Впевнена перемога в рідних стінах

17 травня в спортивному комплексі «Іскра» відбулись змагання відкритого чемпіонату Полтавської обласної ДЮСШ «Колос» з армспорту, присвячені 65‑річчю фізкультурного спортивного товариства «Колос» та 25‑річчю Полтавській обласній ДЮСШ «Колос». У змаганнях взяли участь більше 60 рукоборців із Полтави, Кременчука, Козельщини, Решетилівки, Кобеляк.

Кобеляцькі рукоборці вчергове підтвердили свій високий клас, здобувши впевнену перемогу в загальнокомандному заліку. При цьому фактор «рідних стін» не відігравав вирішальної ролі. Успіх кобеляцьких армреслерів був зумовлений, передусім, добре налагодженим тренувальним процесом. Потрібно відзначити, що армспортом в районі займаються і досягають успіхів не лише жителі райцентру. Дуже сильні рукоборці, котрі стають чемпіонами і призерами обласних змагань, живуть у Бутенках, Підгорі, Проскурах, Чорбівці та Котовському. Цей факт підтвердив і останній турнір.

У змаганнях серед юнаків у ваговій категорії до 55 кілограмів чемпіоном став Дмитро Жембей із Підгори. У категорії до 65 кілограмів — Максим Крецу із Котовського. У цій же категорії в боротьбі на ліву руку третім став Євген Бараненко із Підгори. Михайло Федоровський із Кобеляк досить несподівано святкував перемогу в категорії 65+. Друге місце зайняв його земляк Богдан Гармаш, третє — Вадим Халява із Чорбівки. Він же став чемпіоном у боротьбі на праву руку.

Серед юніорів у категорії до 60 кілограмів у боротьбі на ліву руку переміг представник Підгори Олег Жембей, друге місце зайняв Євген Бараненко, третє — Дмитро Жембей. У боротьбі на праву вже Євген був першим, а Олег — другим. Можна сказати, що в цій ваговій категорії хлопці з Підгори буквально «окупували» п’єдестал обласного чемпіонату.

У ваговій категорії 70+ Ростислав Телятник із Котовського став другим в боротьбі на ліву руку і третім — на праву. Михайло Федоровський виборов «бронзу» на ліву.

Як завжди, успішно боролись і дівчата. У абсолютній категорії за перемогу змагались фактично лише представниці Кобеляцького району. Марина Шуліка перемогла в боротьбі на ліву руку, Марина Левченко — на праву. Другі місця в обох розділах зайняла Ліна Деменко із Проскурів.

У ваговій категорії до 45 кілограмів впевнено перемогла кобелячанка Леся Варич. Призові місця займала Катя Халява із Чорбівки. У категорії до 60 кілограмів тріумфувала Яна Назарько із Кобеляк. Другою стала інша юна мешканка райцентру Руслана Кулик. У категорії 60+ впевнено перемогла представниця Проскурів Ліна Деменко. Призові місця зайняли Валерія Величко та Сніжана Скубій.

У боротьбі чоловіків Артем Письмак зайняв друге місце на ліву руку, Василь Ткаченко із Бутенок — на праву.

Автор: «ЕХО з регіону»

22 травня 2015, 17:00 | Кобеляки | Спорт і здоров'я