Вхід | Реєстрація

Е-декларації та президентський цинізм    

Не так давно був останній день, коли всі чиновники завершили подання елетронних декларацій. Тепер кожна людина може побачити всі ті фінансові активи чиновників, які не приховуються, а виставляються на загальний показ.

Переглядаючи декларацію Президента можна побачити не тільки дев'ятизначні цифри, але і багато чого іншого. Цинізм - понад усе. Саме такий висновок можна зробити побачивши придбання Петра Олексійовича - жіноча сумка за 108 988 гривень. Мене вже не бентежить сума покупки (в декларації можна побачити і не таке), мене дуже злить її дата. Згадайте коли була Іловайська трагедія і подивіться, коли була придбана сумка. Відразу видно хто чим займається, коли в сотнях родин горе.

Переглянути в повному розмірі

Земельна ділянка за 21 685 428 гривень, дата набуття права: 18.09.2014

Переглянути в повному розмірі

У мене немає ілюзій з приводу нашої політичної та офіційної еліти, але це виходить за рамки пристойності. Можливо я не відриваю людям очі, бо вони і самі бачать, що коїться в державі, але сказати про це потрібно! 

Думайте, цікавтеся і головне ПАМ'ЯТАЙТЕ!

Поділитися:
3 листопада 2016, 02:11 | Блог: Правда | Переглядів: 7248
Автор: Olexander
Кількість записів: 1

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації