Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1611
7.alist
«перевіряти всі його слова на пошуки правди»

Добре що тебе й перевіряти не треба. От ще по твоєму посиланню, цитата:
"22 ОКТЯБРЯ 2021, 09:19 Власти Минска отменили дополнительные меры по обеспечению эпидбезопасности...22 октября, Минск /Корр. БЕЛТА/. Решение Мингорисполкома от 14 октября 2021 года, которым вносились изменения в Комплексный план санитарно-эпидемиологических мероприятий, направленных на предотвращение возникновения и распространения инфекции COVID-19 в городе Минске, отменено. Об этом БЕЛТА сообщает со ссылкой на Telegram-канал "Минск. Официально".

Так, неделю назад Комплексный план был дополнен пунктом о необходимости использования средств защиты органов дыхания и соблюдения социальной дистанции физическими лицами при посещении объектов, организаций. Пассажиров общественного транспорта, такси обязали использовать защитные повязки. Теперь эта норма отменяется.

Отменено ограничение по количеству человек в экскурсионных группах и при проведении мероприятий в музеях, библиотеках, выставочных комплексах и т.д.

Работники территориальных центров соцобслуживания населения, волонтеры и другие люди, которые оказывают услуги на дому, курьеры, а также водители транспортных средств, не оборудованных кабинами для водителя, которые перевозят пассажиров, не обязаны иметь действующий документ о проведенном курсе вакцинации против COVID-19."
Ще раз для особо тупих "не обязаны иметь действующий документ о проведенном курсе вакцинации против COVID-19". Це ж не я накопав, а ти сам підкинув, спасибі тобі. Посилання на www.belta.by

Змінено 24.10.2021, 21:18
7.alist
«От звично нечитаю і некоментую дописи упоротог»

Так а ти читай і коментуй. Чи боїшся свою пришелпуватість показати? Правильно боїшся. Не виходячи за рамки твого ж посилання читаємо: захворіло -582 111 померло - 4482 (за добу -16) Це за всю республіку. А тепер лікбез з арихметики. 582111 становить 100% захворіших, 4482 -х%. Знаєш як порахувати? Ладно, підкажу х=(4482х100):582 111 = 0, 77%. І це ще хто зна від чого вони померли. Ну може ж таке бути що захворівші й так на ладан дихали? А тепер пошарься на наших сайтах і порахуй який відсоток помирає у нас від інших хвороб. Прийдеться до деяких хвороб ще два нулі дописувати.
І чого ти так паришься від того що я пишу. Ти йди вакцинуйся, вдінь три намордника з протигазом і зверху презерватив. І усьо. Тебе ніяка хворь не візьме. Ну якщо вакцина вас рятує так вакцинуйтеся на здоровя і не переживайте. Яке тобі діло до других?

Змінено 24.10.2021, 21:10
Бачете, а кажуть чудес і магії неіснує. Така от бюрократична магія, дивися на пересипану щебнем річку, дістаєш папірець з печаткою, кажеш «абра-кадабра» і порушення екології перетворюється в "перекат із бутового каміння. А щебінь засипаний, щоб затримувати мул". От ви вмієте таке? А люди вміють. Правда екології від того легше не стає, і річка все так же залишається пересипаної, під дорожку для автотранспорта, але кого те хвилює?
І це не єдиний приклад існування магії, он навіть Копелець уміє. Робить порушення з вивозом мусора до лісу, а потім виходить і каже заклинання "Абра кадабра, депутатус купуватус, землю, бабки поділятус, опозиція купуватус, аллє - оп" і все, тема куди і як дівається міський мусор перестає цікавити всих, від депутатів до журналістів і правоохоронців. Архімаг, йомайо!
А магію з кроликом, якого витягують з пустого капелюха, так і взагалі демонструють безупинно всі чиновники. Правда трохи в модернізованому варіанті, в оригіналі, з капелюха витягують кролика, а в їх варіанті в пустий конверт вони ложуть бюджетні гроші і вони миттєво звідти зникають. А потім вдома чиновники вже з пустого капелюха виймають собі долари, машини, квартири.....Магія!
«короткотермінове введення дистанційного навчання викликане ситуацією, яка склалася з відсутністю постачання природного газу та відповідно недотриманням теплового режиму у закладах освіти».
Не дуже зрозуміло, як це стосується тих шкіл, де топлять не газом, а розхваленою економною тирсою. Ладно людей в міській раді не чують, так може хтось із депутатів відірветься від процесу загрібання собі і друзям землі та грошей громади, та запитає міського голову як це так? Шановні батьки, які зацікавлені в освіті своїх дітей, давайте запитаємо обранців?
alist сьогодні, 20:38 На тему: Кінець епохи бідних...
Шановний редактор, а як ця інформація про «заборону» пересування громадським транспортом стосується Кобеляк, враховуючи що при мовчазному дозволі влади і депутатів, у нас ліквідували навіть автостанцію? Ще задовго до... Щось тоді міський голова, аппарат райдержадміністрації, місцевий депутатський корпус та активісти не сильно переживали за "найбідніших верств населення, персіонерів".
3.orakul
«Ну, наприклад, в Білорусі. »

1.orakul
«то там взагалі від цього ковіду ніхто не вмирає.»


От звично нечитаю і некоментую дописи упоротого пришелепка, але тут звернув увагу на 300% брехню.
на 22.10.2021р. за ОФІЦІЙНИМИ даними Мінздрава там померло 4482 чоловіка
Посилання на www.minzdrav.gov.by
Посилання на stopcovid.belta.b
і це ще потрібно враховувати інформацію про серйозне заниження цих даних в політичних цілях. І вакцинуються білоруси.
Так от, перевіряється все за хвилину. Але цей ....вже так забрехався що навіть не звертає на це уваги.
Так і до всих його «одкровень» відносьтесь, можете звісно перевіряти, але якщо хтось бреше безупинно, то і всі його інші слова вірніше всього теж брехливі. І вибирайте - перевіряти всі його слова на пошуки правди і витрачати на це свій час, вірити явній брехні, чи ігнорувати двинутого пацієнта дурдома.
Для таких упоротих як Селена, які ще не вивчили ні мову метрополії ні мову хазяїв можна ось почитати на російській, бо злі совєти таки справді їх змушували вивчити російську мову. А на якій мові буде читате молоде покоління, я й справді не знаю. Здається воно зовсім читати нічого не буде. Посилання на www.planet-kob.ru
А ось що каже суддя-раввин Ури Софер
Посилання на www.brighteon.com
Як би тим не було, але ж очевидно що це глобальний лохотрон і зачепив він навіть богообраних. Ну їх завжди глобальні лохотронщики використовують. Їх навіть тут у Кобеляках в період окупації їхній же санлікар Ходут вакцинував. Почитайте на сайті Олега Дубини. Його правда після деокупації повісили на базарній площі. Будем сподіватися що й на цей раз буде щось подібне, бо богообрані, це ж не українці. Вони вже здається почали щось підозрювати, й на цей раз так просто по граблях не танцюватимуть.
Ось відомий справжній щирий українець Зеленко, який лікував самого Трампа, звернувся до суду. Не до того суду, про який в писанії написано "и всякий язык состязающийся в суде, ты обвинишь", а до справжньго суду - раввинського. Посилання на www.brighteon.com
2.Borch
«Де?»

Ну, наприклад, в Білорусі. А ось професор Гундаров каже, що й в різних зімбабвах смертності нема. Посилання на m.facebook.com
Selena2017 сьогодні, 14:59 На тему: Кінець епохи бідних...
3.Maksym
«оли все буде робитися само»


Підмічено дуже влучно. Живучий же принцип "кожному по потребі" !
1.orakul
«А там де приділяють увагу не заробітку на вакцинації а лікуванню, і не по якихось там тіпа стандартах якогось пришелепуватого ВОЗу, а індивідуально, то там взагалі від цього ковіду ніхто не вмирає.»

Де?
Maksym сьогодні, 07:51 На тему: Кінець епохи бідних...
Навряд чи багато хто з тих українців повівся на відомий лозунг, мені особисто такі не траплялись. Слугів підтримали з багатьох причин, головним чином через обіцянки покінчити з потоком прозахідних реформ і жити "як раньше", коли все буде робитися само по собі. Але і з цими обіцянками вийшов неприхований облом
.
"захворіли 739 чоловік, із них 16 — померли."
Згадуєм шкільну арихметику і отрмуємо приблизно 2%. Такий рівень летальності "в усьому світі", вакцинованому світі. Там де ніхто нікого не вакцинував, там і захворюваність і летальність нижча. Це не я придумав, а така статистика. А там де приділяють увагу не заробітку на вакцинації а лікуванню, і не по якихось там тіпа стандартах якогось пришелепуватого ВОЗу, а індивідуально, то там взагалі від цього ковіду ніхто не вмирає. Ну це ж ми ще промовчимо про недоїдання наріду і холод в приміщеннях. Та одних цих двох хвакторів досить для поширення болячки і росту захворюваності.
orakul 23 жовтня, 14:27 На тему: Кінець епохи бідних...
Тута попались древні роздуми древнього філософа. Написане ще до нашої ери, може ще до того, коли пращури Селени Чорне море копали, а яке воно актуальне сьогодні. І це ж не один Сенека писав. Але навішо пришелепкам Сенеки, коли в них є граблі.
"Я указываю другим тот правильный путь, который сам нашел так поздно, устав от блужданий. Я кричу: «Избегайте всего, что любит толпа, что подбросил вам случай! С подозрением и страхом остановитесь перед всяким случайным благом! Ведь и рыбы, и звери ловятся на приманку сладкой надежды! Вы думаете, это дары фортуны? Нет, это ее козни. Кто из вас хочет прожить жизнь насколько возможно безопаснее, тот пусть бежит от этих вымазанных птичьим клеем благодеяний, обманывающих нас, несчастных, еще и тем, что мы, возомнив, будто добыча наша, сами становимся добычей. Погоня за ними ведет в пропасть.» (Луций Анней Сенека. Нравственные письма к Луцилию)".
orakul 23 жовтня, 14:09 На тему: Кінець епохи бідних...
Перше грубе порушення Конституції відбулося на майдані під лозунгами боротьби з беззаконням влади.
Друге грубе порушення відбулося, коли нарід під лозунгами боротьби з Путіним поперся на Донбас вбивати собі подібних. А ніхто ж і досі ніякого воєнного стану не оголосив. На Донбасі наплювали навіть на виборчі права, тобто позбавили права голосу цілі регіони. Ну і як тут не згадати тіпа совкове "пораженіє в правах"
Ну а третє наплювння на Конституцію, це вже шедевр. Тепер вони взялися боротися з вірусом. Ну, тіпа, Путіна не побороли, будем поборювати вірус, якого теж ніхто в очі не бачив, як і Путіна на Донбасі. У свідомих на це є шаблонна відмазка. Про Донбас вони кажуть, "так хтось же хлопців вбиває". А тут кажуть: "так люди ж мруть". Канєшно хтось вбиває, і люди від чогось мруть. А от «хто» і "від чого", це не прийнято обговорювати, навіть заборонено обговорювати.
«Тот, кто оплевал своє прошлое, уже наш…», - писав .Достоєвський.
«Мало страдаешь от неисполнимых желаний, когда приучаешь свое воображение чернить прошлое», - писав Ф.Ніцше. Ці слова великого філософа розкирвають всю сутність натури свідомих псевдопатріотів. А саме такі тіпа люди потрібні пастухам пришелепків.
Іван Єфремов пояснював в "Часі Бика": «Человек не должен знать о прошлом, искать в нем силу, – это дает ему убеждения и идеи, несовместимые с подчинением власти.»
Знаючи ці начебто елементарні речі пастухи і маніпулюють пришелепками заганяючи їх у прірву.
Микола Реріх писав: «Доллар царит и запечатывает совесть…. Вредительство – во всех оперениях… Еще некая война неизбежна, - война знания против невежества».
Зараз ця війна йде в світовому масштабі. Українців це не стосуються, бо у них йде своя війна, братовбивча, і за нею їм нічого не видно. Їх приимітивно стравили як безмозглих пришелепків і судячи з реалій вони вже ніколи не стануть мислячими істотами. Одиниці із старгого покоління це роозуміють, але не можуть нічого вдіяти, так як нема мислячої молоді. Та молодь, яка зрозуміла суть того що відбувається, тупо тікає із країни заради свого порятунку.
5.Dana77
«Це ваші всі аргументи?»

Не судите ее строго. Академик Павлов в свое время говорил
«…на все это надо смотреть и с медицинской точки зрения. Именно, именно – с медицинской! ….у многих граждан еще недавно великой России в несчастных головах происходит такое… Постоянная сшибка процессов возбуждения и торможения. Быстро приводится в расстройство нервная система населения, это почва для, сплошных неврозов. Вся страна – неврастеники….. в таком состоянии в деятельности мозга возникает парадоксальная фаза: мозг плохо реагирует на сильные стимулы – на окружающую действительность, зато на более слабые раздражители – на слова – реакция усиливается… и вот результат. К седьмому – восьмому году революции у многих просто утратилась восприимчивость к действительности, но обострилась восприимчивость к словам. Их условные рефлексы, уж Павлову то поверьте, скоординированы не с действительностью, а со словами. Слова значат больше чем факты».
4.Selena2017
«Як же цей коментар смердить оракулом ! Справжній окупант на сайті, як дракон багатоголовий....»

Це ваші всі аргументи? Жаль...
2.Dana77
«. Dana77 / сьогодні, 09:48»


Як же цей коментар смердить оракулом ! Справжній окупант на сайті, як дракон багатоголовий....
2.УІНП
«термін "російсько-українська війна" є виправданим з усіх точок зору: як історично-фактологічної, так і юридичної. »

Ну ви тільки вдумайтесь, що пишуть знатоки з цього УІНП (інституту національного безпам’ятства)! Як термін може бути виправданий з юридичної точки зору, якщо у жодному юридичному документі не закріплений?! Звідки ж тоді береться "юридична точка зору"? Виходить, що все, кимось там або чимось виправдане, відразу набуває юридичної сили? Що за правові нігілісти представляють цей, з дозволу сказати, інститут?

Змінено 22.10.2021, 19:23
2.Dana77
«може хтось прозріє і нарешті зрозуміє»

Все правильно ви написали. Але спілкування з нарідом показує, що ніхто й не збирається прозрівати. Мізки відключені повністю. Якщо не повикидають телевізори, то нічого не змінитьтся.
2.Dana77
«Їхня мета - тільки руйнація минулого.
»

Минуле знищують, щоб знищити цей пришелепуватий нарід і заволодіти землею і надрами. Інших цілей у них нема.
1.Fed654Frumos
«Мідянівчани грали з Іванівкою,але чомусь по перерві почали "активно атакувати "озерян"...Нафіга??? »

Так, відбулась дивна трансформація. Виправили.
Дякуємо за повідомлення!
Боже, який дур@нь писав цю статтю? Ви тільки вчитайтесь у ці речення: "музей Горішніх Плавнів міг би бути одною із місцевих просвітницьких інституцій З ПОЯСНЕННЯ ЗЛОЧИННОЇ СУТНОСТІ КОМУНІСТИЧНОГО РЕЖИМУ, оскільки досі певна частина містян ностальгує ЗА НЕЗАКОННОЮ КОЛИШНЬОЮ КОМУНІСТИЧНОЮ НАЗВОЮ «Комсомольськ».
Тобто місто, зведене на болотах руками комсомольців, тепер повинне на весь світ і на догоду пришелепкам волати, що будівництво міст і промислових гігантів - то була злочинна сутність комуністичного режиму? Але ж у Комсомольську - ровеснику першого польоту людини в Космос, не було ні Голоду 1933-го, ні політичних репресій 1937-го, то про які злочини ви патякаєте, цинічно ставлячи це місто в епіцентр антикомуністичної пропаганди? І чому назва «Комсомольськ» - незаконна? З чого ви це взяли? Які норми закону порушили в той час молоді будівельники, даючи своєму місту цю назву? Наведіть конкретні статті Кримінального чи ще якогось там кодексу УРСР!
А взагалі дуже добре, що ЕХО помістило цю публікацію, може хтось прозріє і нарешті зрозуміє, чого вартий нинішній ідеологічний режим, який навіть сам не знає, що патякає. А їхній заклик "очистити публічний простір від комуністичного спадку" взагалі є шедевральною нісенітницею, написаною, зверніть увагу, інститутом національної пам’яті, який давно треба перейменувати в інститут національного безпам’ятства та зневаги до здобутків попередніх поколінь! Бо що таке публічний простір? Як каже Вікіпедія, це соціальний простір, який є відкритим і доступним для всіх: тротуари, громадські площі, сквери, будинки і т.д., і т.п. Виходить, все це треба очистити, знищити як спадок від "злочинних у своїй сутності" попередників, які й були представниками цього "режиму"! Так ось яку мету сповідують декомунізатори! А що вони самі набудували на місцях хоча б повалених пам’ятників? Я вже про такі міста-красені, як Комсомольск, взагалі мовчу, до таких масштабів вони цілковиті імпотенти. Їхня мета - тільки руйнація минулого.

Змінено 22.10.2021, 09:50
2.УІНП
«Наратив про «братовбивчу» війну є тупим штампом пропаганди держави-агресора(наголосимо,що Росія на законодавчому рівні, і на рівні ООН визнана державою агресором).»

Блін, а якщо наприклад, в мене брата вбило снарядом ЗСУ, то це яка війна? Він нікуди не встрявав, ні в яке ополченіє не ходив, мав український паспорт і сидів дома у власній хаті.
Де документ ООН чи ОБСЕ про те що Россія на нас напала? Документ в студію. Дур_нів з усіх робите.
2.УІНП
«3) Дані про товаробогіг застарілі ,як мінімум»

Во почитайте заяву одного пришелепка з НАК Нафтогазу який тупо ляпнув про віртуальний реверс газу з Європи і цього досить щоб тему товарообігу взаглі не обговорювати. Так приелепок і сказав, що в звязку з припиненням подачі газу у Венгрію нам тепер ніяк буде здійснювати "віртуальний реверс". А по простому , ніяк буде красти і продавати нам російський газ по європейській ціні
2.УІНП
« На рівні послів стосунків немає.Насправді на рівні консулів»

Як нема. А наф_іг тоді посольство працює. Просто зараз нема посла. Почитайте скільки там функцій на посольство покладено. Ци лише те що не таємно, що відкрито написано. Посилання на ukraine.mid.ru
1 2 3 4 5 6 7 ... 1611
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації