Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1621
Fuks 20 листопада, 16:19 На тему: Біличани забирають у власність...
Всьо в порядкє,Буде філія Білицької гррмади в Кобеляці.Освіту,соцстрах в Білики возити не треба,так що Кобеляки будут приєданані до Біликів..Дякуйте Кобеляцькому паханату..Жук з Скрильником скоро це провернуть...
AVI90 20 листопада, 14:52 На тему: Біличани забирають у власність...
Бачу, що ця стаття не викликає «гострої» дискусії. Але це й не дивно, це ж не земля чи ліс, тут собі нічого не можна «урвать»,тому всі правдолюби та борці за справедливість і мовчать, як промовчали за автостанцію. До речі хто давно не був на території колишньої автостанції, то підіть та подивіться: фотографії з неї будуть більш яскраві чим із сміттєзвалища в лісі, і це центр міста. Про якийсь навіс для людей чи розклад руху автобусів годі і балакати, про те, що розклад є в інтернеті писати не потрібно, бо люди які користуються рейсовими автобусами гаджетів не мають. Так, що скоро буде Білицька громада в Кобеляках, а наші «народні обранці» ще два роки на чолі з міським головою будуть тільки землю на себе та своїх «прихльобателів» оформляти, а на розвиток громади, на наповнення самого бідного бюджету в області їм начхати як і «правдолюбам».
Maksym 20 листопада, 12:23 На тему: Вандали зруйнували пам’ятний з...
Не можу знайти, чим закінчилася прикра історія. Пам’ятаю, що затримали місцевого "шукача скарбів", а де саме цей матеріал?
Fuks 20 листопада, 09:41 На тему: «Створюємо ліси разом», або Пр...
О,да недавно їхав на Дніпро тепер вже старою дорогою,так вона вже пакетами поліетиленовими вистелена на кілька кілометрів,скоро в Ворсклі будуть..Всім все пофіг.Санич з народними обСранцями депутатами щр хоче те й творить.До речі а де аквапарк,стадіон,та й з плитки вже гранодсев летить,липи в парку спиляні.В чом достіженія Сранича з обсранцями,так це дерибан землі.вся кадастрова карта громади вже синя..3,14ДАРИ
alist 19 листопада, 23:50 На тему: Закон не для всіх однаковий?...
А давайте скажемо прямо, те що Копелець творе що хоче, це не новина, те що депутати, завзято йому ..... допомогають в цьому теж уже не секрет. Питання в даному випадку до такої структури, як прокуратура - за що вони отримують величезні зарплати? Може це виплати їм по інвалідності за глухоту і сліпоту? Бо нічого не чують і не бачать.
alist 19 листопада, 23:46 На тему: Дорогу збудують, а проблеми мо...
Дорога дорогою, а от по частоті згадок пана Срібного останнім часом, схоже хтось уже починає виборчу кампанію.
alist 19 листопада, 23:45 На тему: «Створюємо ліси разом», або Пр...
30 берізок!!!!! Оце досягнення влади. Просто голова обертом від масштабів. А от торговці саджанцями, які весною і осінню, на площі, барижать по 30 саджанців кожен, щодня, напевно б’ються в істеричному припадку. Зате тут - 30 саджанців!
P.S. Цікаво, скільки дерев випилюється щодня на дрова в районі?
alist 19 листопада, 23:40 На тему: Президент обіцяє по 1000 гриве...
Все таки дається взнаки, що в школі в мене по математиці був стабільний тройбан. Повністю вакциновано (двома дозами) в Україні 9 448 782 людини, кожному по 1000 грн, виділено 3 мільярди в цьому році і ще 3 в наступному, тобто 6 мільярдів. а потрібно дати по 1000грн, 9,5млн людей (це при умові, що більше вакцинуватися небудуть). Інтеграли потрібно використовувати, чи диференціали? Хтось із математиків підкаже?, бо в мене на калькуляторі лише, додати, відняти і помножити.
Я взагалі чудова ідея дати гроші на абонемент у спортзал, кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр. Саме цього і невистачає сьогодні українцям. А критикам які ниють про ціни на продукти, ліки, комуналку..., можу лише нагадати геніальні слова одного зі слуг - "продайте собаку!" і живіть на ці гроші як сир в маслі!
Дякую 73% за кінець епохи бідності і початок епохи дешевого і вульгарного шоу! Землю робочим, заводи - селянам, гроші - в офшори, і по роялю в кожну домівку!
alist 19 листопада, 23:23 На тему: Копелець пробує забрати землю ...
А яка різниця? Ось саме такими словами можу висловити свою точку зору на ці земельні питання. Ось особисто для мене - яка різниці хто отримає цю землю? Жук? Копелець? Депутати? Ніде в цьому переліку немає нікого з «простих» жителів громади, чи скажімо чесно, мене, чи моїх родичів/друзів. Вся ця земельна катавасія, це розпил землі між «старими» і "новими". Ніякої екології, справедливості, інтересів жителів громади.....лише очі можновладців в яких горить полум’я майбутнього "бабла". Єдине чим фактично це цікаво, це факт що «вільні» землі закінчуються і вся ця свора, починає потроху рвати один одного, немов зграя шакалів. І далі буде лише веселіше.
orakul 17 листопада, 14:21 На тему: Копелець пробує забрати землю ...
– Неправильно. Оба пойдут умываться. Подумай логически: тот, у кого чистое лицо, посмотрит на того, у кого лицо грязное, и решит, что его лицо тоже грязное. А тот, у кого лицо грязное, увидит, что второй пошёл умываться, поймёт, что у него грязное лицо, и тоже пойдёт умываться.
– Я об этом не подумал! Поразительно – я допустил логическую ошибку! Ребе, давайте ещё один тест!
– Ладно. Два человека спускаются по дымоходу. Один вылезает с чистым лицом, другой – с грязным. Кто из них пойдёт умываться?
– Ну: Оба пойдут умываться.
– Неправильно. Умываться не пойдёт ни один из них. Подумай логически: тот, у кого лицо грязное, посмотрит на того, у кого лицо чистое, и не пойдёт умываться. А тот, у кого лицо чистое, увидит, что тот, у кого лицо грязное, не идёт умываться, поймёт, что его лицо чистое, и тоже не пойдёт умываться.
Молодой человек пришёл в отчаяние.
– Ну поверьте, я смогу учить Талмуд! Спросите что-нибудь другое!
– Ладно. Два человека спускаются по дымоходу:
– О Господи! Ни один из них не пойдёт умываться!!!
– Неправильно. Теперь ты убедился, что знания логики Сократа
недостаточно, чтобы учить Талмуд? Скажи мне, как может быть такое, чтобы два человека спускались по одной и той же трубе, и один из них испачкал лицо, а другой – нет?! Неужели ты не понимаешь? Весь этот вопрос – бессмыслица, и если ты потратишь жизнь, отвечая на бессмысленные вопросы, то все твои ответы тоже будут лишены смысла!"
orakul 17 листопада, 14:20 На тему: Копелець пробує забрати землю ...
18.василь овсієнко
«якийсь абсурд.»

То така логіка Талмуда. Притча в тему.
В середине 20-х годов молодой еврей пришёл к известному нью-йоркскому раввину и заявил, что хочет изучить Талмуд.
– Ты знаешь арамейский? – спросил раввин.
– Нет.
– А иврит?
– Нет.
– А Тору в детстве учил?
– Нет, ребе. Но вы не волнуйтесь. Я закончил философский факультет Беркли и только что защитил диссертацию по логике в философии Сократа. А теперь, чтобы восполнить белые пятна в моих познаниях, я хочу немного поучить Талмуд.
– Ты не готов учить Талмуд, – сказал раввин. – Это глубочайшая книга из всех, написанных людьми. Но раз ты настаиваешь, я устрою тебе тест на логику: справишься – буду с тобой заниматься.
Молодой человек согласился, и раввин продолжил.
– Два человека спускаются по дымоходу. Один вылезает с чистым лицом, другой – с грязным. Кто из них пойдёт умываться?
У молодого философа глаза на лоб полезли.
– Это тест на логику?!
Раввин кивнул.
– Ну, конечно, тот, у кого грязное лицо!
– Неправильно. Подумай логически: тот, у кого грязное лицо, посмотрит на того, у кого лицо чистое, и решит, что его лицо тоже чистое. А тот, у кого лицо чистое, посмотрит на того, у кого лицо грязное, решит, что сам тоже испачкался, и пойдёт умываться.
– Хитро придумано! – восхитился гость. – А ну-ка, ребе, дайте мне ещё один тест!
– Хорошо, юноша. Два человека спускаются по дымоходу. Один вылезает с чистым лицом, другой – с грязным. Кто из них пойдёт умываться?
– Но мы уже выяснили – тот, у кого лицо чистое!
orakul 17 листопада, 14:12 На тему: Копелець пробує забрати землю ...
18.василь овсієнко
«згідно діючого законодавства і не можу зрозуміти , як суд зобовязав поліцію відкрити кримінальне провадження , якийсь абсурд»

В.І. діюче законодавство скінчилося на майдані. Після того як свідомі майдауни своїми руками захватили владу для сучасних царьків наступив новий етап дерибану який відрізняється від дерибану поперєдніков саме тим, що тепер діють закони їхнього тіпа Бога. Про це навіть в Конституції записано, яку читають вже не один десяток років не лише прості пришелепки а й пришелепки із ступенями дохторів усяких там хвілосохських наук і т.п. І ніхто не задасться простим запитанням: слова з преамбули Конситуції "усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю ", це про що? Це про якого Бога мова? До влади пришелепки привели тих у кого своє розуміння Бога і совісті. Їм їхній Бог прямо наказує «А в городах сих народов, которых Господь, Бог твой, дает тебе во владение, не оставляй в живых ни одной души». (Второзаконие 20:16) І це ж не я придумав. Якщо не вірите, то відкрийте писаніє і прочитайте. І про совіть там нема і слова. Ось навіть сам рабин про це каже. А рабин, це ж вам не Славко і не Селена і навіть не Копелець Посилання на www.youtube.com
Vova 17 листопада, 09:53 На тему: Копелець пробує забрати землю ...
18.василь овсієнко
«Більше з вами не дискутую , на все добре ВОВА.»

Пане Василь,так немає про що й дискутувати! І вам того ж .
17.Vova
«Просто знаю вашу ситуацію.Про ваші га. Це інша тема,ви свідомо перевели, бо по суті статті ніякого конструктиву.
»

Бачу ви всезнаючий , знаєте те , що навіть я про себе незнаю.Я спробував на пальцях вам пояснити , що луки неможна розорювати , що коли надавались луки в оренду , то там повинні вказуватись обмеження , якими повинен керуватись орендар.Я написав також , що коли депутати проголосували за звернення до суду про відміну раніше прийнятого рішення , то вони поступили згідно діючого законодавства і не можу зрозуміти , як суд зобовязав поліцію відкрити кримінальне провадження , якийсь абсурд.Тож , коли оформлялись документи і не було вказано , що луки неможна переводити в ріллю , то тут ситуація саме з корупцією .Хоч правда в нас зараз змінювати цільове призначення можуть хто завгодно , яскравий приклад по Сухинівці , коли приватна компашка змінювала цільве призначення , а потім сама розорювала луки .Великого врожаю вони там не отримають , а просто знищили луки.Більше з вами не дискутую , на все добре ВОВА.
Vova 16 листопада, 21:20 На тему: Копелець пробує забрати землю ...
16.василь овсієнко
«А до чого треті особи?Ви нічого не вичитав про обмеження ?»

Просто знаю вашу ситуацію.Про ваші га. Це інша тема,ви свідомо перевели, бо по суті статті ніякого конструктиву.
15.Vova
«інше коли передає третім особам»

А до чого треті особи?Ви нічого не вичитав про обмеження ?
Vova 16 листопада, 18:50 На тему: Копелець пробує забрати землю ...
14.василь овсієнко
«Мені непотрібно звертатись до землевпорядників , вони виконують те , що їм накажуть.Наведу вам приклад , коли фермерам дозволили приватизувати паї із земель , виділених для ведення ФГ , то це повинно було робитись у відповідності до законів України , тобто частка повинна відповідати середній по місцевому господарству з урахуванням бальної оцінки , а земля для ФГ теж повинна була виділятись по середньому балу. Тоді ккерував районом Олександр Олександрович , а землевпорядником Терещенко Іван Степанович.Так от всупереч законам фермерам виділялись паї без бальної оцінки і це стверджував землевпорядник , що так повинно бути. Ну інакше воно і не могло бути , бо коли виділялось для ФГ . то була виконана воля голів колгоспів і надано під ФГ самі занедбані землі і коли почали вираховувати паї по балах , то в деяких не вистачало на середній пай всієї виділеної для ФГ землі.. До того , окрім земельного кодексу є ще цілий ряд природоохоронних документів .які сосуються саме луків і пасовищ .Так маю досвід , коли саме по тих документах у мене було вилучено 15га для залуження.Тож читайте не тільки ЗКУ і читайте навіть ЗКУ уважно та консультуйтесь з землевпорядниками.
»


Не потрібно про всіх говорити,ви змішали все в одну кучу.До чого зміна угідь, до розпаювання КСП, приклад такий собі. І одне діло коли надається земля для ведення ФГ і фермер сам господарює, інше коли передає третім особам, думаю розумієте про що мова. І навіть з землевпорядникові ви пане Василь напутали,з призвищем.
Взагалі ваші тези звучать надто популістично, як землі крестьянам- заводи робочим.
yrec 16 листопада, 15:19 На тему: Президент обіцяє по 1000 гриве...
Ну і як получаєця? Карантин і всі бігом в кінотеатр??? Хороша пропозиція! А де той кінотеятр? На 1000, і йди заражайся, а ранше гречка була! тепер за штуку посилають в толпу подихать бактеріями. Весело!
Filon! А чому б не написати, та не розповісти людям про не законність дій "горе начальників" лікарня, поліклініка, санстанція, школа, і т.д. чому не написати про нову фірму під назвою «МСЕК» і не розповісти як так бува, що один і той "горе начальник" очолює кучу (різних закладів) чому не має інформації скільки людей захворіло після вакцинації, чому???
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
На жаль що не можна пана президента "на годувать тією 1000" залюбки б нагодував! А ще краще в гузно б засунув!!!
А пан президент не бажає ці 3 мільярди направити у медзаклади на закупки того ж кисню, розширення штату працівників чи, ще краще, підняття оплат нинішнім працівникам?
Про обіцяні +300% мені уже не один медик говорив, що хріна лисого отримали, навіть ті що у лікарні заражалися коронавірусом - їм тут же пропонували довести, що саме в лікарні вони заразилися (знайди саме того пацієнта і нехай він скаже, що справді він заразив).
Ні, не дадують у лікарні... Зеля уміє робити лише шоу, а пообіцяти на відео всім по тисячі це ж феєричніше ніж щось робити реально корисне.
Fed654Frumos 16 листопада, 00:02 На тему: Президент обіцяє по 1000 гриве...
Славко,так нумо на майдан!!!
Slavko 15 листопада, 23:57 На тему: Президент обіцяє по 1000 гриве...
Ооце так щедрість бохообраних !!!
Премія за евтаназію !
Щоб мене !..
А звідки ж у них гроші !? Аа,забув ! Вони ж мають у нас усе ! Це з наших грошей, премія за добровільну смерть! Поїхали ...
Не даром же вони вас по телику страшилками годують ... До суїциду все схиляють !..
Filon 15 листопада, 19:54 На тему: На Кобеляччині провакциновано ...
4.Ltava
«ож вакцинувавшися особисто Ви активно підтримуєте антиваксинальні настроЇ? А це чесно ? »

Нечесно - це приховувати свою позицію. Нечесно - погрожувати людям звільненням із роботи, якого не буде. Нечесно і незаконно - обмежувати конституційні права. Нечесно - розділяти людей на вакциновних і невакцинованих. Оце мені не подобається і я не цього не приховую. Щодо антиковідної вакцини, то й до сьогодні сумніваюся у її безпечності. Тому усвідомлюю, що ризикував. А до самої вакцинації ставлюся позитивно. 14 років вакцинуюся від грипу і 14 років ним не хворію.
Ну де він їх підтримує?Просто Філон підтримує право вибору,вакцинуватися чи ні,ну невже не зрозуміло?Я думаю,що він не один день обдумував цей крок (вакцинування).Я,наприклад ще не наважився.В Україні,я думаю,це російська рулетка,бо сам Бог не знає,що за компот тобі вколять.От,якби в Німеччині чи Бельгії я б без питань вакцинувався б.Але,на жаль,такої змоги в мене немає..
1 2 3 4 5 6 7 ... 1621
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації