Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1555
чергова порція лапші на вуші...Судячи з коментаря українського грузина,до речі лідера правлячої партії нічого не зміниться.Будете платить.Мабуть пора вже їм квитки кудись роздавть.
Бліііін,які вони молодці!!!!Бач,розбираються,як захистити людей!Вони просто не знали,що такий ціни на газ.А люди,уроди,пруть на них бочку по всій Україні!А вони,як Сталін в 33-му просто не знав,що в країні голод.Ну,тепер все буде добре,слава Богу.
На мій субєктивний погляд свідка події - погомоніли
А що ж вирішили? Ходаків на Київ посилати,дороги перекривати,чи газогони забирати чи ще щось? Чи так,погомоніли?Нового князька послухали та й розійшлися? Протокол зібрання оприлюдніть..
3.Antireiting
«що опозиція назветься автоматично "ГРАБУНОК ГРОМАДИ" »

Поправка не опозиція - БІЛЬШІСТЬ!
А насправді неважливо, Копелець і Ко більшість, чи "Сила громади". Я от дивився відео з сесій і там випадково проскакувала правда про політично-фінансове життя району. Може і не дослівно - "зустрілись в Полтаві", "Біленький пришле юриста", "у Полтаві порішали, а ти Копелець тепер порушуєш домовленість".... Передивіться відео з сесій.
Мені особисто зрозуміло, що ділять посади, гроші, землю і т.п. обласні князьки, а тут.... шестірки ділять між собою крихти з хазяйського столу. Так нам здається що це великі гроші і в декого з місцевих це постійна кормушка, але...
Фанати Копельця, невже ви думаєте, що на вибори він всадив свої гроші? Фанати Кіптілого ви теж такі наївні? А пані Шевченко, чия реклама була всюди, крім хіба 1+1? Навіть в районних виборах це сотні тисяч, а то і мільйони. Чи скажете, тіж спостерігачі, працювал за ідею? Ні за гроші, великі, за великий чорний нал! І тепер спонсори заберуть їх назад, з відсотками, з тисячами відсотків прибутку. Заберуть землею, бюджетними грошима, міським майном...
2.Poltava
« Хочу аквапарк і європейський стадіон. »

Будуть, обов’язково будуть, правда в 50 раз дорожче і не факт що не лише на папері, але будуть, бо відмивати бабло на чомусь потрібно, не лише ж на верблюдах?
А ми будемо обговорювати автостанцію, скільки бугалтерів буде в відділі освіти, та кролів в мусорних контейнерах. Важливі речі? Так, але насправді гострі питання непідніме ніхто, ні Копелець, ні Сила громади, ні Філоненко, ні..., бо там будуть вже зовсім другі інтереси і гроші. А так погратися в демкратію і журналістику звісно дадуть, "пар випустити", аби лише не заважали справжнім баронам. А хто заважатиме, в того знайдуть пару грам наркоти, або патрон, або п’яним втоне в річці, а як мінімум для «поніманія» дадуть по фізіономії увечері, аби не ліз куди не слід. Отак і житимем, як і до цього.
Так що обсудимо 20 діловолів, чи може 19.....?
Просто відновлено газопостачання, чи "відновлено", як у недавно у Чкалово?
5.EuqeneMukhin
«ви як за звичай ALIST сильно помиляєтеся, Зелений мент це просто дно нашого сьогодення»

сарказм, просто сарказм. Та і хіба лише зеденопогонний це дно? Там всі вони повне....... оте саме. "спасителі Кобеляччини"
1.Fed654Frumos
«Оце голова громади та депутати!А в кобеляцької влади основна задача поділити портфелі,а потім і до дерибану земельки приступати.Їм на драконівські тарифи насрати,у них бабло буде,а люди хай як хочуть. »

Насправді теж саме, вищенаведені отримувачі звернення, його навіть в туалеті не використають, так викинуть, бо звикли користуватись 12 шаровим туалетним папером від Гуччі. І ніяк не відреагують, максимум порадять продати собаку і використати ці гроші на сплату нових тарифів.
У понеділок, 11 січня, кобеляцькі дитсадки знову прийматимуть дітей.
От тільки при нормальній країні, за те що 10 днів дитсадки були без опалення, полетіли б голови, а тут дійсно, випишуть собі премії за "вирішення проблеми".
1.Fed654Frumos
«.Їм на драконівські тарифи насрати,у них бабло буде,а люди хай як хочуть.»

Так воно так.
Оце голова громади та депутати!А в кобеляцької влади основна задача поділити портфелі,а потім і до дерибану земельки приступати.Їм на драконівські тарифи насрати,у них бабло буде,а люди хай як хочуть.

Змінено 10.01.2021, 16:08
Терміново подання на присвоєння звання Герой України,всім задіяним в епопеї своєї безпомічності і безвідповідальності.Хоча ні.Бюджет зекономлено,премійки будуть..
Президент України, Кабмін, Голові Верховної Ради України та Прем’єр-міністр-в шоці в жителів Чутівської та Скороходівської об’єднаних громад !!!!)))
9.EuqeneMukhin
« вони ще і коника даже незапрягли»


Вони його запрягати не збираються)))) Вони не для того його здобули )))
5.EuqeneMukhin
« Зелений мент це просто дно нашого сьогодення, та самий наглядний приклад абсурду, »


Ви даремно))) Проста автор
3.alist
« як один з керівникиів кобеляцьких правоохоронців, лідер більшості в міськраді і взагалі найчесніша людина (згідно передвиборчих лозунгів), »

Не взяв в лапки речення-

"як один з керівникиів кобеляцьких правоохоронців, лідер більшості в міськраді і взагалі найчесніша людина "
і тоді сарказм зрозумілий)))

Змінено 10.01.2021, 11:51
3.alist
«- Пан Кіптілий, як один з керівникиів кобеляцьких правоохоронців, лідер більшості в міськраді і взагалі найчесніша людина (згідно передвиборчих лозунгів), підняв би це питання ще до виборів під час своєї найуспішнішої кар’єри міліцейського-поліцейського.»

ви як за звичай ALIST сильно помиляєтеся, Зелений мент це просто дно нашого сьогодення, та самий наглядний приклад абсурду, який почав виявлятися коли обрали секретаря, дійсно
банда "Грабунок Громади"
8.Ltava
«Розслабтеся і насолоджуйтеся результатами свого голосування, дедсадочками, Фапами, бібліотеками, школами ,смітниками і т.д.)))))»

Ви про що, вони ще і коника даже незапрягли,або ви цього ще непобачили???
Молодці діти, змістовну статтю підготували. Читаєш про столітньої давнини події,а між строчок бачиш сумні реалії сьогодення. Знову нам не вистачає консолідації суспільства, гідної, чесної та мудрої влади, небайдужих та доброзичливих співгромадян. Ще раз переконався: ніякому закордону потужна та дружна УКРАЇНА не потрібні! Та все ж я вірю в сильну нашу Батьківщину і роблю все від мене залежне, щоб на цій землі для цих людей життя було щасливішим.

Змінено 10.01.2021, 10:06
Чудовий матеріал!!! При нормальній владі на такому матеріалі потрібно було б проводити навчання та обговорення в школах !!!
7.Antireiting
«потрібно буде всим вставати і йти гнати їх!!!»


Скажете коли зберетеся, я прийду подивлюся не вашу "колону протестуючих" із однієї людини)))

3.Antireiting
«Цікаво, як же вони тепер будуть вибирати на посаду старост.»


Вибирати не будуть, будуть призначати голова і ті депутати яких Ви наобирали)))

3.Antireiting
«потрібно питати про це людей на місцях. »


І питати нікого не потрібно, представників уже обрали)))Які Ви невгомонні, все Вам хочеться "кулаками помахати"" Розслабтеся і насолоджуйтеся результатами свого голосування, дедсадочками, Фапами, бібліотеками, школами ,смітниками і т.д.)))))
Дякую за солідарність, потрібно буде всим вставати і йти гнати їх!!!
В Кобеляках не зважаючи на зміну влади заклади такого типу постійно працювали ))) найбільше мені подобається історія самогонщиків із зеленим та красним ліхтарем над воротами ))) Зелений -заходь самогон є, красний-чекай гонимо ))) А кажуть не можна створити культуру виробництва та споживання)))
Громада на 1/3 менша за бувший район, а заступників аж ТРИ, хоча все життя в районній раді був ОДИН. Оце вам і економія коштів.
Ltava 9 січня, 20:35 На тему: То не місто й не село...
2.Дід Панько
« Ні Порошенко, ні Зеленський, ні хто не допоможе!»

А вони хотіли допомогти ???))) У вас гарячка?)))
2.Дід Панько
« З дитячого садочку, потім в школі, і т.д. учать не любити, а ненавидіть, що буде далі??? »
та учили не в дитячих садочках а родинах !!!))) Місто самозакоханих селюків із лідером жуківського пошибу )))
2.Дід Панько
« Було місто! Н»
Почитайте історію як при нацистах евреїв знищували ! Це ж родичі нинішніх керманичів ((
2.Дід Панько
«Народ давно кріпаки! »

Із кріпатства не виходили бо це природнє середовище для більшості міщан ))
2.alist
« А ми в їх рішеннях маємо розбиратися?»
якщо ви не розбираєтеся в законах то для чого балотувалися в депутати ? Мене завжди цікавили люди які вважають себе профі в тих напрямках що не вивчали ))) Оця гордість неуків- "ми університетів не закінчували !!!" нарешті розвалить державу )))
1 2 3 4 5 6 7 ... 1555
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації