На Новий рік медикам подарували дві «швидких»

На Новий рік медикам подарували дві «швидких»

Автомобілі придбали за кошти місцевого бюджету. Закупили за допомогою системи «PROZORRO».

Автомобілі «швидкої допомоги» передали медикам представники районної влади — голова РДА Сергій Бульбаха та голова районної ради Геннадій Супрун. Автівки закупили за кошти місцевого бюджету. Також для ЦРЛ придбали сучасне медичне обладнання: дві стоматологічні установки та фіброгастроскоп. На все це витратили 1 мільйон 500 тисяч гривень. Закупляли за системою «PROZORRO» і внаслідок цього зекономили 39 тисяч гривень бюджетних коштів. На них придбали паровий автоклав.

Головний лікар ЦРЛ Ольга Гиря, дякуючи за передану апаратуру, зауважила, що більшість хвороб легше попередити за наявності хорошого діагностичного обладнання, тому придбання кожного сучасного приладу — це врятоване життя і здоров’я. Головний лікар центру ПМСД Олег Яковенко пригадав, що останню нову «швидку» для амбулаторій придбавали у далекому 2007‑му році.


Автор: «ЕХО»
Поділитися:
7 січня 2017, 10:01 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Спорт і здоров'я | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації