Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1234
7.orakul
«. Я в ауте, перевариваю »


Что-то долго перевариваешь, на тебя не похоже. Или подустал уже бодаться. А еще хотелось бы узнать почему по поводу этой статьи националисты в рот воды набрали, или они с ним заодно.
7.orakul
«Земеля, не надо»


Пардон. А я думаю ты куда-то пропал. Без обид. Только пиши что-б не удаляли, а то не успеем прочитать.
5.земеля
«даже АДЕКВАТ по этому поводу молчит. Человек реки ?»

Земеля, не надо... Я в ауте, перевариваю и обязательно напишу, если админ не удалит.
Так мо будемо відкопувати совкову тирсу біля Зорі, чи таки декомунізуватимемо посадки. Наші нові хазяї, яким поцреоти сдали задаром Україну, звикли до пустелі, то їм посадки не дуже потрібні, вони тут пальм насадят.
4.ИВЕН
«Прийде час і нас доставлятимуть у лікувальні заклади »

А де цей Іуда збрехав?Все правильно,ЇХ уже зараз вертольотами до Феофанії доставляють.
4.ИВЕН
«криша в РЕКИ ПОЇХАЛА»


И это они нами всеми руководят. И что мы хотим после этого. И даже АДЕКВАТ по этому поводу молчит. Человек реки ?
Прийде час і нас доставлятимуть у лікувальні заклади

криша в РЕКИ ПОЇХАЛА---НОДА Ж ТЕКЕ П И ЗДІТИ....
17.Filon
«Сорок третя секунда відео. диму немає зовсім.»


тоді все гаразд-Миколаєвич- ВАМ ми ВІРИМО....
Скільки отримала Бутенківська сільська рада з держави "підьомних "на об’єднання.І як ці кошти використали?Де результат?Пацани, не ліпіть з мухи слона.
"— Я — експерт, а не законодавець."-фантазер,закону ще не має,а експерт тин городить.Хоча ,чого не набалакаєш жити ж з чогось треба.
10.ИВЕН
«
МИКОЛАЄВИЧ-додай до тексту- фотку от димохода із цього КРЕМАТОРІЮ...»

Сорок третя секунда відео. диму немає зовсім.
Як доводити , коли там вся задрипана еліта пасеться.Вони чітко творять схеми , хоч правда доводилось спостерігати , як поліція перевірила дозволи , які були далекі від законності , але чи то некомпетентність , чи так потрібно , але визнали , що то законно.А оце днями дивився на ютуб , як біля Лісного Руслан Павленко порізав чотири скати охоронцю лісу і як вели себе поліцаї - повна некомпетентність іповна відсутність бажання встановити законність
13.микола козак
«а рубають все підряд»

Та ні, не все підряд - ще й перебирають: Посилання на exo.in.ua
Клени та акації чешуть по повній, а м’яку деревину обминають бо "на неї покупця немає".

Звісно до ума цю вакханалію потрібно доводити...
Ти бачиш , що итут нам удвох даремно сперечатись .Тут коментаторів хвилюють події міжнародного масштабу , місцеві проблеми , такі , як земля , ліси , лісополоси ну і інші проблеми нікому не цікаві.
Slavko 17 листопада, 14:22 На тему: Бабенкову яму прикрашатимуть м...
Одні пиляють, інші саджають
Slavko 17 листопада, 14:21 На тему: Засіяв самовільно землю — отри...
2.микола козак
«якщо людина , яку постійно грабує влада , посадила десь клаптик грядок , то нехай тебе не давить жаба.Посади і ти собі»

Миколо, не пали контору. Я покищо не бачу проблеми в твоїх грядках, проблема в десятках і сотнях гектарів, які обробляє Добробут і фермери, які в більшості не зареєстровані як підприємці і всі вони нічого не платять та ще й три шкури деруть за обробіток грядок ! Хоча і землі для ОСГ також сіють гектарами, які прямо і в рівній кількості належать громаді. І бур"яни потім ростуть саме після таких "фермерів", які швидко виснажують самозахват соняшником, потім кидають його разом із паліччам ! І покровителів своїх підгодовують. А ти хоч сади свою картоплю, хоч не сади, мені усе одно, нічого крім геморою тим ти не заробиш, так само як і я.
Slavko 17 листопада, 13:57 На тему: Вулицю в Сухинівці обіцяють за...
Суцільна брехня ! Як тільки хлопці Копельця почали заставляти об"єднуватись, так дехто зразу всрався і вирішив, що треба бігом красти, бо не буде чого (цитую : "бо плакали наші гроші")... Стільки років отримує відкати та все приказує : "Так не можна, бо посадять!" Це вже ХІТ такий У СУХИНІВЦІ "бо посадять!"! Який асфальт і які 4 дні ? Уже морози почались ! А обіцянки ?? Як послухати цього сільського голову, так там мало не всі у них приватні підприємці, але чомусь тільки податків вони не платять, у тому числі він сам ! Ви ненароком не забудьте собі зарплату підняти з 10-ти до 15-ти тисяч за те, що на роботі не буваєте, а то інформація витекла, а ви все ніяк не наважитесь ! До речі, просвічую, що жителі Лісного не бажають ніякого центру села у Сухинівці... Коротше кажучи, смаленим запахло називається ! Щури сухинівські.
orakul 17 листопада, 09:37 На тему: Уже чотири школи обходяться бе...
13.микола козак
«У нас ті , що рубають за своє життя не посадили жодного деревця»

"Если посадить один саженец, то будет больше на одно дерево. Если посадить одного лесоруба, рубящего незаконно, то будет больше на сотню деревьев. А если посадить одного чиновника, позволяющего рубить деревья незаконно — будет больше на тысячи деревьев. Сажайте правильно!"
Чудо , ти неправ.У нас ті , що рубають за своє життя не посадили жодного деревця ,а це ще і як повязано .Ті що рубають , просто обкрадають народ.Створена схема , що ніби розчищають лісополоси , а рубають все підряд , жодне дерево не оприбутковане і лишаються після них чагарники .А щоб посадити дерево потрібні також витрати, а де їх брати , коли одні садять , а другі дозволяють рубати і треті рубають башляючи тих , хто дозволяє.
Ці, начебто, щепою та стружкою зібралися топити. А це не спиляні дерева, це - відходи виробництва. Що поганого що її не на смітник викинуть?
Що поставили котли - то добре. Якщо воно економічно вигідно то хоч і кізяками, раз до нано-технологій нам так далеко.
А чи садять дерева ті хто має їх садити - це питання до відповідальних. Одне іншого мало стосується. І болт на посадки ложитимуть відповідальні незалежно від того чи газом топитимуть у школі чи деревиною.
У Карпатах бував, бачив цілі гектари випиляні, жахався. А потім проходив мимо місцевої бази лісників. Бачив силу-силенну грядок, на яких молодняк смерек росте. Отже там не тільки пиляють, а і садять. Чи рівномірно - не знаю, але садять.
orakul 16 листопада, 22:12 На тему: Уже чотири школи обходяться бе...
10.ИВЕН
«фотку от димохода »

Посилання на scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net
Beri Mor 16 листопада, 20:27 На тему: Нардеп розповів бюджетникам, я...
2.земеля
«Еще заметьте как все трое ему в рот заглядывают. Действительно национальная особенность заглядывать в одно место власть имущим.»

"Аякже:"Радость то какая,барин приехали!"
Еще заметьте как все трое ему в рот заглядывают. Действительно национальная особенность заглядывать в одно место власть имущим.
Не зря этот река окончил высшую партийную школу при ЦК КП Украины. Научился приспосабливаться ко всем властям. Был бы Махно или Петлюра он бы и им прислуживал. Пока такие у власти то нам ничего гарного не светит. Тогда такие как он ругал и даже сажал бендеровцев, а теперь их лучший друг. Как сказал бы незабвенный Адекват " а кудыж свидоми смотрят"
ИВЕН 16 листопада, 18:11 На тему: Уже чотири школи обходяться бе...
6.orakul
«Туди, куди нас ведуть - до погибелі.»


МИКОЛАЄВИЧ-додай до тексту- фотку от димохода із цього КРЕМАТОРІЮ......
1 2 3 4 5 6 7 ... 1234

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації