Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1381
Чудо Юдо сьогодні, 10:58 На тему: Зона комфорту...
У тексті відповіді прокуратури рішення суду щодо закриття звалища датоване якимось там днем 2015 року! 2015-го!
Тобто у Санича і депутатів, які ігнорили це рішення, було аж 4 роки щоб придумати нормально куди сміття дівати. Але вони болт клали всі ці 4 роки. А тепер всі здивовано питають: "Куди ж дівати мусор?"
От нехай свій провтик і рішають. Коли я лажаю на своїй роботі, то я цю лажу сам розгрібаю і все місто не бідкається, що мені робити.
Рахувати то рахувати, а хто ж і коли припинить цю вакханалію ?!
микола козак вчора, 20:20 На тему: Зона комфорту...
5.ИВЕН
«-бо сміття було й буде при любій розстановці даного питання.
»

Дійсно сміття було і буде , але його можнва зменшити в десятки разів.Ви навіть гляньте на оте , що вже навезли в ліс , там папір і пакети , все це розноситься вітром , а сміттєвоз возить в кубометрах повітря.В кінці кінців спочатку необхідно хоч знати скільки в нас того сміття , для цього обладнати наявні пункти збору з приймальниками сміття , приймати тільки сортоване , можливе навіть зважування і оплата в залежності від кількості прминесеного , тоді не будуть перти гілля , свинячий навоз і ін. .Зараз багато скептиків говоритимуть , як це неможливо , мов за що тримати приймальників , а тримати їх будете за рахунок вторсировини і зменшення витрат на вивезення .А взагалі це питанні сістми і обдумати і все можна вирішити.Потрібно тільки зайнятись, а цим практично ніхто не займається , не пустили в Ганжівку , мудреці придумали площадку для сортування , хоч вони і не думали нічого сортувати , їм було комфортно.
Fuks вчора, 20:13 На тему: Зона комфорту...
Та вихід простий...не треба гепати по 500тис у хвудбол і доходяг віслюків та качок і т д а купити спочатку хоча б прес якийсьщоб пресував сміття і везти в Горішні плавні чи ще кудись,це для початку..питання вивчати треба..ну Санич не з тих ..він руба з плеча.
ИВЕН вчора, 16:17 На тему: Зона комфорту...
Зрозумівши, що вивозити відходи в Горішні Плавні досить дорого, вирішили зекономити і складувати сміття в Дрижиній Греблі

шановний-ось граблі- на які вже такі розумні як ви-наступили...(можна й у столицю возити-але чому ніхто не рахує -скільки це буде коштів...(наших з вами...)

P.S.ви зайняли позицію-*рубати зза плеча-такий ВІН сякий і так далі(це саме легше що можна зробити в даній ситуації).А уявімо що КОПЕЛЬЦЯ не має- а місце його посів хтось---запитання-що і куди зміниться...що-- сміття не стане..
Давайте не обливати гряз*ю один одного а шукати вихід-бо сміття було й буде при любій розстановці даного питання.
Filon вчора, 14:03 На тему: Зона комфорту...
3.ИВЕН
«куди дівати мусор? »

Таке враження, що Ви або не хочете читати або свідомо ігноруєте вказане " куди возити мусор". Станом на зараз - у Горішні Плавні або Зачепилівку. Ви ще раз будете запитувати?
ИВЕН вчора, 13:02 На тему: Зона комфорту...
2.микола козак
«Чи Ви пане уявляєте про вимоги до смітника?»


згоден на всі 100-але дайте відповідь-куди дівати мусор?
узгодження проводять на рівні Кабінету Міністрів України.

яке в х рена узгодження-гроші нехай дають на облаштування санкціонованого звалища (ні для кого ж не секрет-що без звалища не функціунує ні одне місто чи селище-----=от і нехай займуться дійсно наболілою проблемою яка стосується всіх жителів держави...
микола козак вчора, 12:45 На тему: Зона комфорту...
1.ИВЕН
«ВІД ворскли потрібно відгородити...
»

Чи Ви пане уявляєте про вимоги до смітника?Чим Ви збираєтесь відгороджувати від Ворскли?Є санітарні зони , є вимоги до підгрунтя і т.д. .Дивуюсь , що з цього питання мовчать всі екологи , держспоживслужба , на якій обовязки санепідстанції , мовчить районне і обласне керівництво , невже екологія всим по пір`ю ?
ИВЕН вчора, 11:54 На тему: Зона комфорту...
вивозити відходи в Горішні Плавні досить дорого

ось вам і децентралізація... а в КОБЕЛЯКАХ-ВЕЗУТЬ В ЯР- (як на Білики їхати) а може дійсно там буде КОМФОРТНО-ТІЛИКИ ВІД ворскли потрібно відгородити...
Lion2020 19 вересня, 19:34 На тему: Маразм міцнів......
А що ж екологи, правоохоронці і т.д.?!
"І я запропонував тодішньому міському голові Ігорю Мірчуку використати колишній кар’єр під звалище. Отак воно і з’явилося."

Картина маслом - два пахани сіли, випили і порішали. Один, щоб нічого не робити, і другий, щоб нічого не робити. Тепер дружно валять на третього. Скажу більше, то комуняки винні, бо не оставили в спадок сміттєзвалища. Дороги оставили, будинки оставили і навіть цілий цегельний завод оставили, а сміттєзвалища - ні. Ясна річ - тирани і совки.
У них (СН) уже два кандидати на вільні місця є- кнопкодави Литвиненко та Копанчук !!!
Welcome!
Тільки це не для них...
І меморандум не для них ...
Одне бла-бла-бла!!!

Змінено 19.09.2019, 10:32
Із Львова возили сміття по всій Україні не завжди спецтранспортом.
микола козак 19 вересня, 10:13 На тему: Ліс - це смітник...
Повністю підтримую дії пана Філоненка , шкодцую тільки , що подібного небуло коли Ісип організовував смітник біля будинків людей .Це дійсно чиниться злочин , хочу звернути увагу , що там видно попиляні дерева , це також злочин , на який ніхто не реагує.А ще хочу звернути увагу на епізод у відео , де йде мова про мясокомбінат , який стидно так і називати , це звичайна шкуродерня , яка обросла бурянами , а продслужба очевидно їздить туди , щоб взяти на шашлики , це просто мої догадки.А взагалі проблема з бурянами в Кобеляках не менша , ніж сміття.Проїдьте по вул Дружби і подивіться , які там зарослі амброзії полинолистої.І це поряд з дорожною організацією.Та хіба йце тільки по вул Дружби?
“Новий районний поділ на житті громадян позначиться тільки позитивно--

моя думка--дурні ви-ніяк вас від корита не відженеш-гнати вас в три шиї потрібно-особенно з нашого району-бо ви його прос рали..позор і ганьба вам...
“Відповідно гуманізація кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів, відмова від карального характеру контролю за ухиленням від сплати податків дозволить створити сприятливіше середовище для функціонування бізнесу в Україні”

получается-*вор в законе*...
КАМаз 18 вересня, 17:29 На тему: Ліс - це смітник...
А директор Водоканала хай ще трохи похіхікає, а далі йому дорога туди де і заміснику пахана, коли той працював в райадміністрації.
Lion2020 18 вересня, 14:41 На тему: Ліс - це смітник...
Це такого напевне ще і в Україні не було!
Докерувалися!
Гарний сюжет для центральних каналів!?


Змінено 18.09.2019, 14:53
6.ИВЕН
«
згоден-але ж сьогодні немає чим--коли це його куплять(сміттевоз)---а я питаю що можна зробити сьогодні і законно»

Сьогодні і законно - найняти в Бутенках. Це так, перше, що в голову прийшло. Окрім того сміттєвози можна винайняти в інших населених пунктах. А купити транспорт Копелець мав змогу протягом чотирьох років.
Можливо не сміттєвоз, а інший великий вантажний автомобіль. Хоча тут відразу питання чи можна по закону сміття не спеціалізованим автомобілем перевозити...
6.ИВЕН
«що можна зробити сьогодні і законно і щоб не воняло... »

Хм, а в оренду їх ніхто не надає? Може можна винаймати хоч тимчасово?
5.Filon
« вивозити у Зачепилівку або Горішні Плавні. »

згоден-але ж сьогодні немає чим--коли це його куплять(сміттевоз)---а я питаю що можна зробити сьогодні і законно і щоб не воняло...
микола козак 18 вересня, 12:43 На тему: Ліс — це смітник...
6.Filon
« Камаз якраз був у команді Копельця
»

Якщо Ви сказав правду , то цей КАМАЗ великий любитель до чужого і нічим не кращий пахана , якого він так змальовує.
4.ИВЕН
« Цитувати
Уявимо -що завтра мером стане хтось із нас-куди ви будете вивозити сміття-яке вирішення запропонуєте ви»

Рішення давно відоме - вивозити у Зачепилівку або Горішні Плавні. Звичайно, якщо йдеться про законне рішення.І так робитимуть усі.Інших просто ще півень смажений не дзьобнув.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1381

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації