Вхід | Реєстрація

На посаду директора КП «Аеропорт-Полтава» претендували шість кандидатів

На посаду директора КП «Аеропорт-Полтава» претендували шість кандидатів

Учора відбулося засідання конкурсної комісії із представників облдержадміністрації та обласної ради, які оцінювали документи претендентів на посаду директора КП «Аеропорт-Полтава». Головував на заході перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький.

Члени конкурсної комісії розглянули документи шести осіб різного віку, які вважають себе достойними очолити комунальне авіаційне підприємство. Четверо із них з Полтави, один з Кременчука, ще один – з Кропивницького. Учасників наради у першу чергу цікавили копії трудової, адже за умовами конкурсу претенденти повинні мати досвід роботи в авіаційній сфері. Таким чином відсіялися чотири кандидати. Три із них зовсім не мають навичок роботи у цій галузі, а один – колишній директор Кременчуцького льотного коледжу – вже людина пенсійного віку. У підсумку конкурсна комісія обрала двох претендентів, які запрошені на особисту зустріч вже 15 березня на 11:00. Це Лещишин Віктор Мирославович з Кропивницького та Окара Володимир Григорович з Полтави. Вони мають презентувати своє бачення відродження КП «Аеропорт-Полтава».

— Нам потрібний ефективний менеджер, бажано з відповідним досвідом та освітою. Якщо один з двох претендентів бачить перспективи розвитку аеропорту, переконливо розкаже нам про них – ми пропонуватимемо депутатам обласної ради під час наступної сесії призначити його на посаду директора КП, — підкреслив Андрій Пісоцький.

Тим часом Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА оголосив тендер на проведення ремонтних робіт в аеровокзалі. Тендерні пропозиції прийматимуться до 23 березня. 26 березня проведуть аукціон. Очікувана вартість закупівлі - 26,2 млн грн. У Департаменті впевнені, що за допомогою системи електронних закупівель ProZorro ця цифра зменшиться.

Уже у травні з відновленого летовища планують здійснити перший рейс до Анталії. Тому працювати майбутньому підряднику потрібно буде швидко та якісно. Роботи багато. Так, центральна частина споруди на першому поверсі відводиться для потреб пасажирів внутрішніх рейсів — там будуть встановлені зручні крісла, там же можна буде купити їжу, воду і дрібнички у дорогу. Ліве та праве крило будівлі мають переоблаштувати під зони прильоту та відльоту міжнародних рейсів. Там же потрібно створити робочі місця митників та прикордонників.

Відновлення аеропорту Полтави відбувається у співпраці з авіакомпанією YanAir та туроператором Join Up! Їхні представники допомагають на кожному етапі та діляться своїм досвідом.

Цікаво, що до 31 березня триває голосування за майбутню назву аеропорту в Полтаві. Серед запропонованих варіантів імена Івана Мазепи, Миколи Гоголя, Івана Котляревського, Григорія Сковороди та Симона Петлюри.

Нагадаємо, 20 грудня Кабінет Міністрів України присвоїв ПОКП «Аеропорт-Полтава» статус міжнародного. Це дає летовищу чимало можливостей. Зокрема, можливе відкриття рейсів не лише до Туреччини, а й до Грузії, Азербайджану, Польщі, Арабських Еміратів, Єгипту тощо. Окрім рейсів за кордон, також не менш важливе питання відкриття внутрішніх авіамаршрутів як на літній, так і на зимовий періоди. Наприклад, з Полтави до Одеси чи до Львова.


Автор: Прес-служба Полтавської ОДА


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
14 березня 2018, 12:46 | Полтава | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації