Вхід | Реєстрація

Зимові Кобеляки на Маланку

Зимові Кобеляки на Маланку

Користувач з соцмережі Facebook Олександр Псевдонімб виклав заворожуюче відео нашого міста.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
14 січня 2016, 10:03 | Кобеляки | Цікаве


1. Чупакабра / 14 січня 2016, 20:51
Прикольно!Коли буде продовження?
2. Учитель / 14 січня 2016, 21:17
Як приземлиться.
3. Гість / 14 січня 2016, 22:22
Гарний музон.напишіть назву і де можна качнуть
4. гостинець / 14 січня 2016, 22:35
3.Гість
«Гарний музон.напишіть назву і де можна качнуть»

Щедрик,Миколи Леонтовича.Ну,а де качнуть,а головне кого-тобі вирішувати.
Р.S.Вже ж спав...
5. Гість / 14 січня 2016, 23:54
Дякую
6. Гість / 15 січня 2016, 00:03
Я напишу скаргу на ютуб, що порушені авторські права, а саме використана авторська музика без вказання автора. Через тиждень канал закриють назавжди, будеш тоді накачаний по саму кабіну
7. рабинович / 15 січня 2016, 09:19
видео атаки на мост и больше ничего
8. Колчак / 15 січня 2016, 09:55
7.рабинович
«видео атаки на мост и больше ничего»

Ну й молодець! Що то значить Рабинович. А я спочатку й не сообразив. Таки так, відпрацювання бомбардування стратегічного объекту (мосту) з безпілотника.
9. Чудо Юдо / 15 січня 2016, 10:27
6.Гість
«Я напишу скаргу на ютуб, що порушені авторські права, а саме використана авторська музика без вказання автора. Через тиждень канал закриють назавжди, будеш тоді накачаний по саму кабіну»

Микола Леонтович помер настільки давно, що закон про збереження авторських прав уже на його твори не діє - 70 років давно пройшло.
А насправді щедрівка "Щедрик" - то є українська народна, Леонтович просто поклав її на ноти, потім ще 3 рази переписував.
На початку ХХ століття ця пісенька попала в США в руки українського (уже американця) поета, того вона наскільки проперла там, що він написав під неї англійський текст - назвав «Carol of the Bells». Вперше англійська версія "Щедрика" була виконана на якомусь американському радіо і вона настільки проперла америкосів, що й досі являється у них однією з найголовніших різдвяних пісень. на неї написано кількасот каверів, її регулярно використовують у Голівудьских різдвяних фільмах.
А у ролику виконана пісня на трьох бандурах... Здається гурт "Брати", можу помилятися
10. Микола Гузченко / 15 січня 2016, 10:37
Там же ще з Металіки штришок. Красота.
11. Масон Вазон / 15 січня 2016, 15:42
8.Колчак
«А я спочатку й не сообразив»

Валєра, "не льсьті сєбє", або як кажуть українці "не багатій думкою". Соображать, то не твоє. Це ж які звихнуті мізки потрібно мати, щоб навіть з такого невинного відео зробити такі схиблені висновки. При Сталіні, тебе одного із перших розстріляли б, аби народ не каламутив.
12. Горпина / 18 січня 2016, 12:59
Це не Ісип став пілотом , а Галушка з Валєрою воює ?
13. Колчак / 18 січня 2016, 14:34
11.Масон Вазон
«При Сталіні, тебе одного із перших розстріляли б, аби народ не каламутив.»

При Сталіні розстріляли б не мене, а автора, як американського шпигуна. Перевірили б все, що він назнімав, а потім взялися б за нардепів, які не передбачили законом механізмів придбання, реєстрації і цільовго використання дорогих забавок.