Кобеляки допомагають Новим Санжарам

Кобеляцькі ветерани у черговому турі міні-футбольного чемпіонату обіграли лідерів — команду із «Козубів». І дозволили посісти першу сходинку новосанжарському «Стандарту».

На початок туру новосанжарці відставали від «Козубівського» на одне очко. Зіграти «Стандарту» потрібно було із непоступливою «Вороною», яка у першому колі вже відбирала очки у фаворитів (тоді команди зіграли між собою унічию — 2:2).
Цього разу гравці «Вороної» знову були близькими до створення сенсації. У першому таймі футболісти із Лелюхівки відбили стартовий штурм суперників і буквально у першій контратаці забили гол. Віталій Підопригора у дотик замкнув передачу Олександра Овчаренка: 1:0. Новосанжарці додали у швидкості, створили ще кілька моментів і зрештою зрівняли рахунок. Володимир Жаботинський знайшов пасом у штрафній суперника Анатолія Трояна і той ударом п’яткою рахунок зрівняв: 1:1.

Іще до перерви «Стандарт» мав виходити уперед. Проте двічі після ударів Олександра Кольби м’яч влучав у стійку. Утім, на початку другого тайму новосанжарці таки забили потрібний м’яч. В’ячеслав Пеляк поклав на замахові голкіпера і закотив круглого у ворота: 2:1. До кінця матчу гравці «Стандарту» могли забити ще не один раз, проте підвела реалізація. А у «Вороної» було таки кілька шансів, щоб зрівняти рахунок. Найкраща нагода була у того ж таки Віталія Підопригори, який ударом зі штрафного метрів із семи трохи не влучив у ворота. «Стандарт» переміг, вийшов на перше місце і почав чекати на результат гри свого головного конкурента.

«Козубівське» у поточному турі зустрічалося із «Ветераном» із Кобеляк. Лідери першими відкрили рахунок: після затяжної атаки відзначився Олег Варич. Цей гол залишався єдиним до середини другого тайму. А потім своє слово сказав лідер «Ветерана» Юрій Няйко. Він розвернув фінтом захисника і з лінії штрафного пробив голкіпера: 1:1. За дві хвилини Няйко виступив уже в ролі асистента. Він видав точний пас на дальню стійку, а Ігор Максимчук забив у порожні ворота: 2:1. Із таким рахунком матч і закінчився. Таким чином «Козубівське» не лише зазнало поразки, але й втратило першу сходинку в турнірній таблиці. Після цього туру на першому місці — новосанжарський «Стандарт». Та до закінчення чемпіонату залишилося ще три тури і ситуація може змінитися після кожного матчу.

Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»

8 вересня 2016, 18:04 | Кобеляки | Спорт і здоров'я