Вхід | Реєстрація

Солодкі заробітки    

Уже на днях запуститься цукровий завод. Знов почне у Біликах варитися цукор після річної перерви (завод не працював у 2015 році). І все начебто й заїбісь, якби не одна випадково почута історія працівниці заводу. Правдива і досить жорстока, блядь, історія.

Якщо коротко, то на роботу її прийняли за хабар. Гуманний такий хабар — не трилітрова банка доларів, звичайно. Просто один начальник зміни (назвемо його вигаданим ім’ям Колєснік) запевнив працівницю, що влаштує її на тимчасову роботу в обмін на частку майбутньої зарплати. Такий ось нехитрий «откат». Тепер жінка маслатиме, як проклята, за половину зарплати і віддаючи другу половину начальникові, казатиме «ой, спасіба, спасіба, спасіба, ви ж мені так помогли». Охуєнно! Всі довольні!

А тепер про все хуйове, що з цієї історії витікає.

По-перше, йобана корупція настільки, блядь, в’їлася в наше життя, що навіть у Біликах на роботу беруться не досвідчені люди, а ті, хто готовий поділитися зарплатою.

По-друге, дуже сумно за земляків, які заради двох місяців легальної роботи готові давати хабарі. З роботою у Біликах хуйово і люди навіть заради невеликої тимчасової зарплати змушені так робити. Жити ж якось треба...

От такий от сьгодні ЕХ.

Поділитися:
29 вересня 2016, 00:29 | Блог: Білицький ЕХ | Переглядів: 4309
Автор: nikneim
Кількість записів: 4

У Кобеляках ЕХО, а у нас, в Біликах, тільки ЕХ
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації