Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1660
Я не розумію в даному тарифі зростання на 170% , набагато зрозуміліше буде зростання в 2,7 рази , ріст заробітної плати в 4 рази , тобто директор отримуватиме на рівні президента України .Депутати , схаменіться , коли прийматимите цей абсурд.
Ну якщо підвищувати зарплату в чотири рази , та вводити незрозумілі адміністративні послуги , які раніше не входили до тарифу , а це ці адмінпослуги можливо і включають доставку начальника із Полтави , то тоді нічого не лишається , як проковтнути такий тариф .Чомусь директор нічого не говорить куди ідуть гроші за абонплату , можливо на оздоровлення директора ?.Цікаво , яка ж буде зарплата в директора і інших чиновників і яка в слюсарів?
він що, вважає, що всі почнуть скважини долбать й припинять сотку городу поливать. Хай, краще, місцевого керівника знайдуть, ніж їздити з Полтави за наші гроші

Змінено 08.06.2024, 09:09
Як завжди все з потолка для дураків. Виникає питання за що платим абонплату , звідки взялися і що означають адміністративні витрати .виходить раніше небуло амортизації ,що за господарчі товари ,чому зарплата виросла в кілька разів ,Всі ці цифри є бажаним для чиновників і виражають хто що придумав і не є обгрунтованими.
круто замахнулись. хитро порахували відсоток зростання, а по факту в 2,7 рази

Змінено 03.06.2024, 20:39
Slavko 10 травня, 22:14 На тему: Дорошенко і Метелик...
Згоден з автором. На цій Мидгард-Землі можна лише наблизитись до Всевишнього і то раз на кілька тисяч років. Зараз якраз наближаємось...
Час падіння темних богів, Час проявлення вишніх
Slavko 3 травня, 14:38 На тему: Третій Великдень...
До слова: коли наші Предки з точністю до секунди визначали точки Рівнодень і Сонцестоянь в Русі-Україні, то Лондона ще не існувало????
Наші Предки точно визначали точки Рівнодень і Сонцестоянь в тому місці (локації), де стояли ногами на нашій рідній землі. Це робиться в дуже простий спосіб: в рідну землю, де стоїш ногами, забивається рівна палиця, і за кутом відхилення та довжиною тіні від променів Сонця визначаються точні дати, години, хвилини і секунди Весняних і Осінніх Рівнодень, та Зимових і Літніх Сонцестоянь.
В умовах сучасності у нас відпала потреба застосовувати Предківський метод з допомогою палиці, бо є астрономічні хронометри, за якими легко визначаються «точки» (дні) Рівнодень і Сонцестоянь за астрономічною точкою геолокації (місцезнаходженням) саме у Києві на Майдані Незалежності. І нема потреби бігти у Лондон за хибними Ґрінвічськими "показниками", бо вони завжди будуть хибними для будь-якої іншої точки на Землі, окрім Лондона.

© Володимир Онишук, релігієзнавець.
Slavko 3 травня, 14:37 На тему: Третій Великдень...
геолокації", оскільки на Землі існує безліч "точок геолокації" в залежності від місця перебування людей чи місця розташування кожної з країн на Землі.
Тому, у визначенні всіх "астрономічних подій" (яких в Космосі не існує за визначенням) єдиним критерієм визначення є ТОЧКА ГЕОЛОКАЦІЇ - саме те місце на Землі, на якому ви стоїте ногами в цей момент.
Саме тому В УКРАЇНІ, для визначення часу і днів Рівнодень і Сонцестоянь, не слід зважати на ті показники, які подаються за умовним, штучним "Ґрінвічським нульовим меридіаном" у Лондоні, а якраз слід зважати і брати до уваги показники виключно за "точкою геолокації" в Києві на Майдані Незалежності - саме це якраз центр землі, на якій ми з вами живемо в Україні.
Візьмемо до прикладу Весняне Рівнодення 2024 року за сучасним календарем:
У всіх засобах масової інформації, у вікіпедії, у гуголі подається 20 березня - як дата Весняного Рівнодення 2024 року????
Якщо заглянути в астрономічний хронограф, налаштований на точку астрономічної геолокації в Києві на Майдані Незалежності, то 20 березня 2024 року день уже більший від ночі на цілих 11 (ОДИНАДЦЯТЬ) хвилин (див. нижче скрін)!
То де тут РІВНОдення? Адже РІВНОдення - це коли день і ніч РІВНІ по своїй тривалості - РІВНО по 12 год. (± 1 хв)!!!
Ще раз заглядаємо в астрономічний хронограф:
Саме 17 березня "Довжина (тривалість) дня і ночі РІВНІ (однакові), коли день і ніч тривають РІВНО по 12 год. (± 1 хв)!
Отже, в Україні, за астрономічною точкою геолокації в Києві на Майдані Незалежності, «точка» Весняного Рівнодення була 17 березня 2024 року о 12:06 год.
Сподіваюсь, ви не думаєте, що наші Волхви, Жерці, Відуни перед кожним Рівноденням чи Сонцестоянням бігали в Лондон, щоб звірити «астрономічні» показники точок Рівнодень і Сонцестоянь...????
Slavko 3 травня, 14:37 На тему: Третій Великдень...
в Україні, за астрономічною геолокацією в Києві (а не в Лондоні) на Майдані Незалежності (а не за Ґрінвічем), «точка» Рівнодень і Сонцестоянь щороку, окрім різниці у 2 години за "довготними меридіанами", настає з різницею ще й на 2-3 доби раніше за "широтними меридіанами", оскільки за "широтними меридіанами" Київ розташований значно південніше, аніж Лондон.
У замовчуванні таких значних похибок (в кілька діб!) я вбачаю ще й суто політичне і, навіть, конспірологічне підґрунтя, коли всіх людей на планеті Земля, незалежно від астрономічної геолокації їх проживання, намагаються насильно, шляхом обману, уніфікувати, глобалізувати, підвести під «єдині» стандарти, шаблони і системи, до «єдиного» часового і добового показника, хоч очевидно, що ті «показники» хибні. Вам це не нагадує смертоносну і брехливу юдохристиянську релігію, насаджену нам насильницькими методами, коли велику частину людства, замість віДати (знати), примусили віРити у відверту брехню про «богообраність» одного недорозвиненого племені?!
Саме тому, щоб зрозуміти, усвідомити і прийняти правильність визначення "астрономічних подій", перш за все нам треба розділити поняття "астрономічна подія" і "точка геолокації".
Може когось здивую, але в Космосі з Сонцем не відбувається ніяких "астрономічних подій", оскільки Сонце, за яким ми з Землі визначаємо майже всі "астрономічні події" (Рівнодення і Сонцестояння - це точно), у Космосі стоїть (висить) на місці, нерухомо, і тільки обертається довкола своєї осі.
Це лиш нам з Землі, виключно в залежності від геолокації (місцезнаходження), в той чи інший час і день, стають «видимі» ті чи інші "астрономічні події" (Рівнодення і Сонцестояння).
Отже, можна з упевненістю стверджувати, що всі без виключення "астрономічні події" (Рівнодення і Сонцестояння) стають для нас «видимими» і залежать виключно від "точки геолокації" - того місця, на якому ми в той момент стоїмо і можемо фіксувати ту чи іншу "астрономічну подію".
Не може бути вся Земля однією уніфікованою "точкою
Slavko 3 травня, 14:35 На тему: Третій Великдень...
Сьогодні, 20 березня 2024 року, уже з самого ранку увесь фейсбук аж рябить інформаційними повідомленнями (і навіть привітаннями????) з нагоди сьогоднішнього так званого Весняного Рівнодення за «Ґрінвічем» в Лондоні????
Давайте розберемося детальніше що воно таке:
ҐРІНВІЧ
Кажучи "навіть астрономічно", ви підписуєтесь у власній необізнаності (на превеликий жаль)...
В сучасності «астрономічно» - означає "за Ґрінвічським нульовим меридіаном", від якого в сучасному світі ПРИЙНЯТО вести облік часу та астрономічних подій.
Так званий "Ґрінвічський нульовий меридіан" - це штучна, середньоарифметична, середньостатистична, умовна "величина", яка була прийнята на зборах "лондонського географічного товариства" ще у 17 столітті для узгодження і уніфікації локації торгових суден в морях і океанах. Згодом це штучне «обчислення» локацій було перенесене на всі сфери людського існування - на глобус (Землю) була накладена придумана, штучна так звана "сітка довготних та широтних меридіанів". За цією сіткою і всі астрономічні події (Сонцестояння і Рівнодення) почали уніфікувати під «єдиний» шаблон, не зважаючи, що в кожній точці геолокації поза Лондоном, космічні показники мали великі похибки відносно показників так званого "нульового меридіану", який, буцімто, проходить через Лондонський Біґ-Бен.
Навіть, якщо ми опираємось на так звані "астрономічні уніфіковані показники нульового меридіану", то завжди беремо до уваги тільки «часову» похибку, яка залежить від "довготних меридіанів" - обертання Землі довкола своєї осі (+2 год. в Києві відносно Лондона). Так, ця похибка справді існує, і нам про це кажуть. Але нам не кажуть про ще більшу похибку відносно "широтних меридіанів" - нахилу Земної осі відносно площини Земної орбіти, яка завжди виражається не в годинах, а В ДОБАХ!!!
Саме тому кожного року «астрономічні» Рівнодення і Сонцестояння за штучним, середньоарифметичним, середньостатистичним "нульовим меридіаном" подаються з похибкою у 2 години відносно Лондона. Але нам ніколи не скажуть, що
Чоловиків кремезної статури - на фронт
Відмінити своє рішення від 18.06.2021р Кобеляцька міська рада не може, тому що земля приватна. Власники землі таку заяву не подадуть. Тому громадянам, щоб відмінити приватизацію звертатися до суду. Приводю аргументи
На сайті ДСНС находимо: Ділянка русла річки Оріль в районі гирла визначена в звіті ДСНС такою, яка має потенційно значні ризики затоплення.
Відповідно до статті 37 Закону України “Про охорону земель” на землях з видом угідь сіножаті обмежена діяльність щодо розорювання.
Ділянки про які йде мова знаходяться на старицях р. Оріль, тому правильно рахувати не лише прибережно-захисні смуги для Орілі (50 м від урізу води), а й для кожної її стариці в 50 м від урізу згідно із Водним Кодексом, стаття 88
Органи місцевого самоврядування зобов’язані збільшувати площу природних пасовищ та сіножатей відповідно до Державної екологічної політики.
Визиває обурення як голосували, (21ша, 25та хвилина)! За 5 хвилини пакетами 1075+552=1624 заяв вирішили долю замлі, людей.
Посилання Посилання на www.youtube.com
Приватизація, скупка землі через підставних осіб -це шахрайство.
Ltava 21 березня, 07:54 На тему: До 1 квітня луки поряд із Оріл...
Було б цікаво побачити повний перелік осіб яким тоді «пакетом» роздали земельку )) Щось депутати соромлязливо промовчали про свою роль у цій історії)) ненвже хтось повірить у історію про безкорисливість при передачі жителям Горішніх плавень по два гектара під сінокоси ?))
Не зовсім розумію, що значить "признали непридатним"?
лікарю було лінь печатку поставить? влк проходять сліпі, глухі і безногі
Ltava 11 березня, 16:33 На тему: Штрафи зросли...
То, мабуть скоро і в Кобеляцькій громаді нарешті перестануть палити на городах листя та бадилля в перемішку з туалетним папером і залишками життєдіяльності кролів та свиней?
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
вони б вже прийняли рішення всім депутатам по черзі в крісло мера сідати, тай не морочились

Змінено 27.02.2024, 09:53
Ф навіщо нам аж ТРИ заступника. Завжди на цілий район хватало два, а зараз на громаду подавай аж три.
У кого є гроші,той і непридатний...
А за виплату компенсації- це взагалі абсурд ! Чого з нашого карману ? Хто лоханувся, нехай той і платить ! Це ж Полінкин косяк чи мій ? Чого з мого карману будуть все оплачувакти ?
Багато доводиться чути останнім часом, про пенсіонерів, про молодість і т.д. Дорогенькі, ми всі колись будемо старими, пенсіонерами. І до цього факту слід ставитися з повагою, а не так як у нас в Кобелякаж ! Це що заслуга молодих, чи провина старих ? І таке відношення я спостерігаю тільки в Кобеляках ! Коли іти на пенсію Таміла буде вирішувати сама і тільки сама. Може й завтра, а можливо через 10 років... Час покаже ! І ніхто не в праві керувати і вказувати людині! Поки ноги носять і є бажання, поки й ходитиме. А молодь нехай вчиться, поки є такі як вона !
Молодець Таміла ! Довела всім "цим ", що вона Людина, з якою так не можна ! І взагалі так з людьми поступать не можна ! Людину, яка все своє життя віддала школі, роботі, як якусь дворнягу під зад коліном ! Та хто ти така , Полінко ? Хто тобі дав таке право ? Господи, Поленько, та на тебе без сліз не глянеш ! А твої граматичні помилки в право писанні бачимо, навіть , ми - читачі фейсбуку ! Це ганьба ! Ти думаєш, що схопила Бога за бороду ? Та з вас з кумою все місто сміється ! ВСЕ !!! Тільки хтось мовчки, хтось пошепки, хтось на весь голос, але сміються всі ! І ждуть коли весь цей цирк закінчиться ! А він закінчиться це точно ! І як ти тоді будеш людям в очі дивитися ?
невдала ілюстрація. У наших пенсіонерів таких гарних зубів немає
Спілкувався з двома мешканцями вулиці Короленка і вони категорично проти висловилися проти назви ’’Троїцько-Броварська’’ мотивуючи це незручностями написання такої назви.
До того ж переважна більшість моїх знайомих взагалі не підтримують будь-яких перейменувань тому що це пов’язано з плутаниною адрес й внесенням змін в документи які далеко не безкоштовні як виявилося у моєму випадку.
Так шо шановна направляйте свої урапатріотичні прагнення подалі від простих громадян ;)

Змінено 05.02.2024, 01:09
Оскаржувати зараз вийде набагато дорожче , да і оскаржувати прийдеться таким же Тесленкам , які повністю відірвані від народу.Високі зарплати і повна безкарність за неправосудні рішення .Для прикладу недавні публікації , як суддя Омельченко наводила порядки в ліцеї , чим закінчилось ?
1 2 3 4 5 6 7 ... 1660
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації