Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1497
1.Fed654Frumos
«А то 90 відсотків інформації тут з ІВ ’’Полтавщина’’»

Дякую за похвалу і критику одночасно. Але заради обєктивності зроблю зауваження. Не 90, а відсотків до 10. Це якщо брати сайт. В паперовій версії чужі матеріали радше є виключенням. Але в будь-якому разі Ваша порада з приводу «шустрить» є слушною. Підкидайте теми, пошустримо.
"Домой хотелось жесть как"
Всем домой хотелось. Водителю фуры, судя по происшествию, домой хотелось больше.
Когда нарушаешь не жди что не нарушат против тебя.
Ну от побільше б подібної інформації в ’’Ехо’’.А то 90 відсотків інформації тут з ІВ ’’Полтавщина’’.Хто захоче,той і сам туди зайде і прочитає чи подивиться.Самим ’’шустрить’’ треба,а не займатися плагіатом.

Змінено 08.07.2020, 13:37
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Оце пездун веселий))))) мало відхватив люлєй мудак
Бажаючі можуть прикупити майже головну героїню відео: Посилання на auto.ria.com :)
(не реклама! сарказм)

Змінено 08.07.2020, 00:15
Ні брате бикував ти тут! І в тій країні звідки ти гнав авто, ти б по хлебалу не отримав, а отримав штраф у кільканадцять сотень єврів, а тут відбувся швами і невеличкою вмятиною. Подякуй богові, бичара ти!
Таки так :))))
Так а власника знайшли чи тільки оператора?))))
А хтось мінусує виявлених і виздоровивших? Скільки носіїв по районах залишилося?
У члена комісії маска під носом і він перевіряє ))))) Одна показуха ))))
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Треба було доброї піздюліну виписати, щоб ногами не ходив, гандоняра!!!!!!!!!
’’Про таке явище,як капатися потрібно забувати’’. Та напишіть уже правду людям,що потрібно ЗАБУВАТИ ВЗАГАЛІ про медичну допомогу.
Помилку виправлено
Козаче,ну погодься ну вбитий же Кобеляк,особливо за правління Копельця.Ну поїдь в Решетилівку,Санжари чи Козельщину,ну подивись як вони ухожені,доглянуті.Не знаю які там бюджети ну крадуть мабуть таки менше..Там приємно вулицями пройти чи в парках посидіти,до речі їх там не поодному,і всі доглянуті,а комуналка як працює? Возьми Санича і зробіть екскурсію туди а тоді хвалу співатимеш,або навпаки.
3.Poltava
«Довго ж ти мовчав лизунчик. чим тебе Сашко купив? Ти краще напиши чому невинні люди страждають від твого патрона. Зарплату їм не платить. З підприємцям за виконані »

Їздив до поляків заробляти , тож довго мовчав.Ти мені здається вигнанець і тому всим незадоволений і хтозна , хто з нас і кому вилизує.Оця Кобеляцька мафія дуже таки рветься до влади , бо тоді ж при своїй владі можна буде і лохину для лохів реалізовувати , разом з капустою і помідорами.Лохи все стерплять , замість масла їм можна втюрити маргарин і т.д.
3.Filon
«ЖНИВУВА?ННЯ, я, сер., розм. Дія за значенням жнивувати. Гаркушині заробітчани працювали далеко від табору, уже на жнивуванні (Олесь Гончар, Таврія.., 1957, 201).
Ну, якщо Гончар та інші класики - це нове, то, що ж тоді старе?
»

Вірно говорите, але ж назва новини "Кобеляцькі аграрії пробують жвинувати (фото)" в назві помилка, замість жвинувати повинно бути жнивувати!
Мені байдуже хто буде головою. А те що заказушна стаття то це коню зрозуміло.В усьому шукають на Копельця будь що.Наприклад про День Міста взагалі дурня. Ну готували потім відмінили. Що в цьому такого. Зараз такм плануютьвідміняють. Але ж це Копилець, а ЄХО за Копельця немає права. І не тільки за нього. Бо не за то плачено.
А у нас свої класики..Жвинувати це щось ближче до вина чим до жнив. Ну мо у газеті видніш.. Хоча раніше при радянській цензурі в штатах видань тримали Верниголових.Це тих хто вичитував тексти з різних боків. Щоб потім не Жвинувати..
ЖНИВУВА?ННЯ, я, сер., розм. Дія за значенням жнивувати. Гаркушині заробітчани працювали далеко від табору, уже на жнивуванні (Олесь Гончар, Таврія.., 1957, 201).
Ну, якщо Гончар та інші класики - це нове, то, що ж тоді старе?
А ще спитайте в Санича де Кірова,Рубани,Довіра іще мабуть три хвірми його.Так що не треба оди співать...
Більшого пройдисвіта і кидала як Санич в районі треба пошукать.і дурна буде громада якщо обере його головою.а що до розграблених підприємств,то падали вони як Копелець був головою РиДиА.так що то його заслуги.А головою громади можна і Тамілу,Шкарбанів,чи Матюхова.Гірше не буде.А активу треба визначатись з кандидатурою і працювать на перемогу.
2.микола козак
«епотрібно мати багато розуму , щоб зрозуміти , що автор по завданню хоче пощипати саме Копельця , адже незабаром вибори до керівництва громади.Недарма героями -активістами виставляються Шевченко , яка вже керувала районом і мабуть рветься знову до влади , і владорлюб , дуже корислива людина Матюхов , який за мандат неоплачуваної посади міського депутата їздив брати заяву до вибувшого , щоб прорватись в депутати.Ну ще з трьох , неголосуваівших більш за все опозиціонерка Шкарбан.От тільки в даному випадку і Копилець , який ніхто незнає , чи буде обраним , і ті 17 депутатів сто відсотково праві . Правда виходячи з нинішньої ситуації , всерівно розкрадуть те все майно , як це було і раніше , ну так , як розікрали райспоживспілку , цегельний СУ 13 , райснаб , Сільгосптехніку , а це вже докрадатимуть те , що лишилось , для цього і робиться ця безглузда реформа. »

Знову вилизуєш))))) Довго ж ти мовчав лизунчик. чим тебе Сашко купив? Ти краще напиши чому невинні люди страждають від твого патрона. Зарплату їм не платить. З підприємцям за виконані роботи не розраховується. Собі то місяць в місяць виплачує.Якщо хоч трохи читав Біблію то мабуть знаєш, що незаплатити працівникові зароблене то великий гріх. А в твого сашка, говрять, всі стіни в образах. Та і погодься, тупий він як валянок і біля себе таких тримає бо йому розумні не потрібні.
Непотрібно мати багато розуму , щоб зрозуміти , що автор по завданню хоче пощипати саме Копельця , адже незабаром вибори до керівництва громади.Недарма героями -активістами виставляються Шевченко , яка вже керувала районом і мабуть рветься знову до влади , і владорлюб , дуже корислива людина Матюхов , який за мандат неоплачуваної посади міського депутата їздив брати заяву до вибувшого , щоб прорватись в депутати.Ну ще з трьох , неголосуваівших більш за все опозиціонерка Шкарбан.От тільки в даному випадку і Копилець , який ніхто незнає , чи буде обраним , і ті 17 депутатів сто відсотково праві . Правда виходячи з нинішньої ситуації , всерівно розкрадуть те все майно , як це було і раніше , ну так , як розікрали райспоживспілку , цегельний СУ 13 , райснаб , Сільгосптехніку , а це вже докрадатимуть те , що лишилось , для цього і робиться ця безглузда реформа.
Діду, не придирайся, нормальне слово. Пам’ятаеш: Дощ іде, а ми скирдуєм. Дощ пройшов - додому йдемо (без заборонених слів, на жаль, не рифмується) :)))
Я вибачаюсь, Українська мова звісно мелодична, має кучу чудернацьких "словей", але жвинувати це щось нове, потрібно як скоріш занотувати в тлумачний словник.
Вік живи, вік учись, а помреш рідної мови не знатимеш...
1 2 3 4 5 6 7 ... 1497
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації