Вхід | Реєстрація

«Графічні розповіді»

«Графічні розповіді»
Цей анонс уже не актуальний

Посольство Латвійської Республіки, Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого  в рамках комунікаційної кампанії «Рига2014 – Культурна столиця Європи» представлять виставку «Графічні розповіді - міжнародні бренди, події і художники в графіці й фотографіях з колекції Латвійської Національної бібліотеки». Урочисте відкриття за участі Надзвичайного та повноважного посла Латвійської РеспублікиД-р Аргіти Даудзе в Україні відбудеться 27 травня 2014 року в 17.00 в приміщенні Полтавського юридичного інституту за адресою: Першотравневий проспект 14.

Прес-брифінг для представників ЗМІ відбудеться о 16:30 перед відкриттям виставки.

Латвійська Національна бібліотека - сучасний, відкритий міжнародному співтовариству центр освіти , досліджень і культури . Оцифрований образотворчий матеріал її фондів доступний для перегляду і вивчення в залах самої бібліотеки в Ризі , а також з будь-якої точки світу. Географія розкритих ними подій виходить за межі Європи і підтверджує досягнення Латвії в справі забезпечення доступності всесвітньої спадщини. Тисячі зображень з представлених на виставці колекцій викладені на ресурсах Латвійської Національної бібліотеки, Europeana і The European Library.

Ця виставка розкриває різноманітність колекцій Латвійської Національної бібліотеки , яка є головним сховищем цінних знань про Латвію та багатьох історичних подій та особистостей . В одній з найважливіших її колекцій зібрано візуальна спадщина , якадемонструє взаємодію багатьох зарубіжних політиків, художників і колекціонерів з Латвійською Республікою: фотографії, малюнки, плакати та поштові листівки. Виставка розділена на 10 тематичних розділів, що представляють увазі глядачів унікальні матеріали з фондів Латвійської Національної бібліотеки , і що запрошують відвідати Ригу - Культурну столицю Європи 2014 року.

Дата проведення: 27 травня 2014 — 27 червня 2014

Початок: 17:00

Місце проведення: Полтава, просп. Першотравневий, 14 - Полтавський юридичний інститут

Рубрика: Виставки у Полтави

Відбудеться: 27 травня 2014 | Регіон: Полтава | Категорія: Виставка
Календар подій
-5' onclick='return false;' id='left_afisha_calendar'><<< Липень, 2024
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації