Вхід | Реєстрація

У Кобеляцькій громаді завершилось голосування з перейменування вулиць та провулків    

Голосування за перейменування вулиць та провулків у Кобеляцькій громаді, що пов’язані із російським колоніальним спадком, завершилося. Мешканці громади обрали назви для 126 топонімів з варіантів, які рекомендували у Полтавському офісі  Українського інституту національної пам’яті, а також ті, які надійшли від самої громади.Джерело: сайт Кобеляцької міської ради/ Загалом зібрано 2 146 голосів.

«Найбільш активними учасниками стали мешканці міста Кобеляки, де отримано 984 голоси, зокрема 250 за перейменування вулиці Пушкіна.
Голосування по старостатах мало меншу активність, але враховуючи, що цей метод використовувався вперше, важливо відзначити позитивну реакцію громадян на декомунізацію», – йдеться у повідомленні.

Насичена статистика голосування у старостинських округах представлена так: Світлогірський – 481 голос, Озерський – 255, Шенгурівський – 174. Інші включають Підгорянський – 47, Придніпрянський – 44, Красненський – 39, Канавський – 35, Сухинівський – 21 і Вільховатський – 20.

Важливо зазначити, що кількість топонімів була різною в кожному старостаті; наприклад, по Красненському всього 5 вулиць пройшли голосування, тоді як по Сухинівському – 6, і по Підгорянському – 7.

 

Поділитися:
21 січня, 20:17 | Блог: УІНП | Переглядів: 857
Автор: УІНП
Кількість записів: 103

Український інститут національної пам’яті (УІНП) є центральним органом виконавчої влади із реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу
Коментарі до цього запису заборонено автором
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації