Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1641
orakul 20 лютого, 09:13 На тему: Якщо завтра війна...
11.один
«Ти не висловив своєї думки»

І не висловить, бо спочатку треба ту думка народити, а вже потім висловлювати.
Йому ж елементарна логіка підказує, що дірка та штучна, не від снаряду.
А запрограмований пейсатими внунтрішній голос каже: та ні, не вір очам своїм, то хитрий Путін пробив ту діру снарядом.
І той Путін настільки хитрий, що спеціально зробив це в переддень засідання Радбезу ООН. Він же знав, що всеодно на нього будуть ту дірку вішати. Тепер, коли свідомі будуть його звинувачувати, він всім казатиме, що то ж не я, я ж не настільки пришелепуватий, це вигідно лише свідомим, аби мене звинуватити. І люди почнуть йому вірити і подумають, що то таки свідомі прокрались на підконторольну їм територію і зробили діру. А насправді діру зробив Путін, але про це знатимуть лише Славко і Селена, але люди їм не віритимуть, бо вони... . Отак. Як шиза закручена? Тут ось Шарій каже, що коли хтось зпитує "чого вікна цілі?", то це однозначно ворог вільної України і ахент Путіна. Так що треба обережно про це запитувати. Посилання на www.youtube.com
orakul 20 лютого, 08:40 На тему: Якщо завтра війна...
12.Slavko
«Мені давно ясно, шо найбільша діра знаходиться в головах, а звідти вже всі інші болячки і біди»

Ну, блін, інколи щось як напишеш, так хоч давай тобі Нобелевську премію.. Саме так і є - найбільша діра в головах. І якщо вона вже є, то тоді хоч до лікаря ходи, хоч три каструлі на голову вдівай, нічого вже не допоможе. Проблема ще й в тім, що у доброї половини лікарів така сама діра як і в тебе. Це тільки один я тобі можу дати рецепта, причому даром. Ось тут один мужичок, дуже популярно, тіпа для самих найтупіших пришелепків, розказує про оту "діру", звідкіль вона береться і як її заклеяти. Посилання на www.youtube.com
orakul 20 лютого, 08:32 На тему: Якщо завтра війна...
6.Slavko
« страх завезеного. Де та його хоробрість ділася ?... Хотьби нагадав тут, які недолугі свідомі українці, американську зброю пускають»

Щас я тобі нагадаю... Якщо в тебе нема довідки від Філонового ЕХО, то отому чоловікові треба подати на тебе до суду. Я ось йому підкажу.
orakul 20 лютого, 08:26 На тему: Якщо завтра війна...
22.Slavko
« Дід жив у Донбасі, виконував пекельні три норми »

Так дід в стахановці мітив? Ну виконав би одну норму і хватить.
orakul 20 лютого, 07:44 На тему: Якщо завтра війна...
Йолі-палі, що тут діється. Справжня війна. Що то значить не заглядав дві неділі. Навіть Селена чи то із схрону чи то із нідерландської хверми явилась. І відразу вже вгледіла дірку в стіні дитсадку проколупану її побратимами. Всіх свідомих да дірка дуже заділа, бо ахресор аж на діток посягнув, на святе. Коли питаєш, а навіщо ахресору напередодні розгляду українського питання в Радбезі ООН свердлити ту дірку в садочку, то відповідь в упоротих проста: агресор, мовляв, такий як і ти, і головою не дума, йому чим більше побомбити, тим краще. І вАще, то дірка від ядерного снаряду яким сам Путін стрельнув. Ваще-то з визначенням ахресору у свідомих проблема. Всі свідомі дружньо накинулися на Тетяну Монтян за її виступ в ООН. І четвертувати її, і повісити, і вислати до Сибіру. Ну дуже вже правди вони бояться. А Монтян правду і видала. Ясно ж , що тепер вона зрадниця.... От тільки кого, і для кого зарадниця? Щас поставлю тут ссилку на її виступ, списибі Ехо. А усі оті кобелякитудеї і інфорегіони не пускають, ніззя знати інфу навіть із самої ООН. Може хто зна чиї вони, то підкажіть, просто цікаво, чиї то такі демократичні сторінки у хвейсбуці, чи то не найбілших поборників демократії? А тепер тіпа ахент Путіна Тетяна Монтян Посилання на www.youtube.com
Selena2017 20 лютого, 02:50 На тему: Якщо завтра війна...
20.Filon
«Пані Селено, поясніть.
»


Насамперед, Ігорю Миколайовичу: не хаміть. Баблакаєте сАме ви і це не додає вам професійної ваги і досконалості. Ви ж все-таки не Ставицький , хоч балалайку оракула всіма силами підтримуєте. Ваші висловлювання про війну в кращому разі можна віднести до дитячого лепету, а насправді до чогось гіршого. З вас нікудишній аналітик. Буде повномасштабна війна чи не буде - не знає ніхто, крім одного упиря, який кошмарить всю планету. Тому не беріться стверджувати своє, це , принаймні , легковажно. Звичайно, не думати про війну приємно. І ви вісім років поспіль насолоджуєтеся цією приємністю ? Не чуєте, як гримить побіля кордонів залізо? Не знаєте , що й київських міністрів обстріли в бомбосховище позаганяли? Хай Бог милує ... Не грайте тут у наївного хлопчика, ви примітивно оправдуєтеся , а мужність вам не притаманна. Ваші висловлювання не дикі, я їх недооцінила. Вони брудні.
Slavko 20 лютого, 00:17 На тему: Якщо завтра війна...
... А за вишиванку і смушеву шапку (не московський кашкет, як у вас), прадіда відправили будувати ваш «союзний» біломорсько-балтійський канал... Це ще до Гулагів, але той самий гулаг. І він любив співати українських пісень, які, доречі, гарно співав, як і увесь рід. А чим ви можете похвалитись крім лайна ?
Slavko 20 лютого, 00:12 На тему: Якщо завтра війна...
16.саша ставицький
«чому б тобі не надіти вишиванку і двинути на Донбас захищати неньку Україну»

Якшо так цікаво, то мої предки забагато віддали і зробили для вашого «союзу» і Донбасу. Дід жив у Донбасі, виконував пекельні три норми видобутку вугля, шо вам і не снилося в страшному сні. У дитинстві його батьків розкуркулили що називається, справжніх господарів і трударів. Дідова мати якраз тут неподалік і виросла, у сільській сім"ї і була дуже бойова і роботяща, на відміну від ваших. А ще, вона принципово не пішла у колгосп і радгосп, одна з усіх. А може, ще пару таких. Її батьки тримали близько 15ти власних корів, батько займався породистими та іншими кіньми, у них був свій приватний ліс, який потім комуняки вирубали руками колгоспників.
Дід, приїжджаючи з Донбасу, все говорив : "Одні урки !..." Ну і звідки ж вони там ?... Завезені ! Із російських в"язниць. Так Донбас колись ставав русскім... Коли виморили голодом.
Цікаво, ким же ваші були предки і що робили, що вас так виховали ? Шо ви весь час кидаєтесь лайном на українців і штовхаєте іти воювати ?
Mistsevyi 19 лютого, 21:11 На тему: Якщо завтра війна...
18.саша ставицький
« ти б проявив свій патріотизм на ділі , там потрібні саме такі герої , як ти , дивись і заслужив би на якусь миндаль»

Цікаво, пане Гела, скільки ви отримали мендалей замолоду і за які «патріотичні» заслуги ? Розкажете ? У вас воно вже видно висихає, що ви до хлопця причепилися. Хоча ви ще огого, могли б зброю ще тримати, чого когось іншого заставляєте ? Давайте власним прикладом, годі балачок і пллюватися !
Filon 19 лютого, 19:00 На тему: Якщо завтра війна...
14.Selena2017
«. Отож не запилюжуйте людям мізки своїми дикими висловлюваннями. »

А можна більше конкретики, а не звичного бла-бла-бла. Що ви вважаєте дикими висловлюваннями? Те, що я говорю - не буде війни, у даному контексті, атаки збройних сил Російської Федерації? То що ж тут дикого? Я завжди думав і думаю, що коли немає війни - це добре. І коли люди думають не про війну - це прекрасно. Чи це таки дикість, не вірити у війну? Пані Селено, поясніть.
Selena2017 19 лютого, 18:07 На тему: Якщо завтра війна...
16.саша ставицький
«а ще прихвати з собою і Селену , з неї вийде добра санітарка.»


Довго ти, Ставицький, гниль кобеляцька , будеш вказувати людям, що їм робити та пхатися попереду з своїми гидкими вказівками ??? Не питатимуть тебе , по честі й совісті чинити, чи тебе слухати. Прозорий ти дуже в своїй продажності, набачилась таких на своєму віку, тому й не шкодую про грубість. Хоч би вам таким швидше вже заціпило. Якщо буду санітаркою, то рятуватиму не тебе чи такого ж самого ....Краще не плюйся на мене отруйною слиною , життя дууууже мінливе, та яким боком воно й тебе дістане.

Змінено 20.02.2022, 02:12
17.Slavko
«А хто ж тоді її тут буде захищати»

А ти за тут не переживай , тут таких , як ти достатньо , а ти б проявив свій патріотизм на ділі , там потрібні саме такі герої , як ти , дивись і заслужив би на якусь миндаль , а то воюєш з оракулом , а всі тебе вважають не зовсім здоровим.Тож давай у військомат і на донбас.
Slavko 19 лютого, 12:23 На тему: Якщо завтра війна...
16.саша ставицький
« чому б тобі не надіти вишиванку і двинути на Донбас захищати неньку»

А хто ж тоді її тут буде захищати від таких несповна розуму пасторів, оракулів, писак і інших піддиванно-російських патріотів ?
5.Slavko
«чому б тоді вам не поїхати хоч одного разу туди, прояснити ситуацію, раз війни немає ?... Я б з радістю подивився ваші новини. Або я щось не»

Ти молодий , здоровий як бугай , чому б тобі не надіти вишиванку і двинути на Донбас захищати неньку Україну , а не сидіти в Лісному чи Сухинівці і писати різну нісенітницю .Та ще прихвати з собою і Селену , з неї вийде добра санітарка.Удвох дасте перцю тим москалям.
Selena2017 19 лютого, 11:46 На тему: Якщо завтра війна...
6.Slavko
«Шось Коробчинський-оракул мовчить... »


Славко , та він же з Вами говорить на цій же сторінці під іншим ніком. Одна й та сама фраза , яка нікому більше належати не може...
Selena2017 19 лютого, 11:41 На тему: Якщо завтра війна...
4.Filon
«війна суто інформаційна.»


Від "інформаційної " війни не було б тисяч могил воїнів та цивільних. А "побачити " на власні очі снаряд ,як звучала порада, не наважитеся ні за які блага, хоч це й було б переконливо. Отож не запилюжуйте людям мізки своїми дикими висловлюваннями.
один 18 лютого, 21:06 На тему: Якщо завтра війна...
І все таки, твоє бачення дирки в стіні, цілісність шибок, велечезна купа цегли в кімнаті, що значно більша за вибитої із стіни. Що це?.
Slavko 18 лютого, 20:55 На тему: Якщо завтра війна...
7.один
«ти начинаєш прозрівати. Якби ще ясність була з дирою в головах.»

Мені давно ясно, шо найбільша діра знаходиться в головах, а звідти вже всі інші болячки і біди - діри в кишенях, діри в хатах і тому подібне. Ніхто досі не розуміє, кому кожного дня платить космічні суми, куди вони ідуть і що їх чекає завтра з таким розкладом. Плюс безпам’ятство, від чого діра ще більша, там гуляють сквозняки і залітає різний національний непотріб. І заполоняє діру. Шо кому не ясно?
один 18 лютого, 20:45 На тему: Якщо завтра війна...
9.Slavko
«Один, ну я не знаю, »
Ти не висловив своєї думки
Slavko 18 лютого, 20:41 На тему: Якщо завтра війна...
7.один
«ти начинаєш прозрівати»

а що я не помічав раніше ?
Slavko 18 лютого, 20:39 На тему: Якщо завтра війна...
Один, ну я не знаю, я не слуга і не прислуга ліквідаторів. Але і вони глибоко не копають. Там кожен день якась діра, паралельна з нашою реальністю, я ж не можу відповідати за ті «національні» канали невідомої національності...
Блін,читаєш і диву даєшся.Коба здибався з добрими самаритянами,але не оцінив їхній глибокий,душевний альтруїзм))
один 18 лютого, 19:58 На тему: Якщо завтра війна...
Славік, на твою думку, чому цілі шибки у вікнах?
один 18 лютого, 19:55 На тему: Якщо завтра війна...
Славік, ти начинаєш прозрівати. Якби ще ясність була з дирою в головах.
Slavko 18 лютого, 19:55 На тему: Якщо завтра війна...
Шось Коробчинський-оракул мовчить... Ним керує страх, про який я йому не один раз казав (точніше писав), страх завезеного. Де та його хоробрість ділася ?... Хотьби нагадав тут, які недолугі свідомі українці, американську зброю пускають. Боїться. І Москва видно вже не фінансує, все одно безтолку. Отакі вони, заробітки ворогів України, агентів кремля...
1 2 3 4 5 6 7 ... 1641
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації