Народний депутат фракції «Слуга народу» Георгій Мазурашу вніс до Верховної Ради законопроєкт №15251 про заборону ворожіння та езотеричних послуг.
Про це йдеться в тексті законопроєкту.
Законопроєкт передбачає запровадження відповідальності за надання платних послуг із ворожіння, екстрасенсорики, магії, езотерики та окультизму, а також за їхню рекламу, популяризацію і поширення інформації про такі послуги.
За правопорушення пропонують «штраф у розмірі від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та утилізацією засобів (та предметів) надання вищезазначених послуг».
За повторне порушення протягом року, а також за вчинення відповідних дій посадовою особою, пропонується збільшувати штраф до 12 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
До цього під час засідання парламенту перший віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко повідомив про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Пошук Царства Божого і правди його», який очолив народний депутат Мазурашу.








