Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1460
19.микола козак
«щось не поділив з Копильцем , чи може десь там біля нього шатався та він тебе прогнав»
точно неподілив а потрібно віддати любиму половинку копильцю
12.микола козак
«.Просто сприймайте його спокійно .
»


Просто тайт )))
7.orakul
« то боролись би за законність і нарід »

Я от не розумію , чому Вас так турбує саме зараз законність.Ну надінте на обличчя маску чи якусь хустку , як шарфік і ідіть куди Вам потрібно.У нас хіба тільки зараз беззаконня? Коли валили памятники , кидали людей в сміттєві баки , то те по закону.Коли палять шини , коли захвачують підприємства , то це по закону.Мене наприклад зовсім не турбує цей карантин , є багато серйозніше беззаконня ніж карантин.Просто сприймайте його спокійно .
17.Poltava
«17. Poltava / сьогодні, 15:01»

А взагалі оракул частково правий , коли декого називає пришелепкуватими.
17.Poltava
«17. Poltava / сьогодні, 15:01»

Ти більш за все щось не поділив з Копильцем , чи може десь там біля нього шатався та він тебе прогнав і ти несеш всяку ахінею.Чи ти при Ісипові там вештався?А взагалі на твої дурниці я більше не відповідатиму , розбирайтесь з Копильцем , тільки ти трусливий , як заєць , пішов би і вчі Копильцеві висказав , що про нього думаєш.А нести оцю пургу і на Копельця і на мене , я ж не кручуся ні в міськраді , ні в районі .
2.Ltava
« придбання тротуарної плитки - то святе, вірус пройде а грошинята в карманах залишаться))) »

А плитка що, не залишиться? Копелець додому виколупа?
8.Filon
«зараз добираюся до наказів МОЗу по цьому мутному ковіду. Чому це роблю? Диявол, він у дрібницях, як відомо. »

Та да, але, думаю, нема смислу. Вірус як вірус, що його копати. Віруси ті від сотворіня світу були. Краще копати те, що далі буде під прикриттям психозу, концтабору і відмобілізованих силових структур.
8.Filon
«Наведена інформація є дослівною цитатою»

Дякую. Та я й не сумнівався, що то правда, а написоав так тому, що дехто вже не вірить навіть тому що сам писав.
8.Filon
«Хвейсбуку ( наголос на останньому складі)»

Це в смислі кін-дза-дзи?
8.Filon
«Якщо медикам надали зовсім інші рекомендації, то ці вони мали прибрати або внести зміни. »

Ото ж бо й воно. Які можуть бути інші рекомендації щодо масок? Я, наприклад, як 40 років тому вчив про засоби безпеки від від враженя електрострумом, то так воно й лишилось і в голові і в природі. Як в Україні? Не знаю, і знати не хочу. Тому що в Україні можуть придумати що завгодно. Ну наприклад таке, що аби запобігти ураженню електрострумом треба бути вдягнутим в блакитну вишиванку і в голубі шаровари а на голві повинна бути каструля з антенкою. І це я не дуже й перегибаю. Справжньому лікарю повинні бути пох будь які сучасні рекомендації. А тим більше від прохвесора Супрун чи хто там ще зараз прийшов. В усіх структурах одні пришелпки і неуки. Приклад - тут вже писалось про постанови КМУ. То якщо в КМУ такі, то у міністерствах ще "кращі".
Оооо, знову козачок (чи козачка)засланий щось ригнув)))) Що не говори , а лизати вмієш)))) Твій патрон проявив себе у всій красі . І з масочками лохонувся. Шукає виробника та і виконавців робіт десь подальше, воно і зрозуміло чому... А премійку зажав , та ще й 150 відсотків так нічо і за які такі заслуги. Мабуть за те що грабує наших громадян, а премія йому йде як бонус))) А наша швейна фабрика не гірші пов"язки пошила б і дешевші, та і податки в місті б залишились і якась зарплата людям місцевим би була. про це пиши, козачачок. А твій патрон вже списаний і ой як скоро чекає його кара, як не людська так Божа.Тепер запитання до тебе, козачок, за які такі заслуги цей хам повинен отримувати премію, що за людські гроші ремонтує дороги «армянстроєм» , а потім через рік вони знову ті самі дороги ремонтують. А в нас же є підприємство, яке може не гірше ремонтувати дороги і знову ті самі податки і заробітна плата в Кобеляках би залишалась? Ану ригни щось в захист свого патрона?
6.orakul
« Ну що з пришелепків взять.»

А ви ніколи не задумувався хто Ви? У Вас всі пришелепки , а Ви очевидно геній ?
15.luna
«Ви знаєте, чим нижче ви хочете опустить Копельця»

Якщо це стосується мене , то Ви помиляєтесь , я нікого не пробував опустити.Почитайте мої коментарі.Навпаки , там на мене крази і камази лили грязь.
Ви знаєте, чим нижче ви хочете опустить Копельця, тим вище він підіймається в очах простих людей, бо людей не обдуриш, вони мудріші, чим ви думаєте !!! І як би ви не старалися, а та грязь, якою ви хочете його вимазать до нього просто не долітає, а от ваші руки вже вимазані по самі лікті...
13.luna
«А що цікаво для міста зробила «храбрая» депутат міської ради- Вікторія Шкарбан ? Ну, хіба що зайвих «календариків» надрукує і роздасть по людях....Ні ! Ще стіну на го»

Ви знаєте , обоє хорорбрих нічого не зробили , крім особистого піару.Матюхову так хотілось в депутати , що їздив навіть до вибувшого вбалакувати , щоб написав відмову від депутатства.Претенденти в мери.
А що цікаво для міста зробила «храбрая» депутат міської ради- Вікторія Шкарбан ? Ну, хіба що зайвих «календариків» надрукує і роздасть по людях....Ні ! Ще стіну на готелі «прикрасить» своїм зображенням...На що дехто з людей просто посміхнеться, а більшість просто покрутить побіля височної частини голови з цього підліткового самолюбування! Бо всі прекрасно розуміють цей недолугий піар і для чого він ... Краще б за ці гроші тих «справжніх» масок накупила і роздала безкоштовно по людях, бо триндіть у нас багато хто уміє, а от робить.....

Змінено 10.04.2020, 15:52
5.orakul
« Я не думаю, що Філон сам ту обяву придумав чи її перебрехав. »

Тут повинен зробити уточнення. Наведена інформація є дослівною цитатою із повідомлення ПМСД розміщеного на їх офіційному сайті та у Хвейсбуку ( наголос на останньому складі). Все що я публікую Ви можете перевірити. Але... Інфа була розміщена ще у березні. Потім змін і доповнень до неї не було. Якщо медикам надали зовсім інші рекомендації, то ці вони мали прибрати або внести зміни. Ну якось так. Хоча зараз добираюся до наказів МОЗу по цьому мутному ковіду. Чому це роблю? Диявол, він у дрібницях, як відомо.
orakul сьогодні, 10:58 На тему: Жоржик чи Президент...
69.Borch
«Так от ніхто вам не забороняє захищатися від стеження, »

Хватить, вони вже від вірусу захищаються.
69.Borch
«Все це можна і потрібно блокувати. »

Для того, щоб щось блокувати, треба знати чим і як блокувати, а то вони блін наблокують. Ось вже начисто мізки собі заблокували. Застав їх богу молитись, то вони й лоби порозбивают.
3.микола козак
«олігархи витратили на карантин уже сотні мілліонів гривень на маски і захисні костюми , сам Порошенко 92 млн , Ахметов 300 млн , »

Оліграхи витратились не на карантин а на свій піар.
Олігархи у нас ще тупориліші чим бидломаса. Бо якби вони були вумні, то боролись би за законність і нарід би потім їх згадав. І якщо наріду, як казав товаріщ Лєнін, нічого тєрять кромє своїх цєпєй, то олігархам є що тєрять, і скоро вони таки потєряют. Уже вимальовується картинка глобального сценарію. Вона цікава, але для пересічних поки що незбагненна.
4.Ltava
«Все інше це середньовіччя )) Як боролися проти чуми карантинами так і борються)))»

Ти впять воду мутиш. Пришелепки вже й без тебе заплутались. Чума - то особливо небезпечна інфекційна хвороба віднесена законом до карантинних хвороб. При чому тут ОРВІ? Хоча Філон тут писав, що нібито вони цей вірус своїм рішенням уповноважили чи зобовязали бути особливо небезпечним. Ну що з пришелепків взять. Але в назві постанови вони чомусь таки пишуть «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби..".
3.микола козак
«в лікарів навіть масок немає .Катастрофа. »

Катасрофа в тім, що нарід зійшов з ума розуму. Вам же лікарі написали чорним по білому "Пацієнти з ознаками респіраторних інфекцій (кашель, нежить) повинні використовувати маски." Тобто, якщо у вас таких ознак нема, то нах вам той намордник впав. Це ж не я пишу, це лікарі в обяві написали. Слава лікарям! Я вибачаюся перед ними за гостру критику. Я не думаю, що Філон сам ту обяву придумав чи її перебрехав. Лікарям теж ті намордники не потрібні. То чому ви не вірити лікарям а вірити якимсь пришелепуватим самокатчикам, збоченцям неукам і мінтам, які може й таблички множення не знають, але змушують вас чинити те, що непередбачено ні Конституцією ні законами України. В правовій державі потрбіно жити по закону? А то виходить, що я мушу виконувати протиправні вимоги пришелепків, а пришелепки, оскільки вони й при владі, можуть запросто не виконувати вимоги Конституії України. Що це за дискримінація? Усі люди рівні, крім богообраних, звичайно.
69.Borch
«. Тому що є методи протидії, і ними може користуватися кожен, так сказати в кожного є право. По договорам, які ви приймаєте не читаючи при реєстрації, постачальник послуг має право зб»

То Вам так здається , що Ви чомусь протидієте.Коли Порошенко заборонив ОДНОКЛАСНИКИ , В КОНТАКТІ , то дійсно знайшлася протидія , отже на всяку протидію є протидія.А для всяких спецслужб взагалі ніяких проблем.Ставте хоч тисячу блоків , різних антибанерів - на все є протидія.
orakul сьогодні, 08:42 На тему: Жоржик чи Президент...
78.Borch
«Ви чуть чуть помиляєтесь. Інформацією не правлять.»

Та ні, то ви помиляєтесь. Як це - не правлять, вона що, сама родиться і сама літа де попало? Це дійсно тема відносно складна і довга, але якщо спрощено, то можна і тут пояснити. От тільки кому воно нужне?
orakul сьогодні, 08:39 На тему: Жоржик чи Президент...
79.Ltava
«Короновіруси вивчають 30 років))) А віруси на планеті появилися раніше за людей!!!»

Та да. Хіба ж я проти. Так воно і є. Ну а щодо обезьян, так вАще.. Щас тобі селена врєже. Це ж по твоїй теорії виходить..... Ну ти поняв.
Ltava сьогодні, 08:25 На тему: Жоржик чи Президент...
74.orakul
«позаминулорічне кіно про ваш новоспечений коронавірус.»


Короновіруси вивчають 30 років))) А віруси на планеті появилися раніше за людей!!! Людина - це перехворівша грипом обезьяна !!!:))
4.Fed654Frumos
«.Вершина остроумія.»


))))))))))))))
11.Lion2020
« а нам все мало і мало!»


Потрібно обіцяти переобіцяти не до обіцяне ))))
1 2 3 4 5 6 7 ... 1460
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації