Вишневе – це майже Київ

Вишневе – це майже Київ

Михайло Булгаков у своєму культовому романі «Майстер і Маргарита» описував Москву. Можливо в ті  часи легендарна фраза про москвичів та квартирне питання була актуальною лише для «білокамяної».

Та якби Михайло Афанасійович жив у двадцять першому столітті, то його Воланд міг би сказати щось схоже і про любимий рідний для письменника Київ. Звичайно ціни на житло в столиці України ще не досягли того шаленого, абсолютно ненормального рівня, що в Москві. Але ж, як кажуть «Все ще попереду». І якщо врахувати, що Київ таки не гумовий, а бажаючих бути ближче,до столиці або в ній самій стає все більше, то можна, не боячись помилитися прогнозувати, що в найближчі роки ціни на столичну нерухомість будуть лише зростати. І навіть зниження загального рівня життя у державі та всевладний курс долара, нездатні вплинути на ситуацію. Будувати в столиці дорого, грошей на це ні в кого зараз немає, а в частини українців є гроші. Тому вони, оті громадяни із достатньою кількістю кошті та столичними амбіціями, купляють квартири навіть по невиправдано високій ціні.

Хоча зараз ріелтори відзначають вельми промовисту тенденцію. Жвавим попитом починають користуватися квартири у Вишневому та інших населених пунктах, котрі фактично є передмістям Києва. В принципі нічого несподіваного в цьому немає. Забудовникам простіше і дешевше знаходити земельні ділянки саме там, де закінчується офіційна межа столиці. Звідси – суттєво нижчі ціни на нерухомість. Так навіщо платити зайві гроші? Саме цим принципом і користуються люди, які прагнуть вирватися із провінції і скуштувати смаку столичного життя. Адже, знову ж, можна е сумніватися у тому що Вишневе невдовзі стане частиною великого Києва. Та навіть, якщо не стане. На швидкість це не впливає. Причому на швидкість у буквальному сенсі цього слова. Інколи добратися до кінцевого пункту призначення у Києві легше і швидше саме із передмістя. Тим більше, що станція метрополітену «Теремки» знаходиться поряд із Вишневим.

Саме тому квартири, які пропонують у житловому комплексі  «AGAM», користуються непоганим попитом. Щоб дізнатися про те, що ж із нерухомості можна придбати за відносно невеликі, як для столиці кошти, достатньо зайти на сторінку забудовника: http://agam.kiev.ua/. Звичайно кілька сотень комфортабельних одно- та двохкімнатних квартир швидко продати неможливо. Але поспішити напевне варто.


Автор: Степан Луговий
Поділитися:
12 вересня 2017, 14:10 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації