Лідери пішли у відрив

Після 5 туру відрив між трійкою лідерів та їх переслідувачами зріс до 5 очок. Тепер стати цьогорічним чемпіоном Новосанжарського району із міні-футболу реальний шанс має лише хтось із трійки — «Маяк», «Зоря-1» та «Ветеран».

Важкі перемоги у «вишці»

Новосанжарський «Ветеран» цих вихідних продовжив свою серію до чотирьох перемог поспіль, обігравши драбинівську «Чисту криницю». У другому таймі новосанжарці вигравали з рахунком 4:1, але потім дозволили супернику до мінімуму скоротити відставання. І втримали-таки перемогу з рахунком 4:3.

Інший лідер, «Маяк» із Малого Кобелячка, мав проблеми із руденківською «Зорею-2» лише на перших хвилинах матчу. Руденчани вийшли уперед після голу талановитого нападника Назара П’ятака. Проте далі у матчі більше і частіше забивали футболісти «Маяка», особливо Максим Марусич, який записав на свій рахунок п’ять м’ячів. І лише наприкінці другого тайму «Зоря-2» скоротила відставання на кілька голів. Особливо ефектним вийшов м’яч воротаря «зорян» Євгена Чегринця, який від своїх воріт навісним ударом перекинув колегу. У підсумку «Маяк» переміг з рахунком 8:4 і зберіг позицію у групі лідерів.

Найважче цього тижня прийшлося руденківській «Зорі-1», яка грала із стовбинодолинським «Колосом». Підсилені легіонерами Євгеном Глуховерею та Іваном Дореченком стовбиняни всерйоз розраховували на перемогу у матчі із одним із конкурентів. Проте гра у першому таймі вийшла настільки напруженою і рівною, що команди так і не спромоглися забити жодного м’яча.

Натомість у дебюті другого тайму Сергій Сонник із «Зорі-1» пробив‑таки голкіпера суперників сильним низовим ударом — 1:0. Втім, на цей гол відповів сольним проходом і ударом у нижній кут Іван Доріченко — 1:1. Потім забити могли обидві команди, проте вирішив долю гри ще один точний удар Сергія Сонника, який приніс «Зорі-1» важку перемогу — 2:1. Після цього туру «Ветеран», «Маяк» і «Зоря-1» мають по 12 набраних очок і вже на п’ять пунктів випереджають найближчих переслідувачів. А до завершення вищої ліги залишилося всього чотири тури.

Двовладдя у першій лізі

У першій лізі чемпіонату після п’ятого туру групового етапу перше місце поділяють дві команди. «Чкаловець» із Великого Кобелячка у цьому турі втратив перші очки, зігравши унічию із «Чистою криницею-2» — 3:3. Ця нічия не посунула команду із першого місця, проте дозволила наздогнати одному із переслідувачів. Таку саму кількість очок (13) після цього туру має і «Сокіл» із Соколової Балки, який у поточному турі обіграв «Чкалова» — 6:3.

Замикає трійку лідерів першої ліги лівенська «Оріль», яка досить впевнено розібралася із «Кернелом» на частково вкритому водою майданчику в Руденківці — 5:2. Лідер «Орілі» Олег Бабаян відзначився у матчі хет-триком.

«Кернел-2» — попереду всіх.

А от у другій лізі лідер залишився один. Із відривом у шість очок конкурентів випереджає «Кернел-2» із Малої Перещепини. У цьому турі команда у складному матчі мінімально перемогла нехворощанський «Ветеран» — 4:3.

Невдачами конкурентів скористалася «Поліція», яка після виграшу в «Темпу» з рахунком 8:3 піднялася на другу сходинку турнірної таблиці. Але, окрім команди поліцейського відділку, по 9 очок мають іще четверо її переслідувачів — «Темп», «Маяк-2», «Ворскла-Сталкер» та «Ветеран». Тому боротьба за вищі місця у найнижчій за силою лізі буде тривати до останнього туру.

Результати решти матчів 5 туру: «Гетьман» — «Старс» — 3:2; «Оріль» — «Ряське» — 3:1; «Мажор» — «Ворскла» — 5:2; «Сокіл-2» — «Колос-2» — 4:3; «Полузір’я» — «Ворскла-Сталкер» — 11:5; «Маяк-2» — «Полузір’я-юніори» — 11:5.