Футбол під снігом і на льоду

Минулими вихідними у Нових Санжарах команди не тільки змагалися між собою, але й боролися із мінливою українською зимою.

Увесь тиждень, який передував черговому туру, ішла боротьба за обидва міні-футбольні майданчики. І у Нових Санжарах, і у Руденківці футболісти прибирали сніг, зганяли воду і робили все, щоб тур таки відбувся. Спільними зусиллями майданчики були підготовлені. І в суботу, незважаючи на мокрий сніг та дощ, відбулися всі сім календарних матчів. Та вже в неділю майданчик у Руденківці замерз повністю, а у Нових Санжарах — частково. Тому дві із восьми ігор довелося переносити. Зокрема, не відбувся очікуваний багатьма уболівальниками матч «Зоря-1» (Руденківка) — «Маяк» (Малий Кобелячок). Решта недільних матчів більше нагадували хокей. І футболісти під час гри більше думали не про демонстрацію техніки, а про те, як встояти на ногах. Утім, навіть за таких умов глядачі побачили кілька цікавих і результативних поєдинків.

«Гетьман» продовжує похід за медалями

Найцікавішими цього туру були матчі другої ліги. Зокрема, несподівано для багатьох галущиногреблянський «Гетьман» у Руденківці впевнено обіграв місцеву «Зорю-2» з рахунком 4:1. У галущан найпомітнішим гравцем був Микола Мирний, який відзначився у грі хет-триком. Ця перемога не лише дозволила команді з Галущиної Греблі отримати реванш за поразку в першому колі (тоді «зоряни» виграли з рахунком 11:2 – авт.), але й піднятися на друге місце турнірної таблиці. А це — не лише потенційні срібні медалі, але й можливість потрапити до вищої ліги. Та, хто знає, можливо, амбіційні «гетьмани» іще цілком зможуть поборотися і за першу сходинку таблиці. У наступному турі на них чекає гра з чинним лідером — новосанжарським «Водограєм». І якась із команд перерве свою переможну серію. У «Водограя» вона складає десять матчів, у «Гетьмана» — вісім.

Надрезультативним видався матч другої ліги між «Чкаловим» та «Старсом». Зважаючи, що гра проходила на частково покритому льодом майданчику, матч більше нагадував хокейний: і за комбінаціями, і за кількістю голів. У підсумку «Старс» забив на м’яч більше і переміг з рідкісним рахунком 7:6.

Характер туру продемонстрував пологівський «Кернел», який, зустрічаючись із новосанжарською «Ворсклою», зумів вирвати перемогу в майже програному поєдинку. Перший тайм завдяки двом м’ячам Дениса Зінича виграли новосанжарці з рахунком 2:1. На початку другого вони ж зусиллями Ярослава Колодійчика збільшили свою перевагу — 3:1. Але далі у грі забивав лише «Кернел» — 3:2, 3:3, 3:4, 3:5!!! І команда із Поліг у драматичному поєдинку одержує свою другу в сезоні перемогу.

«Темп» виграє і на льоду

Лідери вищої ліги славляться своїм швидкісним комбінаційним футболом. Тому перспектива зіграти на льоду, нехай і не з найсильнішою командою «вишки», була для сухомаячан не надто приємною. До того ж новосанжарський «Солод» непогано підсилився у перерві між колами: до команди перейшли Вадим Хорошевський, який раніше захищав кольори «Чкаловця», та Андрій Чумак, котрий у першому колі виступав за «Ветеран». Із таким підсиленням новосанжарці готувалися дати лідеру бій. І дали! Принаймні, у перші хвилини тайму. А після результативної атаки і точного удару Валерія Шевчука «Солод» ще й повів у рахунку — 1:0. Проте «Темп» швидко відновив статус-кво. Михайло Білокінь іще в першому таймі оформив хет-трик, а у другому забив і четвертий м’яч. Ще по голові відправили у ворота суперника Максим Калюжний, Дмитро Стрюк та Ігор Близнюк. «Солод» мав із десяток нагод, щоб забити лідерам іще, але відмінно стояв цього дня воротар «Темпу» Вадим Шовковий. Він іноді витягав із воріт просто-таки «мертві» м’ячі. Пробити його іще раз змогли лише на останній хвилині гри, коли Сергій Руденко відправив у порожні ворота круглого після пасу Вадима Хорошевського. 7:2 — і «Темп» виграє навіть на льоду. Ну і, звичайно, лишається лідером вищої ліги.

Результати решти матчів 10-го туру. І ліга: «Ветеран» — «Чиста криниця» 6:2, «Колос» — «Омега» 8:5; ІІ ліга: «Оріль» — «Чиста криниця» 7:0, «Водограй» — «Сокіл» 5:2; ІІІ ліга: «Оріль-2» — «Козубівське» 4:1, «Штурм» — «Дружба» 7:3, «Маяк-2» — «Сокіл-2» 2:1, «Ворона» — «Лідер» 10:0, «Полузір’я» — «Омега-2» 6:0.