Вхід | Реєстрація

Конкурси краси

Щороку в Кобеляках проводиться конкурс «Міс Надворсклянська красуня». Його учасницею може стати кожна жителька району, яка досягла 14 років. Тижневик «ЕХО» не залишається осторонь цієї події і паралельно організовує свій конкурс — «Міс Фотогенічність». Право позмагатися в ньому мають усі претендентки на звання найвродливішої дівчини Кобеляччини. Для цього лише потрібно взяти участь у фотосесії від «ЕХО». Потім у тижневику друкуються фото конкурсанток із короткою інформацією про кожну з них. Протягом певного періоду часу читачі мають право проголосувати за ту учасницю, яка їм сподобалась найбільше, відправивши смс із цифрою на редакційний номер. І в день проведення головного конкурсу співробітники тижневика оголошують «Міс Фотогенічність».

До речі, «ЕХО» також проводить власні фотоконкурси «Міс Кобеляки» та «Міс Нові Санжари», у яких змагаються місцеві красуні.

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації