Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1353
orakul сьогодні, 10:40 На тему: А у селах у веселих......
12.Slavko
«Так про шо ж ти тоді писаатимеш, про пришелепуватих равинів ?»

Виходить, що тут ти правий. Як виживу, то писатиму про равинів.
Slavko сьогодні, 10:07 На тему: А у селах у веселих......
9.orakul
«Аби швидше вже вальцмани і зельцмани забрали і поділили цю землю та збацалм у нас на площі свою Хава Магилу. Магилу найпришелепуватішому наріду світу.»

Так про шо ж ти тоді писаатимеш, про пришелепуватих равинів ?
5.ИВЕН
«щось не в*їхав---кого з ким об*єднюють що за це платять АВТОМОБІЛЕМ..»

Ну що ти не вїхав? Після виборів ліквідують всі державні структури центральної влади щоб вже не було кому жалітись і згідно з Законом України Про ДОБРОВІЛЬНЕ об’єднання територіальних громад... ПРИМУСОВО створять ОТГ. «Совок» спочива. Віддаленому селу дадуть машину. Копелець стане намісником головного равина.
orakul сьогодні, 09:42 На тему: А у селах у веселих......
10.ИВЕН
«за одні такі слова проти свого народу-на гілляку.»

Читав, що Філон про карму написав? Так навіщо ці муки? Нема ума, рахуй каліка. Якщо Бог хоче когось покарати, то він його лиша розуму. Зараз Бог лишив розуму цілу націю. Я при чім? "Історія повторюється". Почитай філонову статтю і цитати із Тараса. Що змінилось? Так ця нація крім себе ще тягне в могилу і Росію і Європу. Чи й цього не бачиш?
Він поздоровив кобелячан зі святом та вручив очільнику міськради ключі і паспорт від нового автомобіля «Renault Dokker Expression 1,5 D». Дмитро Биков висловив сподівання, що автомобіль принесене користь медичним закладам громади.

Зі слів міського голови, із керівництвом комбінату попередньо було обговорено, що після об’єднання «Рено Доккер» передадуть віддаленій громаді, яка не матиме автомобіля швидкої допомоги.

щось не в*їхав---кого з ким об*єднюють що за це платять АВТОМОБІЛЕМ...
ИВЕН сьогодні, 08:32 На тему: А у селах у веселих......
9.orakul
« аби вже скоріше цю пришелепувату націю додавили нах »за одні такі слова проти свого народу-на гілляку...
Кумедія з цим Рено!
orakul сьогодні, 08:08 На тему: А у селах у веселих......
8.Filon
« Але розклад буде наступний - Вітко, Касай, Мінязєв.»

І сам так думаю. Дуже хочеться аби таких вітків по всіх округах вибрали. І щоб Петю обрали головою ВРУ. Ну дуже хочеться. Чи пришелепки, 70 % яких ще місяць назад голосували проти Петі, хоч тоді поймуть, як їх примітивно взули? Не поймуть. А ще, іноді хочеться, аби вже скоріше цю пришелепувату націю додавили нах згідно її, нехай буде, карми. Аби вже більше її ніякі богдани і сталіни не рятували. Аби швидше вже вальцмани і зельцмани забрали і поділили цю землю та збацалм у нас на площі свою Хава Магилу. Магилу найпришелепуватішому наріду світу. Посилання на www.youtube.com
Filon вчора, 19:35 На тему: А у селах у веселих......
6.orakul
«Сьогодні був на зустрічі з Мінязєвим і дуже здивований. Напрочуд адекватна вміняєма людина, яку зараз рідко де зустрінеш, а тим більше серед кандидатів»

Не зустрічався особисто. Трішки здається памятаю його по інституту. Практично не сумніваюся в його адекватності. Тому що мав колись змогу спілкуватися із Лотоусом, його шефом. Дуже адекватний і розумний. Але розклад буде наступний - Вітко, Касай, Мінязєв. Гоковці дуже пізно почали і бабла вкинули менше. А Касай? Він то ніхто, але ж він слуга народу.
Filon вчора, 19:28 На тему: А у селах у веселих......
5.Beri Mor
«Ну так ТОЙ народ за дві тисячі років і не змінився»

Можна й так вважати. Хоча мені здається, що ЦЕЙ народ вчинив би те ж самісіньке. можливо й гірше.
Не маю нічого проти українців, сам українець. Але ж... Та в принципі і всі наріди однакові. Різниця полягає виключно у пастухах.
"...не по делу снятый бюрократ со своим прощался кабинетом...
...Кто и есть на свете сирота -
Это гражданин без кабинета..."

"Забытая мелодия для флейты" /1987,Э.Рязанов/
Наче не державна установа, а подіум берлінале!!!
А квіти від народу чи чиновників?!
7.alist
«а потом будеш розказувати, що то лохи вибрали, а ти ні-ні, на концерти не ходив, не брав....ні.ні.ні»


З цього приводу Борис Олійник писав:

"Що винні всі,
а ми – і на крупину,
Бо тихі, як осінній падолист.
Що, коли б нас вчергове не купили,
Хіба б ми учергове продались?!
Та інородців вилаєм належно,
Що й досі, кляті, не перевелись
І не дають нам спати в незалежній,
І норовлять, щоб ми їм продались.
І Україні, неспалим-купині,
Поклянемося при святі дари,
Що, коли б нас вчергове не купили,
Ми б вас, маман, їй-бо, не продали."
І от кого тільки не просив щоб книжку цю хоча б в бібліотеку дали та пох...
Звертався до усіх - починаючи з клубу літераторів і закінчуючи мером і діючими народними депутатами. Навіть до заступника голови ВРУ колись звертався. НУЛЬ на масу. Видно правда очі колить. Зате всі патріоти.
orakul вчора, 13:47 На тему: А у селах у веселих......
5.Beri Mor
«Ну так ТОЙ народ за дві тисячі років і не змінився»

Той народ не змінився, такий у нього код генетичний, таке у нього призначення, згідно біблійського проекту підкорення світу від імені Бога. А наш народ змінився, і на жаль в ще гіршу сторону - став ще пришелепуватішим. І якщо почитати Кобзаря і порахувати, кого він там найчастіше згадує з негативного боку, то виявиться, що панів і богообраних а не москалів. А наш народ, вважаючи Тараса своїм символом робить все навпаки. Сьогодні був на зустрічі з Мінязєвим і дуже здивований. Напрочуд адекватна вміняєма людина, яку зараз рідко де зустрінеш, а тим більше серед кандидатів. Пишу це не ради його піару, просто висловлюю свою думку. Під занавіс Копелець закликав людей голосувати своїм розумом. Так і хотілось сказати, що закликати пацієнтів психлікарні голосувати розумом - це на всі СТО відсотків програш. А шкода.
Beri Mor вчора, 13:18 На тему: А у селах у веселих......
3.Filon
«Нагадаю, що пару тисячоліть тому всерозуміючий народ із задоволенням висловився за помилування бандита і знищення праведника.
»

Ну так ТОЙ народ за дві тисячі років і не змінився.Вони й зараз теж саме витворяють в Україні.Бандити жирують,а «сіряків» знищують.Богообрані,йопт...
ИВЕН вчора, 12:52 На тему: А у селах у веселих......
А *ФИЛОН*-- це завсім і не Ігорь Миколаєвич Філоненко .
ІГОРЕ-чому ви дозволяєте якомусь САМОЗВАНЦЮ писати під вашим НІКОМ-ЧИ МОЖЛИВО ЦЕ ВАС УСТРАЮЄ (ЯК КАЖУТЬ І я не Я і хата не моя )--якщо це... так то ви вибрали непогану позицію і чим же ви тоді відрізняєтесь від других ....а говорили що ВИ принциповий ...

ІГОРЕ-дайте любу відповідь...
автомобіль обслуговує лише жителів Кобеляк. - А можуть медики, пожежна і прочі служби почати обслуговувати всих крім міського голови і депутатів міськради? Оце було б справедливо.
"Зараз я вже оформила документи в центрі зайнятості. Трішки перепочину."

!!!Шановна редакція, а от візьміть і проконтролюйне, чи буде ця пані (отримуючи напевно 10000-15000грн "допомоги") ходити відмічатися ледь не кожен день, як всі інші, чи відправлять її на громадські роботи, чи піде на навчання дояркою, чи направлять її на роботу прибиральницею....як і всих інших. Чи вона «перепочивати» буде на наші гроші.
4.Малой
«Ваш округ значить продажнi холопи, живiть як хочете , i нема чого кричати що погано все , ви самi лохи.»

Та ні дорогий, це і твій округ, так що, як ти зізнався, то лох це мабуть ти. Ти ж напевно вищав від радості від дзідзьо, сьогодні повищиш від Полякової, і не факт, що за 100-200 грн. не роздаєш сьогодні макулатуру за всих цих «спасітелей» Кобеляччини. Чи вже починаєш стандартну пісню - я не брав, я за них не голосував. Зараз як подивишся, так і за Яника і за Кучму, та навіть за Копельця не голосували. Тільки зарано, вибереш в неділю музикального кандидата, а потом будеш розказувати, що то лохи вибрали, а ти ні-ні, на концерти не ходив, не брав....ні.ні.ні. Бадь чесним хоч перед собою.
Filon вчора, 12:19 На тему: А у селах у веселих......
2.Borch
«Народ все бачить й розуміє,»

Дуже сумнівне твердження.Нагадаю, що пару тисячоліть тому всерозуміючий народ із задоволенням висловився за помилування бандита і знищення праведника.
Borch вчора, 12:05 На тему: А у селах у веселих......
Я конешно не Шевченко...

Авторитет річ не постійна,
риторика останнім часом негативна.
Навіщо пан пішов в ва-банк?
бо виграть хоче, чи все програть?
Народ все бачить й розуміє,
але добро він бистро забува,
ярлик прикрутить якогось філа,
й гнилими яйцями на ринку закида.
orakul вчора, 11:42 На тему: А у селах у веселих......
"у певної території, у певного народу є певне призначення, визначене якимись вищими містичними силами."
Та таки так, але не треба змішувати «вищі» чи «містичні» сили з пришелепуватістю народу. Яка питома вага «містичного» і «пришелепуватості» у визначенні долі народу, то ще треба дослідити. Такими дослідженнями ще ніхто не займався. Судячи із того, що відбувається зараз, на очах, так тут ніякої містики нема, є лише пришелепуватість кожного окремого українця, яка потім і складає колективну пишелепуватість нації.
А в центр зайнятості швидко оформилась! Хочби не збідніла тепер, без роботи... З таким розумом, що пальця в рот не клади – і роботи собі самостійно не знайти ? – Ні, тут щось інше... (здогадалися) Цікаво, які
ж їй вакансії і навчання там пропонуватимуть?..

Змінено 19.07.2019, 00:15
Воля і законне право президента, це потрібно поважати і виконувати... Ну звісно!
А народне !!?

Кілька фермерів...
Ну тепер ясно. Це ті, що вже пересрали без земельки остатися, яку вона їм понаоформляла... А прізвища хтось буде називати? Чому інформація не публічна ? І чому пан Філоненко не запитав її !???
От тому і не назвала прізвищ! Тому і пан Філоненко не запитував, мабуть, розуміючи...
А ви не переживайте, хлопці, буде вам земелька, тільки покровителі у вас поміняються...
Яка ж тільки цинічна ця пані !
[[ЦИТАТА|1|Beri Mor|
Це ж яким гандоном треба бути,щоб отак ділити людей.
3      0
Вірно. А яким треба бути, щоб вибрати такого головою міста і не зняти за таку політику!?
1 2 3 4 5 6 7 ... 1353

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації