Нічия: один забиває Цікура, другий — Киричко

У неділю 12 червня на районному стадіоні кобеляцька команда «Колос» приймала «Псел» із Гадяча.

Матч проходив у рамках восьмого туру чемпіонату Полтавської області з футболу серед команд першої ліги групи «Б». Поєдинок видався цікавим. Протягом усього ігрового часу футболісти запекло боролись за м’яч на кожному клаптику поля. Господарі більше контролювали гру і будували позиційні атаки. У середині першої сорокап’ятихвилинки «колосянин» Володимир Цікура із­за меж штрафного майданчику точним ударом в дев’ятку вивів свою команду вперед — 1:0. Із таким рахунком команди пішли на перерву. У другому таймі гадяцькі футболісти із перших хвилин кинули всі сили, щоб зрівняти рахунок. «Колосяни», навпаки, працювали від захисту до контратак. При цьому шансів збільшити рахунок вони мали значно більше, ніж гравці «Псла». Двічі помилився кобелячанин Олександр Борзовець. Спершу він влучив у поперечину, а потім не реалізував вихід віч­на­віч із голкіпером. Були й інші моменти, але забити другий м’яч господарі не змогли, за що і були покарані. Спрацювало футбольне правило: не забиваєш ти — забивають тобі. Наприкінці матчу гадяцькі футболісти заробили кутовий, із якого і забили гол. Подачу від прапорця точним ударом головою замкнув капітан гадяцької команди Юрій Киричко — 1:1.

Коли матч добігав до свого завершення, «колосянин» Валентин Ломаков у штрафному майданчику зіграв рукою, за що рефері призначив пенальті. Гравець «Псла» установив м’яч на одинадцятиметровій позначці і вдарив… вище воріт. Одразу пролунав фінальний свисток. Отож, «Колос» — «Псел» — 1:1.

Молодіжний склад «Колоса» поступився суперникам із Гадяча з рахунком 2:5.

У інших матчах чемпіонату Полтавської області з футболу серед команд першої ліги групи «Б» зафіксовані такі результати: ФК «Козельщина» — «Маяк» 3:1 (молодь 0:2), ФК «Машівка» — «Вікторія» 0:0 (молодь 0:4).