Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1648
Головні окупанти, як завжди, залишились поза кадром !...
Під шумок всіх цих відосіків про "загрозу ядерного шантажу", "загрозу ядерного вибуху"та іншої брехні, змови ..., богообрані (вони ж власники цих брехливих приватних ЗМІ, що називаються національні...), під шумок всієї цієї брехні - задумали перевести ЗАЕС з державної власності в приватну !... Шляхом "утворення акціонерного товариства "Енергоатом"... І до гадалки не треба йти - далі акції викуплять опять богобрані. А ви собі там воюйте...
Ще ж вони непогано тепер торгують, наживаються на економії ... Повним ходом іде експорт електроенергії в країни Євросоюзу, Молдову, Білоусь і навіть Росію . Торги відкриті - аукціони... Можна ознайомитися на "Українська енергетична біржа"... А ви собі економте, на собі ... А богообрані нехай живуть, жирують ... Казала ленка, що українці можуть і потерпіти.
Пан Скрильник правий, хоча цим - чужими гріхами він виправдовує себе...
Дійсно, в Сухинівці знайшовся один такий шустрий горе-підприємець і кілька років там нищить посадки !
Нікому діла до нього чомусь немає. Від Сухинівки до Червоних Квітів , Іванівки розгорнули свій чорний бізнес, повипилювали все ! Дров селянам вже ніколи там не буде !... Спитаєте, де були активісти ??? Їх там не було. До одного з них приїхали бандити з мєнтами - заставили мовчати, з іншими активістами - остались питання... Така реальність, будні Кобеляцької ОПГ... На всьому тепер бізнес : на землі, на деревах, метал вже спродали, рибу з"їли, залишилось тільки оргагами торгувати... Трансплантацію вже піарять... Далі буде.
Просто кінчені уроди ті, хто випилює лісосмуги. Ім"я їм всім уже дав український народ : нечисть ! Точніше, це поняття було, але стало забуте. Їх називай чорти, діти диявола, змія, різниці немає. Начебто казки, але ні, свята чиста правда. Можна в усьому звинувачувати росіян, зараз так модно, але нічим не гірші чорти знаходяться тут, посеред нас. Так склалося, що підмішалися. Їм теж, як не дивно, скажуть стріляти когось невинного - будуть стріляти. Кажуть - пиляй, нищи дерева - вони нищать, ті самі орки !...
Це псевдовисвітлювання проблеми давно обридло !...
Нагадую ще раз для твердолобих !...
Жодному тому чорту, будь то Бєс, Вус, Дриглюк, хто завгодно... , ФОП він чи простий дурень - жодному з них ніяким чином не належить жодна захисна лісосмуга чи жодне спиляне живе або не живе дерево !...
У них є КВЕД на випилку - вид діяльності , спеціалізація , КРАПКА !
Всі оті «документи» на "очистку", благі наміри благоустрою - все до гузна ! Є закон , один для всіх !
ПРАВО НА ВИПИЛКУ ПІДПРИЄМЦЮ ДАЄ ВИКЛЮЧНО ЛІСОРУБНИЙ КВИТОК ВИДАНИЙ НА ПІДСТАВІ КОМІСІЙНОГО АКТА ОБСТЕЖЕННЯ З ЗАЛУЧЕННЯМ СПЕЦІАЛІСТА ТА ПІДПИСАМИ !!! У РАЗІ ВІДСУТНОСТІ ВСЯ ЦЯ БУРХЛИВА «ДІЯЛЬНІСТЬ» ПО ВИПИЛЮВАННЮ ЖИВОЇ ДЕРЕВИНИ Є ПРОСТИМ ЗВИЧАЙНИМ КРИМІНАЛЬНИМ ЗЛОЧИНОМ ,
із розділу 8 кримінального кодексу Укрїни - злочини у сфері проти довкілля , СТАТТЯ 246 НЕЗАКОННА ПОРУБКА ТА ПЕРВЕЗЕННЯ ДЕРЕВИНИ !
Звісно, що цей проклятий місцевий відділ поліції так називаємої, не знає узагалі, що таке незаконна порубка. Максимум, на що вони здатні - це віджим дров собі. Така у них тут традиція і вони її не змінюють.
Стаття 13 Конституції України (головний закон України) чітко вказує, що власником ресурсів країни є її ГРОМДЯНИН ! Ніякий не ФОП, не горгаз, не президент, не міська рада ! Отже. Топіть шановні газом і не видумуйте фігні ! Дерева повинні рости, чорти - помирати, а не навпаки. І не даром несвідомим громадянам вигадали ті прививки з екстрактом безпліддя шимпанзе. Мабуть, кому нічого не діходить - тому пора в утиль...

Змінено 29.11.2022, 17:52
2.ixtamnetka2
«А Копелець весь такий весь білий і пухнастий»

та ніхто не говорить за пухнастість копильця.Але є правоохоронні органи , які розберуться , а постійно лити непідтверджену грязь не чемно.От зарплата копильця філона мучить , а як із тими рештою , які отримують інтенсивність . премії , вислуги - ну вже ж пора піднімати питання за всих , а не тільки копильця .Жуков не всиг взяти бразди управління , як рішали відразу зарплату.Сьогодні в тік-ток один чоловік піднімав питання , як українські бізнесмени обкрадають українців в такий важкий час , закуповують генератори в Польщі за 200 зелених , а в Україні деруть з людей тисячу , а податки не збільшуються.Тож потрібно тверезими очима дивитись на все
ixtamnetka2 26 листопада, 15:10 На тему: За владу поборяться в суді...
А !!! Так, це виходить Філон у всьому винний ! Налаштовує громаду ? А Копелець весь такий весь білий і пухнастий.... А Філон єхидний такий налаштовує.... От як би не Філон, то все було б о’кей... ЦИРК !!!
Знову пан Філоненко старається налаштувати громаду проти Копильця , з яким він щось не поділив.Перш за все , якщо Копилець виграє суд , то це значить , що депутати , які встановлювали йому зарплату і надбавки , порушили закони при висловленні недовіри і при цьому повинні понести матеріальну відповідальність за нанесену громаді шкоду.На це є відповідні закони за відшкодуівання шкоди , от тільки чи захочуть правоохоронці це оформити , то питання.А потім усі оці високі зарплати діють не тільки для Копильця , а починаючи з ВР і до низу діє оця галіматья з інтенсивністю праці , преміями , допомогами . і т.д. .Я не захисник Копильця , але так єхидно провокувати громаду , як це робить пан Філоненко , просто некрасиво.
Для очищення вух від утворення сірки я спрей Ваксол використовую. Він чудово допомагає розчинити вушні пробки! Це і гігієнічніше, і безпечніше, ніж вушними паличками там колупатися!
Нарівні з заробітчанами активістами , такі пани , як Скрильник і такі , як зараз в Кобеляках , є не меншими заробітчанами і рвуться у владу саме з метою набити власні кармани і всі кричать , що вони за благо народу , обдираючи той народ.Незнаю як Ковач ставиться до одних і інших , але завдяки таким , чиновники хоч трохи стримуються в наданні дозволівграбувати Україну і українців.Саме під благими намірами повипилювані лісосмуги , жоден кубометр деревини не оприбуткований , а продається для блага народу по баснословних цінах , при цьому ні податків ніхто не сплачує , ні вносить хоч часточку в бюджет громади.І невідомо скільки отримують ті , хто надає фіктивні дозволи.А пан Скрильник такий же заробітчанин , як і Кобеляцькі , які рвуться в крісла.
микола козак 19 листопада, 09:10 На тему: На арені нові обличчя...
1.Ayaks
«хочеться задати просте запитання жителям громади - Ви голосували за міського голову Жукова? А за Фещенка? Друге місце на виборах зайняли »

А ще питання , чи хтось голосував за цих депутатів.Людей одурманили карманними партіями , члени яких бігають від однії до другорї і тепер ці 20 недодепутатів мутять воду в громаді .І де ви бачите тут нові обличчя , ці обличчя постійно там крутяться.Їм би цим здоровим мужикам із зброєю в руках іти захищати Україну , а не боротись за доступ до крадіжок.
Ayaks 18 листопада, 20:35 На тему: На арені нові обличчя...
За інформацією місцевих джерел, на обранні саме представника від «Довіри» наполіг народний депутат Олег Кулініч. На місці підтримувала процес депутат Лариса Босенко, яка представляє фракцію «Батьківщини» у Полтавській облраді. Інша фігура, яка стояла за переобранням секретаря, це «смотрящій» за колишнім Кобеляцьким районом Віталій Дорошенко.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»
Ayaks 18 листопада, 00:07 На тему: На арені нові обличчя...
До речі, хочеться задати просте запитання жителям громади - Ви голосували за міського голову Жукова? А за Фещенка? Друге місце на виборах зайняли Кіптілий, потім Шкарбан, потім Шевченко, потім Няйко, і нарешті Ковач. Де в цьому списку Фещенко та Жуков?
А ще як Вам кобелячани - секретарем цього перевороту обрали Миколу Попика, ОПЗЖ - депутата обраного від забороненої проросійської партії.
P.S. Зате вони прийняли стратегію розвитку громади до 2027р. 2027!!!!
P.P.S. Ну що шановні виборці - на виборах ви за таке голосували? За такі .... агітували в газеті? Те що відбувається в громаді останні півтора року це відображення волі виборців? Де ж громадскість, активісти, журналісти? Правоохоронні органи в кінці кінців? Нікого не турбує, що відома особа підмяла під себе піврайону (так, так, не громади - колишнього району) і відкрито вказує депутатам як і за що голосувати, а чиновникам куди дивитись і що писати? Невже саме за таке майбутнє зараз гинуть люди в Україні?
Zorn 17 листопада, 16:22 На тему: Невдала спроба листопадного пе...
Щойно відбулася чергова зміна на найвищому посадовому стільці в Кобеляцькій громаді.
Ayaks 16 листопада, 21:11 На тему: Невдала спроба листопадного пе...
Знаєте пани депутати, ще недавно всі ці ваші грошово-політичні ігрища просто виглядали негарно, але з початком війни ви зовсім озвіріли до грошей і зараз люди з презирством і ненавистю дивляться на те, як ви з витаращеними очима, гребете все по карманах, від землі, до гуманітарки. Поки одні гинуть на фронті, в окупації, чи стиснувши зуби переживають негаразди в тилу, ви грабите країну/область/громаду дужче від рашистів. Чогось згадую, як один чоловік казав мені в кінці лютого, що більшість депутатів/чиновників в громаді вже приготувалась зустрічати асвабадітелей, а я тоді покритикував його. Беру свої слова назад, схоже ти був правий. І слова - кому війна, а кому мать родная - мають бути надруковані в депутатських посвідченнях нинішнього скликання Кобеляцької громади.
Ayaks 16 листопада, 20:48 На тему: Невдала спроба листопадного пе...
1.ixtamnetka2
«А шо це було ?»

Кажуть, Жуковим невдоволений організатор відставки Копельця. Начебто в.о. Копельця не захотів виконувати деякі його "дуже законні" наказопобажання (нічого дивного, Жукова можна багато за що критикувати, але за відсутність розуму і інстинкту самозбереження, точно ні). От і віддав депутатам команду фас. Цікаво лише, що такого не зробив Жуков? Зрозуміло, що питання в землі і грошах, але достовірну конкретику схоже не знають і депутати.
До речі на сайті міськради дійсно лежить якесь дивне "повідомлення депутатського корпусу", без дати написання, без жодного підпису, лише зі вхідним штампиком міськради (який мають ставити на будь-якому вхідному документі), де незрозуміло хто конкретно скликає сесію 17.11.2022р. на 15:00
А ще з тамошнього тексту випливає, що
- Жуков "упав на больнічку" - на лікарняному
- депутати дуже горять бажанням передати невказане нерухоме майно без конкурсу в оренду невказаній особі
- ще більше бажають передати кучу землі в оренду ТОВ Ювента-Т (а чого, скажімо, не мені?)
- Передати невідомому ще земельки з водним об’єктом
- провести ще кучу земельних питань, кожне з яких потрібно розглядати "під мікроскопом"
- і звісно РІЗНЕ - де може бути будь-що, включно з продажем всих кобелячан на органи і будівництвом на площі сховища ядерних відходів.
Браво депутати, браво!
Zorn 16 листопада, 18:34 На тему: Невдала спроба листопадного пе...
Щойно на сайті міськради розміщено повідомлення про скликання сесії о 15 годині 17.11.2022.
1.ixtamnetka2
«А шо це було ? Хтось пояснить ?
»

Звичайна боротьба за корито , в якому ще є чим посмакувати.Я це передбачав , там знайомі всі обличчя , які рвуться до корита.Жуков там довго не вистоїть , а біля корита ще будуть і кусатись , ну як ті , хто користується коритом.Цей цирк буде продовжено , бо претендентів не один.Тож спостерігаймо.
А шо це було ? Хтось пояснить ?
Zorn 14 листопада, 10:37 На тему: За тиждень на Полтавщині вияви...
Цікаво, який розклад хворих по громадах та яка епідемічна ситуація в Кобеляцькій?
Slavko 7 листопада, 19:07 На тему: В Україні дозволили бустерне щ...
Досить рекламувати ці кляті клінічні випробування на українцях !!! Тим більше, що їх давно замінили ракетними ! Клінічні випробування - це не моя назва, це назва одного із наказів так званого МОЗ про вакцинування при ковід
Потрібно, щоб енергетики, або влада пояснювали, чому території поділяни на категорії. Де хто з громадян не розуміють, коли в них відключають світло, чому це тільки у них.
Dana77 6 листопада, 07:06 На тему: Русскій Христос прийшов...
"і німці давно покаялися і визнали свою провину перед людством... Так буде і зараз".
Думаю, що не зовсім так буде. Бо росіяни - це не українці і не німці в цивілізаційному розумінні. Свого часу німці справді покаялися, визнали свою провину і навіть зараз у школах вчать своїх дітей правдивій історії. У росіян це неможливо апріорі, як не можливо уявити мир зайця з вовком. Вони НІКОЛИ не визнають провини, не визнають того, що Одеса, Миколаїв, Херсон, Севастополь і т.д. - "НЄ ісконно русскіє города". Тому ЗАВЖДИ дивитимуться косо на українців, завжди прагнутимуть підкорити нас і колись у майбутньому знову спробують захопити територію, яку вважають своєю. Навіть якщо їхня раша розпадеться на клаптики, все одно московія нікуди не зникне. Тому не варто тішити себе подібними ілюзіями і належить визнати, що в нас вибору нема: тільки п’ятиметровий паркан з колючим дротом на кордоні, тільки - військова міць України, тільки - європейський вибір. Іншого не дано, якщо не хочемо, аби з навіженою ордою воювали ще й наші онуки-правнуки.
Ivan777 4 листопада, 09:58 На тему: Як перевірити, чи якісний мед ...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Wise 4 листопада, 09:54 На тему: Русскій Христос прийшов...
Ігор, приєднуюсь.
Тарас Григорович, давно застерігав:

Отак подивишся здаля

На москаля —

І ніби справді він людина,

Іде собі, мов сиротина,

Очима — блим, губами — плям,

І десь трапляється хвилина,

Його буває майже жаль,

А ближче підійдеш — москаль!

Змінено 04.11.2022, 09:55
Така радість буде не довгою , тепер конверт вартуватиме гривень двісті , тож сітроенам небуде чого возити.Що на укрпочті , що на новій почті суцільна обдираловка.
Шо стосується газу, то фінансуємо ми орків а не богообраних.Це точно не патріотично.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1648
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації