Решетилівка офіційно стала містом

Решетилівка офіційно стала містом

226 нардепів проголосували за те, щоб селище міського типу Решетилівка стала містом районного значення.

Учора, 7 листопада, Верховна Рада України змінила статус смт Решетилівка, що на Полтавщині, на місто районного значення. Відповідне рішення підтримали 226 народних депутатів. Серед них — троє обранців від округів Полтавщини. Решта п’ять були відсутні під час голосування.

Округ Депутат Фракція Голосування
144 Сергій Каплін БПП «Солідарність» Відсутній
145 Юрій Бублик Позафракційний Відсутній
146 Юрій Шаповалов Відродження Відсутній
147 Олег Кулініч Відродження За
148 Костянтин Іщейкін БПП «Солідарність» За
149 Андрій Река Народний Фронт За
150 Костянтин Жеваго Позафракційний Відсутній
151 Руслан Богдан ВО «Батьківщина» Відсутній

«Постанову про віднесення селища міського типу Решетилівка Решетилівського району Полтавської області до категорії міст районного значення (№ 6550)» нардепи прийняли одразу за основу та в цілому. Вона набуде чинності, коли отримає підпис голови Верховної Ради Андрія Парубія.

Згідно з текстом постанови, питання про віднесення Решетилівки до категорії міст районного значення схвалили Решетилівська селищна рада та Полтавська облрада.

У якості аргументації такого рішення нардепи Андрій Река, Сергій Власенко та Микола Федорук зазначили наступне:

«смт Решетилівка є адміністративним, промисловим і культурним центром Решетилівського району. Воно розташоване за 40 км від Полтави. Сьогодні в селищі живе понад 9000 мешканців. Віднесення населеного пункту до категорії міст районного значення надасть додаткові можливості розвитку Решетилівки та його економічного потенціалу».


Автор: Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»
Поділитися:
8 листопада 2017, 10:48 | Регіон: Решетилівка | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку1. Vlada82 / 8 листопада 2017, 13:06 Вставити цитату
А коли ж наші Нові Санжари стануть містом? У нас же лише на тисячу жителів менше, ніж у Решетилівці. Река ж обіцяв Санжарам такий статус. Мабуть, при цій владі нам ніколи не бути містом, адже загубили всі міські ознаки - промислові підприємства. Хоча мені завжди якось не по собі, коли в «Світлиці» Санжари називають селищем. Їх офіційний статус - селище міського типу (абревіатурою позначається як смт), а просто селище - це "велике село", зазирніть до тлумачних словників української мови. Колись різновид поселення, меншого за місто, але більшого за село, позначали гарним словом "містечко", але сьогодні воно зникло з офіційного ужитку. На жаль!
2. земеля / 8 листопада 2017, 13:56 Вставити цитату
1.Vlada82
«Санжарам такий статус. Мабуть, при цій владі нам ніколи не бути містом,»


Если выполнены все условия на это звание, так еще нужно чтобы кто-то и проталкивал. Обратите внимание как работают наши выдвиженцы-работнички. Из 8 на работе трое. У них наверное между собой график составлен.
3. Maksym / 8 листопада 2017, 14:10 Вставити цитату
Мені навпаки якось не зручно чути "селище міського типу" в живій мові, якийсь не потібний офіціоз, все одно, що постійно вставляти "місто обласного значення" перед Кременчук.
«Містечко» правда було б точніше, але щоб його застосовувати потрібно розуміти де саме містечко, а де просто велике село. Це занадто складно, тому в газетах і на ТБ використовують лише «село","селище» або "місто".
4. ukr2017 / 8 листопада 2017, 16:15 Вставити цитату
У якості аргументації такого рішення нардепи Андрій Река, Сергій Власенко та Микола Федорук зазначили наступне:

«смт Решетилівка є адміністративним, промисловим і культурним центром Решетилівського району. Воно розташоване за 40 км від Полтави. Сьогодні в селищі живе понад 9000 мешканців. Віднесення населеного пункту до категорії міст районного значення надасть додаткові можливості розвитку Решетилівки та його економічного потенціалу».
Яка аргументація для Нових Санжар у народного депутата в запасі значиться?Чому не Нові Санжари,про яке говорять для цих селюків що вони найкращі, а в Верховній Раді,кращі виявляються інші?
5. Vlada82 / 8 листопада 2017, 18:50 Вставити цитату
3.Maksym
«Це занадто складно»

Наспрвді нічого складного. Якщо населений пункт є районним центром чи, як тепер, центром ОТГ, то це і має бути головною відмінністю від великого села чи, коли хочете, від маленького міста. Тим більше, коли в ньому мешкає понад 5 тисяч жителів. За цих умов населений пункт зручніше називати містечком, ніж селищем міського типу. Зверніть увагу: все-таки міського типу, а не сільського. Просто таку кострубату назву придумали, здається, за часів Хрущова, і досі ніхто не прагнув її позбутися.
6. don / 8 листопада 2017, 18:52 Вставити цитату
Дороги в Нових Санжарах і після виборів ремонтують. Деякі не можуть зрозуміти чому

Змінено 08.11.2017, 18:52
7. Vlada82 / 8 листопада 2017, 19:20 Вставити цитату
При чому тут дороги? Donа зациклило чи він провокатор?
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації