Вхід | Реєстрація

У квітні газ коштуватиме 7,188

У квітні газ коштуватиме 7,188

Після виходу в минулому номері тижневика реакційної під назвою «Монополіст диктує правила» до редакції звернулися працівники газової служби та внесли деякі роз’яснення з приводу цього матеріалу.

Оксана Хлистун, начальник служби обліку та розрахунків Кобеляцького РГП ПАТ «Полтавагаз», розповіла, що згідно Кодексу газорозподільних систем, який затверджений Постановою національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, опалювальний період триває з 1 жовтня до 30 квітня.

— Протягом шести місяців, із 1 жовтня 2015 року до 31 березня 2016‑го, усі, без винятку, споживачі використовували пільгові 1200 кубів газу за ціною 3,6 гривні за кубічний метр, — говорить Оксана Хлистун. — За кожен кубометр газу, спожитий понад пільгову норму, вони сплачували 7,188.

Протягом квітня ціна на природний газ становитиме 7,188 гривні за 1 кубометр. Вона поширюватиметься на споживачів, які використовують блакитне паливо для індивідуального опалення, приготування їжі та підігріву води.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
7 квітня 2016, 11:31 | Кобеляки | Суспільство


1. Степан / 7 квітня 2016, 11:47
Я буду платити і по 20 гривень за куб,аби тільки онуки виїахали у Европу.
2. Гістья / 7 квітня 2016, 12:33
1.Степан
«Я буду платити і по 20 гривень за куб,аби тільки онуки виїахали у Европу.»

Вони ще й досі тут? Вишли їх нах.. поштою, бо он Нідерланди вже вас послали, можеш спізнитися.
3. O_Sedoy / 7 квітня 2016, 14:17
Степа, 20 за куб а не за месяц! Даже внуков на органы продашь в Гейропу - обанкротишься нахрен
4. Біличанка / 7 квітня 2016, 15:07
"Седой" він же "Степан" він же "рабинович" він же остальна галіматья - хотілось спитати " не набридло"? хоча розумію що поки платять за кожний висер в валюті так не любої "піндосії" то не набридне. Але реально - не тошнить самому? Чи ти проригаєшся - і строчиш, як наркоша аби ломка не почалась....
5. Степан / 7 квітня 2016, 15:31
2.Гістья
«бо он Нідерланди вже вас послали»

То все рука кремля так усі кажуть,підтасували і там голосовку.клятий агресор.вітдайте Донбас і Крим і випустіть Савченко
6. Степан / 7 квітня 2016, 15:38

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
7. O_Sedoy / 7 квітня 2016, 20:02
а по существу есть что возразить?
8. Гість / 7 квітня 2016, 21:42
Ціни міняють постійно підвищують а яка якість газу хто за це відповість що населення платить і за повітря і за інертний газ чи іще якісь домішки тепловіддача газу дуже низька коли понажираються хапуги