Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1414
10.Ltava
«не ставай рабом а вимагай виконання прав на працю :((»

А тута ти з логіки збився. Тута теж повиині закони ринку працювати. Не наравиться тобі Маркетопт, іди в Онур, чи ще куди. Ті закони про працю готуються переробити, щоб менше вимагали вольні українці. Кажуть, найкращий той раб, який не зна що він раб, який дума, що вольному воля. У ляхів теж по 12 годин працюють. І правильно. Це ж не те, що тиран Сталін писав: "нужно прежде всего сократить рабочий день по крайней мере до 6, а потом и до 5 часов. Это необходимо для того, чтобы члены общества получили достаточно свободного времени, необходимого для получения всестороннего образования. Для этого нужно, далее, ввести общеобязательное политехническое обучение, необходимое для того, чтобы члены общества имели возможность свободно выбирать профессию и не быть прикованными на всю жизнь к одной какой-либо профессии." Бач, блін, мрійник який.Отаке написав. І він би його зробив, бо Сталін язиком зря не плескав. Але навіщо це вольним? Їм треба не по 6 і не 12, а по 14 годин херачити, щоб ГУЛАг медом казався. Ну а що? Воля вона така.
10.Ltava
« подобаються зарплати в МАРКЕТОПТ -іди працюй в магазин»

Ну ти таки молодець. Правильно! Щас же демократія і вільний ринок праці. Це ж не совок, не рабство і не якесь там кріпостне право. Не нравиться, іди туди - де краще. Вольному воля. Вони ж за це боролись.
Чого дивуватись , це походить від української влади , адже тепер виробництво якоїсь продукції неважливе , недавно ми читали , що районний бюджет поповнюють бюджетники , от вони і стараються , чим більше їм , тим більше і в бюджет , своєрідна піраміда.
9.spornyak
«не треба виправдовуючи себе ставити на рівень нижче когось .»

Дійсно не красиво захищати себе за рахунок когось :(( подобаються зарплати в МАРКЕТОПТ -іди працюй в магазин :))

9.spornyak
« так працівники торгівлі працюють 15 годин на добу(а не 5-8) і слово святкові.скорочені і т.д для них не існує взагалі.
»

не ставай рабом а вимагай виконання прав на працю :((
На жаль виконавча влада, в тому числі і Полтавська ОДА, не розуміють нічого в питанні місцевого самоврядування бо САМОВРЯДУВАННЯ це і є право громад на прийняття рішень самостійно, в тому числі і на помилкові!!! А Адміністрації і міністерства все мріють про часи райкомів, обкомів і політбюро :))
9.Borch
«А тоді матриця»

Посилання на www.youtube.com
Я вибачаюсь,перед тим ,як писати такі ствердження ,( з усією повагою до вашої професії),працівники маркет опту,АТБ,Оптовичка,і будь якого магазину,лікарні, також мають і педагогічну ,і медичну овіту ,та й стаж у них є не менший від Вашого , не треба виправдовуючи себе ставити на рівень нижче когось . Тільки одна єдина різниця в 1000 гривень в заробітній платі, так працівники торгівлі працюють 15 годин на добу(а не 5-8) і слово святкові.скорочені і т.д для них не існує взагалі.

Змінено 21.01.2020, 21:54
7.orakul
«А ще... сонце може Путін потушити чи затулити чимось. Що тоді?»

А тоді матриця. В 22 4 частина вийде.
Міністерка освіти та науки Новосад не може утримувати дитину на зарплатню 36 тис.грн., а вихователям садків - пропонує це за 4 тис.грн.!?
Цікаві стандарти!?
Fuks 19 січня, 19:33 На тему: Хто годує район...
Всіх читачів зі Святами що пройшли.Відпочивав за недалеким кордоном.Тепер посуті.Виходячи зі статті район банкрот.Не буде він самодостатнім і при реформуванні у громаду.Чому? Тому що податкова система ніяка.Подивіться на Маркетопт там оборот в рі до міліарда а скільки в бюджет капа??? Копійки. Дальше подивіться які авто і будівлі у рвавших рубашки при Янику хвермерів,Всі податки сплачені? Тому й виходить що педагоги,лікарі,культура зі своєї жебрацької платні ще й чиновників утримує бо все прозоро.Абсурди.Отож голосуєте за олігархів на державному,обласному і місцеврму рівнях.Жуки,Дриги,Слокви,Норки,Антонови,Струки, і прочіє депутати хвермери які за народ,,так вони кажуть

можуть п’ять бюджетів витягти офіційно і законно.А Добробут і прочі хоч трохи підганяють місцевих у величині і прозорості сплати податків...
1juriy 18 січня, 20:54 На тему: Хто годує район...
4.Slavko
«4. Slavko / сьогодні, 18:48 »

Що 35% бюджету держави ПДВ, це посилання на екс міністра Пинзеника.Одноосібник дійсно не зможе скористатись податковим кредитом (придбати дешевше на20%) при купівлі вище згаданого для своїх виробничих потреб.Тому що ,в нащій державі він не є рівноправним суб’єктом господарювання.Наприклад в Німеччині при нормативі доходу 350євро з га ПДФО починає сплачувати з 9601 евро за ставкою 14% і дальше по шкалі.ПДВ з проданого на експорт "Добробутом"зерна буде йому повернуте повністю.ОДНООСІБНИК НЕ КОНКУРЕНТ ХОЛДИНГУ.Обурює інше, автор статі вважає що якщо зареєстрований «Добробут» тут, то і податок тут. Це не так, прямого податку агрофірма платить від гектара який є у них у користуванні.І ця сума близько 300грн.(4 та група с.г. виробників).Частина з цих коштів близько 200за га іде в бюджет сільської громади де розташована ділянка.
orakul 18 січня, 20:04 На тему: Хто годує район...
6.Ltava
« а соціалку і не собиралися утримувати :(( головне --ЗЕМЛЯ »

Ну от, бач, знову голова.
6.Ltava
«я маю життєвий досвід і розумію що райкоми , обкоми і ЦК КПРС із голів »

Ну от, досвід маєш, а й досі не пойняв, що причина не в райкомах, обкомах і ЦК, а в отих блін головах. Ти ті голови куди не постав, то толку не буде.
6.orakul
«Це ж ще не виросли і не прийшли у владу оті дітки, яким вони повбивали в голови свої ідеї.»


Уявив :)) Тільки ні діток ні люду , ні влади на цій території не буде:(( Раби і поле:((
5.Ltava
«О тоді хай уже буде старий, »

Ну що ж ти так? Спочатку вигнати, а потім - хай буде старий. Це я так пожартував, бо ти впять не поймеш. Я тобі скажу, що у дитсадках, там 90% штату - упороті і каструлеголові. Якщо пошаритись навіть отут в ЕХо, то можна знайти, як декотрі тут писали, як їм набридла недолуга «злочинна» влада, і як вони заживуть при новій, гідній, чесній, майданній гейропейській владі. Ну як там у нас колись казали - що посієш, те й пожнеш. Хай пожинають. Дітей шкода. І от уяви, це ще тільки влада змінилась. Це ж ще не виросли і не прийшли у владу оті дітки, яким вони повбивали в голови свої ідеї. Ну то їм якраз на пенсію подарунок буде.
7.orakul
«не знаю, може каганець?»

Каганець то вже на маслі !!! Перша еволюційна революція !!!!А «лучину» кацапи вкрали :))
8.orakul
«ти ГОЛОВА»


Як би був порядочною дівчинкою то сказав би що я о....ваю !!!
Ltava 18 січня, 19:51 На тему: Хто годує район...
5.orakul
«Ну ти таки впять голова.»


На жаль , я маю життєвий досвід і розумію що райкоми , обкоми і ЦК КПРС із голів чиновників не вивітрилися:(( Тому в ОТГ я не вірю:(( а соціалку і не собиралися утримувати :(( головне --ЗЕМЛЯ :((
4.Ltava
«Альтернативні джерела !!!! »

Таки да - «лучіна» по москальски, а як по українськи, не знаю, може каганець? Хоча, каганець, то вже щось продвинутіше. Тільки не треба тут писати про якісь сонячні батареї у бідної баби. А ще ніхто не зна, який за сонце введуть податок, може на нього й пенсії не хватить. А ще... сонце може Путін потушити чи затулити чимось. Що тоді?
orakul 18 січня, 19:35 На тему: Хто годує район...
3.Ltava
«Збільшення дохідної частини за рахунок збільшення бюджетників - цікава тема:))А хто наповнюватиме бюджет для зарплат бюджетникам ?»

Ну ти таки впять голова. Та тільки читай правильно. І от зверни увагу на написане в статті, думаю що то правда: "Річний бюджет Кобеляцького району в 2020?му році становитиме 200 мільйонів 700 тисяч гривень. Із них власні надходження, тобто податки, зібрані на території самої Кобеляччини, становлять всього-навсього 80,5 мільйона гривень."
От розтолкуй будь ласка, бо в мене вже нема здоровя, отим усім арихметикам, булгактерам, і просто мрійникам адмінрехворм, що коли не буде району разом з «кровопивцями» чиновниками, то тоді усі оті незалежні ОТГ будуть сосати від мертвого осла вуха, на більше у них бабле не буде. Слава богу, що хоч ти понімаєш, що тоді на просторах району усі оті ОТГ в купі зберуть 80 млн. а звичні 120 млн хрен отримають. Уявляеш ступінь падіння? А вони міють про розквіт. Вони точно так мріяли у свобідній Україні жити, бо тоді москалі їхнє сало їли. Тепер не те що москалі а й самі вони вже привозне сало ідять. До речі, ЕХО одне з перших описувало тут прєлєсті рехворм і обурювалось великою кількістю «даромїдів» в держустановах.
7.Ltava
«)))) Я каструля???»

Блін, перхвалив. Ти читати вмієш? Хоча... "мало читати, треба ще й розуміти прочитане", - писав історик Ключевський. Я тобі написав, що ти ГОЛОВА. А далі написав "не те що каструлі". Тобто ти не такий, як каструлі. Ну хто тут каструлі чи в каструлях ти й сам знаєш, не буду називати.
Slavko 18 січня, 18:48 На тему: Хто годує район...
1.1juriy
«Не повернуте ПДВ державою одноосібнику Формує 35% державного бюджету-читай зарплата»

Якщо ви такий знавець, заразом напишіть, скільки поїде тон, по якій ціні, в яку країну і прізвища тих, хто на цьому отримає, скільки піде до бюджету, а також, скільки потім зникне з новою чесною владою. Бо у вас риторика схожа на комуністичну часів колективізації
Ltava 18 січня, 14:29 На тему: Хто годує район...
Збільшення дохідної частини за рахунок збільшення бюджетників - цікава тема:))А хто наповнюватиме бюджет для зарплат бюджетникам ?Просто меньше потрібно пільг і субсидій, бірж і дотацій:(( Та й податки потрібно платити всі хто отримує любу форму прибутку чи від підприємницької діяльності, чи від держави :)) І най головніше --- право обирати і бути обраними тільки для платників податку !!!!
5.Lion2020
«І для чого така влада,яка людям нічого і нічим не допомагає!?»


Ні тобі стовба ні хрестика:((
4.Lion2020
«.і знову прийде такий самий, а то ще й гірший!!!»

О тоді хай уже буде старий, щоб не ризикувати :)))))))))))))
Ltava 18 січня, 13:20 На тему: Забули чи «забили»?...
5.Lion2020
«а повинні б працювати, чи служити!?»


А на ..........? Толпа вибрала і дає можливість ДОСИДЖУВАТИ, чому б не скористатись :((
1 2 3 4 5 6 7 ... 1414
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації