Вхід | Реєстрація

Хто у чергу на Майдан?    

Ну що, панове коментатори-демократи, дочекались?! Усе те, про що ми так довго мріяли, збулося. Україна під дбайливим керівництвом Януковича і Азарова показала Європі місце понижче спини і схиливши голову пішла на зустріч сестричці Росії. Зрештою, це було очікувано. Навпаки, я б дуже здивувався, якби русофіл Янукович раптом би увійшов у історію на білому коні із гордим ім'ям Євроінтегратор. Та зараз хотів би написати не про це.

Мене надзвичайно цікавить - скільки з вас, таких багатослівних та красномовних у коментарях, зараз збирає речі, щоб поїхати до Києва на Майдан Незалежності? Скільки з вас готові реально відстояти своє право жити по-європейському - не порожніми словами, а хоча б відірванням свого заду від крісла перед монітором?!

Зараз ви не зможете сказати - я не буду ходити на псевдопатріотичну акцію псевдопатріотичної партії! Тому що цей Майдан не має політичних прапорів - лише України та ЄС. Чи вас щось знову стримає? Страх, байдужість, вроджений пофігізм? Звичайно, годі сподіватися, що навіть заради європейського майбутнього України брати Гузченки героїчно перетнуть кордон і поїдуть до Києва. Але як з усіма іншими? Водій чи Шофер, Чудо-Юдо, Ясен, хто там іще у переліку? Зустрічаємось у Києві чи просто відпишете у черговому коментарі?

 

 

 

Поділитися:
22 листопада 2013, 20:07 | Блог: Майстрів блог | Переглядів: 8106
Автор: Майстер
Кількість записів: 6

Власне, моя сторінка, де можна написати усе, що заманеться. Така собі віддушина у яку можна виплеснути свої думки
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації