Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1567
да запросто сгину, если это спасет Украину. Но, боюсь, ее уже ничто не спасет при таких правителях и их прихлебателях...
5.саша ставицький
«.Перш за все те тверде паливо(фактично дрова) має поки низьку ціну поскільки безбожно і безкоштовно вирубується значна частина лісонасаджень.Не враховано , скільки буде коштувати виготовлення проекту переобладнання , саме переобладнання і т.д. .Потім зовсім не враховується на який період вистачить цих палет і тирси і можливо через рік чи два доведеться знову переобладнувати котельні на інший вид палива»

Теж резонне зауваження. За винятком, знову ж, перепрошую за субєктивність пункту щодо вирубки лісонасаджень. Наскільки мені відомо «Зоря» взагалі не купляє кобеляцького лісу, адже він не підходить за своїми діловими якостями. Щоо вартості проекту, то ми ще три роки тому писали що проекті переобладнання - за рахунок постачальника. Газові котли залишені, у відео є. Так, потрібно бачити і альтернативні розрахунки. Чекаємо на них. Якщо дадуть, опублікуємо.
Нічого дивного , що так оперативно зацікавлена сторона надала розрахунки.Але в цих розрахунках багато чого не враховано.Перш за все те тверде паливо(фактично дрова) має поки низьку ціну поскільки безбожно і безкоштовно вирубується значна частина лісонасаджень.Не враховано , скільки буде коштувати виготовлення проекту переобладнання , саме переобладнання і т.д. .Потім зовсім не враховується на який період вистачить цих палет і тирси і можливо через рік чи два доведеться знову переобладнувати котельні на інший вид палива.Ну ще є багато не врахованих нюансів , наприклад оплата обслуговування і т.д. .,і приймати розрахунки зацікавленої сторони за істину не зовсім правильно.
А ще якби гілки не тягли у ліс на смітник а били на щепу та то з сировиною ніколи б проблем не було)))
1.Седой
«А где набрать столько опилок? »

Зауваження резонне. На даний момент підприємство використовує тирсу, щепу та пелети із власного виробництва. У нас слава Богу і розумному інвестору працює деревообробне підприємство. Якщо памятаєте "Зорю". Диво, але воно збережене.Дови працюватиме підприємство - буде сировина. Теплопостачальник - це частина міні-холдингу "Зоря". Тобто ідея - здрава.
Slavko 28 лютого, 18:56 На тему: «Фактор свободи» в Біликах...
1.Седой
« Седой / сьогодні,»

Згинь!
Іван Мазепа, Симон Петлюра та Степан Бандера (К) А Марченко не вписывается? Холуи...
Седой 28 лютого, 11:54 На тему: Що дешевше: газ чи тирса?...
Если все перейдут на Тырсу вместо агрессивного росгаза
Седой 28 лютого, 11:54 На тему: Що дешевше: газ чи тирса?...
А где набрать столько опилок?
Згоден з вами,негоже людей ображати.І взагалі,лізти з свинячим рилом в калашний ряд.
72.Fed654Frumos
«хіба не можна відрізнити Селену з мізками амеби від Таміли,яка уже з мізками пітекантропа?»


Фелікс Едмундович, одноклітинна амеба та пітекантроп - це у сенсі така древня, чи проміжний етап між мавпою та людиною? Інтелектуальний Ви наш


Змінено 28.02.2021, 06:43
Oracul, головне, що без образ, а чисті факти.
Orakul, цікаво, об’єктивно,аргументовано.
Цікаво подискутувати, але два дні на жаль немає часу. Ще схлестнемося.
63.TaranenkoSergiy
«дуже схожа на Тамілу Шевченко.»

Таміла може і свідома, але не упорота. Так шо не "евріка". Тут хтось колись мені скинув фейсбучну ссилку на сторінку Селени (на його думку). І воно дуже схоже на правду. Вона працювала в Санжарській РДА. Та й так же з коментів видно що вона орієнтується в санжарських подіях більше ніж в кобеляцьких. Якщо знайду ту ссиль, то можу скинуть. Але навіщо? ЩО це міняє? І якось не гарно це виглядає. Тож хай собі Селена живе і пише.
65.Slavko
«Ті, хто на Майдані отримав дядьки Соросових грошей - це ще не весь майдан,»

Добре що ти хоч це визнаєш. Наче раніше ти такого не казав. А щодо "не весь майдан", так давно ж відомо, "хто платить той і музику замовляє". Тих пришелепків, які побігли туди з своїми ідеями чи ілюзіями тупо кинули. Бо повинна верховодити ідея, за яку гроші заплачені. І ту ідею ніколи відкрито не проголошуют. І ти, як тіпа ненавистник і знаток більшовицьких революцій, повинен би це знати. А не знаєш.
«Майдан - это технологическое планирование и организация массовых беспорядков и массовых убийств и захвата власти с целью разграбления государства и населения. Если человек в 2020 году 21 столетия это не понимает, значит он - социальный инфантил или клинический олигофрен. Это в лучшем случае. В худшем, он является осознанным участником и соучастником, прикидываясь наивным дурачком.»
Мисля не моя, знайшов у тирнеті. А попутньо знайшов ще одну мислю Тобі вона нічого не скаже, бо в тебе ж пермичка якась між нейронами, а нормальні може щось поймуть.
"Не было никакого «героя», не было никакой «идеи» освобождения, не было «трусости» и «срыва», был лишь хорошо спланированный проект «Стрелков», призванный внести в донбасское восстание «российскую лепту» (появление Стрелкова в Славянске позволило Киеву утверждать, что Украина ведет войну с Россией)"
64.Чудо Юдо
«т християнство уже і маніпулювало цими цифрами, але ж це просто... цифри »

Ну тільки не відкривай тут Америку. Ясно, що цифри прийшли від арабів, а до них прийшли, можливо, із Індії. Індія мабуть древніша від Єгипту. І Індія логічніша і правильніша, якщо можна так сказати. В Індії не було таких муток як у Єгипті породившому так званих богообраних. А от щодо твого "просто цифри", так ти ж не правий. Цифри - носії інформації. От є в тебе два папірці, на одному написано "10 грн",а на другому - "100 грн" Є різниця? От я тут і писав не про просто цифри, а запитував, чому саме ці цифри вони взяли? А ти тут мутиш - "2/3 від 100%". Ясно що 2/3, вони так і кажуть, бо як скажуть 66,6, то тоді дивись навіть Селена почне мізками шевелити і задаватись питанням, а чому так? Тут же мова йшла про масонство, а воно древніше християнтсва. В будь якому випадку, то саме їх "мітки". Ти б краще написав, на який хрен президент на писанії клянеться? Кому то він клянеться?
65.Slavko
«мені не платять і я ніколи й не візьму так, як ти і твої тут друзья»

Я наче ніде не стверджував, що тобі платят. Нема за що тобі платити, бо твоя ідеологія утопічна і не логічна. І мені ніхто не платить. Мені "за Державу обидно". Але тобі цього не понять.
Офигенный темп! Истра (126.000 насел) 14.000 обе вакцины; Звенигород (26.000) 4500 вакц. Спутник-V
58.orakul
«Це ж євродрочери»

Оракул, це точно такі ж дрочери, як і ти! Ті, хто на Майдані отримав дядьки Соросових грошей - це ще не весь майдан, отже, не рівняй усїх по собі ! Тим більше, ти такий класний хлопець, що нікуди тебе прикласти, а не кажеш мені, хто тобі платить і за що !
Отож найбільший дрочер мені так заздрить, що мені не платять і я ніколи й не візьму так, як ти і твої тут друзья по разуму
61.orakul
«Думаєш просто так конституційна більшість складає 66,6%?»

Це просто математика - 2/3 від 100%. А цю математику придумали індійці і розповсюдилась вона арабами, далеко від тогочасного масового розповсюдження християнства. От християнство уже і маніпулювало цими цифрами, але ж це просто... цифри
Ltava 26 лютого, 22:26 На тему: 1179 осіб щеплено проти COVID-...
Слабенько ((((
МОЛОДЦІ !!!!
Евріка!!! Селена за обертами написання та мерзенному мисленню дуже схожа на Тамілу Шевченко.
Таміло В’ячеславівно, вгадав?
57.TaranenkoSergiy
«Тараненко завжди зі Спицею вів діалог.»


Так на рівних же... Тому й підходить
1 2 3 4 5 6 7 ... 1567
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації