Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1511
Даний пан не у депутати мітить ,ам прям у голови ОТГ. Щоб захистить свинарник від відкриття. Як дєдушка із засади..
Вот россияне дураки, тратили новичок на Навального. Надо было не в Омс, а в Бiлики отправлять, гарантировано бы помер...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Дурня якась написана.Хочеться в депутати.
Эту страну уде не изменить,людей у власти тем более
Borch 20 вересня, 18:19 На тему: Скотний двір (фейлетон)...
14.Dimon
«Твій зелений мент.»

Покажи мені моє повідомлення з закликами голосувати за мента!
А взагалі за кого ти тут розійшовся? Я не в курсі...
Dimon 20 вересня, 17:50 На тему: Скотний двір (фейлетон)...
12.Borch
«Шо за взяточник?»

Це той xто у мене вимагав та отримував два рази по 100 гривень.Твій зелений мент. Ти що незнаєш що поліцмен це вбивця, гвавтівник, грабіжник за кого ти мені пропонуєш голосувати?
Dimon 20 вересня, 17:45 На тему: Скотний двір (фейлетон)...
12.Borch
«Кого нам пропонують?»

І кого нам пропонують ? Оголосіть весь список
Borch 20 вересня, 15:01 На тему: Скотний двір (фейлетон)...
9.Dimon
«Голосуй за кого хочеш, але мент цей взяточник мене особисто обдирав 2 рази ще на посту
.Знову міняєм шило на мило.»

Шо за взяточник? Я чото с теми випав. Кого нам пропонують?
AVI90 20 вересня, 11:35 На тему: Скотний двір (фейлетон)...
Дійсно, хвороба дитини це саме більше горе для батьків, але самому автору фейлетону на мою думку потрібно десь працювати, а потім звертатися по допомогу. Бо він вже десятки років на всіх пише, з усіма судиться, всі погані та корупціонери.
orakul 20 вересня, 11:26 На тему: Скотний двір (фейлетон)...
8.Fuks
«Голосуватиму за зеленого мінта.»

Та хто б сумнівався
orakul 20 вересня, 11:25 На тему: Чия то дорога, чиї то дерева...
Мислі відомих американців
«Мне жалко смотреть на толпу моих сограждан, которые, читая газеты, живут и умирают с верой, будто им стало что-то известно о том, что происходит на их глазах» (Томас Джефферсон)
«Общество, не желающее учиться на примерах прошлого, обречено…» (Э.Гувер)
orakul 20 вересня, 11:23 На тему: Чия то дорога, чиї то дерева...
6.микола козак
«Цыкаво , чому їздить Філоненко і йому пояснюють , а не їздять прокурори , поліцаї , СБУ, адже це загроза економіці Укрваїни»

Тому що у них інше завдання.
Із причитаного в тирнеті. «Государство Украина кончилось на майдане» (Татьяна Монтян)
«…под разговоры о соборности и унитарности происходит фактическая фрагментация и феодализация остатков Украины..» (Владимир Быстряков)

Кто еще не понял, на Украине зачищают от населения землю. Сидеть и ждать чуда, глупо. Чуда не будет.
Цыкаво , чому їздить Філоненко і йому пояснюють , а не їздять прокурори , поліцаї , СБУ, адже це загроза економіці Укрваїни.Клятий Сталін понасаджував лісополос , щоб стримати ерозію грунтів , безцінних грунтів України , а нинішні проффесори з Кобеляк вирішили , що і так обійдеться , вони рублять бабло і доволі не мале , деревина , та ще і не облікована коштує дуже дорого.
Dimon 20 вересня, 09:31 На тему: Скотний двір (фейлетон)...
8.Fuks
«Голосуватиму за зеленого мінта»

Голосуй за кого хочеш, але мент цей взяточник мене особисто обдирав 2 рази ще на посту
.Знову міняєм шило на мило.
Fuks 20 вересня, 06:53 На тему: Скотний двір (фейлетон)...
Голосуватиму за зеленого мінта.По перше порядний,ніде не замішаний,має вищу освіту,доречі не заушну,у владі не був,молодий А саме головне не великий комбінатор Остап Бендер,читай Александр Половинка.
alist 19 вересня, 22:43 На тему: Скотний двір (фейлетон)...
Вибори-вибори, то Жука згадують, тепер Копельця, хто далі? Які ще дивні відкриття нас чекають протягом найближчого місяця? Сезон "турботи про людей" відкрито, ось повилазять всі хто 5 років сиділи в норі і будуть клясти, обіцяти, погрожувати та "рвати душу" за людей. А потім знову впадуть в політичну кому. Причому тепер "на кону" бабло громади а це знатний шмат для "розпилювання". З нетерпінням чекаю на список кандидатур в "спасителі району". А заказуха попре по повній.
А взагалі, вже можна більш менш прикинути хто ломонеться в мери/голови, чи як там воно тепер назветься. І стає зрозуміло, що єдиний вібір у нас це між тим, які закидони та мітні схеми ми спостерігатимемо наступні 5 років:
- гроші на футбол, чи на хокей
- мусорка біля лісництва, чи на Ведмедівці
- бесплантно земельки Васі чи Петі
- зарплата голові 100 тис.і премія 0, чи зарплата 0, а премія 100 тис.
- підвищення ціни на воду, чи на вивіз мусора
- відмивання грошей на «ремонті» доріг чи на вивозі мусора в другий район
- .....
Особисто я бачу, що серед ймовірних кандидатів, немає нікого кого турбує доля міста/громади/району... лише ті, хто хоче бабла. Ну все таки надія є, може прилетять інопланетани і подадуть свою кандидатуру, та наведуть порядок? Все таки це ймовірніше, ніж те що в кабінетах місцевої влади сядуть чесні люди.
Ну а поки чекаю наступну статтю, написану «стурбованим» жителем району, війну компроматів почато!
alist 19 вересня, 22:13 На тему: Чия то дорога, чиї то дерева...
2.AVI90
«Де взяв підприємець відстань 25 метрів незрозуміло, коли навіть для міжнародних трас відстані 10 і 7 метрів згідно таблиці. »

Та і так зрозуміло - з голови взяв. А коли допиляють все в 25 метрах, то в нього буде вже 50, 100....метрів. І судяи з того, що цей придорожнодеревний скандал повторяється по 5 разів в місяць, то видно такі "трохи зароблятори" башляють в агенції скільки, що чиновники "не бачитимуть" нічого ще 20 років (чи скільки там потрібно для повного випилювання всих дерев області).
orakul 19 вересня, 22:05 На тему: Скотний двір (фейлетон)...
Х.улі ви тут розвели з пустого в порожнє. Статя конєшно написана приколько, але заказна, бо Філон зроду б Андрейка не надрукував з давно відомих причин. Ось оберете мента від зелених, то він вам хоч покаже як красти треба. Будете ще й за хренову довідку по сто гривень платити. Тоді ви забудете і про Копельця і навіть про Ісипа. А ваще-то поки ви тут чубитесь та з віртуальним Путіним воюєте Україні вже повна звизда. Патріоти хренові. Сьогодні Рощ-Ашана, а ви про якісь штучні проблеми пишите. Пишіть далі. Гімн України вам в поміч у виконанні українського народного козацького хору імені цадика Нахмана. Слава Україні! Про вікна Овертона почитайте, хто ще вміє читати. Посилання на www.youtube.com

Змінено 19.09.2020, 23:09
Ivan iz Orluka 19 вересня, 20:42 На тему: Скотний двір (фейлетон)...
Ну ти і лох,засланий ти козаче.
Fuks 19 вересня, 15:46 На тему: Скотний двір (фейлетон)...
Козаче,то Капилець заказав йому статтю,цув як догоаорялись у філіні
Пане Андрейко . зрозуміло , що це Ваша заказна маячня , тільки от Ви хоч скажіть хто Вас попросив це озвучити , чи може це ібез Вас зацікавлені надряпали.Мені байдуже Копилець , чи Галушка , чи Ісип, чи Шкарбан , чи ще хтось буде продовжувати докрадати те , що ще лишилось не вкраденим , тільки от хотілося б знати , хто Вам це замовив і чи компенсував Вам ті 2,5тис грн .Чия бікморда Вам таки симпатична?
Разів три на тиждень приходиться їхать через Бутенки,враження гнітюче,пиляка біла стовпом стоїть,і смола воня,особливо вечером..Ну нічо робочі ж місця..Хоча років через кілька онкологія вистрілить у місцевих жителів...хоча кому це пече..
Fuks 19 вересня, 12:23 На тему: Скотний двір (фейлетон)...
Нічо..не переймайтеся все буде гаразд пишеСанич на бордах що славлять його морду.Верблюда з дикобразами вилічать,построять стадіон як Динамо,парк зробить як у Кернеса в Харькові,а відпочивши, в аквапарку як в Ялті можна буде попірнати. І все це буде в Кобеляці а не якійсь там столиці.Про медицину мовчу і він чогось мовчить,проблем мабуть теж не буде як і лікарів,школа теж одна чи дві на район залишиться,мусор в Ворсклу попливе,якщо з лісом не спалять.А ви з своїм інсуліном...Главний кабан лапші поросятам тупим недалекоглядним навіша і все буде окей,даєш нью Кобеляки..
arturwanga 19 вересня, 10:45 На тему: Скотний двір (фейлетон)...
Підтримую на 10000%
1 2 3 4 5 6 7 ... 1511
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації