Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1363
1.Bytenki2019
«Також загинув житель Бутенок який вiдвозив свою вагiтну двiйнею дружин»

Дуже шкода :(( Я підтримую Ваше зауваження до редакції:((
А то тiльки про вiдомих пишите
Також загинув житель Бутенок який вiдвозив свою вагiтну двiйнею дружину в Ки?в на зберiгання, повертався в цьому ж автобусi додому.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
7.микола козак
«Ох і багато в Україні розвелось дебілів у владі.Одні легалізуютьт коноплі , інші знищують мак і все із-за того , що хтось хоче себе отравить , да нехай травляться , менше буде ідіотів, Всі ці заборони ні до чого не призводять .Звезіть всих наркоманів в Оржицю на ту плантацію , огородіть колючим дротом і хай упражняються .
»

Тіки життя трохи складніше влаштовано. Хто дасть гарантію, шо ви завтра не будете репатися під тим дротом, вимагаючи звільнити жінку чи дитину.
4.Slavko
«Новий Порядок, кажуть..»

Та не лише кажуть а навіть прямо пишуть, як кажуть "чорним по білому", чи по зеленому. І не Путін пише, а ваші хазяї, до речі. Ви і зараз їм служите, і служили їм, коли Гітлер воював з СССР, заявляючи що Сталінський СССР заважає йому будувати той Новий світовий порядок. Про це він прямо казав, а ви, як пришелпуваті і не сповна розуму, не думаючи про наслідки, прямо записали це у своєму "Акті відновлення Української Держави 30 червня 1941 р.." Текст знайдеш. А поки що, ось тобі доказ того, хто той Новий світовий порядок будує. Читай під пірамідкою. Перклад знайдеш. Посилання на u-n-c.org
Та не читайте ви тих вікіпедій з яких фіг що поймеш. Біт - це одиничний символ інформації, це «логічна» одиничка або нулик. З «пакету» бітів складається байт, а саме - з 8 біт. Щоб одиничними символами закодувати число треба вивчити Булеву алгебру. Байт - це "пакет", «набір» бітів який вже несе інформацію про конкретне число. Посилання на abisab.com
2.Slavko
«Якийсь апокаліпсис змалював..»

Який апокаліпсис. Вже блін розібрали, але ти слікуй, може ще «викинуть» а може тобі під замовлення зроблять. Блін, виявляється дефіцит не лише в совку був а й у вашій дерьмокатії є. Зверни увагу що сайт називається. «Укрмода» Посилання на ukrmoda.in.ua
2.микола козак
«А як же Конституція , стеження через камери - втручання в особисте життя.Обрані будуть спостерігати за рабами не виключено і в туалеті.Ще не всі зрозуміли , що нас чекає.
»

Новий Порядок, кажуть... А конституцію викинуть, або рабам у туалети роздадуть, усе одно вони нічого в ній не тямлять...
1.orakul
«Вишиванки з звьоздами Давіда і менорами»

1.orakul
«Як піде на них мода, то усі козаки, хвермери і різніх мастей поцреоти будуть купувати на випередки»

Якийсь апокаліпсис змалював...
Slavko 10 серпня, 22:52 На тему: Як район ділити будемо?...
Знайомі обличчя на картинці!
1.orakul
« де ділись дозвільні документи на мак. Злупіть з винного 7 млрд, а не до аварійки чіпляєтесь»

Мєнти - то собаки, а собаки і падаллю не гребують.
4.Седой
«мегабит - это и есть мегабайт в секунду, грамотеи...»

Вам сюда Посилання на uk.wikipedia.org

Бит потом идет байт, килобит, килобайт и т.д.

1 Мбит = 0,13 МБ
Грамотей!
мегабит - это и есть мегабайт в секунду, грамотеи...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Ох і багато в Україні розвелось дебілів у владі.Одні легалізуютьт коноплі , інші знищують мак і все із-за того , що хтось хоче себе отравить , да нехай травляться , менше буде ідіотів, Всі ці заборони ні до чого не призводять .Звезіть всих наркоманів в Оржицю на ту плантацію , огородіть колючим дротом і хай упражняються .
2.ИВЕН
«нас ЗОМБУЮТЬ...»

Усвідомлення навіть самого цього факту, це вже плюс і шанс на порятунок. Але... як писали у совку "Это должен знать каждый". А в цьому велика проблема.
orakul 10 серпня, 17:36 На тему: Як район ділити будемо?...
1.Ltava
«1817 - до інтелігенції»

?????????????
МАК і ІНТЕРНЕТ-це один і той же хрін.помазаний медом-всі без винятку будуть під каструлею- і всіма нами будуть управляти---простіше кажучи---нас ЗОМБУЮТЬ...
Вишивають якусь муйню. Не в треді вже ці вишивки. Зараз треба під хазяїв підлаштовуватися і можна гарно заробити. Дав би ссилкку але то буде реклама. Видалять. Так напишу. Вишиванки з звьоздами Давіда і менорами продають за 1300 грн. Купив сорочку за 500 грн. за вечір вишив на них звьозди і менори і ще 500 заробив. Збут гарантую. Як піде на них мода, то усі козаки, хвермери і різніх мастей поцреоти будуть купувати на випередки.
Це що, блін другий мак? Що, не можна кабміну прийняти державну програму і зробити той інтернет без всяких тендерів, мендерів. "Все лучшее детям!", був колись такий лозунг. Який нах тендер, коли у нас один телеком в районі сягає всіх сіл. Інші провайдери не зможуть охватити весь район, тому що з кожного «боку» району воні різні. І зараз требе не інтернет проводити в школи а в школах запроваджувати новий предмет тіпа "Інформаційна безпека", як в Росії пропонують робити. Дітім вже хана і ніхто цього не бачить, бо й самі вчителі пришелепуваті
2.микола козак
«.Обрані будуть спостерігати за рабами не виключено і в туалеті.Ще не всі зрозуміли , що нас чекає.»

Таки будуть, і фіг кому що доведеш. Радіють як малі діти. Ще й самі гроші збирають. Та пішли б маку накрали і було б на камери, якщо вже так хочеться бути під наглядом.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
ну і хулі ті 6 мульйонів. Ось під ногами спалять чи переорють 7 мільярдів і жодна пришелепувата скотина за це не відповість. Посилання на exo.in.ua
Та ви блін розкопайте де ділись дозвільні документи на мак. Злупіть з винного 7 млрд, а не до аварійки чіпляєтесь. Посилання на exo.in.ua
5.василь овсієнко
« Зовсім великою дурістю є і знищення вже вирощеного.Адже можна той мак зібрати і використати для потреб людей , а оце безглузде знищення ?Щось подібне до африканської чуми свиней»

Та таки да. Чума головного мозку у пришеолепуватих. Де ж громадськість і чому про це не теревенять на усіх шоу. 7 мільярдів гривень, блін. Ту тут хватить на усі дороги і точно хватить дітям на лікування рідні яких просять гроші на базарях, біля сільпо і тут в ЕХО. І не лище дітям. Ну хіба це не країна виродків. І вони кажуть, що їм совок був не такий, бо там була подвійна мораль і не було сексу. А з іншого боку, те поле у всіх на виду. Той мак спокійно собі ріс і ніхто його не бачив. Чи може тут ще щось цікавіще? Ну ніхто б же його просто так відкрито не посіяв. Може той дозвільній папірець був а потім його самі полціянти вкрали і тепер хизуються, мовляв ми херої? Херої - в ато нах. Хоча, винні тут не поліціянти.
В семидесяті роки в Оржицькому районі мак висівали майже в кожному господарстві по 30-50га., після збирання солому зберігали в хімскладах на авіаплощадках і ніхто її не крав.Зараз за якихось ідіотів , які хочуть себе травити , люди сідають в тюрму , всі оці заборони іт.д. Зовсім великою дурістю є і знищення вже вирощеного.Адже можна той мак зібрати і використати для потреб людей , а оце безглузде знищення ?Щось подібне до африканської чуми свиней , коли говорять , що та чума безвредна для людей , а здорових , відгодованих свиней забивають і спалюють ? Кому це вигідно?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
12.Ltava
« придурок:»

Оце ненормативне слово, на думку адміна. У тут велике питання...
1 2 3 4 5 6 7 ... 1363

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації