Перед двома битвами у Руденківці

У міні-футбольному чемпіонаті з кожним тижнем стає все цікавіше. Так, у вищій лізі відтепер лише лідер іде без втрачених очок, бо новосанжарський «Ветеран» у поточному турі не зміг обіграти «Колос» зі Стовбиної Долини.

«Ветеран» втрачає перші очки

Почали матч новосанжарці не надто впевнено. М’яч вони контролювали багато, але до гостроти біля чужих воріт доходило нечасто. Натомість, «Колос» вдало втік у контратаку і після удару Ігоря Писаренка вийшов уперед: 1:0.

«Ветеран» прокинувся і відігрався після досить курйозного голу Євгена Суботіна. Він з розвороту пробив по воротах, м’яч влучив у захисника, підлетів у повітря і впав за спиною голкіпера «Колоса» просто у сітку: 1:1. Ще за кілька хвилин новосанжарці досить легко вийшли уперед. Устенко віддав чудовий пас на Суботіна, а той у дотик закотив круглого у ворота: 1:2.

Проте ще до перерви «Колос» відновив рівновагу. Голкіпер стовбинян далеким кидком адресував м’яч Олексію Конюші. Той прийняв круглого, розвернувся і пробив точно у нижній кут: 2:2.

Новосанжарці занервували і в перерві матчу довго з’ясовували між собою стосунки. Утім, їх досить швидко заспокоїв Олександр Кириленко, який на початку другого тайму вивів «Ветеран» уперед. На швидкості гравець перехопив м’яч у захисника, обіграв голкіпера і пробив у пусті ворота: 2:3.

Ближче до кінця поєдинку новосанжарці могли збільшити перевагу в рахунку. Двічі вони втікали у контратаку «три на одного». Проте у першому епізоді Євген Суботін влучив у стійку, а у другому В’ячеслав Устенко у падінні не потрапив у порожні ворота. А от Олексій Конюша свій черговий шанс не змарнував і у контратаці зрівняв рахунок: 3:3. Мало того, форвард «Колоса» на останній хвилині мав чудову нагоду принести команді перемогу, але з кількох метрів пробив вище перекладини.

«Водограй» продовжує переможну серію

Після вдалого матчу з «Зорею-2» новосанжарці із «Чкалового» зустрічалися з іншим лідером другої ліги — «Водограєм». І цілком могли розжитися очками і в цьому поєдинку. Принаймні, після першого тайму «Чкалова» перемагала після голу Сергія Лелюха (1:0). Проте на другий тайм футболісти «Водограю» налаштувалися. І досить швидко «понесли» суперника. 1:1 — Андрій Столярчук замикає дальню стійку. 1:2 — Мирослав Коляда виводить своїх партнерів уперед. 1:3 — Назар Проскурня після розіграшу кутового закручує м’яч під дальню стійку. 1:4 — Коляда проходить двох суперників і пробиває повз воротаря. 1:5 — Джежелий віддає пас на дальню стійку, а там лише Коляда перед порожніми воротами. Після такого холодного душу гравці «Чкалова» знаходять у собі сили, щоб скоротити рахунок. Спочатку відзначається Вадим Маник, потім воротаря «Водограю» пробиває власний захисник. Але повернути інтригу уже не вдається. Спочатку дубль оформляє Назар Проскурня, а потім і Андрій Столярчук. Гол Ігоря Байбари лише підсолоджує поразку «Чкалового». А «Водограй» після перемоги з рахунком 7:4 продовжує свою виграшну серію до п’яти матчів.

Результати решти матчів 5‑го туру

І ліга. «Темп» — «Чиста криниця» — 5:1, «Солод» — «Омега» — 6:4, «Маяк» — «Чкаловець» — 5:3. ІІ ліга. «Оріль» — «Кернел» — 8:1, «Сокіл» — «Ворскла» — 4:2, «Чиста криниця-2» — «Гетьман» — 5:8, «Старс» — «Зоря-2» — 3:7. ІІІ ліга. «Штурм» — «Сокіл-2» — 9:3, «Дружба» — «Омега-2» — 1:8, «Козубівське» — «Лідер» — 10:0, «Оріль-2» — «Полузір’я» — 11:1, «Маяк-2» — «Ворона» — 5:2.

Анонс

У наступному турі уболівальників чекає два надзвичайно цікавих поєдинки, які відбудуться на майданчику в Руденківці. 5 грудня об 11:00 між собою зіграють «Зоря-1» та «Темп». Зайвого представлення ці команди не потребують: п’ятиразові чемпіони проти нинішнього лідера «вишки».

Одразу після них, о 12:00 на тому ж майданчику зіграють «Зоря-2» та «Оріль» — команди, які займають відповідно друге та третє місця у другій лізі.