Вхід | Реєстрація

У суботу у Кобеляках ледве не підпалили звалище

У суботу у Кобеляках ледве не підпалили звалище

Про дану подію у редакцію повідомив житель Кобеляк Роман Матюхов, який живе поряд з майданчиком по тимчасовому складуванню відходів. Коли ми приїхали на місце то побачили що у вогні за пару десятків метрів від величезної купи відходів палають автомобільні шини. Поряд знаходилися троє людей, які працюють на звалищі, сортуючи відходи. Всі ці громадяни, жителі Ганжівки, заперечили свою причетність до підпалу автопокришок, хоч через кілька годин на місці подій не було як цих людей так і металу, випаленого у багатті.

Про дану подію були проінформовані співробітники Кобеляцького райвідділу поліції, які склали протокол.


Автор: «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
7 березня 2016, 13:17 | Кобеляки | Надзвичайне


1. Читач / 7 березня 2016, 20:37
Так у суботу чи 6 бересня? Не стиковка!!! Звук поганий.
2. Светочка / 7 березня 2016, 20:48
То Матюх так піариться.Чогось звонив не в поліцію , а до Філоненка , знав , що напишуть , а може і сам підпалив , і до підпалу звалища там далеко.Цікаво , за що і що написали в протоколі про адмінпорушення.І чомусь ті , що живуть над звалищем не репетують , а Матюх живе на протилежній стороні вулиці і репетує.Піариться точно.
3. Трамтамтам / 7 березня 2016, 21:01
2.Светочка
«.І чомусь ті , що живуть над звалищем не репетують , а Матюх живе на протилежній стороні вулиці і репетує»

Ну й дураки що не репетують. Будуть вічно нюхати гімно.
4. Читач 0 / 7 березня 2016, 21:01
Як в Ганжівці було звалище так депутат Матюхов дуже непереймався про жителів села,а тепер став борцем проти звалища.Хай поживе поруч з звалищем і понюхає як це воно-чистолюб.І чому непотріб треба вивозити десь в села,коли мусор міський-хай складують в межах міста.
5. Трамтамтам / 8 березня 2016, 09:28
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
[[ЦИТАТА|4|Читач 0|Хай поживе поруч з звалищем і понюхає як це воно-чистолюб.
Оце видно чистопородного хахла! Мені херово, нехай і другому буде. Порадій придурок що у сусіда корова здохла чи хата згоріла. Оце по вашому по какляцьки! Тьфу гидота. Ніколи цій країні не вилізти із гімна.
6. Кінофан / 8 березня 2016, 10:13
4.Читач 0
«,коли мусор міський-хай складують в межах міста.»

"Ну ты, барин, и задачки ставишь!" ("Формула любви")
7. гість999 / 8 березня 2016, 11:21
3.Трамтамтам
«Ну й дураки що не репетують. Будуть вічно нюхати гімно.»

Ти дуже "вумний"?Тоді запропонуй свій варіант виходу з ситуації,що склалася зі звалищем.Тільки не треба пропонувати утопічних планів про завод з утилізації,про владу,яка щось повинна робити,влади в нас давно вже немає.Давай конкретно.
8. Гість / 8 березня 2016, 14:41