Вхід | Реєстрація

Міс Фотогенічність-2017

Районний молодіжний шоу-конкурс «Надворсклянська україночка — 2017» відбудеться 4 березня. А наш традиційний конкурс уже стартував.

За титул найвродливішої та найталановитішої дівчини Кобеляцького району будуть боротись п’ять претенденток. Доки дівчата готуються до виходу на велику сцену, «ЕХО» оголошує про старт конкурсу «Міс Фотогенічність». Презентуємо вам фотографії учасниць, а ви, шановні читачі, не гайте часу, надсилайте нам SMS-повідомлення з ім’ям та номером дівчини, яка вам найбільше сподобалась.

Повідомлення приймаються до 3-го березня за номером (097)903–92–67. Зараховується лише одне повідомлення з телефонного номера. Дівчина, яка набере найбільшу кількість голосів, отримає титул «Міс Фотогенічність — 2017».

Оберіть свою міс!

Результати
№1

Валентина Білоусько


15 років

Голосів - 216
№2

Анна Бородіна


15 років

Голосів - 157
№3

Юлія Князєва


16 років

Голосів - 303
№4

Ярослава Козар


15 років

Голосів - 243
№5

Анна Матюх


14 років

Голосів - 148
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації