Вхід | Реєстрація

Міс Фотогенічність-2018

Тижневик розпочинає традиційний конкурс у рамках шоу-проекту «Надворсклянська україночка».
24 березня відбудеться районний молодіжний конкурс «Надворсклянська україночка — 2018». Доки дівчата готуються до участі в ньому, «ЕХО» пропонує обрати нашим читачам «Міс Фотогенічність». Цей титул учасниця конкурсу отримає під час нагородження.

За титул найвродливішої та найталановитішої дівчини Кобеляцького району боротимуться шість претенденток. Презентуємо вам фотографії учасниць та коротку інформацію про них. А ви, шановні читачі, уже зараз можете надсилати SMS-повідомлення з ім’ям та номером дівчини, яка вам найбільше сподобалась.

Повідомлення приймаються до 23 березня за номером (097)903–92–67. Зараховується лише одне повідомлення з телефонного номера. Конкурсантка, яка набере найбільшу кількість голосів, отримає титул «Міс Фотогенічність — 2018».
 

Оберіть свою міс!

Результати
№1

Діана Петруніна


15 років

Голосів - 114
№2

Катерина Юрко


16 років

Голосів - 330
№3

Валерія Ткаченко


16 років

Голосів - 111
№4

Валерія Павленко


16 років

Голосів - 138
№5

Ольга Головня


15 років

Голосів - 158
№6

Владислава Кузьменко


17 років

Голосів - 234
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації