Вхід | Реєстрація

Нічне театралізоване дійство «Чи знаєте ви українську ніч…?»

Нічне театралізоване дійство «Чи знаєте ви українську ніч…?»
Цей анонс уже не актуальний

«Чи знаєте ви українську ніч? О, ви не знаєте української ночі. Вдивіться у неї: з середини неба дивиться місяць. Безмежний небесний намет напнувся, розгорнувся ще неосяжніше. Горить і дихає він. Земля вся в срібному сяйві; і чудове повітря, прохолодно-задушливе, і повне ласкавості, і рухає океан пахощів. Божественна ніч! Чарівна ніч! Непорушно, натхненно стали ліси, повні темряви, і величну тінь кинули від себе. Тихі й спокійні ці ставки; холод і пітьма їхніх вод оточені темно-зеленими стінами садів. Незаймані зарості черемхи й черешень боязко простягли своє коріння до студених вод і зрідка лопотять листом, немов сердячись і гніваючись, коли прекрасний бурлака — нічний вітер, підкравшись умить, цілує їх. Усе кругом спить.

А вгорі все дихає; все дивне, все урочисте. А на серці й бентежно, і дивно, і зграї срібних привидів улад виникають в її глибині. Божественна ніч! Чарівна ніч! І раптом усе ожило: і ліси, і стави, і степи. Сиплеться величний грім українського солов’я, і здається, що й місяць заслухався його посеред неба…
Мов зачароване, дрімає на горі село. Ще дужче, ще краще виблискують проти місяця купи хат, ще сліпучіше виринають із пітьми низенькі їхні стіни. Пісні замовкли. Все тихо. Потомлені люди сплять. Де-не-де тільки світяться маленькі вікна та коло деяких хат пізно вечеряє запізніла сім’я.»
Микола Гоголь

ПРОГРАМА ТУРУ
17:00 – сбір групи, виїзд з м.Полтава
18:00 – 20:00 — Нічне театралізоване дійство «Чи знаєте ви українську ніч…?»
Національний музей-заповідник М.В.Гоголя запрошує вас стати учасником нічного театралізованого дійства «Чи знаєте ви українську ніч…?». Містичність Гоголя, магнетизм родового дворянського гнізда класика світової літератури притягує в садибу численних туристів.
Поринути в цей таємничий світ дозволить зустріч із героями Гоголівських творів: русалками, «нечистими мерцями» та іншими…
Гоголь у робочому кабінеті; незабутні спогади його матері та сестри Ольги; прогулянка по загадковому нічному саду, відчуття прохолоди ночі — це неповний перелік сюрпризів, що на вас чекають.
21:00 – повернення в Полтаву

Тел: 050-170-30-34

http://zelen-turizm.narod.ru/index.html 

Дата проведення: 27 травня 2017

Місце проведення: Полтава

Рубрика: у Полтави

Відбудеться: 27 травня 2017 | Регіон: Полтава | Категорія: Екскурсія
Календар подій
-3' onclick='return false;' id='left_afisha_calendar'><<< Травень, 2024
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації