За комунальні борги нараховуватимуть пеню

За комунальні борги нараховуватимуть пеню

Пеня за кожен день прострочення оплати після дати, до якої повинні бути оплачені житлово‑комунальні послуги, вводиться з 1 січня 2019 року. Про це повідомила нардепутат Олена Бабак.

За її словами, у законі про ЖКП передбачена пеня «з 1 січня 2019 року в розмірі 0,01 % за кожен день прострочення з дати, коли закінчився термін оплати». Також повідомляється, що нововведення стосується ситуації, коли оплата за послуги ЖКГ вчасно внесена до 20 числа місяця або на іншу дату. Це означає, що 100 днів прострочення — це 1 % від суми заборгованості, тобто, у рік максимальна сума пені становить 3,65%.

Також були уточнені положення про введення пені. Депутат стверджує, що в разі заборгованості держави по субсидіях і пільгах пеня не нараховується. Також не нараховується пеня, якщо у людини є заборгованість по оплаті праці, яка підтверджена документально.

До слова, заборгованість українців за газопостачання з травня 2017 року зросла майже вдвічі в порівнянні з показником на кінець квітня і досягла 11,3 мільярда гривень. У липні борги українців за опалення і гарячу воду становили 8,6 мільярда.

Поділитися:
16 листопада 2017, 16:42 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації