Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1262
11.alist
« строїли залізничні дороги в тайгі і на Сєвері, які вели з нікуди в нікуда»

Ти якоїсь свідомої херні надивився і дуркуєш. Товариш Сталін робив все правильно. Посилання на www.youtube.com

11.alist
« Це будуть вирішувати не юристи, адвокати і прокурори, а лікарі»

Ну ти розсмішив, блін. Лікарі будуть робити те, що їм скажуть. Ти думаєш, що вони зараз не бачать, що половину країни треба на дурку відправляти? А хоч один це питання піднімає? мовчать, як у рот води набрали, а в деяких так і в самих криша поїхала.
11.alist
«Так шо ти Оракул не переживай»

Та я за таких як ти переживаю. Бо ви ж головою не думаєте, що вам не скажуть, так ви відразу і Слава Україні. Вже від колись багатої країни нічого не лишилось
25.земеля
«Тогда к тебе просьба, с первых уст расскажи про Польшу и что ж так манит наших в эту страну, чем в основном они там заниматся. Спасибо.»

А що тут росказувати - їдеш працюєш, береш бабки і привозиш в сім’ю. Вся різниця з Кобеляками, в тому що
1) не бачиш своїх 3-6 місяців (хоча привіт Скайп на телефоні)
2) поки робиш в Польші купуєш там продукти і шмотки дешевше чим в Кобеляках
3) за роботу получаєш 20-30 тисяч (а якщо вийде реально пахати то і більше), а в Кобеляках за такуж роботу мєстний бізнесмен одвале АЖ 4-6 тис. ( а якщо пахатимеш по 15 часов, то і АЖ 7-9тис.)
4) в Польші платять чотко, раз в тиждень, а тут ходи на поклон вибивай бабки, і постоянно жди бо 2-3місяці затримки.
Що там ще, в мене на заводі форма, каска, перчатки, ботинки за рахунок фірми давали (кой де, ще й житло безплатно буває), цехи теплі, а літом нежаркі, а тут.......
В двух словах, в Польші ти рабоча сила, а в Кобеляках ти рабсила.
А взагалі, там вже піврайону перебувало можуть і краще розказати.
Хоча і там можна попасти в погані місця, а от тільки тут, хороших місць немає (ну крім чиновників, тільки туди ще попади).
8.orakul
«При товаришу Сталіну вони ліс пиляли а не сиділи за чийсь рахунок.»

Ага, а ще рили нікому не нужні канали, строїли залізничні дороги в тайгі і на Сєвері, які вели з нікуди в нікуда, і які закинули на слідуючий день після смерті вусатого. Офігеть яка нужна для економіки річ.
9.orakul
«Як казав Попандопола, "сделаешь дырку, потом не заштопаешь"»

Та ти не переживай, я потурбувався і найшов в інтернеті більш подробно про це -

Співавтор законопроекту, юрист Анна Маляр розповіла, як і на яких підставах до злочинців буде застосовуватися дана процедура:
“Хімічна кастрація, відповідно до законопроекту, застосовується тільки до осіб, які мають діагноз педофілія. Психіатр повинен дати висновок. Це будуть вирішувати не юристи, адвокати і прокурори, а лікарі”, – повідомила вона.

Маляр спростувала міф про те, що хімічна кастрація назавжди позбавляє людину статевих функцій:
“Це не так. Хімічна кастрація – це укол речовини, що діє протягом 2-3 місяців, і як тільки завершується цей термін, функції відновлюються. Наприклад, якщо в європейській країні суд призначає хімічну кастрацію на певний термін, то термін закінчується, і дія речовини теж. Якщо це кілька років, тоді необхідно в певних умовах установи охорони здоров’я здійснювати цю маніпуляцію”.

Так шо ти Оракул не переживай, ніхто нічого тобі тупором не відрубуватиме.
А ссилку забув. Звиняйте.Посилання на www.youtube.com
7.alist
« а я не хочу за свій рахунок платити за содєржаніє педофілів в тюрмах»

От, як то кажуть на ловця і звір біжить. Попалося гарне відео в тему. Монтянша віша лапше пересічним і наїзджаеє на журналістів з приводу цього закону, кажучи, що закон потрібен. Ясно, що Монтянша така ж грантоїдка, як і тіЮ кого вона критикує. Але відео спеца по крмінальним справам таки корисне для розуміння суті. От вона в кінці відео говорить: "Даже не сомневайтесь, что несмотря ни на какие расписки, доказательства и все остальное, если вас захотят посадить за изнасилование, то вас посадят, даже если вы не прикасались к жертве.." А теперь внимание для имеющих рабочие мозги, может й у тебе вони є. Уявляй ситацію, що тебе таки привлікли і таки кастрували "по ложному обвинению". А це реально. Монтян правда розказує про те, що дехто із її клієнтів таки добився правди і його таки випустили і виправдали. Може й тебе, наприклад, виправдають, але...... ну, докумекав? Як казав Попандопола, "сделаешь дырку, потом не заштопаешь" А тут ще й була пропозиція дві крипичини взяти.
23.alist
«. До речі, я їздив весною-літом, на заробітки в Польшу»

Тогда к тебе просьба, с первых уст расскажи про Польшу и что ж так манит наших в эту страну, чем в основном они там заниматся. Спасибо.
23.alist
« вони там зовсім не в захваті від перспектив»

А тут багато перспектив бачиш? Людина, то така скотина, що вона завжди чимось невдоволена. Ти наче казок ніколи не читав. Ось подивись. Ще при товарищу Сталіну знято. Зараз такого не знімают. Ти ще ж російську мову вчив, ще ж не забув? Бо зараз діти вже не вчать Посилання на www.youtube.com
7.alist
«Подозрітєльно.»

Нічого подозрітєльного. За вас переживаю.
7.alist
«Не знаю як ти, а я не хочу за свій рахунок платити за содєржаніє педофілів в тюрмах. Чи ти думаєш, вони там за свій кошт сидять, ні ми ці рахунки оплачуємо.»

При товаришу Сталіну вони ліс пиляли а не сиділи за чийсь рахунок. Колонія - це виробництво. А якщо тупо сидіти в камері, то таки да, накладно. А з іншого боку, якщо їх каструвати, так це ще ні про що не говорить. Зараз вАще «класика» не в моді, чи не в тренді. Так що ти їм хоч вАще повідрізай, Вони щось нове придумають.
7.alist
«Може по тобі дисертацію забабахати? Получу Нобелівську премію»

Забабахай. Я тобі ще й підсоблю. А у нас буде свій Нобелівський лауреат. Уявляєш?! А то одні якісь паршевлюки та свідомі.
2.orakul
«Та тут нічому радіти. »

Ого як тебе ця тема збудоражила, чого б це? Подозрітєльно.
3.Maksym
«А якщо це мерзота при здоровому глузді, то для таких у нас тюрми понабудували.»

Не знаю як ти, а я не хочу за свій рахунок платити за содєржаніє педофілів в тюрмах. Чи ти думаєш, вони там за свій кошт сидять, ні ми ці рахунки оплачуємо.
5.orakul
«Російське законодавство, як і українське - калька із юдейських інструкцій.»

Може по тобі дисертацію забабахати? Получу Нобелівську премію з психіатрії. Така то мішанина в голові.
16.Професор
«Я вже десь писав про РБ.»

Я не знаю коли Ви поїхали в Білорусь, але прошу відповісти на пару питань:
- починаючи скажімо з 2014р., ситуація в Білорусі покращується, погіршується чи неміняється?
- з того ж 2014р. ціна на комунальні змінилася в яку сторону?
- А зарплати і цінами?

Питаю таке, бо в мене є знайомий в Білорусії, так за його словами, вони там зовсім не в захваті від перспектив. Зарплату на заводі в нього зрізали, комуналка росте (потроху, але всеж таки). ціни теж не фонтан, а головне роботи немає, так же само як і у нас. Не буду стверджувати що це на 100% так (в каждого своя точка зору), але яка Ваша думка?
P.S. До речі, я їздив весною-літом, на заробітки в Польшу, так там білорусів-заробітчан теж хватає.
Відеокамери виявлятимуть не тільки злодіїв {що сумнівно , не всі злодії ідіоти }, а допоможуть і слідкувати за громадянами , пасти їх , як отару.Тож не шкодуйте грошей на камери і відео і загратовані.
5.orakul
«Напрочуд тверезо ти став розсуждати.»

Та й у вас словоблудіє нікуди не поділося.
3.Maksym
«Якшо людина хвора на голову, то її потрібно хай примусово але лікувати. А якщо це мерзота при здоровому глузді, то для таких у нас тюрми понабудували.»

Напрочуд тверезо ти став розсуждати. Тільки до чого тут російське законодоаство? Російське законодавство, як і українське - калька із юдейських інструкцій. Але росіяни, вони ж тупі, їх можна зрозуміти, а от ви - розумні. Як же таке сталося? Виходить, що ви такі самі фіноугри й буряти, або й ще пришелепуватіші.
2.orakul
«Слава Україні.»

Героям слава!
Чергова дурна калька російського законодавства.
Якшо людина хвора на голову, то її потрібно хай примусово але лікувати. А якщо це мерзота при здоровому глузді, то для таких у нас тюрми понабудували.
" адміністрація лікарні проводить реорганізацію задля перетворення закладу в неприбуткове підприємство" Ну так нах тоді рехформа? Тут же хтось вже розказував, що тепер буде не мебична допомога, а медична послуга. Послуги надають заради заробітку, а тут на тобі - неприбуткове. З другого боку, а що, раніше воно було прибуткове? Знову логіка глючить? Де тут прохвесор із Білорусі? Ну а стоматологів і правда треба скорочувати. Нах вони нужні. У кого гроші є той і в Ізраілі зуби підрихтує. А у кого грошей нема, то нах їм ті зуби. Все вірно роблять. Слава Україні
orakul 14 січня, 12:22 На тему: Дубове буде з водою...
"70 відсотків трубопроводів у країні знаходяться в аварійному стані." "Нам треба міняти не тільки системи водопостачання, а й споживацький менталітет, сформований за часи радянської доби" Чет-т логіка глючить. Оте що він пропонує міняти було збудоване в совку при споживацькому, як він каже, менталітеті. Але тоді був не споживацький менталітет, тоді був менталітет будівельників. А от зараз у молоді формують споживацький менталітет. Їй усе по барабану. Вона вибрала «Пепсі» й розбрелася по чужині. Так що треба було міняти не менталітет, він був нормальний. Треба міняти отаких підарів, які нічого не розуміють але лізуть у владу і дають поради. А ще, треба щоб вони більше не плодилися. Для цього й новий закон про кастрацію згодиться
Та тут нічому радіти. Усі закони прийняті оцією гідно. гейропейсько владою направлені проти українців і пора б в же це зрозуміти. Усі рехформи спрямовані проти українців. Це на перший погляд цей закон наче правильний, а далі буде.. Далі будуть вас усіх каструвати, крім обраних. Обраних будуть обрізати. До речі, сьогодні велике свято всіх свідомих українців - Обрізання Гоподнє. Тож із святом усіх вас, а особливо свідомих патріотів борців за світле майбуття і творців революції гідності. Кастрація - це дуже хороша справа. Українці так робили з биками, перетворюючи їх на волів. Віл - це ж таке нам рідне і знайоме. Якщо хто не зна, то віл - це була така робоча скотина у українців, чумаки ще на них у Крим по сіль їздили. Але не все ж і українцям панувати над скотиною. Прийшов час і ураїнців перетворити в скотину. Як переконливо показує час, вони ні на що більше й не здатні. Слава Україні.
Якщо телеком і далі буде продовжувати обдирати народ , то він лишиться без абонентів.Зараз є мобільний інтернет , супутниковий інтернет і т.д , купив наприклад USBмодем , чи wi-fi адаптер , чи ще якусь чепуху і користуйся інтернетом за нижчими цінами ніж у телекомі.Навіть компютер можливо підключити через мобільник , то ж просто не всі знають свої можливості і платять дурні гроші телекому.
Зразу два кірпіча і до побачення
19.Beri Mor
«Там роботягам вигідно жити,а в нас різним чинушам та жополизам,активістам,волонтерам та іншим пристосуванцям»

Якийсь ти не патріота, прямо сєпар. У нас тут простому люду дуже добре живеться. Ось подивись, які тут усі щасливі і які вдячні Петру Олексійовичу. Одна жіночка так і каже:"Велика подяка нашому Порошенку.." Інший дивак каже "свешилось...чувство городости...". І вони точно не чинуші і не волонтери, як і усі інші опитані. І це ж не десь у колгоспі чи на Галичині, це, блін, у столиці колись радянської України. Якби 30 років назад сказали що таке буде, я б не повірив. А Земеля ще й наїзджає на мене за те, що я нібито принижую тут українців, принижую здобуту ними гідність. Та це капець, це ж вже не люди, це вже якісь виродки.. пришелепуваті. Їх треба тримати у психушці, щоб не розносили "інфекцію". Да простит меня Земеля. Це приречена країна. Слава Україні. Посилання на www.youtube.com
До речі, з матюками тут особливо не борються)) Інколи навіть у міліціянтів може проскочити) А от якщо вийти й засмалити на території лікарні або школи - можна 300 грн позбутись))
Ну, не все так чудово в РБ. Саме на Вашому прикладі - на тракторі Ви б трудились виключно в колгоспі. А це означає в зимові місяці зарплату в 100 у.о бо роботи немає, а в літні 300-400. Тому взимку частина колгоспників поривається до РФ, а потім лишається там й на літні місяці. Загаломтаких заробітчан стало багато, це головне невдоволення місцевих, що доводиться їхати на заробітки до Россії. Але й там лишатись не хотять, бо продукти неякісні, медицина платна, сім’ю перевезти страшно, бо з крадіжками майже як в Україні знаходять крадіїв рідко... Багато причин.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
18.земеля
«Так что тебе тогда придется в Европу.»

Европа,Европа...Не были мы ни какой Европе-нас и здесь неплохо кормят))На хуй мені "європи",я й в Україні відносно непогано живу,просто вкалувать добряче треба,не вилазячи з трактора,та не випускаючи вил з рук,і мені обидно,що живучи,наприклад в Білорусії,я мав би в рази більше.Там роботягам вигідно жити,а в нас різним чинушам та жополизам,активістам,волонтерам та іншим пристосуванцям,яких розвелося,як бліх на сучці.

Змінено 13.01.2019, 12:19
17.Beri Mor
«,хочу,як у Білорусії.»


Тебе туда нельзя, ибо такой матерщинник как ты, да еще и публично, с ментовки не вылазил бы. Так что тебе тогда придется в Европу.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1262

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації