створені пристосовуватисьДесь на F ,бачив , як шахтар пенсіонер задавав питання Гимчаку на ТВ і як той його лякав , що вони 0 ті що у владі -вміють стріляти і краще за шахтарів.То ж вони якраз і надіються на Славків , самі ж вони не стрілятимуть , а такі Славки зав гроші лупитимуть всих підряд , бо вони агенти кремля.
А де візьмуться на ці грандіозні плани туристи? Кому відпочивати в напівпорожніх забутих всіма селах? Жах якийсь...
25.Slavko
«5. Slavko / сьогодні, 18:24»


Давно помітила: багато пристосуванців або кокони на себе начепили, або ямку для себе вирили-обладнали - нехай вітри життя мимо летять, мо" хитрого не зачеплять... А ті ж вітри та й могутніми бувають і землю рвуть. До пори, до часу таке влаштовує.
24.Selena2017
«реальність важливо сприймати»

Він її сприймає і вона його влаштовує куди більше, ніж ті майдани і націоналісти, дарма, що не знає рідної мови і діти з онуками не знатимуть. Дума, що як заговоримо з москалями російською, так зразу й заживем усі, як царі. Це такий «козак» просто, мислить плоско.
Я так зрозумів,що одні Шенгури дружать з головою,вкладаючи кошти в медицину.Всі інші громади нагальні потреби вже вирішили і тепер з жиру бісяться,встановлюючи пам"ятні хрести та альтанки на пляжах."Пир во время чумы",не інакше.
2.Vlada82
«Як особисто боретеся з цим негативним явищем? »

Борюся, на скільки в мене вистачає сил та можливостей. Проти наркоділків пропоную боротися разом, сам за усе і за усіх я ж не зможу і чи потрібно?? Давайте не патякати одне на одного, а обміняємось контактами, інформацією і будемо діяти, якщо ви збираєтесь! Попередній коментар не потребує пояснень.
19.микола козак
« а я сприймаю реальність»


Так і реальність важливо сприймати не лише щоб її гудити та злоститися на інакомислячих, а й щось робити для її покращення та очищення. Чим можеш похвалитися? Кого навколо себе згуртував для добрих справ? Чим більше буде гризні та звинувачень, тим жахливішою буде реальність. Для всіх.
20.Beri Mor
«задєлаться «активістом» і пресонути побратимів,які займаються мутними оборудками,але не діляться»

Хто є цей активіст ?
17.микола козак
«українців називає бидлом-скотиняка»

Шановний пане кізяк, почитай ще раз коментарі і побачиш, хто з нас називає українців бидлом!
А щодо полонини, то ти не вгадав і скоріше, це ти прибіг сюди із дикого поля на дурній кобилі, а тепер несеш тут всіляку єресь про українців та їх «неправильну» боротьбу...
16.земеля
«Мои все деды и прадеды и я из Кобеляк»

Давай зустрінемось, «учьоний» і розберемся чия це в Кобеляках земля і чий дід сюди приїхав...
5.Vlada82
«Оrakul має рацію, я розумію шо він хотів сказати. 20 жовтня 1948 року за ініціативи Й.Сталіна вийшла Постанова»

5.Vlada82
«З одного боку пам’ятники валимо, з іншого - лісосмуги. Декомунізуємось»

У мене немає істерики, але іноді чиясь іронія за комунізмом справді дратує, я не приховую. Ваш коментар можна по-різному розуміти і виходить, я його не так зрозумів, як ви хотіли. А це тому, що в мене немає вашої іронії і на те маю свої серйозні причини. От, наприклад, ви пишете, який був хороший той закон чи постанова. Так, я згодний з вами! Але ж яка іронія чи гумор, коли з такими ж успіхами в семидесяті випилювали лісосмуги для розширення орних площ ! Тоді треба було і ту постанову назвати. Я б не казав, якби мені не розказувала моя мати, як тоді їла пилюку з поля, що несло вітрами! Як це назвати, коли ви кажете, що нині пиляння дерев - це декомунізація? І де він, той ваш гумор? Для моїх предків і родичів загалом як я його оцінюю загалом, той комунізм був виключно горем, злиднями і бідою, не дивлячись ні на які позитивні моменти! І я тепер живу без їхньої підтримки, бо майже нікого з них не застав живими.
Ви можете вважати мене хворим і далі не розуміти, але я веду постійну боротьбу з незаконними рубками та іншим злом, за що не раз платився (не кидаючись на людей, як ви кажете, а захищаючись від них...) і прекрасно знаю і те, що ви мені тут розказуєте про лісосмуги, і те, хто й куди їх пиляє. У основному - це не прості люди, що пиляють щось там для себе (про таких я нічого й не кажу), а бізнесмени, такі ж із вигляду гарні та порядні, як ви описуєте, вони не дріб"язкові, бо не дивляться на сухостій чи на закон... Оскільки ви мене тут у чомусь звинувачуєте, тоді скажіть, будь-ласка, що ви зробили, коли біля ваших Нових Санжар пиляли лісосмуги десь рік тому назад ? Отак і знайдемо справжніх винуватців у нинішніх невзгодах... Без істерики, але покищо і без поваги, повагу треба заслужити!
А про політику не я починав!
Slavko, який же ви непостійний та суперечливий! Буквально вчора в одному з коментарів писали, що ви за націоналістів, «які завжди стоять у перших рядах боротьби за націю, за державу» (цитую ваші слова), і, сподіваюсь, проти наркоділків. А ще дорікали: «вас воно не хвилює: "моя хата зкраю", нехай хтось бореться, а я краще побазікаю, покритикую...». Так от, що конкретно ви зробили, аби викрити отих «ментів»? І де тут «ваша хата»? Як особисто боретеся з цим негативним явищем? Читаю в статті: «Отримавши незаконну пропозицію, співробітник поліції звернувся до Полтавського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України». І шо вам, Slavko, тут не так? Він неправильно вчинив? Кому конкретно дали «звьозди за показуху»? «Огласите весь список, пожалуйста», як казав один кіногерой. Чи для цього треба неабияку сміливість? Тоді ви або боягуз, або звичайнісінький бла-бла-бла… Борітесь «за державу» й далі, тільки вже видно, до чого ви доборолись і що нас чекає далі від такої вашої «боротьби».
19.микола козак
«.І вам уже пора перестати жити майданом , »

Та ти що?!Тоді ж працювати доведеться!А так погасав по майдану в засцяних шароварах,все,іди получай від «піндосів» копієчку.Красота!Кінчився майдан,можна задєлаться «активістом» і пресонути побратимів,які займаються мутними оборудками,але не діляться.СУГС!
Дійсно у нас різне сприйняття реальності.Ти живеш з майданами в душі , а я сприймаю реальність.І вам уже пора перестати жити майданом , він нічого доброго українцям не приніс.Це була звичайна буржуазна боротьба між кланами , які використали народь для досягнення влади.Тепер вони чинять з Україною , що їм заманеться , а ви живете спогадами про майдан , де буржуазія не жаліла коштів заради захоплення влади.Щце тобі і куля в лоб.А за моюзлобу і обмеженість ти не переживай , я не зліший за тебе і твоїх побратимів , це ви готові катувати тих , хто думає по іншому від вас , вони для вавс усі агенти кремля , бидла іт.д.
Далі. Побійтесь Бога, Slavko, і не переводьте все на політику, не кидайтесь на людей. Зрештою, не вам вирішувати, що мене ХВИЛЮЄ, а що ні. Мене справді хвилюють гарні, порядні, сильні, чесні чоловіки, а не дріб’язкові моськи, яких сьогодні, на жаль, більшість. А ось збереження довкілля мене таки ТУРБУЄ, бо живу тут і не збираюсь десь мігрувати. І нікому я не поклоняюсь – ні комуністам, про злочини яких знаю не менше вашого, ні сучасним націоналістам-горлопанам, які здатні бачити ворога там, де його ніколи не було, і читати чужі думки тільки через призму особистої ненависті до всього, що робилося тут до 1991 року. І це у вас називається «стояти за державу, за націю». А колись мої батьки «за державу» стояли біля станка і боялися гвинтика винести через прохідну, бо на сторожі був ЗАКОН. Але то були «неправильні» часи, тепер настали «правильні» – пиляй скільки зможеш (і не тільки ліс). Які закони у нас нині виконуються, скажіть? Лише ті, які вигідні олігархам – таким, про яких ото розказуєте, які «гроби атовцям постачають» із злочинно вирубаних дерев і мають від того куш. А щодо декомунізації, то багато хто, крім вас, зрозумів, що про неї я писала з іронією, тобто з прихованим гумором. Тож, реагуючи на ваші, "будівничого держави", недипломатичні випади типу «вас гнилих та ледачих», «я краще побазікаю» і т.п., то мушу нагадати вислів Петра Першого (не мій особистий, затямте!). А він колись сказав (це також підтверджено тогочасними документами): «В ком юмор вызывает зло, тому с умом не повезло». Так що це ще питаннячко, хто з нас більш «хворіший» тут серед усіх.
Ще раз – з повагою, без зайвої істерики.

Змінено 06.09.2018, 10:52
Дякую вам, Slavko, що не залишили без уваги мій коментар. З такою ж повагою до вас хочу зазначити, що ваша розлога й емоційна (я б навіть сказала – нестримана) відповідь багато що каже про ваш світогляд (тут десь є богиня Місяця, тобто Селена, у неї всі як на долоні, то будьте обережні). Тепер по суті. «Сталінський закон перетворення природи» - це не маячня, а реальний історичний документ, який у повоєнну пору мав реальну юридичну силу, незалежно від того, як тепер сприймають «диктатора всіх часів і народів». Це по-перше. По-друге, ви називаєте мені низку сучасних українських законів про захист довкілля і, наче глузуючи, просите назвати закон, який їх відміняє (правильніше буде сказати «скасовує»). Так от, це ЗАКОН ВИЖИВАННЯ. Бо ви наче живете десь у мегаполісі на останньому поверсі хмарочоса і звідти вам не видно, що лісосмуги пиляються (та вже чимало їх випиляно), не дивлячись на жодні заборони. І ніхто не вибирає лише сухостій (отут виключно ваша маячня!), пиляють кленки й акації живцем, під приводом прорідження лісосмуг, які тепер, бачте, заважають фермерам. Ці лісосмуги, я знаю точно, ніде на обліку не стоять. Лісгоспам їх не передали і між колгоспниками не розпаювали, тобто зараз вони нічиї. Ви про це не знали? То коли просите мене назвати якісь закони, то й самі наведіть хоч один конкретний приклад, коли і де на когось наклали штраф за чистку лісосмуг без дозволу? А заодно скажіть, що ви особисто зробили для цього, кого спіймали за руку і відвели до поліції?
До всього ви суперечите собі самому, стверджуючи про «дурниці про виживання взимку простих громадян». А кому потрібні були дрова тоді, як газ коштував 40 коп. за куб? Хто тоді чіпав лісосмуги? Хіба не виживання простих людей змушує купувати дрова, хоч вони й незаконного походження? Ні, ви точно злізли з хмарочоса!

Змінено 06.09.2018, 10:49
17.микола козак
«.Селена , оце дійсно бидло »


Лжекозаче, мене зовсім не дивує твоя злоба і обмеженість, бо я таки тобі як кістка в горлі. Нічого дивного, бо ми на різних позиціях у сприйнятті та розумінні минулого і сучасного, а ще важливо порівняти пережите кожним. Замість задуматися над написаним, плюєшся на всіх лютою слиною. Повір,що нічого ,крім зневаги, це не викликає. Роздивись уважніше коментарі і зрозумієш чіткіше, хто кого як називає. Тільки ,насамперед, по-чесному перед собою . Бажаю тобі душевного здоров"я.

Змінено 06.09.2018, 10:02
Мене дивує , чому до цього часу не видалено висловлювання отого вуйка з полонини , який своїм бредом ображає Україну і українців.Я маю на увазі бред славка , який приїхавши сюди , ще і щось патякає про українців і патріотизм.Воно хочби історію прочитало принаймі підручник для пятого класу.Селена , оце дійсно бидло , тебе називає бидлом і ти підпрягаєшся до нього.Воно бачиш знає , що бидло від польського , бо воно полякам , австріякам пяти лизало , а тепер українців називає бидлом-скотиняка.
Вот такие как этот наглец-полунеуч славко начали Донбасс. Мои все деды и прадеды и я из Кобеляк. И это моя земля. И я умею держать оружие в руках. Мразь бандеровская. Запомни. мало не покажеться.
10.Slavko
«Бидло (від польського Byd?o) — це свійська рогата худоба»

Отож і я кажу, що так скотину називали, а потім і вас так почали називати.
10.Slavko
«насправді кацапцьке або ж ординське (по суті одне й те саме і вічно поклоняється вождю»

Так як ви хазарам поклоняєтесЬ то треба ще пошукати.
10.Slavko
«Ти зараз ображаєш заробітчан,»

Хіба після реголюції гідності їх чимось можна образити? Зараз усі гідні, ситі, здорові. Уже ж зарплата і пенсія по 1000 еврів. Чого його вАще по заробткам вештатись? Ото і я живу за 1000 еврів пенсії, дякуючи таким як ви.
Головне, що мєнти ніколи не бідують: то хабаря їм пропонують, то бізнес, то звьозди дають за показуху. А там - і до пенсії недалеко...
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1223

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації