Вхід | Реєстрація

На Полтавщині у ДТП загинула відома балерина

На Полтавщині у ДТП загинула відома балерина

У Великобагачанському районі, 10 серпня близько 1:00, на 277 км автодороги М-03 «Київ-Харків-Довжанський», між селами Білоцерківське та Коноплянка, 26-річний водій автобусу «СЕТРА 317» допустив зіткнення з мікроавтобусом «Фольксваген LT 35» під керуванням водія 1976 року народження. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди 44-річний пасажир мікроавтобусу «Фольксваген LT 35» загинув на місці пригоди, також 31-річна пасажирка  «Фольксваген LT 35» від отриманих тілесних ушкоджень померла в приміщенні Решетилівської центральної районної лікарні. Водія мікроавтобусу «Фольксваген LT 35» з тілесними ушкодженнями було доставлено до Великобагачанської центральної районної лікарні.

В результаті ДТП загинула харків'янка Світлана Ісакова – провідна солістка балету Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.Лисенка. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook генеральний директор театру Олег Орищенко.

Він написав, що жінка з чоловіком поверталася з відпустки в Італії і якраз була в мікроавтобусі.

"Возвращаясь с мужем из отпуска по Италии на маршрутке из Борисполя в Харьков, в автокатастрофе, после множественных травм, в больнице г. Полтавы умерла ведущая солистка балета Светлана Исакова. Её жизнь оборвалась на 31-м году жизни. Мы приносим соболезнования родным и близким! О дате и месте прощания со Светой будет известно в понедельник. Скорбим!", – написав Орищенко.

За фактом поліція встановлює всі причини та обставини дорожньо-транспортної пригоди. Тривають слідчі дії.


Автор: Ігор Бабаєв


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
12 серпня 2019, 09:44 | Велика Багачка | Надзвичайне


1. Bytenki2019 / 12 серпня 2019, 19:01
Також загинув житель Бутенок який вiдвозив свою вагiтну двiйнею дружину в Ки?в на зберiгання, повертався в цьому ж автобусi додому.
2. Bytenki2019 / 12 серпня 2019, 19:01
А то тiльки про вiдомих пишите
3. Ltava / 12 серпня 2019, 19:58
1.Bytenki2019
«Також загинув житель Бутенок який вiдвозив свою вагiтну двiйнею дружин»

Дуже шкода :(( Я підтримую Ваше зауваження до редакції:((
4. ИВЕН / 13 серпня 2019, 07:57
зауваження до редакції:(

не чути відповіді від редакції (а вони хоч читають ці коменти?)
5. Ltava / 13 серпня 2019, 11:20
4.ИВЕН
« (а вони хоч читають ці коменти?)»

Читають :))
6. Filon / 13 серпня 2019, 12:39
1.Bytenki2019
«Також загинув житель Бутенок який вiдвозив свою вагiтну двiйнею дружину в Ки?в »

Так загинув. Ми знаємо. Що змінить у житті родини непублічної людини повідомлення про смерть? Чи потрібно описати деталі? Ох, люди, люди...А потім мені дорікають за "жовтизну"... Та ви ж самі цього хочете. Я б особисто, і про балерину не згадував би.
7. Bytenki2019 / 13 серпня 2019, 13:14
Так опублiкуйте iнформацiю щодо загиблого ,зробiть офiцiйний збiр коштiв у вас бiльше доступу зробили iнформацiю публiчною людям щоб Мали змону допомогти, я вважаю що дружинi загиблого зважаючи на ситуауiю допомога буде потрiбною,а то про собачок рiзних та тому подiбне бiльше iнформацi? та клопоту нiж про людей з нашого району.
8. Filon / 14 серпня 2019, 16:37
7.Bytenki2019
«я вважаю що дружинi загиблого зважаючи на ситуауiю допомога буде потрiбною»

Якщо Ви так вважаєте, то не коментарі під ніком пишіть , а поїдьте і передайте жінці грошей.
9. Bytenki2019 / 14 серпня 2019, 17:35
Уже давно так зробили!!!!
10. Filon / 14 серпня 2019, 21:07
9.Bytenki2019
«Уже давно так зробили!!!»

Молодець, якщо так.