Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1533
[[ЦИТАТА|65|микола козак|Комедіанти - революціонери-активісти , фатить мутить суспільство
Спиця,це джек-пот,моя вчителька по українській мові перевернулась в труні, яке"фатить",ти в школу взагалі ходив,чи зразу чкурнув у виборчу комісію, такого слова в українській мові не має, є слово «досить» і т.д.
Транспортування Фірташевого газу проводиться через земельні ділянки і територію населених пунктів, то було б не зайвим, щоб Фірташ разом із облгазами - платили нам за транспортування... У мене є мрія...
57.Ivan iz Orluka
«І щоб розставити всі крапки, треба до кінця бути чесними, та пояснити людям звідки взялась ця цифра, 3000 тисячі, це бюджетники, яких масово заставляли голосувати за Копельця. »

Не згоден, потрібно визнати, що і в Копельця є свій електорат. Багатьом все подобається. "Він же парк зробив, тротуари. А мусор в лісі, так аби далі від мене. День міста опять же." Це майже мовою оригіналу. Те що ці люди нездатні подивитись на його витівки, додати 2+2, ось це поблема. І взагалі 32% таких виборців, це майже нормально. Он раніше 73% проголосували за клоуна і нічого. Копелець хоч х...на роялі не грає, це вже суттєвий йому плюс.
62.Fed654Frumos
«Де був зелений мєнт?Вишукував з ’’прібліжонними’’ собі земельку по сільрадах,бо був впевнений,що виграє 100%.Але не так сталося,як гадалося.Тепер приходиться використовувати план Б,а саме,корчити з себе опозицію,яка відстоює інтереси народу,а насправді голосувати за Саничеві ’’мутки’’(а це в основному та ж земелька) тільки при згоді останнього ділитися.А для цього треба спочатку добре наїхати на Копельця,щоб був зговірливишим.Що зараз і робиться. »

+100%
66.Filon
«Хоча думаю. що в Кобеляках немає наскільки кровожерливих людей, які дадуть справі хід.»

А так в усій Україні, а в Кобеляках особливо, звикли все рішати договорняками. Тут хоч одній справі хід дали? Чи довели до кінця? Я зараз пару годин можу писати про «замяті» місцеві діла. Від корупції, до вбивств. Завжди результат - 0. Так що Спиця (та і члени комісій) нічого не бояться. А на наступних виборах, покажуть, ще "кращу роботу".
Ну а чого ж не підніти плату за транспортування. Коли її ввели, хтось протестував, що з нього беруть гроші "за воздух"? Коли було 1,09грн. протестували? Тепер буде 2,07 і так же, платитимуть. В наступному році зроблять 6грн. і так же стогнатимуть і платитимуть. І ніхто не задасть питання - що 99% газомереж досталось цим газовим олігархам забесплатно від СССР, що все їх обслуговування, це відрізання газу боржникам. Так скоріше це вони нам мають платити.
P.S. А коли ці сссрівські труби згниють (через 5-10-150років), а колись вони таки згниють! То тоді облгази зникнуть в тумані разом з усими грошима за обслуговування, і нам запропонують скинутись на газопровод (як колись у селах).
P.P.S. А в Києві, бач, 0,32грн., це того що там легше підти і закидати Кабмін тухлими яйцями? А якого....в Черкасах 0,59грн.? Клімат уже другий?
Оце заживемо! 57 грн. ого! Щоб вони жили на 1769 грн. і в нічому собі не відказували. Оце слуги, так слуги........
71.Filon
« А з Кобеляк уже в селах сміються.»

Ну дійсно телепень.Ну хто його вибирав?Які проекти?

Змінено 24.11.2020, 22:10
УУУППСС!!! Народ зверніть увагу на черговий шедевр від Санича. ВІн опублікував рішення виконкому прийняте за пропозиціями членів виконкому. ЯКОГО ВИКОНКОМУ??? Може підпільний? А може Санич «многоходовочку» затіяв? Тіпа визнав, що першрї сесії ще не було? Нє народ, рубрика "Тупий і ще тупіші". таки буде. А з Кобеляк уже в селах сміються.
66.Filon
«Але до Санича поки що особливо не причепишся. Ну тупий, то й тупий, криміналу у цьому немає. А ось голова комисії вже може "сісти". Хоча думаю. що в Кобеляках немає наскільки кровожерливих людей, які дадуть справі хід. »


Як казав мій старий знайомий- "чому вони тупі там а ти такий розумний тут "))) Він організатор а вони прості виконавці, таких на його житті було багато(((

Але ніхто не сяде бо фальшували і продавалися майже всі))) хто під себе копатиме)))
68.Моlot
«
У зеленоі банди небуло ніякого плану Б»

Вкрав у мене мій роздум.
62.Fed654Frumos
«Тепер приходиться використовувати план Б,»

У зеленоі банди небуло ніякого плану Б. Вони були переконані що вже булава у зеленого мента,з моменту як він зарееструвався в кандидати. Просто неврахували адмін ресурсу і самого головного чинника що телепень вже 4 місяці до виборів був в виборах.
64.Filon
« А ввона ним, криміналом і закінчилася б. Але..»

Переконаний, що є кому цим питанням заніматись,але щось той мунга мовчить як риба.
65.микола козак
« фатить мутить суспільство. »

О, Козак про непристойний, а смішний анекдот нагадав. Там Їжачок теж казав " Фатіт, фатіт.."А взагалі поки що мутять виключно комисія і Санич. Але до Санича поки що особливо не причепишся. Ну тупий, то й тупий, криміналу у цьому немає. А ось голова комисії вже може "сісти". Хоча думаю. що в Кобеляках немає наскільки кровожерливих людей, які дадуть справі хід. Тому обійдеться легким переляком. Але якби вона мене запитала чи варто їй займатися виборами, я б сказав "Категорично ні". Але кожен сам собі господар і дохтур.
Комедіанти - революціонери-активісти , фатить мутить суспільство.
63.Serg73
«кажуть навіть члени виборчої комісії були в шоці ,їх слова"Цей тупий Спиця нас таки посадить". »

Ви знаєте, щось схоже мені доводилося чути не раз і не двічі. Але у мене особисто виникає логічне запитання " Якщо "тупий Спиця" керує усією виборчою комісією, то якийй рівень у тієї комісії?. Тим більше в разі якщо вони підозруюють, що справа може закінчитися криміналом. А ввона ним, криміналом і закінчилася б. Але...Моє резюме. Зараз ми будемо переглядати кіно "Тупий і ще тупіші". Серіал на 5 років. А що ідея! Рубрику відкриємо.
З приводу питань по голосуванню, це до «Великого» виборчого махінатора Спиці, він же Микола Козак,тут йому рівних не має.Крутив,вертів тими бюлетенями як циган сонцем аби вгодити Жуківському бандерлогу, кажуть навіть члени виборчої комісії були в шоці ,їх слова"Цей тупий Спиця нас таки посадить". А все для чого? Знову таж таки земелька, якої Спиця набрався на усіх живих і мертвих родичів,та все мало а Санич ще й посаду землевпорядника пообіцяв .А взагалі Спиці побажання ,коли перехиляєш чарчину, не патякай язиком,особливо про свої виборчі каруселі, якими ти накрутив Копильцеві із двох його депутатів та аж до восьми, (і як тобі це вдалося!?), а то ти більше схожий не на Миколу Козака а на Миколу Тріпла.
Де був зелений мєнт?Вишукував з ’’прібліжонними’’ собі земельку по сільрадах,бо був впевнений,що виграє 100%.Але не так сталося,як гадалося.Тепер приходиться використовувати план Б,а саме,корчити з себе опозицію,яка відстоює інтереси народу,а насправді голосувати за Саничеві ’’мутки’’(а це в основному та ж земелька) тільки при згоді останнього ділитися.А для цього треба спочатку добре наїхати на Копельця,щоб був зговірливишим.Що зараз і робиться.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
’’Радуцький вважає...’’.От чмо.Та хоч і 1000 грн коштуватиме пачка,все рівно такі,як Радуцький спиздять ті кошти вмить.Або ж виділять на дебільні фільми Сєнцова.Уже виділили мільярди в ковідний фонд,і куди вони пішли?Кончені...
59.Ltava
«голосували під наглядом "старших", заповнюючи бюлетені поза кабінок або звітуючи після них((»

А де в цей час був зелений мент, та іхня банда ? Це у них крали голоси.
58.30041960С
«Люди, я в шоці після побаченого відео!!! Це просто жах, міський голова ні одного закону не знає»


Я теж у шоці від побаченого, та закони не знають і більшість у залі тому опонували йому скоріше емоційно чим обгрунтовано(( 18 депутатів це дві третіх від загального складу тож могли спокійно продовжувати сесію для вирішення нагальних питань а не боротися за райраду та систему"рада" для голосувань ((
57.Ivan iz Orluka
« треба до кінця бути чесними,»


Багато голосували за нього щиро бо він один із них(( , "сам живе і другим дає"((.Багато було куплених голосів, сам бачив "трійки і пятірки" що голосували під наглядом "старших", заповнюючи бюлетені поза кабінок або звітуючи після них((

А дальше як говорив Сталін-"Не важливо як голосуютьа важливо як рахують"))
Люди, я в шоці після побаченого відео!!! Це просто жах, міський голова ні одного закону не знає ,його ручні депутати в кількості 8 чоловік сидять як істукани, здається і не дихають заглядаючи в рот своєму хазяїнові,ні одної розумної репліки від них не було почуто.А він щей ображається,що на нього нападають 18 депутатів, та вони вимагають від нього дотримання закону, а не так як він керував ці 5 років "по понятіям".
І щоб розставити всі крапки, треба до кінця бути чесними, та пояснити людям звідки взялась ця цифра, 3000 тисячі, це бюджетники, яких масово заставляли голосувати за Копельця. І вибори якщо хто незнає, у нього почалися за три місяці до виборів.
Ну,в кого залізні яйця,то вони будуть ще й холодні,як газ відріжуть))
Slavko 23 листопада, 22:52 На тему: У новому році тариф на розподі...
[[ЦИТАТА|2|Dimon|
А навіщо їм платити, коли на запит, кому належить газорозподільна мережа –
вони не володіють інформацією ... А газ - то є надра, які належать народу України. Принаймні, теоретично. Питання вибору, маєш залізні яйця – не платиш )
Dimon 23 листопада, 22:46 На тему: У новому році тариф на розподі...
Рахую що просто нетреба платити.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1533
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації