Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1643
микола козак 11 серпня, 13:26 На тему: Битва за мандат...
Ця битва ще довго триватиме , адже бються між собою всі , як не партійні , то комсомольські вожаки .Ще з 90-х років вони в боротьбі за владу.Ну от Спиця - секретар райкому КПУ , Таранушич - самі знаєте хто , та і решта незмінні "захисники народу" , які вже і земельку майже розділили між собою.Тож різниці між Копильцем , Таранушичом , Спицьою , Шкарбаном , Шевченко і іншими ніякої , в них олдна мета дорватись до влади.
Пропонують в школу учням не йти.Зрозуміло: освіта безкоштовна, знання учнів постійно "реформуються". А додому до вчителів ходити можна. У місті вартість репетиторської години занять сягає до 150-200 гривень. (В середньому берить 100 гривень за урок). У деяких репетиторів на заняттях знаходиться не по одній особі, а по кілька(майже пів класу).
AVI90 5 серпня, 15:36 На тему: Битва за мандат...
"Одразу хочу заспокоїти читачів — ніхто із звичайних законослухняних громадян у цій війні не постраждає."
Громадяни постраждали коли ділили землю. Тоді не чути і не видно було ні депутатів, ні преси. Сесії міської ради проходили за 20 хвилин по двічі за місяць, а тепер як землю всі своїм пооформляли депутати і преса "проснулися". Гнати всіх депутатів разом з Копельцем.
1.Selena2017
«НІКОЛИ б не сотворила редакційної від 17 лютого цього року»

Редактор пофігіст і завжди закликав берегти нерви. Від цього ніколи не відступався. Але в наступні за вказаній Вами редакуійній він покаявся.

Але що адекватних причин війни не буває - тут він 100% правий. Адекватні люди працюють, дітей виховують, а воювати хочеться то завжди не дуже здравим. І які б причини не називали - то все приводи
Selena2017 26 липня, 15:07 На тему: Чому почалася ця війна?...
Ігоре Миколайовичу, звернули увагу : вже тривалий час тисячі відвідувань сайту не показали , що хтось попросив у Вас поради , кого читати цієї страшної пори , що робити, як розуміти події, що звалилися на всіх горем? Згадуєте Ремарка. Людина, яка прочитала про людські страждання, відчай і безнадію, описані ним, НІКОЛИ б не сотворила редакційної від 17 лютого цього року , не влаштовувала б брудної полеміки з питань Майдану, декомунізації та інших доленосних для країни питань, підспівуючи оракулам та яничарам. Ваші поради непевні (м"яко кажучи).Остання редакційна теж не з"являлась би . Краще вже медитуйте....для себе
Та можливо ж стелу замінять на іншу.Прізвища з написом що були убиті під час розкуркулення виготовлять.
4.Олексій
«На пам’ятникові (на металевій його частині) було прямо вказано " здесь похоронены участники гражданской войны"»

Святотатство по-пустогарівськи, що ще скажеш... А кобеляцькі виконавці могли б і не виконувати незаконні вимоги декомунізаторів.
Катюзі по заслузі !
2.Чудо Юдо
«
Наскільки я розумію, під тим знаком реальних людей немає (на ньому записаних) і це не могила.»

На пам’ятникові (на металевій його частині) було прямо вказано " здесь похоронены участники гражданской войны"
Якось цікаво... мені здається, що на цього чоловіка можна нарити криміналу вагон, варто лише копнути трошки.
Але правоохоронці стільки років вдають сліпих, друних і глухих.
5 років назад завели одну справу і не чути, й не видно про неї було 5 років... А тут раптом з’явилася.

Відчуття, що на всіх чиновників заводять по 1 такій справі і ховають десь під скатертину, щоб витягти в будь-який момент, якщо у чиновника раптом протекторат спаде.

Змінено 13.07.2022, 15:05
2.Чудо Юдо
«Наскільки я розумію, під тим знаком реальних людей немає (на ньому записаних) і це не могила.»

У дописі написано однозначно: "БРАТСЬКА МОГИЛА учасників встановлення радянської влади знаходиться в містечку по вулиці Шевченка, на Алеї слави". Та й на вигляд схоже на могилу. Хтось же повинен знати - це реальне поховання чи символічний знак. Якщо символічний, тоді питань нема, якщо реальний, то варто зберегти хоча б прізвища, прибрати тільки малюнок будьоннівки і напис "Вся влада радам". А прибрали все до щенту.
1.Dana77
«Якщо це БРАТСЬКА МОГИЛА з похованням реальних ЛЮДЕЙ»

Наскільки я розумію, під тим знаком реальних людей немає (на ньому записаних) і це не могила.
Сама алея присвячена тим, хто загинув у Другій Світовій, і нібито братська могила тих солдатів там присутня. А цю стелу тим, хто встановлював радянську владу, схоже, так, "до пари" причепили.

Не чув, щоб могили валяли.

Змінено 12.07.2022, 15:12
Я не проти декомунізації, але в розумних межах. Наскільки відомо, на могилах дозволяється комуністична атрибутика - зірки на обелісках тощо. То чому тоді цей знак був незаконним? Якщо це БРАТСЬКА МОГИЛА з похованням реальних ЛЮДЕЙ, то хіба можна прибирати пам’ятник з їх прізвищами без перспективи його поновлення в іншому вигляді? Це якось не по Божому, навіть якщо там поховані ідеологічні опоненти сьогоднішніх декомунізаторів. Яка ж тоді майбутня доля цієї могили? Зрівняють з землею? І чи не перекотиться ця пошесть на кладовища - там багато і зірочок, і орденів з георгіївськами стрічками. Спитайте в Пустовгара про всяк випадок.
Зібрали 141 мільйон гривень за 10 годин.

Радує, що у такі часи українці розуміють пріоритети. Таку націю русні не перемогти!
3.Седой
«Закрываем уже, можешь не успеть.»

Маєш на увазі роздачу квитків на концерт кобзона ? ))))))))))))
" Вот недавно в Геленджике прикупил на Тонком мысу " - а "позвольте спросіть - а чого не Криму ??? Щоб потім знову не " отжалі" нажитоє не посільним трудом? ))) Ну а " Я еще простужусь на твоих похоронах, дура! " - так в нас українців є чудова приказка - хочеш насмішити Бога - розкажи про свої плани !)) Ладно, пердун старий , іди випий мезим , щось від запору, аденорму , віагри - та нашкрябай тут ще щось старечо -деменційне , щоб людей повеселити .
Катьол вони закриють ,долбодятли ))) Ви вже Київ за 72 години брали , пі...си )))
У Инны прекрасный голос! У Інни чарівний голос! Inna has a charming voice!
6.Чудо Юдо
«. Чудо Юдо / сьогодні, 10:02»


Випадково поставила дизлайк , видалити вже не змогла, даруйте. Дуже незручно, що не видно, чиї вони , від кого схвалення чи незгода. А то б же було видно, ким тепер назвався відомий колаборант кобеляцький , не чиїсь же емоції зарясніли тут....
Пане адміністратор! Ви так кольорово обрамили лайку перевертня-орка на мою адресу, вважаєте її справедливою по відношенню до мене?? Підтримуєте злу маячню в час важких випробувань не лише для мене , а й інших відвідувачів сайту? Які ж тоді цінності ви сповідуєте? Чому дозволяєте подібну гидоту? Мало було її до сьогодні й так?А мої побажання він заслужив, ще б більшої кари...
4.Slavko
«. Slavko / сьогодні, 00:55»


Варто б відповідальним людям пильно придивитися, чим дихає отой "пан адміністратор". Бо занадто лояльний до явного ворога, роками до нього прихильний
Швидко упоралися, а то вічно кота за яйця тягнуть.
Видно все, що знав, Медвед уже розповів, путіну він не потрібен виявився, можна і саджати.
Сєдой, ти давай продавай дачі, та починай закупляти крупи та муку. Бо ти ж на чиновницьку пенсію нині жируєш у рашкі. Так це перше, що урізатимуть - путіну на війну грошей не вистачає, що йому до пенсіонерів? :)

А ви не парьтеся, що діду ще залишається як не сратися з українцями - путін 100-ий день розповідає йому про "Кієв за 3 дня" в результаті просравши економіку країни і загнавши в землю тисячу своїх же людей за окупацію 20% України і то нестабільну окупацію.
Ця ворожа мова - читайте російська чи то матюки (одне й те саме), має назавжди зникнути з України. Тим більше, коли в ній є образи стосовно українців ! Геть рашистську погань і «язик» !
Пане адміністраторе, заблокуйте негайно цю ординську нечисть !
Ви тільки подивіться, як воно , слуга і витвір диявола корчиться від немочі у війні своїх ганебних братів !
Сучі діти, змієві діти, чортові діти.
Ображає тут українців та українок за їх святу справу ! Згинь нечистий із нашого простору !
Коментар видалено за порушення пункту 2.1, 2.2 Правил користування сайтом
1 2 3 4 5 6 7 ... 1643
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації