Сімейні лікарі підпишуть угоди з пацієнтами (фото)

Сімейні лікарі підпишуть угоди з пацієнтами

Із 1 січня почались зміни у первинній ланці медицини: через півроку кожен українець має заключити угоду з сімейним лікарем.

Міністерство охорони здоров’я сподівається розпочати підписання договорів між пацієнтами і лікарями. До липня у МОЗ також збиратимуть усі реєстри пацієнтів, які існують в Україні.Угода із сімейним лікарем укладається на рік і діє до моменту, поки ви не вирішите підписати угоду з іншим лікарем. Вибір лікаря до місця реєстрації громадянина прив'язуватися не буде.

Лікар первинної ланки працює з пацієнтом протягом тривалого періоду. Він повинен знати свого пацієнта. Тому такий лікар звичайно один. Звісно, є ситуації, коли лікар у відпустці або коли пацієнту в чужому місті потрібна допомога лікаря. У таких випадках громадянин може звернутись до найближчого чергового центру первинної допомоги.

Уся допомога на рівні первинної ланки надається безоплатно так само, як екстрена допомога.

Детальніше про те, як реформа буде впроваджуватись у Кобеляцькому районі, читайте в газеті «ЕХО» №2 від 12.01.2017 року.


Автор: Наш кор.
Поділитися:
5 січня 2017, 18:39 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Іде планомірне винищення українців. Американська модель медицини в Україні зовсім неприйнятна.А це безглузде нововведення взагалі є абсурдом. Сходіть зараз до сімейного лікаря.Це покищо диспетчер , який направляє до спеціалізованого лікаря , А ДАЛІ?а ЩО РОБИТИМУТЬ СЕЛЯНИ? аБСУРД.
2. ИВЕН / 5 січня 2017, 21:06 Вставити цитату
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації