Вхід | Реєстрація

TopNews


Автор: EvgenMalinovsky
Кількість записів: 1

TopNews - цікаві новини кожного дня.

Більшість українців користуються соцмережами - опитування

У липні 2021 років зо три чверті українців (74%) були користувачами однієї або більше соціальних мереж. Найбільше користувачів в Україні має Facebook (61%).

Про це свідчать дані опитування Research & Branding Group, передає Нова Влада.

До найбільш поширених також відносяться YouTube (46%), Instagram (35%) і Telegram (20%). Значно менше користувачів мають Twitter (7%), ВКонтакте і Однокласники (по 5%). По 1% українців користуються Linkdn і ТікТок.

Протягом останніх чотирьох років число користувачів Facebook, YouTube, Instagram і Telegram в Україні зросла. Зокрема, найбільші темпи зростання - в три рази - у Telegram. Зате число користувачів ВКонтакте і Однокласників втричі скоротилося.

Половина українців (50%) суспільно-політичної інформації в соцмережах довіряє частково. Повністю довіряє їй кожен десятий житель України (11%), тоді як повністю довіряє кожен шостий (17%). При цьому кожен п'ятий українець (20%) не використовує соцмережі як джерело суспільно-політичної інформації.

Опитування компанії Research & Branding Group проводився з 10 по 21 липня 2021 року серед 1813 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Максимальна похибка вибірки не перевищує 2,4%.

Поділитися:
14 серпня, 16:34 | Блог: TopNews


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації