Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1660
Ltava 16 вересня 2023, 17:58 На тему: Фермери б’ють на сполох: урожа...
Ви порівнюєте солодке із квадратним (((
Slavko 16 вересня 2023, 15:18 На тему: Фермери б’ють на сполох: урожа...
Чого вони не б’ють на сполох, що Україна стала сировинним придатком, нічого не виробляє, а зерно їде за безцінь за кордон через порти богообраних ??
Йде торгівля електроенергією, відкриті публічні торги по продажу в інші країни Європи в той час, коли ми самі сидимо без світла, а ціна його зашкалює !
Всі ресурси приватизовано приватними лавочками, зареєстрованими на Кіпрі і ще чорт знає де !
Труїмо свою землю у обмін на можливість посіяти гемеошне однорічне насіння ...
Невже дикі свині в усьому винуваті ?? Давайте диких свиней вистріляємо, тоді заживем ?
Ltava 15 вересня 2023, 13:07 На тему: 5 хвилин часу або (099)002-76-...
А в контейнера викидають побутові відходи ті хто платить чи я оплачую послуги за інших ?
Чудо Юдо 13 вересня 2023, 23:22 На тему: Дмитренко вимагає виборів...
1.микола козак
«а їх також ніхто не обирав»

Що значить їх ніхто не обирав? Це депутати, які були обрані голосуванням ще до війни.

1.микола козак
«стан звільняють депутати міського голову , якого вони не обирали»

Ну Копелець пробував судитися - йому суд двічі сказав, що все по закону. Це і логічно - депутати повинні мати механізм спихання мера з крісла, чи це не мер а царь якийсь? Видно ж мають, цим правом і скористалися...
Ну а щодо виборів... Я не фанат нинішнього в.о. мера, але... Он у Полтаві аналогічна ситуація - мера спихнули, замість нього вже другий(!) в.о. керує. І ніяких виборів не проводять. Отже ж таки, мабуть, не можна від час військового стану.
Filon 12 вересня 2023, 09:01 На тему: Дмитренко вимагає виборів...
1.микола козак
«На території Кобеляцької громади немає військових дій , тож і вибори можна проводити , а якщо вже не вибори , то призначити військову адміністрацію.»

Миколо, ну не буде так як ви хочете. А буде така як велить Закон. А він і проведення виборів забороняє і запровадження військової адміністрації не передбачає. Є перелік обставин в разі настання яких запроваджується військова адміністрація. А їх цих обставин в Кобеляках немає і не було. А ваша як і вашого улюбленця Копельця проблема полягає в тому, що ви не читаєте тексти законів. Або намагаєтесь їх трактувати під себе. Робив би Копелець згідно із діючим законодавством, то ніякі депутати, тим більше, автор цих рядків, його б від влади не посунули б. Я йому про це неодноразово особисто говорив. Ну й публічно писав. Але він як і ви, не сприймав. Якось так.
Filon 12 вересня 2023, 08:53 На тему: Дмитренко вимагає виборів...
2.Zorn
«А це той Дмитренко що керував цегельним заводом і ПМК-7 чи ні?»

Той
Zorn 11 вересня 2023, 17:09 На тему: Дмитренко вимагає виборів...
А це той Дмитренко що керував цегельним заводом і ПМК-7 чи ні?
На сто відсотків підтримую пана Дмитенка , В Кобеляках саме під військовий стан звільняють депутати міського голову , якого вони не обирали , а їх також ніхто не обирав , і це вважається законно .А от вибори провести незаконно , адже недарма купка так званих депутатів , при допомозі пана Філоненка травили Копельця , щоб дорватись до корита , а тепер писати звернення ВР , для проведення виборів , тільки схвативши владу , ну дозвольте , це нонсенс .Не для того були інтриги.На території Кобеляцької громади немає військових дій , тож і вибори можна проводити , а якщо вже не вибори , то призначити військову адміністрацію.Пан Дмитренко правий і Микола Захарович , правильно буде поставити питання перед Кобеляцькими депутатами , про колективне звернення до ВР , про проведення виборів міського голови і бажано депутатів інтриганів найближчим часом.Ті , хто дорвались до влади ніколи не напишуть звернення про їх переобрання.
karamelka 7 вересня 2023, 15:02 На тему: Інгаляції від нежитю - рецепти...
Я інгаляції тільки при кашлі роблю. А якщо нежить, то краплі чи спрей для носа. Зараз Колдісепт нано Сiльвер в аптечці. Брала його чоловікові при закладеності носа і сама користувалася, коли застудилася. Не сушить слизову та нежить виліковує за 4 дні.
SisteriK 7 вересня 2023, 00:24 На тему: Корейская косметика: когда кра...
Корейская косметика завоевала сердца многих, и не зря... она славится своими инновационными решениями и акцентом на естественной красоте. В основном в составе натуральными компонентами, которые помогают улучшить состояние кожи без вреда для нее. Благодаря этой продукции и методам ухода, можно достичь невероятных результатов! Мне недавно попалась статья, которая также рассказывает о секретах красоты и уходе за кожей с использованием корейской косметики Посилання на otome.com.ua почитайте думать также, для себя найдете много полезного.
Wllad 4 вересня 2023, 01:45 На тему: У Полтаві запустили сайт «Полт...
Гарна новина! А як цікаво розкрутити сайт можна? Думаю тут найперше це потрібно зробити аналіз ваших конкурентів. Тоді реалізувати деякі моменти з проаналізованого у ваш проект. Зібрати семантичне ядро, виходячи з нього розробити структуру сайту, і ноповнити. А далі вже все остальне, аудит, оптимізація, контекстна реклама Посилання на 2audit.site і т.д.
SisteriK 28 серпня 2023, 09:02 На тему: Броня від сонця...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Zorn 25 серпня 2023, 12:30 На тему: У Кобеляках відкрили перший у ...
Підтримка переселенців це добре. Але дивно чому відкрили кабінет допомоги саме в цій школі, фахівці якої навіть усіх своїх учнів(дітей у закладі і так небагато) неспроможні виховати з людськими чеснотами та стійкою добропорядною поведінкою. Лише в цьому році кілька прикрих фактів з обласного ліцею: один учень займався грабежем, інший на заняттях розповсюджував наркотичні речовини (та так що його малолітніх клієнтів забрали до шпиталю), третій побив людину до інвалідності... Тож скажіть, невже спеціалісти іших закладів освіти Кобеляцької громади, ресурсного центру,соціальних служб мають гіршу репутацію, підготовку та досвід щоб працювати в цьому кабінеті?
pis 16 серпня 2023, 10:41 На тему: К сожалению, весы аналитически...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
тобто вся країна збирає на армію а ці гниди пісочок за три-дев’ять земель возять?...
1.Dormidont
«Паша класичний "противсіх", його б енергію та в правильне русло. Але шпіоном його робити....хз ..»

пАВЛА ЕНЕРГІЯ ЙШЛА В ДОВОЛІ ПРАВИЛЬНОМУ РУСЛІ..
Брєд зеленообмитих слуг народу, яким не вигідні правдоруби та справжні патріоти. Ганьба тим, хто садить таких Патріотів як Гунжель та інших1
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
автор мабуть не бачив кінцевий результат, а то б його радості поменшало б. Бо в результі просрано 30 тис. із наших податків на малесеньку полосочку піску, на втіху місцевому підприємцю, якому і комендантська година і укази місцевої влади до сраки. Ну та це ж не Копелець, цим можна.
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Паша класичний "противсіх", його б енергію та в правильне русло. Але шпіоном його робити....хз ..
Doktor 4 серпня 2023, 13:16 На тему: Житло за 15 мільйонів...
Кончені люди.Де всі активісти та волонтери? За 15 млн. у селі можна не одну хату купити, під «ключ» та з усіма зручностями
Вам показалося , що комусь чи на щось приділяють увагу.
Коли пиляли бюджет нещодавно - собі виділили аж 16ть мільйонів ! А на спорт всього тільки три ...
Ви ж в шахи можете і без грошей пограти , а вони пиляти бюджет безкоштовно і за дешево не можуть
Фінансування офшорів - це фінансування війни, вірусів і іншої біди !
Давайте гроші солдатам, а не ж дам у офшори - інакше війна і геноцид не закінчиться !
Правильная стерилизация инструментов - это ключевая мера предотвращения распространения инфекций и заболеваний. В процессе маникюра инструменты могут быть в контакте с различными микробами и бактериями, которые могут быть опасны для здоровья. Стерилизация помогает уничтожить все вредные микроорганизмы и обезопасить вас и ваших клиентов. Профессиональное оборудование и инструменты играют ключевую роль в обеспечении безопасности процедур маникюра. На эту тематику так же можете почитать вот эту статью Посилання на dvagusya.com.ua в ней вы найдете информацию о профессиональных инструментах и оборудовании для мастеров маникюра, которые помогут вам обеспечить высокую степень стерильности и качества работы.
Коли державне підприємство очолює зальотний із-за бугра і його зарплата на місяць кілька мільйонів , то все буде іти до банкрутства доки державне не стане приватним , від жирного куска ніхто не відмовиться.А почтальйони з часом найдуться.Іде плановий пограбунок України.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1660
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації