Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1658
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Дякую за позитив від: стаття,фото, захід, учасники, організатори, емоції, резонанс, виховний момент для дітей. Респект владі за таку подію - пропаганда добра, сімейних цінностей, українських родинних традицій, здорового способу життя, піклування про здорове і світле сьогодення та майбуття малечі. Побільше б такого. Тоді Європа і мир стануть ближчими до нас а ми до них.
Повністю підтримую кобеляцьку молодь яка отримала повістки у воєнкоматі і хоче відгуляти відправлення на фронт !!!
"Молоді люди прохають продовжити час роботи розважальних закладів, розташованих на території Кобеляк."
Хто ця молодь, з такою активною життєвою позицією ? )
ну і звичайно ж на більшу частину населення міста депутати тупо насеруть
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Нарештікобеляцька громада "розквітне"))))))))))))
Тепер в Кобеляках ніяких проблем , тільки в таку велику раду ще добавити і парубків , а то якось не весело , хоч дівчата і з великим пальцем вгору.
А можна інформацію про створення із самого початку?
Хто ініціатор?
Ак обиралися делегати ?
Чия пропозиція про відкрите голосування?
для чого влада започатковує чергове ВЛКСМ?
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Vladimerovna 15 червня, 20:43 На тему: А можна трішки тихіше?...


Змінено 15.06.2023, 21:07
Олексій 14 червня, 21:48 На тему: А можна трішки тихіше?...
Я звичайно розуміють що це прохання у стилі "свисни Грицьку..." але було б добре якби редакція розібралася у цьому питанню.
Чи мали відповідний дозвіл власники закладу?
І чи реагувала якось поліція?)...
Просто якщо відповідних дозволів не було і поліція ніяк не реагувала то це досить красномовно характеризує зміни які так і не відбулися...

Змінено 14.06.2023, 23:01
2.микола козак
«самостійно включити ту дробілку і робити на постійній основі переробку гілок»

До речі, дробілку біля контейнерів останні місяців бачив не раз. Дійсно, прикочують, ставлять і дроблять гілки, при цьому матюкаючись, бо одні свині приперли і кинули ті гілки, а інші свину в ті гілки жбурнули пакети зі сміттям. І тепер працівникам «водоканалу» приходиться з тих гілок вибирати всяку хрінь, перш ніж засунути у дробілку.

Але, видно, дробілка то не така швидкісна утилізація гілок, ніж їх просто накидати у ГАЗон і відвезти у ліс, як робилося раніше.
Я оце подумав... А це, часом, не той Спиця, що багато років для Санича писав огидні статейки у його "бюлетні", в основному про редактора ЕХО, в яких розповідав, що при Саничі все у «Водоканалі» офігенно і смітник у лісі - то офігенно?
Ще й приправляв ці статейки якимись дурнуватими малюнками.
Олексій 14 червня, 21:38 На тему: А можна трішки тихіше?...


Змінено 14.06.2023, 21:49
Олексій 14 червня, 21:30 На тему: А можна трішки тихіше?...
11.микола козак
«А Олексій очевидно з тих або власників танцполу , або той Ю, хто витанцьовує , тому на його думку ви мелете не те.Він спирається на кобеляцьких депутатів , які не завжди адекватні в рішеннях , »

Пане Миколо, я особисто користуюся лише велосипедом якому вже близько двадцяти років і подібних закладів не відвідую десь з тих часів коли був куплений мій велосипед)...
Також думаю наврядчи, власники подібних закладів, зважаючи на два ковідні роки та воєнні роки з їх коменданськими годинами, заморочувалися одобрямсом від народних обранців на подібну вакханалію.
Але закон є закон, можна все що не заборонено і автоматично вважається таким що дозволено, а понятія у стилі бандитських формувань сюди прилітати не потрібно.
І якщо мав місце факт що музика волала до дванадцятої години ночі то тут як на мене проглядається факт злочинної халатності однієї із сторін:
- або у власників закладу був дозвіл від міської ради на проведення подібних заходів який був виданий або вчасно не відкликаний зважаючи на військовий стан та комендантську годину.
- або поліціянти відповідно відреагували й можуть продемонструвати відповідні протоколи з зафіксованими порушеннями (якщо звичайно вони якось взагалі реагували)...

Змінено 14.06.2023, 21:50
Олексій 14 червня, 21:05 На тему: А можна трішки тихіше?...
12.Ltava
«
На жаль не правда»

Шановна, скажіть будь-ласка прямо де я збрехав?)))

Змінено 14.06.2023, 21:32
12.Ltava
«11.микола козак
«Правда ж?)

Н
а жаль не правда ((((
»

Цитата не з мого коментаря
Ltava 14 червня, 19:13 На тему: А можна трішки тихіше?...
11.микола козак
«Правда ж?)...»

Н
а жаль не правда ((((
Дійсно , ситуація складна , проїжджаючи по Кобеляках , складається враження , що міська рада взагалі нічим не займається.В центрі міста купи сміття , по місту купи гілля, і ніякої перспективи вирішення.Перш за все , водоканал може не по заявкам та з оплатою , а самостійно включити ту дробілку і робити на постійній основі переробку гілок , це безкоштовний матеріал , а потім продавати виготовлене паливо по помірній ціні з якоюсь невеликою рентабельністю.А із сміттям ще простіше вирішення.Побрибирати по всьому місту контейнери , оголосити , що збір сміття буде проводитись , як це було раніше по графіку з оголошенням графіка по вулицях , приймання проводитиме людина із сміттєвоза і з оплатою від кількості сміття.Такий спосіб більш , ніж впевнений дозволить зменшити кількість сміття в десятки разів , люди перестануть нести буряни з грядок , кролячий чи інший навоз При цьому встановити контроль за стихійними смітниками і хоч я противник штрафів , але в даному випадку за стихійні смітники встановити максимальний штраф і прибирання стихійних смітників за рахунок винних у їх створенні.
9.Ltava
«Ми війну можемо виграти з героями а не з насильно мобілізованими (»

В тім то і біда , що захищають Україну добровольці та ті із сіл та містечок , які не можуть відкупитись .Так чому одні гниють в окопах , та ризикують життям , а босота , яка накрала грошей , витанцьовує на танцполах , то встроюють перегони на крутих тачках і т.д. .А Олексій очевидно з тих або власників танцполу , або той Ю, хто витанцьовує , тому на його думку ви мелете не те.Він спирається на кобеляцьких депутатів , які не завжди адекватні в рішеннях , адже серед депутатів більшість тих , які доять українців.
Бюджет корпорації УКРАЇНА юнайтед, всі платіжні рахунки якої знаходяться знаходяться в приватних офшорах і лише пару відсотків повертається для існування рабів.
Радуйтесь, раби божі чи то фізособи !...
Ми колонія богообраних жерців
Олексій 14 червня, 12:52 На тему: А можна трішки тихіше?...
Люди добрі, що ви таке мелете?
Давайте спробуємо мислити логічно, у нашій країні згідно чинного законодавства гучна музика може лунати максимум до десятої години вечора якщо у власників закладу немає відповідного дозволу підкріпленого рішенням сесії міської ради, також у нашій країні є правоохоронні органи які і здійснюють нагляд за дотриманням чинного законодавстві. Нашим містом регулярно курсують екіпажі патрульної поліції і як би дійсно ота гучна музика лунала протизаконно то вони б негайно присікли настільки кричуще правопорушення.
Правда ж?)...

Змінено 14.06.2023, 15:05
1 2 3 4 5 6 7 ... 1658
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації