Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «drzlo»

Коментарі користувача
drzlo 9 жовтня 2019, 16:51 На тему: У Ліщинівці висаджують лохину...
14.Filon
«Інформація перевіряється на практиці особисто із 2016 року. 4 тисячі кущів ростуть, частина із них вже плодоносить. Це - не із Вікіпедії, це із села Колісниківка Кунівської сільради. І - із власного досвіду невдач та успіхів.»

Давно підписався на Ваш YouTub-канал, все заходжу туди, заходжу, а там пусто.Шкода.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
ЦЕ ПЕРЕМОГА, БРАТЦІ !!! От і видно хто цілий рік плідно працював. Як казав всім відомий політик "...дебилы, блядь...". Розвалили район, скрізь безробіття і бідність, школи збиткові, в лікарні цвіль і холод люди солдатам передачки готують, а вони машини купують.
drzlo 19 серпня 2016, 21:09 На тему: «Хочу дослужитись до капітана»...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
в мене питання до наших військових командирів. Ви зовсім їбанул-сь, чи придурюєтесь? Як швея-закрійниця може бути механіком з експлуатації та ремонту електронної автоматики і систем автоматизованого управління, відповідати за готовність вертольоту до польоту, за житття людей? Це лютий пиз-ець. Чи це у мене з головою негаразд?
drzlo 17 серпня 2016, 00:10 На тему: Свиномайдан. Бійка...
Це якийсь п-ць.Тільки у нас в країні жменька придурків може вирішувати долю досить великого та, донедавна, промислового селища, з перспективою на майбутнє.Та через таких недолугих "активістів-патріотів" скоро повторить долю більшості сел нашого краю,в яких залишились лише хатки пустки та пара пенсіонерів, зате екологічно чистих, хоч і з амброзією до пупа.Для чого ми утримуємо відділ поліції, який спокійно спостерігає за порушенням законодавства, коли горе активісти блокують роботу цілком законного підприємства? Дивіться бо завтра вони і вас закривати прийдуть, бо вони ж "громада". А ми у Європу хочемо, та якби там побачили весь цей цирк на "дурці" були б усі.Чотири дні стояти на дорозі, та краще б у себе на подвірях порядки понаводили, а як час залишиться прибрали селище від бурянів та сміття, для дітей більше б користі було. Ну та правда на дорозі горлати легше.
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації