Полтавців запрошують на другий етап «Мазепа-фесту»

Цей анонс уже не актуальний
17-18 липня на Співочому полі Марусі Чурай обласного центру відбудеться традиційний рок-концерт фестивалю „Мазепа-фест”.
Протягом двох днів полтавці матимуть змогу послухати виступи таких гуртів: Горгішелі (Львів), Оторвальд, Дека Данс (Суми), Квітень (Харків), Вперше чую, Рапіра (Вінниця), Дрім West (Харків),Фіолет (Луцьк), Ревенко Бенд, Vivienne mort, Унабі (Запоріжжя), Смайл (Харків), Фростед, Гра в темну (Миколаїв), Ілларія, Мій батько п'є (Рівне), Рекоста (Полтава), Kids Room 402 (Полтава), Манія (Полтава), MAO Project (Полтава) та Психотрон (Кременчук). Хедлайнерами концерту в різні дні будуть: Марійка Бурмака, Сестри Тельнюк, Мотор'рола, Росава та Не-діля.

Дата проведення: 18 липня 2010

Місце проведення: Полтава, Співоче поле

Рубрика: Фестивалі у Полтави

Відбудеться: 18 липня 2010 | Регіон: Полтава | Категорія: Фестиваль
Календар подій
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації