Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1235
Beri Mor 15 листопада, 21:20 На тему: Уже чотири школи обходяться бе...
2.Maksym
«Люди нарешті можуть регулювати опалення за власним розсудом, а не за вказівкою начальства з міністерства. »

2.Maksym
«А ви, Beri Mor, переживаєте, що люди не смокчуть смердючого путіна.»

Так міністерство винне,чи Путін?Ви вже якось визначтесь.


Змінено 15.11.2018, 21:29
Maksym 15 листопада, 20:47 На тему: Уже чотири школи обходяться бе...
у людей нарешті тепло. Люди нарешті можуть регулювати опалення за власним розсудом, а не за вказівкою начальства з міністерства. Люди зменшили на 40 відсотків навантаження на бюджет.
А ви, Beri Mor, переживаєте, що люди не смокчуть смердючого путіна.
Beri Mor 15 листопада, 18:48 На тему: Уже чотири школи обходяться бе...
От досягнення,УЖЕ ЧОТИРИ школи перейшли на дрова.Скоро в землянки дитсадки та школи переведуть і будуть видавати це за нечувані реформи.Папуаси,бл.ядь.
Slavko 15 листопада, 18:06 На тему: Засіяв самовільно землю — отри...
На привеликий жаль, у Кобеляцькому районі за подібне ніхто не платить ні агрофірма "Добробут", ні так звані фермери, бо їх кришує адміністрація та поліція . І доки так буде ?? Два роки назад звертався зі скарами - без толку. Поліція відписує : земельні спори вирішуются виключно судом... Який суд? Це ж вам потрібно йти в суд, а не мені !! Адміністація : земельні ділянки обробляються єдиним орним масивом... Який же він єдиний ? Якщо я не в «Добробуті» - це вже не єдиний ! Кобеляки - дно !
Vika93 15 листопада, 13:43 На тему: Моя незаменимая именная флешка...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
orakul 14 листопада, 20:25 На тему: Радари повернулись. Що робити,...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
orakul 14 листопада, 19:00 На тему: Учимся экономить на экспресс-к...
1.Lukemar777
«но если что - только тут.»

Это не ты Кашпировскому письма писал про то, что-то там у тебя рассосалось? Ну очень похоже, но давно.
Я хоть и пенсионер, но достаточно «продвинутый» в делах интернетных (благо, есть внук). До этого момента я в жизни не только не брал кредит или займ, но и вообще никогда не занимал деньги потому что считал, что человек должен рассчитывать на свои силы и финансы. Но недавно для личного дела - пришлось. Детей и друзей напрягать не хотел. Оформили меня значит в КЛТ Кредит, быстро и оперативно, я еще техподдержке надоесть успел. Проценты приятно удивили и постоянные системы акций и бонусов. Я как раз под такую и попал. Надеюсь, больше занимат не придется, но если что - только тут.
Slavko 13 листопада, 22:37 На тему: Керівництво держпідприємства т...
Таки доведеться їм поділитися зайвими грошима !
Slavko 13 листопада, 22:34 На тему: Кобеляцькі поліцейські затрима...
Видно, що Кобеляцький ВП розслідувати та довести який-небудь більший злочин просто не здатний, вони здатні лише розповідати нам якісь нісенітниці, домовлятись із злочинцями та кришувати їх. Ганьба !
Slavko 13 листопада, 22:21 На тему: Керівництво держпідприємства т...
Кар’єр без документів або нова автодорога по-Кобеляцьки Посилання на www.youtube.com
orakul 13 листопада, 15:32 На тему: Депутати не зважились продати ...
"Положення про старосту" Старости, поліція - нічого не нагадує? Дежавю однако. "Задача этих народов обслуживать нашу экономику", - говорив Адольф Ілоізович. А ви ленінами торгуйте, може хоч мертвий чимось допоможе.
микола козак 13 листопада, 15:01 На тему: Чи є життя без району...


Змінено 13.11.2018, 15:03
orakul 13 листопада, 14:41 На тему: Чи є життя без району...
9.микола козак
«а що робити тим , у кого залишилась тільки земля , яка заростає бурянами , робити нікому , в селі залишились одні пенсіонери ?Правда влада приймає всі міри , щоб там зникли і пенсіонери , і всі ці реформи направлені на звільнення території »

Ну таки так і є. При радянській владі до кожного села робили дороги, будували школи і фапи, дитячі садочки. Все це говорило про те, що на перспективу закладався розвиток сіл і приріст населення. Зараз все навпаки. І з точки зору кагалу - це правильно, бо навіщо їм баластне населення на їхній землі, навіщо тут якась держава і т.п. А тим більше - навіщо пенсіонери. Це - відпрацьований матеріал, баластна бидломаса. Чим її буде менше, тим буде краще кагалу. Все стократно розписано у їхніх тадмудах, та й самі вони вже цього не скривають. Але у них все вийде, бо до гойської біомаси ніколи не дійдуть елементарні речі.
orakul 13 листопада, 14:10 На тему: Чи є життя без району...
9.микола козак
« не виникли з повітря»

Таки да, з повітря нічого не виникає. Але ж цього, виходить, і Філон не розуміє, чи як? Все це можна назвати простим перерозподілом. І не факт, що «децентралізовані» кошти будуть краще і в діло викорстані. Це проста замануха. Ось, мовляв, буде воно ваше, тобто ТГ і тоді..... Але ж колись вже було - "земля крестьянам". І що з цього вийшло? Так і зараз. Тим більше, що автори рехформ і революйій одні і ті самі, і у них в генах закладено - "каламутити воду" і ловити в ній рибку. Ну нічого ж нового. Як це до людей не діходить?
orakul 13 листопада, 14:01 На тему: «Яблучна феєрія» у бібліотеці...
2.земеля
«А може и не брешут. Если б не пили то еще хуже может бы было- по логике.»

Логика обязывает согласиться. Может и так.
1.orakul
« Брешуть учені.»


А може и не брешут. Если б не пили то еще хуже может бы было- по логике.
земеля 13 листопада, 13:54 На тему: Чи є життя без району...
9.микола козак
«Да , дійсно бюджет збільшиться за рахунок бюджетів приєднаних населених пунктів , але ж при цьому на стільки ж збільшиться і витратна частина і те , що в Бутенках кластимуть асфальт , тягтимуть водогін , то в інших приєднаних ітиме занепад за повної відсутності коштів»


Как бы хотелось что-бы эта толковая правда-мысль дошла бы до публики. Может Филон эту Мыколину мысль продолжит?
orakul 13 листопада, 11:57 На тему: У Новосанжарський Центр ПМСД о...
"сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції." Так вони загинули на війні з Путіним, чи на антитериростичній операції, тобто на війні з власним народом, частину якого назвали терористами?
orakul 13 листопада, 11:46 На тему: Руслан Буленок: людина, яка ке...
" дай Боже, щоб РДА і райради «протрималися не на багато довше». Запишемо і запамятаємо, щоб потім згадати. Ще раз нагадаю, що йде цілеспрямоване нищення атрибцтів державності і важелів влади. Управління ресурсами і отарами буле здійснюватися через грошову кабалу МВФ і ТНК. Подається це, як позитив і розширення демократії. Влада мовби переходить до територіальних громад які на 99% складаються з пришелепуватих українців, які отримують інформацію і формують свій світогляд виключно через ЗМІ як їм не належать. Наскільки вам дають змогу висловлювати свою думку можете оцінити навіть із видалення коментарів на сайті ЕХо. Радянська цензура, у порівнянні із сучасною, спочиває. При цьому не слід забувати, що радянська цензура захищала державу від руйнації, а людину від розвитку психічних захворювань. Сучасна цензура спрямована на руйнацію держави, на розтління молоді, на провокацію у населення шизофренії і на тотальну дезінформацію населення, на забиття і без того ду.рних голів собачими і кошачими притулками, суцільним вбивствами, повішенням, аваріями і т.п. ЗМІ - це та сама четврта влада, яка є посіпакою глобальної влади у нищенні і закабаленні народу.
микола козак 13 листопада, 11:39 На тему: Чи є життя без району...
Коли читаєш , чи слухаєш пропоганду децентралізації, обєднання громад , виникає питання , кому ви вішаєте лапшу на вуха ?Основною інтригою чи основним аргументом приводять значне збільшення бюджету громади , як от і в цьому агітаційному матерпіалі про Бутенки.Да , дійсно бюджет збільшиться за рахунок бюджетів приєднаних населених пунктів , але ж при цьому на стільки ж збільшиться і витратна частина і те , що в Бутенках кластимуть асфальт , тягтимуть водогін , то в інших приєднаних ітиме занепад за повної відсутності коштів.Кошти в Бутенківській громаді не виникли з повітря , для отримання коштів потрібне виробництво матеріальної продукції (добавлена вартість)Саме обєднання грошей не надрукує.А чи є в громаді виробництво , ну в Бутенках там ще може щось збиратись З/д станція , елеватор і ін. , а що робити тим , у кого залишилась тільки земля , яка заростає бурянами , робити нікому , в селі залишились одні пенсіонери ?Правда влада приймає всі міри , щоб там зникли і пенсіонери , і всі ці реформи направлені на звільнення території України від українців.А наш нардеп Река Просто людина випадкова , якій важливіше гроші і після депутатства хороша пенсія.
orakul 13 листопада, 11:20 На тему: «Яблучна феєрія» у бібліотеці...
"Учені вважають, що яблучний сік може захистити від розвитку психічних хвороб." Брешуть учені. Українці яблцука їдіть і сік пють, а толку.... Не допоміг ні сік ні яблука.
земеля 13 листопада, 10:04 На тему: Чи є життя без району...
Немного из истории. В начале 60-х Нехвороща и Кишеньки то же были райцентрами. Что теперь видно по факту. История повторится. Но основной причиной является резкое уменьшение населения, особенно сельского. Но это уже совсем другие и причины и другие проблемы. Увы.
orakul 12 листопада, 18:50 На тему: Військова прокуратура затримал...
2.ИВЕН
«жалко пацанов-влада их довела до такой жизни....»

Нехрен жалеть пацанов. Пацаны эту владу привели к владе. Пацаны возили на майдан харчи, бабло, палатки и даже дрова. Тогда еще были посадки. Так что, что посеешь то и пожнешь. За все надо платить. Карма называется. Об этом Филон вам лучше расскажет, а если его попросить, то может и статью напишет.
orakul 12 листопада, 18:43 На тему: Чи є життя без району...
Кращий друг і спасітєль усіх свідомих Беня Коломойський відверто казав «Олигархия в постсоветских странах есть промежуточное состояние перед захватом … всей экономической власти крупными корпорациями, т.е. после олигархов придут публичные компании, которые будут править страной … ». Ну як вам ще відвертіше сказати? Одним словом - лошари.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1235

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації