Вхід | Реєстрація

Жителі Котовського вирішили переіменувати своє село

Жителі Котовського вирішили переіменувати своє село

15 січня 2016 року відбулася сходка громадян села Котовське за участю заступника голови районної державної адміністрації Володимира Катишкова та голови Бутенківської сільської ради Миколи Скрильника щодо виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки».

Володимир Катишков детально роз’яснив присутнім зміст Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки», акцентував увагу на важливості його виконання та обґрунтував доцільність перейменування назви села Котовське.

Микола Скрильник  наголосив, що даний Закон України прописаний дуже чітко. Він цілком однозначно встановлює умови та терміни декомунізації, а також відповідальність за їх порушення. Проінформував мешканців щодо безоплатності для громадян послуг, пов’язаних із внесенням змін до державних реєстрів, а також щодо порядку внесення змін до різних документів, пов’язаних з перейменуванням населених пунктів, вулиць, провулків. Вніс пропозицію перейменувати село Котовське в село Вітряна Балка, посилаючись на історичні довідки даного населеного пункту.

Враховуючи обговорення присутніх та результати голосування за більшістю голосів, на сходці прийнято рішення щодо перейменування села Котовське в село Вітряна Балка, як і називалося раніше.


Автор: Кобеляцька районна державна адміністрація


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
18 січня 2016, 19:34 | Кобеляки | Суспільство


1. рабинович / 18 січня 2016, 19:37
шо з с.Свердлове?
2. гість / 18 січня 2016, 19:43
Прив"язали б назву села до котів,та й усе.Чи може вже й котів люструють?
3. Кіт / 18 січня 2016, 20:28
Правильно--Вітрова Балка.
4. Петлюрівець / 18 січня 2016, 21:31
Молодці ! Відновлена історична справедливість і правда !
5. Кіт / 18 січня 2016, 21:41
4.Петлюрівець
«Молодці ! Відновлена історична справедливість і правда !»

Не кажи "ГОП...". І при чому тут справедливість? Від зміни назви краще люди не будуть жити.. А от проблем в бюрократичному плані у них побільшає в майбутньому.. Тут і до ворожки не ходи.
6. мигуля / 18 січня 2016, 23:28
15чоловік рішають за село,демократія.Я зрозумів,це представники від вулиць?Рабинович підняв,чи існує відповідальний за с.Свердлов?Староста села Галаган збирав сходку,було 20чоловік,рішили звалити памятник,село привязали до ріжучого інструменту-свердла.З начальства нікого не було,бо там самі бабці зібрались,то грошей проситимуть,то за комунізмом плакатимуть,до них тільки Шкарбану їхати,там його пацієнти.Зараз до них діла немає,а селу личила б назва-Лапки,там Вовка Лапко народився і проживав.
7. гість5 / 18 січня 2016, 23:34
Інфо провірено,передзвонював до жителів села,з 10 чотири були в курсі.
8. Гунжель Павло / 19 січня 2016, 00:06
В Свердлово сходка на 21січня,анонсується приїзд самої Вячеславівни.День смерті В.І.Леніна.Планується відеозйомка.Буде цікаво.
9. Гунжель Павло / 19 січня 2016, 00:06

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
10. рабинович / 19 січня 2016, 11:08
9.Гунжель Павло
«В Свердлово сходка на 21січня,анонсується приїзд самої Вячеславівни.День смерті В.І.Леніна.Планується відеозйомка.Буде цікаво.»

дякую я приду
11. янкель / 19 січня 2016, 13:30
С.Свердловське є можливість перейменувати в с.Вефлеєм.
12. рабинович / 21 січня 2016, 12:43
сьогодні сходки не було, мабудь буде завтра ,местні кажуть нам всеодно.думаю шо всеодно було і Лугандонавцям
13. янкель / 22 січня 2016, 07:50
Сходка буде сьогодні о10годині.Об’яви не було,вибіркові дзвінки,нікому воно не потрібно.Фотосесії не буде,народ проти.Дороги в селі почищені від снігу,в клубі тепло.Всім шалом.
14. гіві / 22 січня 2016, 07:52
А Гунжель буде?
15. янкель / 22 січня 2016, 07:56
Йому не дали згоди на зйомку.Слава Україні!!!Село рішили назвати Драбинівка,активісти всі за це.
16. Мирослава / 22 січня 2016, 08:39
Це ж треба , замість чистити сніг , Катишкови палять бензин на дурнуваті поїздки і все це з бюджету , а ви говорите , що все це безоплатно.Вони найдуть , як вас обідрати .А за зміни в документах прийдеться платити. мені доводилось , була невірна одна буква і прийшлося походити по інстанціях. Громадяни , міняйте назви , у вас все попереду.
17. рабинович / 22 січня 2016, 09:03
16.Мирослава
«Це ж треба , замість чистити сніг , Катишкови палять бензин на дурнуваті поїздки і все це з бюджету , а ви говорите , що все це безоплатно.Вони найдуть , як вас обідрати .А за зміни в документах прийдеться платити. мені доводилось , була невірна одна буква і прийшлося походити по інстанціях. Громадяни , міняйте назви , у вас все попереду.»

по поводу документов в законе всё написано,не нужно лепить горбатого
18. янкель / 22 січня 2016, 19:07
Була сходка.Кажуть було 10чоловік,включно,з головою.Явка 100%.Рішили назвати Зоряне або Грушове,взяли тиждень для роздумів.Будуть вести водогін.Пам’ятник Свердлову завалять,активісти підшукують покупця.
19. василинець / 22 січня 2016, 19:26
Шо хочуть за памятник?
20. деникин / 22 січня 2016, 19:29
Батюшка нехай Маркса вже гепає
21. Юденич / 22 січня 2016, 19:58
20.деникин
«Батюшка нехай Маркса вже гепає»

Ага, не такий він дурний твій батюшка. Маркс він же Моисей (Мозес) Мордехай Леви. Йому й в Лондоні памятник стоїть. Хай спробує гепнути. Тут така цікава картина з цими миздобулами вімальовується. Ось послухай, десь після 3-ї хвилини Иаков Кедмі каже: "Визит Порошенко может вызвать только брезгливость и стыд у нормального гражданина еврейского государства потому, что когда приезжает сюда человек, который провозгласил днём создания - днём своей армии - день создания УПА, т.е. день создания украинских нацистов, которые вместе с эсэсовцами (пауза) залили Украину еврейской кровью. И не только Украину, и Белоруссию и везде. Так вот день создания этой армии – это день создания его армии – человека, который провозгласил, что его армия и он – они последователи вот этих нацистских выродков. Как можно такого человека принимать в еврейском государстве?....Вот мы им никогда не простим. Ни бандеровцам, ни оуновцам, ни УПА, ни всей этой сволочи, ни всем, кто их поддерживает. Никогда не забудем и никогда не простим". І ось будеш спостерігати що через деякий час будуть робити оті петлюрівці і підбурювані ним свідомі миздобули із своїми мазепами, сотнями і УПА. Буде їм лохокост за холокост. Євреї, це їм не Путін з бурятами. " всей этой сволочи, ни всем, кто их поддерживает. Никогда не забудем и никогда не простим". Посилання на www.youtube.com
22. Ванька Швидкий / 22 січня 2016, 22:10
Ну і дурні всі тут
23. рабинович / 24 січня 2016, 11:45
18.янкель
«ула сходка.Кажуть було 10чоловік,включно,з головою.Явка 100%.Рішили назвати Зоряне або Грушове,взяли тиждень для роздумів.Будуть вести водогін.Пам’ятник Свердлову завалять,активісти підшукують покупця.

29 января будет повторная сходка по вопросу переименования.сейчас в магазине лежит бумаге где пишут и рассписываются за Вишнёвое и Зорянэ,рассписалось только 7 человек
24. Гершко / 24 січня 2016, 12:06
Ну, блін, рабиновичі з янкелями вже й до Котовського добралися.
25. соломон / 24 січня 2016, 21:18
Давайте село Свердлово назовем 197км.А почему пишутся в магазине?Почему разноречивая информация о названии,неужели в селе проживает 9человек?Или это такая шутка?
26. рабинович / 24 січня 2016, 21:37
25.соломон
«Давайте село Свердлово назовем 197км.А почему пишутся в магазине?Почему разноречивая информация о названии,неужели в селе проживает 9человек?Или это такая шутка?
Додати коментар»

на сегодня написали 7 человек о вариантах названия,почему так мало ,наверное людям это не интересно,а скорее всего привыкли,что за них всё решат
27. рабинович / 24 січня 2016, 21:39
почему в магазине? Пока это один объект культурного досуга на селе
28. хаим / 24 січня 2016, 21:51
А сельский Дом культуры,библиотека,ФАП?Неужели нет лидеров,способных взять инициативу на себя,или в магазине горячее?
29. рабинович / 24 січня 2016, 22:01
28.хаим
«А сельский Дом культуры,библиотека,ФАП?Неужели нет лидеров,способных взять инициативу на себя,или в магазине горячее?
»

кругом одни евреи.скоро дурить некого будет.О лидерах пел Высоцкий,настоящих буйных нет вот и нету вожаков.
30. изя / 24 січня 2016, 22:19
Если там все наши и название должно быть нашим-ХАЙФА.
31. джумшуд / 25 січня 2016, 20:27
Андрюха Узбек,ты был в магазине?
32. зяма / 31 січня 2016, 20:43
Шо там в селе Свердлово?
33. шльома / 31 січня 2016, 21:34
Зяма,наше не прошло,выбрали Зоряне,любять ночь,одним словом-воры.Слава Украине!!!
34. Льонька / 31 січня 2016, 22:47
Я ж предлагав назвати село Шкарбанівкою но не підтримали
35. Голопупенко / 1 лютого 2016, 06:56
Пля, та тут вже й українців не лишилося, одні зями та шльоми.
36. Голопупенко / 1 лютого 2016, 07:09
"Микола Скрильник наголосив, що даний Закон України прописаний дуже чітко. Він цілком однозначно встановлює умови та терміни декомунізації". Ау! Нарід український ще тут лишився? Поясніть, хто небудь, що оці жидівські холуї катишкови, скрильники і різні таміли нам разказують? Вони хочуть переконаті нарід, що цей закон демократичний і чітко прописаний. А вони читали висновки Венеціанскьої комісії щодо цього закону: "У той час, як Закон № 317-VIII можна розглядати як такий, що переслідує законні цілі, його положення НЕ Є ДОСТАТНЬО ТОЧНИМИ, щоб дозволити особам регулювати свою поведінку відповідно до Закону і запобігти довільному втручанню з боку державних органів. Як такий, Закон НЕ ВІДПОВІДАЄ трьом вимогам: ЗАКОННОСТІ, легітимності та необхідності у демократичному суспільстві". Так хто ж таки телепень, Скрильник чи РДА яка його у цій замітці виставила невігласом?