Сорок голів, а в результаті — нічия

Минулої суботи відбулися ігри шостого туру відкритої першості Царичанської ОТГ з футзалу. У одному з поєдинків суперники примудрилися «наколотити» за один матч чотири десятки голів.

Мова йде про поєдинок, у якому протистояли одна одній команди «Динамо» та «Поліція». На початку зустрічі фортуна була явно на боці «поліціянтів» і вже до 10‑ї хвилини першого тайму вони вели в рахунку 8:1. Але надалі «Динамо» оговталось і почало поступово скорочувати різницю в рахунку.

На перерву команди пішли з рахунком 9:6 на користь «Поліції». Другий тайм розпочався за сценарієм першого, «поліціянти» знову зробили вагомий розрив у рахунку. За 10 хвилин до кінця матчу, вони вигравали з різницею у шість м’ячів. Слід зазначити, що кінцівка зустрічі була на стороні «Динамо». Вони зуміли «проснутися» і навіть зрівняти рахунок. А за одну хвилину до кінця поєдинку динамівці вже вигравали. Але неймовірному «камбеку» «Динамо» не судилося статися. Тепер уже «поліціянти» за кілька секунд до фінального свистка зуміли відігратися. Зустріч закінчилася непередбачуваною боєвою нічиєю — 20:20. Інші поєдинки пройшли без напруги, у них були зафіксовані такі результати: «Оріон» — «Мир» — 6:22, «Залелія» — «Лелеки» — 6:23, «Свобода» — «Ветеран» — 19:11.

Командам залишилося зіграти по одній грі.