Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1591
Borch сьогодні, 14:58 На тему: Екосистема — наші легені!...
10.Filon
«Інша справа, що його нікому накладати.»


Накладати є кому. Нема кому зібрати докази.

Недавно читав як чоловік фіксував порушення адмін кодексу десять днів підряд, грамотно фіксував. Потім десять заяв за раз за кожен день порушення окрема заява з окремими доказами. В результаті 10 штрафів пачкою. Після ще 10 штрафів, порушення припинилися.

11.Niko
«От в чому ж і проблема, що невідомо куди і до кого звертатися»


Я вам вже третій раз пишу куди звертатись, всі інші інстанції до вирішенні вашої проблеми не мають ніякого відношення. Але, вже починають закрадатися сумніви, що є ціль вирішувати свої проблеми. Більше схоже, що ваше бажання написати на когось заяву і щоб без доказів без свідків на 10 років строгача…
Так який все таки тариф? Чи місячна пропозиція то і є тариф? І якого х.. та пропозиція за місяць скакнула з 9.99 до 13.47? Це хто шо кому пропнував, блін? І чого б його не запропонувати по 20.003 чи просто по 20 грн. Як же вони точно все до копійки підраховують. Оце блін підрахуї так підрахуї. Це блін не Янекові підрахуї а справжні постмайданні всенародні
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Niko сьогодні, 07:12 На тему: Екосистема — наші легені!...
10.Filon
«Інша справа, що його нікому накладати.»

От в чому ж і проблема, що невідомо куди і до кого звертатися. Написав пожінспектор статейку, поставив ,,галочку" за проведену профілактику, а толку з цього ніякого. І травіться люди ядовитим димом несвідомих громадян, і навіть, якщо щось станеться, є відмовка профілактична робота проведена= статейка надрукована.
8.Niko
«
Хороший метод, вот бы в Украине вести такое. И порядка больше, и наполненность местного бюджета. »

В Україні теж високі штрафи. Дот речі в РФ до 5 тисяч для фізосіб і до мільйона рублів для юріків, це в разі коли правила пожбезпеки порушені в лісі. Або порушення призвело до пожежі. В Україні штраф для громадян навіть вищий чим в Рф - до 5 тисяч гривень. Інша справа, що його нікому накладати. Он у Кобеляказ в лісіс демнстративно все що можна порушувати порушили. І всі по фіг.
6.Седой
«у нас набираешь 112, мгновенно прилет пожарных»

пруфы в студию
Niko 26 липня, 22:59 На тему: Екосистема — наші легені!...
6.Седой
«у нас набираешь 112, мгновенно прилет пожарных. физикам 5000 руб, юрикам от 200 до 500 тыс. едут с удовольствием - 20%»

Хороший метод, вот бы в Украине вести такое. И порядка больше, и наполненность местного бюджета.
Niko 26 липня, 22:55 На тему: Екосистема — наші легені!...
Так, я розумію, що вирішувати цю проблему прийдеться мені, хотілося почути колективний розум. Дякую всім.
у нас набираешь 112, мгновенно прилет пожарных. физикам 5000 руб, юрикам от 200 до 500 тыс. едут с удовольствием - 20% на развитие матчасти и премирование. Статью ввели в адм кодекс
4.Niko
«Поліція не вихід. Приїдуть, побалакають і поїдуть»

Ну вибачте, по великому рахунку це єдиний доступний контр аргумент проти недипломатичних сусідів. Попередьте що будете викликати поліцію, не подіє, викликайте кожен раз, коли палить сміття, знімаючи все на відео. Взагалі якщо вас ця проблема турбує, то вам і стимулювати її вирішення. Надіятись на когось - марна трата часу. Лякайте що в газету напишете, он Філон говорив що буде допомагати тим хто бореться, допомагати а не боротися за них.
Niko 26 липня, 18:57 На тему: Екосистема — наші легені!...
Поліція не вихід. Приїдуть, побалакають і поїдуть. ,,Місцева опг не по карману.

Змінено 26.07.2021, 19:19
2.Niko
«Питання до пожежників, місцевої влади, журналістів місцевої газети,активістів: що робити? ....»


Викликати поліцію. Якщо не допоможе, місцеву опг. Але там дороже вийде, зато качественно.
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Niko 26 липня, 15:45 На тему: Екосистема — наші легені!...
Наведу свій приклад. Троє сусідок постійно випалюють весь непотріб в декількох метрах від моєї будівлі. Неможливо вивішувати стірку, відкривати вікна, двері, щоб провітрювати оселю. Було все: і спроби домовитися, і сварки. Одна з них, після бесіди з депутатом, перестала випалювати бур"яни, двоє інших- не йдуть на домовленості. Друга сусідка Л., медсестра за професією, продовжує спалювати відходи, мотивуючи, що ,,а він (дим) до тебе не йде". Ну і третя, громадянка Д, заявила, що хто не може дихати димом, то повинен закривати вікна і двері, коли ВОНИ БУДУТЬ ПАЛИТИ СВІЙ НЕПОТРІБ. ???????? Питання до пожежників, місцевої влади, журналістів місцевої газети,активістів: що робити? ....
Niko 26 липня, 15:44 На тему: Екосистема — наші легені!...
Не випалюйте сміття на присадибних ділянках!
Золоті слова...Це зберігає природу, наші з вами легені, також демонструючи рівень розвитку і вихованості людини. А що робити, якщо деякі особи не бажають бути ні вихованими, ні розвиненими, ні законослухняними, постійно спалюючи свій непотріб, бур"яни, пластикові упаковки на присадибних ділянках в густонаселеній частині міста? Можливо, автор статті відповість на це питання?
Fuks та назвися вже собою, Гунжель Пашко, бо ці твої шпигунські штучки ні до чого. Навпаки більше дискусій було б в коментарях. Про ментів , Канаду і шо не так в громадах)!
Це добре.
Чергова ідея фікс відставних мінтів.В Бутенках на стадіоні грандіозні змагання проходять,в Будинку культури концерти і спектаклі майже кожного дня,те саме в Дрижиній,Бережнівці при повному аншлазі,в Марківці і Кусткущах,на Подолі класів для учнів не вистачає,в Степовому в людей вода в кожному дворі і дорога до села як злітна полоса,і ще багато де чого.Просто гроші на вітер.Питання кого з відставних ще до корита треба приставить? Ідея утопічна.Сахзавод вже каптить,ну свинарник повинен був запрацювать,але мабуть під весну запрацює.А ми через рік чекаєм редьку з огірками і мінус в бюджеті мільйонів на десять...
Зараз маріхуана в пріоритеті у влади.Що рєбятам болить,те вони й пропихають.
Оце і я щось не врубаюся у смисл цього закону.
Автори закону хочуть, щоб біля кожного супермаркету стояли МАФи для тих, хто хоче бухнуть і курнуть?
Тут або дійсно лобіюються чиїсь інтереси, або просто робити нєфіг декому зі "Слуг народу".
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Уже якусь хуєльту придумали))) поки ви будете пиздітип про всяку хуйню?
Ага, а мережа "спеціалізованих торгових точок" випадково буде належати конкретному депутату. Ну або групі депутатів на користь когось. Ха-ха. Ніхто не знає де купити кулемет? :)
15.Чудо Юдо
«. Чудо Юдо »

З вами можна і погодитись , але вирішити дану проблему можливо тільки значно скоротивши виробництво того клятого сміття , та побудувавши сміттєпереробний завод.Для будівництва такого потрібні кошти , яких поки немає , адже економіка будується тільки на перепродажу товарів іноземного походження , та винищенні лісів і лісосмуг , та на виробництві с/г продукції , де ніякого обліку.Ну а виробництво сміттЯ на високому рівні і зменшення не очікується.А потім от читаєш про розподіл коштів , ніби все на діло , але і тут є ті , хто критикує , а памятаю при Олександрові Ісипу з надпланових коштів значна частина ішла на утримання міської ради і ніхто цьому не обурювався , тож українцям важко догодити , щоб не робив , будуть вважати , що робиш для того , щоб більше вкрасти , ну так у нас склалось.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Єхать копать Жук природолюб.Сам падла розорав всі заплави Ворскли,повиорював береги по 2 метри до води а тут Драбинівку в державу здає.Ну і потвора...
1 2 3 4 5 6 7 ... 1591
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації