Більше 11 тис. га землі перейдуть у власність учасникам АТО Полтавщини

Більше 11 тис. га землі перейдуть у власність учасникам АТО Полтавщини

Більше 11 тис. га землі перейдуть у власність учасникам АТО Полтавщини

 

З моменту запровадження Урядом ініціативи про забезпечення землею до територіальних органів Держгеокадастру у Полтавській області та органів місцевого самоврядування учасники АТО подали 13 442 заяви на отримання земельних ділянок.

Військові отримали 7 451 дозвіл на розробку землевпорядної документації для відведення землі загальною площею 11 260 гектарів. Завершили процедуру оформлення землі у власність 1 033 військовослужбовці.

Безпосередньо до територіальних органів Держгеокадастру Полтавщини подали заяви 8 165 захисників України. З них 5 688 отримали дозволи на розробку проектів землеустрою на земельні ділянки загальною площею 9 499 гектарів.

Із земель державної власності учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства. Під ці потреби 4 977  військовим передадуть землі площею  9 410 га (87,5% від виданих дозволів). Ще 711 земельних ділянок площею 88 га призначені для ведення садівництва.

За отриманням наділів із земель комунальної власності до органів місцевого самоврядування звернулись 5 077 учасників АТО. Частина заявників – 1763 військових – вже отримали дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення ділянок загальною площею 1 761 га.

Із комунальних земель учасникам АТО відведуть 996 земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (57 % від виданих дозволів), 548 – для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд (31%), 219 – для ведення садівництва (12%).

 

Довідково:

Землевпорядники Полтавщини зарезервували для потреб учасників АТО, які виявлять бажання отримати ділянки на території регіону, більше 7 тис. га земель.

З метою налагодження координаційної роботи з питання виділення земельних ділянок учасникам АТО в області, територіальними органами Держгеокадастру у районах та містах обласного значення визначені відповідальні спеціалісти по наданню консультативної допомогти учасникам АТО щодо реалізації права на відповідні земельні ділянки та здійснення  координаційної роботи.

Військові можуть ознайомитись із переліком відповідальних спеціалістів у розрізі районів, а також з матеріалами про вільні ділянки на сайті Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області у рубриці «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей».


Автор: Прес-служба Полтавської ОДА
Поділитися:
10 січня 2017, 18:39 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації