У кобеляцькому дербі — результативна нічия

У неділю 4 вересня на районному стадіоні зійшлися місцеві команди «Колос» та ФК «Кобеляки».

Матч був напруженим з першої до останньої хвилини. Гравці «Колоса» віддали ініціативу супернику і грали на контратаках. Як виявилось, таке ведення гри принесло свої плоди. У середині першого тайму «колосяни» провели атаку і Володимир Борсало відкрив рахунок у матчі — 1:0. Також підопічні Олега Бажана мали ще кілька хороших моментів, але не довели їх до кінця.

Гравці ФК «Кобеляки» намагались відігратися, але їм ніяк не вдавалось забити. Фактично в завершенні другої сорокап’ятихвилинки  арбітр призначив 11­метровий удар у ворота «колосян». Олександр Миславський точно реалізував пенальті — 1:1.

Фінальний свисток рефері зафіксував нічию. Отже, у безкомпромісно­напруженому дербі команди не виявили, хто сильніший у Кобеляках.

Матч юнацьких складів також закінчився бойовою нічиєю. Щоправда, без голів. У ході гри кожна з команд могла забивати, але чітко діяли як захисники, так і воротарі. За 15 хвилин до завершення поєдинку з поля вилучили двох гравців «Колоса». Залишившись удев’ятьох, «колосяни» відстояли свої ворота.

Результати районного чемпіонату

3 вересня відбулися матчі 15 туру ІІ кола чемпіонату та першості Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» з футболу, де було зафіксовано такі результати: І  ліга: «Озера» — «Котовське» — 3:1, «Дрижина» — «Дашківка» 5:2, «Урожай» — «Лан» 1:5, «Іванівка» — «Локомотив» 0:1, «Сокіл» — «Червоні Квіти» 3:3, «Прапор» — «Спарта» 1:1; ІІ  ліга: «Стріла» — «Колос» 3:4, «Кірове» — «Маяк» 1:1, «Спартак» — «Водник» 2:1, «Дніпро» — «Радянське» 4:1, «Оріль» — «Бродщина» 4:0.

Анонс

10 вересня на районному стадіоні «Колос» відбудеться традиційна районна спартакіада з нагоди Дня фізичної культури та спорту серед команд колективів фізкультури сільських громад району. У програмі спартакіади: змагання з легкої атлетики, підтягування, гирьового спорту, армспорту, шашок, пляжного волейболу, настільного тенісу, перетягування канату. Початок змагань о 9­ій годині.

Цього ж дня на стадіоні «Колос» відбудеться фінальний матч кубка Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» з футболу між командами: «Озера» — «Дрижина» (Дрижина Гребля). Початок гри о 14­ій годині.