«Після приєднання Краснянської, усі сільські ради ломонуться сюди»

«Після приєднання Краснянської, усі сільські ради ломонуться сюди»

Такими «фактами» апелював перед депутатами кобеляцький міський голова Олександр Копелець.

У четвер 3 серпня відбулось друге пленарне засідання позачергової вісімнадцятої сесії Кобеляцької міської ради. На ньому розглядалось питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

Міський голова Олександр Копелець розповів, що у вівторок і середу пройшли громадські обговорення з приводу створення Кобеляцької об’єднаної громади, у яку входитиме райцентр і Кунівська сільська рада. Жителі міста погодились на об’єднання, а тому питання це виноситься на сесію.

Депутат Таміла Шевченко підтримала ідею об’єднатись із Красним, але додала:

— За підрахунками спеціалістів райдержадміністрації, Кобеляцька громада буде самодостатньою і зможе утримувати всі заклади й установи лише за умови, якщо об’єднаються міська рада, Лебединська, Золотарівська, Кунівська, Василівська, Бродщинська, Канавська, Сухинівська, Красненська і Підгорянська сільські ради. Тоді бюджету громади вистачить на її розвиток. Оскільки сьогодні ми розглядаємо можливість об’єднатись із Красним, у подальшому нам необхідно працювати з усіма громадами, які я назвала. Ви ж розумієте: чим більше населення, тим більше фінансування з боку держави. Щоб податку з доходу фізичних осіб, про який ви завжди говорите, та інших надходжень вистачало не тільки на зарплати, а й розвиток інфраструктури.

Анатолій Кучеренко, у свою чергу, звернувся до міського голови. Він нагадав, що на першому засіданні обговорювалось об’єднання з Сухинівською і Красненською сільськими радами. Тепер розглядають тільки останню. Кучеренко припустив:

— Навіть якщо красняни погодяться на пропозицію і пакет документів дійде до Кабміну, то там прорахують, що ми не зможемо самостійно утримувати свою громаду.

На це міський голова заявив:

— Якщо отримаємо згоду від Красного, наша територіальна громада відбудеться. Перед тим, як зробити усну пропозицію, я особисто організував поїздку красненських депутатів у Омельник Кременчуцького району. Також домовився з сухинівським сільським головою Ігорем Рябекою, що разом відвідаємо цю громаду і подивимось на їх роботу.

Потім знову Шевченко пояснила, що з міста в районний бюджет за півроку надходить 10,8 мільйона ПДФО. А на утримання установ, які знаходяться в райцентрі і після об’єднання перейдуть на баланс громади, витрачено за цей період 12 мільйонів.

Після суперечок із міським головою Таміла Шевченко покинула зал засідань.

Кучеренко все ж наполіг, щоб депутати звернулися з пропозиціями окремо до Красненської і Сухинівської сільрад.

Далі Олександр Копелець сказав, що Шевченко «кіпішує» і боїться втратити третину ПДФО у районному бюджеті:

— Після приєднання Краснянської, усі сільські ради ломонуться сюди. Я готов з вами спорити на шо хоч. Не кажу, що це буде завтра. Після виборів, після всього будуть самі писати. У тому числі, я казав Кішінському, і ти прийдеш сюди. Ти до Біликів не підеш. І тоді я хочу побачити, як ти будеш сьорбати перед людьми.

У результаті 18 присутніх депутатів надали згоду на добровільне об’єднання окремо з Красним і Сухинівкою та доручили міському голові провести роз’яснювальну роботу в сільських радах.

 

Копельцизми

  • Для того, щоб той
  • Ми з вами, на жаль, чи, може, не то, ніхто, вибачте мені, за прямолінійність і за те, шо тут
  • Давайте по суті. — Уже суть ушла
  • Саме тому сир-бор і отакий кіпіш
  • Копелець гад такий і є


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
10 серпня 2017, 15:42 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Політика | Сторінка для друку

1. filon / 16 серпня 2017, 20:13 Вставити цитату
— Після приєднання Краснянської, усі сільські ради ломонуться сюди. Я готов з вами спорити на шо хоч.
Цікаво чи «поспорив» хтось із Олександром Олександровичем?
Тому що, користуючись його вишуканою термінологією, першою «ломонулась» Краснянська сільрада.
Депутати сільради зібрались на позачергову сесію і так же дружно, як і погодились перед тим, відмовились обєднуватись із Кобеляками.
Містика, якась. То їм хтось навіяв форсоване обєднання, тепер - розєднання. Раціонального в цій ситуації мало.
Скажу чесно, я задоволений таким розвитком подій. Міфічна справедливість торжествувала. Не повинно так ьути, щоб два дядьки за пляшкою коньяку «порішала» за тисячі людей. Хто два дядьки? Копелець і Таранушич.
2. ivanrywa / 17 серпня 2017, 11:32 Вставити цитату
1.filon
« Після приєднання Краснянської, усі сільські ради ломонуться сюди. Я готов з вами спорити на шо хоч.
Цікаво чи «поспорив» хтось із Олександром Олександровичем?
Тому що, користуючись його вишуканою термінологією, першою «ломонулась» Краснянська сільрада.
Депутати сільради зібрались на позачергову сесію і так же дружно, як і погодились перед тим, відмовились обєднуватись із Кобеляками.
Містика, якась. То їм хтось навіяв форсоване обєднання, тепер - розєднання. Раціонального в цій ситуації мало.
Скажу чесно, я задоволений таким розвитком подій. Міфічна справедливість торжествувала. Не повинно так ьути, щоб два дядьки за пляшкою коньяку «порішала» за тисячі людей. Хто два дядьки? Копелець і Таранушич.»

Вдруге-і знову гарбуза,випадковість-навряд.Все передбачуванно.Єдине,що дійсно цікаво,як два таких "дядька",з великими амбіціями,норовом,і ,як багато хто говорить, одні із головних кандидата,на майбутніх виборах ОТГ,змогли обьєднатись.Хочу на цьому етапі,мабуть це не важливо.От коли почнеться передвибона метушня,от тоді буде цікаво..
3. Beri Mor / 17 серпня 2017, 12:22 Вставити цитату
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
2.ivanrywa
«на майбутніх виборах ОТГ,»

Їм більше підійшла б абревіатура ОПГ.
1.filon
«Скажу чесно, я задоволений таким розвитком подій. Міфічна справедливість торжествувала. Не повинно так ьути, щоб два дядьки за пляшкою коньяку «порішала» за тисячі людей. Хто два дядьки? Копелець і Таранушич.»

Та яка там справедливість,навіть міфічна.Згоден що не Копелець та Таранушич об"єднають громади,а теперішня демократична мафія з Києва поламає до коліна,як це було з перейменуванням вулиць та населених пунктів.І х.й вони ложили на тисячі людей,як і завжди.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації