Останні коментарі користувача «адекватов»

Коментарі користувача
27.Боб Роб
«Ти психічно хвора людина,тому скоріше мішень для санітарів»

"НЕМНОГО ЗАКРЫТОЙ ИНФОРМАЦИИ ОБ УКРАИНЕ
Для успеха продвижения своих интересов на Украине, американцы планомерно проводили мониторинг психического состояния населения.
По результатам мониторинга в газете вышла статья, которая было изъята СБУ в тот же день. В статье было указано, что международным Союзом психиатров были проведены исследования по психическому здоровью народа Украины и поставлен диагноз «прогрессирующая идиотия».
За твоїми ж словами, я до такої більшості не належу. Отож, подумай, хто тут хворий?
25.Боб Роб
«Це точно,нардепша наскільки фанатично вірить в свої(а може й ні слова),що інтерв"ю стало схоже на монолог»

Ти не мути воду, вона там запитує яка різниця між найманцем із Польші чи Франції між найманцем із РФ і чому коли на Донбасі знаходять найманця із Франції не роблять висновку що йде війна із Францією. А ще вона запитувала хто і кому оголошував війну? Ти що не розумієш чи на ставці у цього сайту?
25.Боб Роб
«І кого ,та як я зрадив?Які мої дії спричинили шкоду пам"яті моїх предків?Чекаю відповідь!»

Очевидно ж що ти зрадив памяті своїх предків, які воювали з Гітлером якого посилали завойовувати нашу землю ті самі котрі зараз знову прийшли її завоювати. Як і тоді так і зараз їм на першкоді стала Росія. Як бачиш мене знову забанили тому що цей сайт також слугує не українському народу і писати я тут більше нічого не буде. Власників цього сайту жде справедливе містичне воздаяння і божа кара за слугування дияволу. І так буде. Амінь.
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації