На Полтавщині вирішуватимуть проблеми молоді за допомогою соціального театру

На Полтавщині вирішуватимуть проблеми молоді за допомогою соціального театру

Розвинути креативні та комунікативні здібності в учнівської та студентської молоді, запобігти поширенню негативних явищ в молодіжному середовищі планують активісти Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ», впровадивши незвичний і креативний метод – форум-театр. Про плани проекту говорили юні артисти та організатори проекту під час тренінгу «Що таке форум - театр», який відбувся 12 січня в Молодіжному центрі міста Лубни.

«Разом із молоддю ми аналізуємо проблеми молодіжного середовища та плануємо за допомогою театральних  вистав їх озвучити для ширшого загалу», – говорить організатор проекту Олександр Чепур.

Перші  прем’єри форум-вистав, пов'язані з проблемами здорового способу життя, агресії, булінгу, толерантності, насильства відбудуться вже на початку лютого. Ними планують охопити більшість навчальних закладів міста та залучити до співпраці працівників освіти.  Сам проект був розроблений в рамках програми «Активні громадяни» та отримав підтримку від Британської Ради в Україні. Активісти очікують, що в результаті їх зусиль буде знижена кількість актів агресії, булінгу, приниження та жорстокої поведінки в місцевій громаді. Збільшиться кількість молоді яка є прихильною до здорового способу життя.  Тож, в ході тренінгу, учасниками якого стали члени транцювального колективу «Ренесанс» ведучі надали інформацію про сутність та переваги форуму-театру, а ті обрали ряд актуальних проблем на основі яких будуть розроблені сценарії та проведені репетиції мізансцен.

“Форум-театр — це вид діалогового мистецтва, де питання ставлять актори, але вирішення ми шукаємо разом з глядачами. Кожен глядач має змогу змінити хід подій, не лише через слова, а й через дію”, –  говорить фасилітаторка програми «Активні громадяни» Юлія Пода.

Змінити  підходи до попередження  негативних явищ та мобілізувати такі ресурси громади, як театр, музика, артистизм, слово, та творчість планується в рамках проекту «Соціальний театр: набуття навичок вирішення  проблем молодіжного середовища», що підтримується Британською Радою в Україні. Партнером проекту виступає відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради. 


Автор: Олександр Чепур
Поділитися:
16 січня 2017, 15:33 | Регіон: Лубни | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації