Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1226
1.ИВЕН
«і командовать будут ВАМИ ПРИШЕЛЬЦІ...»

"Прийшли.
Розсілись, як у власній
хаті.
Обчистили до нитки всі кутки.
А вже до них біжать, як в ті роки,
Найнятись чимскоріш в поліціянти
Мої блаватно-жовті землячки."
(Борис Олійник)
яке в хрена законодавстводо ПРИВАТНОГО підпрриємсттва(що захоче і що скаже ХАЗЯЇН-так воно й буде

(а ми всі будемо ОВЕЧКАМИ і командовать будут ВАМИ ПРИШЕЛЬЦІ.....
"Верной дорогой идете, товарищи". СУГС!
vov 13 жовтня, 20:29 На тему: Розмітку обіцяють нанести...
А що планують з узбічями робити тиша? Посилання на exo.in.ua
Напевно так воно і є. Шкода тільки, що кошти і оригінали документів так ніхто і не повертає. А інтерв’ю в цього "святого" чоловіка не забули взяти.
1.OceansRrr
«Більшого аферист чим Олег Тихонов з йоги приватною фірмою годі знайти»

Значить правильно, що його продвинули на державну службу. Туди випадкові не потрапляють. Як і при СРСР, до речі. Тільки в СРСР, (принаймні при Сталіну) відбір був спрямований на розбудову держави і сбереження її ресурсів. А в Україні все навпаки - все спрямовано на дерибан і руйнацію.
Більшого аферист чим Олег Тихонов з йоги приватною фірмою годі знайти. Земельні справи він вирішує обдурюючи звичайних громадян. В лютому 2018року узяв кошти за оформлення документів на продовження договору оренди землі, досі ні грошей ні документів і телефон не відповідає. Ось який "хороший" чоловік слова.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
"При цьому завищений ККД роботи пелетних котлів." Нафіг ті палетні котли потрібні. Якщо котельні комунальної власності переведут з газу на дрова, місто залишииться без жодної деревини. Може не відразу, може не при Копелцю, але так обовязково буде. А газові котли здатуть в металобрухт.
" вивозять працівники фірми «Ростдорстрой»" А ще це воно таке, впять зрада? А Гунжель, весь такий бдітєльний патріота, каже «Отримуйте ліцензію — і копайте, хоч і рік». Як це так? Як це агресор буде тут щось копати?
orakul 13 жовтня, 12:30 На тему: Не лише про футбол...
"«Динамо» зі столиці України по праву вважали найсильнішим футбольним клубок колишнього Радянського Союзу" Ганьба совку! "У країни, у якій ми з вами живемо, теж є славна історія. Вона ще недавно була індустріальною, мала потужну промисловість, виплавляла сталь, чавун, будувала різні машини, турбіни, трактори, ба, навіть літаки та космічні кораблі. Люди, які жили в цій країні, якщо й не були суперзаможними, то жебраками їх ніхто назвати не смів. У всякому випадку, у субсидіях потреби не було." СЛАВА УКРАЇНІ! Филон - агент Кремля. Ганьба! "«Перемога родила Зраду
Зрада родила Ганьбу
Ганьба родила Геть
Геть родив Гідність
Гідность виявилась бездітною." (Євагеліє від Вятровича)
3.микола козак
«Тож ніякої турботи про Вас шановні»


ПИ ПЕЦ
Пограбування українців продовжується .Це нагадує той же голодомор.Вийдуть на дороги хлопці поліцаї в портупеях , щось на зразок комсомольців тридцятих і будуть штрафувати , відбираючи останнє , адже не виплатиш штрафу він зростатиме , а далі можуть і жату забрати за несплату.Тож ніякої турботи про Вас шановні , а черговий спосіб Вас пограбувати , так як і високими тарифами , різними мито , акцизнисми зборами і т.д.
1.orakul
«Турботливі ви нащі»


двояке бажання(ала що сховано міжду ....

і про що більше турбуються...

і.... соляра(ціна) як в Європі-штрафи-як в ЄРОПІ-а пенсії та зарплати-як в ПЕРВОБИТНИХ (БО В папуасів уровень життя набагато вищий..
"Депутати наголошують, що штраф, який зараз діє, «є занадто поблажливим та неспіврозмірно низьким, порівняно з тяжкими наслідками, що можуть бути спричинені через недотримання правил». Ти диви, які блін підри турботливі. Вони за наслідки турбуються! Я в афує. Турботливі ви нащі. І кореспондент до них підпрягається "Чомусь безпека власного життя їх менше турбує." І Філон туди ж. Та людей турбує власна безпека більше ніж вас. Їх турбує, як не вмерти з голоду й холоду, як вижити без ліків і т.д. Ліками не забезпечують навіть чорнобильців, та що там чорнобильців то вже дєло прошлоє, навіть атовців які виключно за них життя віддавали. Чому вас підрів не турбує війна, вимирання народу без доступної меддопомоги, та врешті решт від голоду і холоду. Населення вже скоротилося на десятуи мільйонів. Голодмор 33-го спочиває. А вони про паски і шоломи. Про бронежелети на АТО краще б писали, аби хоч видимість була що турбуєтесь про життя тих пришелепуватих яких на убій посилаєте. "Мои года мое богатство" І моє життя, то моє власне життя. Якщо мову заводять про автаназію, аби законноі без мороки умертвляти хворих, то те теж нікого не турбує, то бачте право людини своїм життям озопряджатися на свій розсуд, а тут блін паски та шоломи. Вас усіх блін на ещафот і обовязково в шоломах. разом з кореспондентами підгавкуючими владі але претендуючими бути зе якоюсь четвертою владою.
orakul 10 жовтня, 12:11 На тему: Маленькі кроки...
"Если посадить один саженец, то будет больше на одно дерево.
Если посадить одного лесоруба, рубящего незаконно, то будет больше на сотню деревьев. А если посадить одного чиновника, позволяющего рубить деревья незаконно — будет больше на тысячи деревьев. Сажайте правильно!" Но кто посадит?
ИВЕН 9 жовтня, 19:11 На тему: Маленькі кроки...
8.orakul
« Там ребята усьо прораховували до дрібниць»


ПИПЕЦ.....
orakul 9 жовтня, 17:17 На тему: Маленькі кроки...
7.ИВЕН
«хто НАЙСВІДОМІШИЙ (ЧИНОВНИК-БАРИГА-ФЕРМЕР»

Та бог їх зна. Я з фемерами діла не маю. Так, по слухам, так Антонов он був у Свободі, він же і активіст і депутат райради, і на АТО вони збирали там щось. Ну ще відомий генерал-козак Жук. Тільки він мабуть ніякий не свідомий а тупо хитрий. А от Антонов, так той таки свідомий аж упоротий. А серед чиновників... так вони не стільки свідомі, як просто пристосуванці. Ну це для українців дуже типово. Вони завжди в перших рядах будь то комуністів, будь то поліцаїв, будь то так званих патріотів. Не знаю я на керіних посадах особо упоротих. Але їх багато на рядоввих посадах особливо у школах, у лікарні. Найгірше, що таких багато серед учителів. Вони калічат дітей, а це найстрашніше. Хоча, україні все одно триндець. Тут тільки питання часу. Та й не випадково ж їй гімн такий придумали. Там ребята усьо прораховували до дрібниць. Хоча це й не дрібниця.
ИВЕН 9 жовтня, 16:56 На тему: Маленькі кроки...
6.orakul
« Ну невже вже жодної адекватної людини не лишилось»


назвіть в Кобеляках -на вашу думку-хто НАЙСВІДОМІШИЙ (ЧИНОВНИК-БАРИГА-ФЕРМЕР)
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
А чи не лохонувся Ісип? Мо прийдеться поновляти. Кобзон, виходить свій в доску. З Путіним боровся. Посилання на www.youtube.com
orakul 9 жовтня, 14:42 На тему: Маленькі кроки...
"...щоб в Україні, нарешті, сформувалося громадянське суспільство" От, блін, Ігор Миколайович носиться із цим громадянським суспільством, як із писаною торбою. Ну вчився ж ще в радянському вузі, блін. Та твори Маркса й зараз ще не попалили. Є вони навіть у нашій бібліотеці. Цитую Мордехая Маркса. "Еврейство достигает своей высшей точки с завершением гражданского общества; но гражданское общество завершается лишь в христианском мире. Лишь при господстве христианства, превращающего все национальные, естественные, нравственные, теоретические отношения в нечто внешнее для человека, - гражданское общество могло окончательно отделиться от государственной жизни, порвать все родовые узы человека, поставить на их место эгоизм, своекорыстную потребность, претворить человеческий мир в мир атомистических, враждебно друг другу противостоящих индивидов." (К. Маркс. К еврейскому вопросу)
В кого мізки ще хоч трішки працюють, ви зрозуміли для чого вам будують оте суспільство і для чого церков набудували? Ну не всі ж поставали свідомими і упоротими. Ну невже вже жодної адекватної людини не лишилось? Ну прямо ж чорним по білому написано.
orakul 9 жовтня, 14:32 На тему: Маленькі кроки...
"усе це є нормою в здоровому суспільстві. Нормою є те, що репутація дорожча за гроші, що мораль у бізнесі існує,..." Що це Філон пише, чи не в «комуняки» йти зібрався? Ану, де тут Спиця... А то втік блін від критики у копельцеву газету і думає що заховався. Але про гроші... Це вже таке ми проходили, навіть вчили "Моральний кодекс будівника комунізму". Був такий документ. Молодняк того не знає. Вони тепер із книжок вятровича знають, що тоді люди тільки те й робили, що їли один одного, аби не вмерти з голоду. А хто істи і вмирати не хотів, то тих розстрілювали. Це точно так було, бо он і Спиця про це пише у копельцевій газеті. А він то знає точно, сам же секретарем райкому був. Понесло щось мене у бік від теми, ще адмін видалить. Тож про мораль і гроші. Філон із будистів у марксисти подався, чи що? Там де гроші, там мораль відсутня. А тим більше, мораль начисто відсутня у тих, кому українці віддали Україну. Ну той же Маркс прямо писав: " Деньги - это ревнивый бог Израиля, пред лицом которого не должно быть никакого другого бога. Деньги низводят всех богов человека с высоты и обращают их в товар.». Тобто – усьо товар. Совість – товар. Мораль – товар. Репутація – товар. Українці, то теж товар.
orakul 9 жовтня, 14:24 На тему: Маленькі кроки...
2.микола козак
« схема розкрадання держави Україна походить саме звідтіля.»

Таки да. Але не треба робити білим і пухнастим Добробут. Подивіться останнє інтервю Бені, яке він давав у Женеві дочці Немцова. Він там говорить про те, що олігархія - це перехідний етап перед переходом влади до транснаціональних корпорацій. У кого зараз більше влади, у кого менше, ми можемо лише здогадуватись. Ясна річ, що перед виборами Добробут буде корчити із себе святого і божого. Так що Таранушичу не позаздриш. Зараз він тіпа за людей. А в цілому, сам Добробут - це антинародна наддержавна структура. Тому і назву таки придумалию Все навиворіт. Кіборг -гробік. Добробут - кабала. Це класика масонського жанру. Цікаво, чи затягнуть вони Копельця у свої ротарі?
чоловік ділом займається....
склады в бывшей седьхозтехнике---под охороной боевиков с луганщы (так-что не суньте свій ніс-бо.....

а обще----то
1 2 3 4 5 6 7 ... 1226

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації