Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1631
Це уже думали думали, за що ще б доплачувати князю. А то +225% уже є, о, давайте ще 5% допишемо.
Не кисло так, мати зарплату, а зверху ще 2 з лихом зарплати за "особливо важку працю". А що у ній важкого, цікаво? Лопатою махає? На морозі мерзне? Ні, сидить у теплі і робить роботу для якої насправді ніякого наукового ступеню не потрібно. "Нагинай і домовляйся" – ото і вся суть роботи.

До речі, Садовий, мер Львова, заробив за 2020 рік 552745 грн. ( Посилання на zaxid.net ). Нафіга він поперся у мери Львова з усіма проблемами і траблами такого великого міста? ось - Кобеляки, чиновницький клондайк: роботи в рази менше, зарплата вполовину вища!

Вилизуйте, панове депутати, може вам яку кістку кинуть...

Змінено 17.01.2022, 00:12
1.ixtamnetka2
«У людей СТУПОР ! Ще один кандидат наук »

Та ніякого ступору нема. У нього той ступінь давно. І вам ніхто не заважає його отримати.. чи навіть купити.
Ви знаєте, мене навіть, не дивує, що всі мовчать, прочитавши цю статтю...У людей СТУПОР ! Ще один кандидат наук !!! Разом з Кивою захищався ? Коли ж це все закінчиться ?
Уже ! Харчування в дитячих садках громади росло із 25 гривень в день до 40 гривень в день на дитину! От і рахуйте : 20 робочих днів у місяць помножте на 40 гривень ... Не хило, як для Кобеляк виходить. А при цьому на все здай : бумага, миючі, чистячі, гардини, ремонти, іграшки і т.д.і т.п. У «Світлячку» для прикладу, нещодавно прорвало труби на другому поверсі, затопило перший...Вихователі збирають кошти з батьів на натяжну стелю.... Ну, і як вам ?
3.alist
«Дивна якась істерична стаття, де до питання харчування дітей, приплутали євреїв, єгиптян французів і неявку Кононенка в Куст-Кущі і Кунівку (кожен же український діяч повинен туди завітати і послухати настанови, не знали?).
Оновлення харчування і салати з фруктами, це погано, дайош традиційні макарони з хлібом!
Вимоги до харчової безпеки погано, хай буде гнила капуста і переморожена картошка!»

Шановний Алісте, дякую за небайдужість і участь в дискусії. Це дуже добре, що для Вас 300 тисяч гривень не є феєричними грішми. А ось для мене - це значна сума. І якби цю суму дали ЕХО, то ціну б ми на газету не піднімали. Не дадуть. Пробував. Не те ми пишемо, що потрібно тим, хто дає. Але мова не про це. Мова про результат чергової недолугої реформи. Чомусь мені здається, що Ви особисто теж давно не бували в Куст-Кущах, Красному та інших селах і в тамтешніх навчальних закладах. Так от я Вас особисто запрошую в найближчі пару тижнів сісти до мене в машину і проїхатися по закладах. І подивитися на харчоблоки, на гнилу картоплю та капусту із насрами та хаспами і вдвічі вищою ціною. От тоді й поговоримо ще раз. І пропоную Вам розвязати таке завдання. От ви працюєте на якомусь виробництві. І вас із робочого інструменті лопата, кайло і молоток. І до Вас приходять і кажуть, що завтра ви із цим самим інструментом будете збирати айфони. За ту ж зарплату. А якщо у вас не вийде то вас звільнять. Оце зараз така пропозиція надійшла працівникам харчоблоків сільских шкіл та дитсадків. Чи не так? Чи їм держава виділила кошти на заміну обладнання, ремонти, забезпечення усіх суперсучасних вимог, щодо безпеки харчових продуків? До чого я веду. Як і було написано в редакційній я зовсім не проти змін в меню. Воно - чудове! Ще краще було б ввести туди лобстерів і трюфелі. Але без забезпечення матеріально-технічної бази, все це закінчиться як завжди абсолютною профанацієї ідеї.
І до речі, щодо того, що це викличе "суттєве здорожчання продуктів", бо "потім закладуть вартість «нассрів» у ціну своїх товарів, які куплять у тих же фермерів." Так уже, і без нассрів все подорожчало, дорожчає і не припиняє цього робити. І в магазинах, і в фермерів і в представників великого бізнесу.
Більше того ці «нассри» уже привели до того, що подорожчало навіть Ехо. Напевно там отримали грант від французів, а тепер "вчергове багаті стануть ще багатшими. А бідні, особливо ті, кого звільнять із роботи, підуть працювати на благо транснаціональних корпорацій." І ці додаткові 2 гривні теж напевно "заплатять батьки". "Справа в тому, що в кінцевому результаті за всі ці «витинанки» від Клопотенка, Зеленської, Філоненка та «АШАНу» заплатять ті самі звичайні, зовсім небагаті українці."
Такий от журналістський фалафель виходить.
"Дивна якась істерична стаття, де до питання харчування дітей, приплутали євреїв, єгиптян французів"
Ну що ж тут дивного? Якщо щось і дивне, так це те що нарід сліпий. "Каббалистическая истина гласит:"хочеш увидеть невидимое, широко открой очи на видимое", - писала Блаватська. У Філона очі відкриті і він бачить, а те, що він і досі не вірить в те що бачить - справа десята.
Ну очевидно ж що дітей і кухарів привчають до найпопулярніщої національної страви. Цвинтар огородили дебелою огорожою за якийсь місяць чи й того менше. Видать "время не ждет". Вже Срібний погрожує посадити тих хто цвинтар руйнував. (По секрету скажу, що то вони й надоумили його зруйнувати) Хрест вже на заворосклі поставили. (От тільки не розгадаю, чому саме хрест? Андрейко вже жде не діждеться, коли його будинок візьмут в оренду під синагогу. Парк Богдана викорчовують бо й сліді від Богдана там не повинно бути. Ще таранушич збираввсся там мікву будувати, та чогось заглохло. Теер жлемо коли Копелець почне. А може й не почне, може трішки попручається чи поторгується. А питання грошей, ото справа для них десята, але для шабес-гоїв головна. Наш нарід у всьому гроші шукає. А їм вони навіщо? Якщо знадобляться, то надрукують швидше ніж Філон газету.
"Майже сто років дітей в українських школах годували без «нассрів», і голоду не було."
А взагалі може тоді потрібно повернутись до історіїї і почати кормити дітей відвареною брюквою, а що сто років тому при царях було нормально.
А взагалі зверніть увагу на пару моментів, кормити по новому погано, бо буде дорожче. Санітарію повищати непотрібно, сто років було по старому і хай і далі буде. Так от пане Філоненко, а як щодо злочасної мусорки? Сто років валили на кучу, то в одному місці, то в другому і було нормально. А Ваша пропозиція возити мусор кудись на переробку-полігон в інший район, яка обійдеться дороже нинішнього «геніального» рішення Копельця, за неї що, не "заплатять батьки і бюджети на місцях, які формуються із грошей цих самих батьків."
Які дивні двойні стандарти, чи не так?
Дивна якась істерична стаття, де до питання харчування дітей, приплутали євреїв, єгиптян французів і неявку Кононенка в Куст-Кущі і Кунівку (кожен же український діяч повинен туди завітати і послухати настанови, не знали?).
Оновлення харчування і салати з фруктами, це погано, дайош традиційні макарони з хлібом!
Вимоги до харчової безпеки погано, хай буде гнила капуста і переморожена картошка!
Меню від кулінара погано, бо "досвіду роботи в реальних державних структурах не має." Зрозуміли? Для створення меню для дітей, виявляється потрібно 20 років стажу, третім помічником заступника діловода в якійсь держустанові!
P.S. Можливо відповіддю на питання для чого ця стаття є наступні слова автора "Адже згадані «нассри» можна просто купити за 40–50 тисяч гривень. І куплять їх зовсім не фермери, які вирощують овочі та фрукти, а представники великого бізнесу.". Ті хто читає ехо пам’ятає, любов автора до торговців овочами на ринку, яка проскакує в статтях про власне вирощування капусти, карантин для базарників... Схоже хтось заробляє на поставках продуктів в шкільні їдальні в районі, а тут якісь санітарні вимоги нагло вводять.
P.P.S. А щодо росту ціни на продукти, так от вам простий вихід, нехай їх закупку дофінансує громада. Мільйони на генплани, премії в міськраді, феєрверки і дні міста є. От нехай відщипнуть і дітям трохи.
P.P.P.S. І щодо гранту АШАНУ, знайшов, дали аж 314 580 грн. Це зарплата одного-двох чиновників в громаді, або сума яку чиновники району тратять в тиждень на м’ясо для шашликів. Феєричні гроші, чи не так?
А Клопотенко і картоплю рекомендує в особливо великих кількостях?
Можливий і хороший результат... Можливо почнуть виділяти більше грошей на дитяче харчування. Але це так... із розряду фентезі з орками і ельфами...
ХА. Свіженька інфа, що підтверджує мої припущення. Припинили роботу шкільні буфети. Ціни на овочеву та іншу продукцію для навчадбних закладів у наступному році виростуть десь вдвічі. Картопля була по 8 гривень, буде - по 16.
Шумозахиснтй екран це окрема історія.Не знаю чи захищає він від шуму,а от від виду злиднів у селах обабіч доріг захищає добре.А як де й вигулькує шматочок неприкритої резервації,то там все підметено та побілено в стилі ’’потьомкінських дєрєвєнь’’.Хто їздив по Київській трасі,той бачив цю кумедію.
Та що далеко брати !? Ти по дивись на свого любого сепаратиста Кибу, цюцюркодержателя ! Каже, мов, (держиться) :" не пустю цюцюрку, поки не візьмете в долю за продаж землі !" ... І так голосує. А ви радуєтесь, як дурень милові, - он як він хвашистів лякає із автоматом... І в вушанкі з звіздою.. Героя там путін скоро дасть йому ? Чи він вже герой, я ж не дивлюсь вату-24.. ?
А ти все про "Свободу"! Ви ж тепер на коні, радуйтесь ! Он які разбойнікі вами правлять!... Що ще не хватає ?? Розвалили - то будуйте , всі карти в руках !
Валили, дурню, ті, хто почав воювати в Афганістані. 14 мільярдів доларів у рік, на ті гроші ! Де підготовані у Пакистані американцями та британцями місцеві успішно громили совєцьку армію ! Отді почався розвал... Розвал того, що і так будувалося на кістках, злиднях та горю.
Ти пишеш виключно хороше про совєцький союз, але це ж твоя вада така, шо ти можеш добре жити тільки в такій імперській країні, весь час носити розові очки. Так би хотілося... Союз... Гагарін... Ковбаса по двадвадцять як колись...
Ми, ніби, кругом перші... Бо первих не знаєм... Лохи круглі одним словом, що люблять локшину і плювати хотіли на все, аби тільки їм було добре... Тобто, тупі паразити.
Багато таких знаєм. Тільки закон Енштейна... Нішо нізвідки не береться, дива не буває. Пишеш тут дурним любителям лапші, мов який був сталін мессія!... Другим Ісусом ! Та що там, єдиним !... Він мов, усім усе роздавав... Як з диво мішка якогось ! А як починаєш розказувати правду, скільки він всього забрав !... Так зразу понос і істерика.
Ну і не назви це діагнозом

Змінено 14.01.2022, 00:52
Відео цієї сходки це напевно саме фееричне відео, що я бачив в цьому році.
П’єса достойна показу в найкращих театрах країни.
На сцені - здоровенний кар’єр.
Представник Онуру - це не використання надр, це резерв біля дороги.
Копелець - це все проіски папередників, а конкретно Галушка і Ко. І вобще я замерз, я вам автобус виділю, тільки давайте розідемось.
Відомий сухинівський активіст - це приватна власність, хай роблять що хочуть, це незаконно їх трогать!
Таранушич - люди, я переживаю за людей, не чіпайте Онур, вони потім все рекультивують і все буде добре. І взагалі все возитимуть, або не возитимуть, а до речі, шановний Онур, а скільки ви можете одсипать, тобто допомогти і селу тоже? А то ми перекриєм дорогу.
Жителі села - вода в колодязях пропаде, тобто вже пропала, чи пропаде потім! А що ви зробите для села, дороги, шумозихисний екран....?
3.Slavko
«І чо ти таке "мо ?... Якось були ненароком закрили кар"єр у Соснівці, то ще живі-здорові, а ти як був лайном, так і остався, можеш тільки поносити
(((( »

2.Slavko
«Якшо ти хоча б повезеш туди, то які проблеми ? Чого запитання такі задаєш, бо сам лайно ? »


Ну, як би, по перше, я тебе не ображав, а по друге, це ти не просто демонтруєш всим свій розумовий рівень (досить незначний, скажімо честно), а і проявляєш на публіку свої дитячі комплекси, які варто було б обговорити тет-а-тет з психологом, а не демонтрувати оточуючим (хай навіть анонімно в коментарях). Розімієш, в нашій слов’янській культурі, не прийнято показувати на публіку свої психологічні проблеми, що б там не стало в тебе їх причиною - відношення батьків, однолітків, інші питання, навіть інтимного характеру (не знаю що конкретно сталось з тобою), обговори це з психологом. Я тобі порадити нікого з них не можу, мені ніколи не потрібно було до них звертатись, але думаю в районній лікарні тобі порадять до кого звернутись. Одужуй, щиро переживаю за тебе.
Ще раз, 2 (два) сухинівські «активіста» + мама одного з них, заблокували (на пару годин) вивіз мусора з Кобеляк в кобеляцький ліс. Досить повно показує відношення жителів, чиновників і силовиків міста до проблеми. Рівно як і виникає питання, а як поводяться з мусором в самій Сухинівці, якщо тамтешні «активісти» вирішили всі місцеві питання і зайнялись уже кобеляцьким мусором. Може вони поділяться ціннимм досвідом і розкажуть, як треба робити, з наведенням сухинівських прикладів?
P.S. Розповідей про компостну кучу в дворі не треба, більшість проблемного мусору, це поліетилен. Розкажіть про сортування і переробку, чи вивіз на законні полігони, чи....
3.Slavko
«єдині, хто боровся за націоналізацію всього того майна»

Щось ти все переплутав. Всі фабрики, заводи і землі і майно було націоналізоване ще в 1917 році, потім було багато чого набудовано нового, ну пісню знаєш "стоят дворцы стоят вокзалы и заводские корпуса..". А потім зявилися борці за незалежність і почали розвалювати СРСР. Розвалили .. і розділили... І всякі там РУХи, звідкіль пішла мабуть і твоя Свобода, виступали за прихватизацію.. ну і прихватизували... А тепер ти розказуєш про якусь націоналізацію. Тепер дожени та пхни...
В Н.Санжарах грають,в Біликах,а в Кобеляках забили на футбол.Вже місяць триває перерва у ’’міньці’’.Молодь тиняється на вихідних по генделиках.За що получають гроші Дробітько і Ко?В нас в районі все за принципом:"навіщо щось робити,якщо можна не робити".
Відступ корони це добре.І це констатація факту,а от як прогнозують нові хвилі цієї болячки,та іхній спад наперед по області,Україні?Адже всі кажуть що цей вірус зовсім недосліджений.А от прогнози співпадають майже на сто відсотків.Я не прихильник конспірології,але ця вся ’’байда’’ наводить на думку,що у цих прогнозистів просто є розклад польотів ’’кукурузників’’,що нас дустять цією гадостю)).
Що вибрали те і отримали, чого дивуватись ?! Всі грамотні наче, покопайтесь, відкрийте голосування ваших ідолів за приХватизації – і згадайте, як за них голосували...
Як при параді ходили, ставили їм жирні галочки цинічно. Тепер хтось винуватий, вибору не було. А хто позбавив вибору ? Як не було ? Був !
Були українці, націоналісти – єдині, хто боровся за націоналізацію всього того майна ! Ви все проср@ли !
Тепер суди без суда і слідства присилають накази про стягнегння у офшори та називають «боржником» !!
Доречі, судовий збір іде також у офшори !... Ну а куди ж іще ?!...
Усе є8реям і москалям, собі нічого !
Котимось далі.
А шо це вони й за дітей взялися? Хто ж тоді робити буде, де шабес-гоїв братимуть? Чи порахували що повинно вистачить?
Ваще-то ті труби треба було давно декомунізувати і здати в металолом. Куди ті поцреоти дивляться? Якийсь сєпаратізм получається. Читати радянських книжок і кінів радянських дивитися не можна, а трубами користуватися - можна. Казали що в Польтаві з краєзнавчого музею навіть експонати повикидали які нагадують про совок і ВВВ. А тут блін цілі труби спокійно собі лежать і ніхто їх не чіпа. Ганьба.
" Але є й плюс — від цін на газ та опалення мешканці будинку не залежать"
Треба їм ще плюсів добавити і відключити нафіг і світло. Щоб уже була справжня незалежність. Ну а що, незалежність так незалежність.
Оце іспанцям придумали закон. Це тим самим іспанцям, які так жаліють тварин, що аж балдіють від того коли на стадіонах піками і стрілами вбивають бугая? Як би не почався новий ісход чи ізгон із Іспанії, бо іспанці, то блін не українці. У них тугувато з толерантністю.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1631
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації