Вхід | Реєстрація

Про ВСЕ!


Автор: vov
Кількість записів: 15

Повторне звернення до голови Новосанжарської районної ради з приводу благодійних внесків в Новосанжарській ЦРЛ і відповідь на попереднє звернення.

Голові Новосанжарської

районної ради

Супруну Геннадію Івановичу

 

Вісича Володимира Івановича

  

Відкрите звернення

 

У Вашій відповіді №01-26/3 від 20.02.1018 року на моє звернення від 31.01.2018 року було вперто проігнороване моє прохання з приводу організації збору благодійної допомоги безпосередньо на рахунки Новосанжарської ЦРЛ,  а не як зараз - через Благодійне товариство «Ваше здоров’я» - лікарняна каса.

Благодійним товариством «Ваше здоров’я»- лікарняна каса було зібрано «внесків і пожертв від фізичних та юридичних осіб» в Новосанжарській ЦРЛ:

- у 2015 році – 385 528,5 грн., а надано благодійної допомоги Новосанжарській ЦРЛ за цей період 318 627, 10 грн., тобто на 66 901,4 грн. менше.

- у 2016 році 502 136,5 грн.,  а надано благодійної допомоги Новосанжарській ЦРЛ за цей період 419 241,12 грн., тобто на 82 895,38 грн. менше.

- у 2017 році 445 568 грн.,  а надано благодійної допомоги Новосанжарській ЦРЛ за цей період 356 472,39 грн., тобто на 89 095,61 грн. менше.

Тобто по причині того, що благодійна допомога збиралася безпосередньо через БТ «Ваше здоров’я» - лікарняна каса Новосанжарська ЦРЛ за останні 3 роки недоотримала коштів на суму  238 790,39 грн.

В чергове звертаю вашу увагу на той факт, що ці кошти збиралися в робочий час безпосередньо працівниками Новосанжарської ЦРЛ які, нібито,  є  учасниками вказаного вище Благодійного товариства.

Виходячи з вищевикладеного, вдруге ПРОШУ в найкоротші терміни вирішити проблему з збором благодійних внесків безпосередньо на рахунки Новосанжарської ЦРЛ.

Про прийняті з цього  приводу міри прохаю повідомити письмово на мою домашню адресу

 

З повагою,         

В.І.Вісич

27 лютого 2018 року

 

P. s. Як і обіцяв публікую відповідь голови Новосанжарської районної ради Супруна Г. І. на  попереднє звернення батька.

Додатково:

Згідно декларації головного лікаря Новосанжарської ЦРЛ Гирі О.В. заробітна плата за 2016 рік складає - 197873 грн.

Згідно декларації головного лікаря Новосанжарського ПМСД Яковенка О.В. заробітна плата за 2016 рік складає - 103432 грн.,

Питання про те чому у 2016 році в Ольги Василівни зарплата майже у 2 рази вища. чим у Олега Володимировича  можна вважати риторичним. Хто краще прислужується той отримує більше, а хто працює - менше. 

Цікаво хоч на цей рік при заключенні нових контрактів у грудні 2017 року районне керівництво додумалося хоч трохи зменшити апетити Ольги Василівни? Чи її зарплата на недоцінансування районної медицини не впливає?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися:
26 лютого 2018, 19:21 | Блог: Про ВСЕ!
1. skarm / 28 лютого 2018, 23:46
Новосанжарська лікарня не одинока, такі самі «касси» процвітають і в Полтаві та Кременчуці, а гроші з них по ланцюжку ідуть окремим особам в облраду а потім і вище.
2. Vlada82 / 1 березня 2018, 11:36
Якшо Вісичі упевнені, шо в райлікарні є страшні порушення, чому звертаються тільки до Супруна і через "ЕХО Кобеляк"? Варто звернутися до правоохоронців і оприлюднити це звернення у «Світлиці» шоб увесь район знав, але чогось не оприлюднюють. Чому? Я запитувала про це в Олександра Вісича, але він уникає прямої відповіді. Значить, шось тут не так, банальний популізм. Блейфують хлопці.
3. vov / 1 березня 2018, 12:30
Не переживайте, до правоохоронців вже звернулися. Чекаємо на результати. Щодо "Світлиці": чекаємо відповіді від ЦРЛ з переліком платних послуг, які надає лікарня...

Подивимося чи хоч це надрукують...

Змінено 01.03.2018, 12:33
4. ukr2017 / 1 березня 2018, 17:55
Яковенко і тієї зарплати не заслуговує,а благодійник Вісича Супрун нікого не лікує і отримує зарплату як головний лікар.Чому ж Ви з батьком не приходили на сесію, коли звітувались за використання цих коштів і Програми і не поставили запитання депутатам, Супруну, а не тут в суху....популізмом займаєтесь.Нас уже накриває епідемія корі, туберкульозу, вакцин не має, держава і місцеві керівники коштів не дають,то за який .. воно все існуватиме. лікарі із-за таких популістів-активістів, тікають за кордон. скоро всіх на..вилікують
5. ЛУНА / 1 березня 2018, 18:29
4.ukr2017
«.Нас уже накриває епідемія корі, туберкульозу, вакцин не має, держава і місцеві керівники коштів не дають,то за який .. воно все існуватиме. лікарі із-за таких популістів-активістів, тікають за кордон. скоро всіх на..вилікують»

Вот здесь трудно не согласится .Укр2017 прав как никогда.
6. vov / 1 березня 2018, 18:42
4.ukr2017
«Яковенко і тієї зарплати не заслуговує,»


Тобто Гиря заслуговує? Я так розумію?
7. vov / 1 березня 2018, 19:15
Читайте уважно звернення. Розмова йде про те, щоб благодійні платити безпосередньо на рахунки лікарні, як і обіцяв зробити Супрун. Навіть у своїй відповіді цю тему він вперто обходить. Вже б написав. що нічого робити не буде і за свої слова не відповідає, а так вдруге доводиться про це писати.

А коментарі "Борьких ботів" направленні тільки на одне. щоб і далі діяла корупційна схема, щоб «благодійні» кошти йшли в карман Зозулі, Гирі, Лисаку і далі на верх, як написав " skarm".

Благодійна організація ОФІЦІЙНО має право 20 % зібраних коштів витрачати на власні потреби. Тобто лікарня недоотримує значні суми коштів, які можна витратити на лікарство (для прикладу вакцини). Та й контролювати витрати коштів. які йдуть безпосередньо на рахунки лікарні простіше.

Чому не задавали питання на сесії? Батько підіймав це і інші питання по лікарні не раз, в тому числі і на сесії, і на комісії. На одній з останіх на пряме запитання батька Гиря О.В. так і сказала, що відповідати не буде... За неї потім Супрун відповідав. Депутати проти неї і пікнути бояться, всі ж до лікарні ходять. Знають що як потрібно допомогти може. Яковенко не такий, тому " і тієї зарплати не заслуговує"))) Скільки ще їм про це говорити потрібно? Тим більше, що всі рішення в нас на сесіях одноголосно приймаються і жодної опозиції (хоч там, формально, не лише "Батьківщина") не має.

І на останок. Не прикривайтеся в коментарях лікарями. Їм від цієї схеми з благодійними нічого не перепадає. Зрозуміло, що не від цього вони за кордон тікають, а із-за недолугої політики держави ва цій галузі і таких горе-керівників, як Ольга Василіна. Чи Вам нагадати скільки лікарів звільнилося за час «правління» Гирею в ЦРЛ? Серед них і місцеві були. А потім всім районом на квартиру для лікарів кошти збираємо, в той час як ПМСД, яка створена при Гирі фактично з нуля проблеми з житлом для лікарів не менші.
8. Pravdorub / 1 березня 2018, 19:34
4.ukr2017
«Нас уже накриває епідемія корі, туберкульозу, вакцин не має»

Вакцина була, поки її не забрали на інші райони... бо в Санжарах, наскільки мені відомо, дуже багато відмовнивників від даних вакцин.
а тепер, коли смажений півень в дупу дзьобнув, усім вакцинації треба.
9. Adekvatov / 1 березня 2018, 20:17
Як люди не поймуть, що вони своїм майданом запустили процес знищення України і українців. Вже пізно пити Боржомі. Нас нищитимуть поки не знищать. Розрулити цю ситуацію нікому. У нас немає національної еліти а сам народ ні на що нездатний, він як тупі вівці.
10. vov / 1 березня 2018, 20:52
9.Adekvatov
«Як люди не поймуть, що вони своїм майданом запустили процес знищення України і українців. Вже пізно пити Боржомі. Нас нищитимуть поки не знищать. Розрулити цю ситуацію нікому. У нас немає національної еліти а сам народ ні на що нездатний, він як тупі вівці.»


Він був запущений давно і після Майдану не припинився. Так буде точніше.

Хто сюди не приходив, під яким прапором, всі потроху (хто більше, хто менше то вже питання до істориків) експлаутували і знищували...Народ нікому не був потрібен.

З іншої сторони ми самі винні, раз дозволяли і дозволяємо це робити. В людей навіть немає бажання контролювати роботу керівників навіть на місцевому рівні. що вже говорити про рівні вище. От ці керівники потроху зажиратися починають і втрачають землю під ногами.

"Спасение утопающих - дело рук самих утопающих". Це вже пора зрозуміти. Але з іншої сторони існувати ізольовано від інших держав ми не можемо, тому потрібно тримати баланс. А в нас вже майже 27 років гойдалки то в одну сторону, то в іншу...
11. Adekvatov / 1 березня 2018, 21:15
10.vov
«Він був запущений давно і після Майдану не припинився. Так буде точніше.»

Так буде точніше. Але до майдану, ще можна було піти іншим шляхом, якби у нас були адекватні керівники, які б думали не про власну кишеню, а про державу і народ. Зараз вже нічого зробити не можна. Як писала Тетяна Монтян: Государство Украина было уничтожено на майдане.
10.vov
«З іншої сторони ми самі винні, раз дозволяли і дозволяємо це робити»

Ясна річь - ворогів треба шукати у дзеркалі.
12. vov / 1 березня 2018, 21:55
11.Adekvatov
«Так буде точніше. Але до майдану, ще можна було піти іншим шляхом, якби у нас були адекватні керівники, які б думали не про власну кишеню, а про державу і народ. Зараз вже нічого зробити не можна. Як писала Тетяна Монтян: Государство Украина было уничтожено на майдане.»


Все ще можна виправити. Потрібне лише бажання хоча б 5 частини населення.
13. Dana77 / 2 березня 2018, 11:12
Наче правильно пишуть і vov, і Adekvatov, але в мене одне запитання (конкретно до vovа): чого у 2014-му щотижня в Санжарах був майдан, куди насильно витягували керівників звітувати (хоч це було зовсім незаконно) і не чекали ні сесій, ні апаратних РДА, а тепер кричите на сайтах про неподобства, а на жоден майдан не вийшли. Отам і спитали б і в Супруна, і в Бульбахи, чого порядок не наводять. А заодно і Реку можна послухати і багато чого спитати. Холоду боїтесь чи ніхто вже не проплачує "революцію гідності"?
І ще одне. Дивилася по телевізору, як в суді Турчинов свідчив проти Януковича. Заявив, шо на момент втечі Януковича економіка України була "нижче плінтуса". А тепер, значить, піднялася. Але згадаймо, який на момент втечі Януковича був курс долара і яка була ціна на газ. У мене запитання до розумних людей: як таке може бути, шо при «лежачій» економіці долар 8 грн., а при зростаючій 28. І хто призначав головою НБУ Гонтарєву, яка успішно «опустила» долар? Ну точно ж не Янукович. Так хто тоді відповідатиме за цей бардак?
Я не політик, але думаю, шо коли почнемо шукати прямі й чесні відповіді на ці запитання, тоді знайдеться не 5, а 25 відсотків населення, які змусять владу працювати для народу, а не для свого кармана. А поки шо ми тільки наблюдаємо, як до Реки приїздить телебачення і він піариться, як живе і яким є гарним депутатом та як багато зробив для Санжар. А скільки вкрав - не каже. Побачите, шо він задекларує в цьому році, скільки своїх мільйонів тикне під носа виборцям. А ви до Гирі причепилися.
14. vov / 2 березня 2018, 11:20
13.Dana77
« а на жоден майдан не вийшли.»

А що після 2014 року в Санжарах якісь Майдани були? І друге, зустрічне питання, хоч якийсь ефект від тих звітувань на майдані у 2014 році був?) Всі, хто сидів у 2014 році у своїх кріслах і зараз сидять. Максимум це Левицького і Шовкопляса прибрали та Зінченко трохи загрався і своєї посади позбувся.

В даному конкретному випадку питання якраз до Супруна: раз сказав - хай виконує...

Змінено 02.03.2018, 11:29
15. Dana77 / 2 березня 2018, 11:27
Так я ж і кажу, шо ніяких майданів чомусь не було. А мабуть вже треба виходити і тягти за барки того ж Супруна, хай прилюдно скаже, шо зробив для району, і не доведеться тоді ждати його відписок.
16. Гнатович / 2 березня 2018, 11:42
13.Dana77
«а тепер кричите на сайтах про неподобства, а на жоден майдан не вийшли.»

Весьма, весьма слушнэ замечание!))

15.Dana77
«Так я ж і кажу, шо ніяких майданів чомусь не було. А мабуть вже треба виходити»


Любые майданы и революции происходят вследствие финансовых вливаний и в пользу исключительно! инвесторов.

А вот к местным революционэрам-майданщикам счет бы следовало предъявить за их здобуткы
17. vov / 2 березня 2018, 15:10
15.Dana77
«Так я ж і кажу, шо ніяких майданів чомусь не було. А мабуть вже треба виходити і тягти за барки того ж Супруна, хай прилюдно скаже, шо зробив для району, і не доведеться тоді ждати його відписок.»


Так тягніть. Я Вам що заважаю?)

Змінено 02.03.2018, 15:16
18. Dana77 / 2 березня 2018, 19:21
Чомусь упевнена, шо ви станете на його захист і почнете з батьком переслідувати неугодних, як це було у 2014 р.
19. vov / 2 березня 2018, 19:27
18.Dana77
«Чомусь упевнена, шо ви станете на його захист і почнете з батьком переслідувати неугодних, як це було у 2014 р.»


Кого конкретно під «неугодними» Ви мавєте на увазі?
20. antibloger / 3 березня 2018, 08:38
19.vov
«18.Dana77
«Чомусь упевнена, шо ви станете на його захист і почнете з батьком переслідувати неугодних, як це було у 2014 р.»

Кого конкретно під «неугодними» Ви мавєте на увазі?»


Саша ти або клеїш дурня, або дійсно не доганяєш (що значно гірше)! Почитай статтю в «Ехо» "У люстраторів будуть стріляти" (дочитай повністю), розпитай у батька як три десятки активістів готіли звільнити Гирю, про «десант» у Судівку - агітувати проти Федоренка, ще запитай як хотіли поновити взяточника Трохимчука, звільнивши Бовкуна - і таких прикладів я можу навести тобі безліч !!!
21. Dana77 / 3 березня 2018, 11:17
19.vov
«Кого конкретно під «неугодними» Ви мавєте на увазі?»

Вважаю шо antibloger гарно відповів, а я лише додам Григорія Перерву і Миколу Перерву, Тараненка, Солодовника, Свердлова, ще купу чиновників можна згадати, які пішли після майдану. Хочу уточнити: а шо поганого для району зробили згадані тобою Шовкопляс і Левицький? Супрун більше за них працює? І зарплати у них були менші, ніж тепер у Супруна. Так їх вигнали тільки за те, шо були від партії регіонів, а потом Супрун тих же регіоналів (Крім Шовкопляса і Левицького) знову під списком Батьківщини привів у райраду. От і вийшло шо від майдану толку ніякого, але ж Супрун ваш ставленик, без майдану він не опинився б у цьому кріслі, то кому як не вам першими і спитати з нього. А Зінченко кажись пішов не в час майдану, а пізніше. Хотя нічого дивного, він не піддержував оцей дурдом, не стрибав у касці і як кажеш "загрався", бо почав критикувати нову владу. Я помню його публікацію і фото в газеті про те, як особисто Супрун разом зі своєю юристкою і твоїм батьком приходили в редакцію люструвати Зінченка, заставляли напечатати якусь статтю проти Федоренка. Це ти щитаєш законними діями? Чи Жаботинський для тебе лучший, хотя так само твої статті не печатає?
22. Vlada82 / 3 березня 2018, 11:43
Що б вам не розказував Саша Вісич, а при регіоналах такої жахливої ситуації навколо свободи слова і тиску чиновників на ЗМІ не було, все почалося після Майдану. Придивіться і прислухайтесь, весь телерадіоефір та Інтернет криком кричать про цю біду, а влада наче нічого не помічає. Жодного злочину проти журналістів не розслідувано, даже вбивство павла Шеремета. Неугодних редакторів звільняють без суда і слідства, а угодні почуваються комфортно, бо заглядають районним керівникам в рота, а читачам дають пісну профільтровану інформацію. Про це в Санжарах балакають на кожному кроці, а толку?
23. Vlada82 / 3 березня 2018, 11:51
Ще одне. Хтось із вас чекає парламентські слухання щодо стану безпеки журналістів і свободи слова в Україні? Мені цікаво, як у них братиме участь наш Река, який таскав за барки Жаботинського? Висновок один: кого обрали, ті нам порядки й диктують, тож пеняймо на себе.
24. vov / 3 березня 2018, 12:15
20.antibloger
«про «десант» у Судівку - агітувати проти Федоренка»


І сюди Борю приписали. Ну вже б не палилися)
25. vov / 3 березня 2018, 12:35
21.Dana77
«Чи Жаботинський для тебе лучший, хотя так само твої статті не печатає?»


Деякі печатає. деякі - ні. Так само і Федоренка... Після Майдану при Зінченкові виключно статті Федоренка друкувалися. До Майдану була виключно цензура місцевих і не дуже місцевих регіоналів.

До 2014 року Зінченко добре памятав хто його хазяї, а після 2014 різко забув... У підсумку за це і поплатився непродовженням контракту у 2015 році.
26. Vlada82 / 3 березня 2018, 12:43
25.vov
«До 2014 року Зінченко добре памятав хто його хазяї, а після 2014 різко забув... »

Тобто ти визнаєш, шо і до 2014-го, і після - одні й ті самі хазяї. Прозріння - ознака виздоровлення. Але як тоді бути з тим, шо до 2014-го хазяї стояли під голубим прапором, а після переметнулися під красно-білий? З вашої (санжарських майданівців) мовчазної згоди, між іншим. Ви це мовчки проковтнули, а Зінченко почав виступати, от і поплатився. За принципи, так сказать.
27. Vlada82 / 3 березня 2018, 12:47
А з іншого боку, хіба в газети повинні бути якісь хазяї, крім передплатників? Отут і вся біда...
28. antibloger / 3 березня 2018, 12:48
24.vov
«20.antibloger
«про «десант» у Судівку - агітувати проти Федоренка»

І сюди Борю приписали. Ну вже б не палилися)»


У вас це сімейне... Щоб не сталося Ви скрізь бачите всюдисущуго Федоренка і Гирю, прям як нова «професійно-некорумпована» українська влада - в усьому Путін винен!
29. Maks75 / 3 березня 2018, 12:57
25.vov
«До Майдану була виключно цензура місцевих і не дуже місцевих регіоналів.»

vov, соберись з думками, бо ти сам собі суперечиш. То в тебе Зінченко винен шо не друкував статті, то визнаєш тотальну цензуру регіоналів, які були хазяями Зінченка і яких він повинен був слухатися. А в результаті після майдану Зінченко на вулиці, а його хазяї-регіонали в шоколаді під крилом «Батьківщини» й рулять далі вже з Супруном. І судячи з усіх твоїх коментарів - це правильно, так і має бути.
28.antibloger
«У вас це сімейне... Щоб не сталося Ви скрізь бачите всюдисущуго Федоренка і Гирю, прям як нова «професійно-некорумпована» українська влада - в усьому Путін винен!»

Це точно. У них манія переслідування і всі вороги, крім нової влади.
30. vov / 3 березня 2018, 14:59
Як завоняли, як про Зінченка написав) Хочу нагадати, що тема побори в ЦРЛ і бездіяльність з цього приводу Супруна - якщо нічого про це відповісти, то воняйте далі, все одно нічого не доведеш...
31. Maks75 / 3 березня 2018, 15:23
30.vov
«все одно нічого не доведеш...»

Це так кажуть бандюки, коли їх беруть за дупу. Насторожує й агресивність vovа, вона в нього завжди зростає, коли хтось задає неугодні запитання. Янукович олівці перед телекамерами ламав, а цей пнедипломатичні висловлювання застосовує. Йому невтямки, шо сам же розвонявся тут своїми статейками, жовтизну розвів. Ти краще правду напиши, за шо ви з батьком пресуєте Гирю. За те, шо матір твою колись звільнила за невідповідність посаді, про це любий хоч в лікарні хоч у Санжарах розкаже. Короче, тупо корисні інтереси й особиста помста. Від таких майданівців як Вісичі якоїсь правди не треба ждати.
32. antibloger / 3 березня 2018, 15:23
30.vov
«Як завоняли, як про Зінченка написав) Хочу нагадати, що тема побори в ЦРЛ і бездіяльність з цього приводу Супруна - якщо нічого про це відповісти, то воняйте далі, все одно нічого не доведеш...»


Тут ти правий на всі 100 % з поборами треба боротися, але ви з батьком боретеся не з поборами (системою), а особисто з Гирьою О.В. Без зміни системи(про що тобі тут і доводять), вся ваша боротьба - мишина возня(замість неї прийде інший) і далеко не факт що кращий. Знову ж на мою думку Гиря О.В. дуже добрий адміністратор, в наш нелегкий час райлікарня досить вдало фукціонує - порівняно навіть з лікарнями міста Полтави. Так є значні проблеми з професійністю медпацівників, але в закладі чисто, тепло. Не дивлячись на твою антипатію до Гирі ти змошеш назвати мені райлікарню кращу?
33. Maks75 / 3 березня 2018, 15:40
Та нічого він не зможе вам назвати, ці люди зациклені на собі неугодних, інших тем вони аналізувати не можуть. Їм даже Супрун не по зубах, тож нападають на Гирю.
34. antibloger / 3 березня 2018, 15:40
Що ж до бездіяльності теперішнього і попереднього керівництва (Река, Супрун, Паршевлюк і Бульбаха з командою) то це такі як ти привів їх до влади і разом з ними ти несеш солідарну відповідальність за їх дії чи бездіяльність, яка проявляється не тільки в даному питанні...
35. Maks75 / 3 березня 2018, 15:58
Цілком вірно! Так шо це ще питання, хто тут більше за vovа має моральне право "воняти".
36. ukr2017 / 4 березня 2018, 22:22
17.vov
«Так тягніть. Я Вам що заважаю?)
»

Як цікаво змінилась думка, чи Супрун не виправдав надії всієї сім,ї? Не працевлаштував своїх активістів,які його привели до влади і дають можливість отримувати високу зарплату, а своїми прихильниками тільки грамотами розраховується та на дошку вішає
37. vov / 12 березня 2018, 12:25
32.antibloger
«30.vov
«Як завоняли, як про Зінченка написав) Хочу нагадати, що тема побори в ЦРЛ і бездіяльність з цього приводу Супруна - якщо нічого про це відповісти, то воняйте далі, все одно нічого не доведеш...»

Тут ти правий на всі 100 % з поборами треба боротися, але ви з батьком боретеся не з поборами (системою), а особисто з Гирьою О.В. Без зміни системи(про що тобі тут і доводять), вся ваша боротьба - мишина возня(замість неї прийде інший) і далеко не факт що кращий. Знову ж на мою думку Гиря О.В. дуже добрий адміністратор, в наш нелегкий час райлікарня досить вдало фукціонує - порівняно навіть з лікарнями міста Полтави. Так є значні проблеми з професійністю медпацівників, але в закладі чисто, тепло. Не дивлячись на твою антипатію до Гирі ти змошеш назвати мені райлікарню кращу?»


За наявною у мене інформацією Кобеляцька ЦРЛ. У взякому разі трішки порядок з благодійними навели. Хоча тут краще у місцевих запитати?

По іншому я вже писав неодноразово... У кожного своя думка. Додам лише одне, що змінити сестему не можливо не змінюючи «гвинтики» цієї системи... Зараз усі лають Супрун (в.о. міністра), забуваючи що таких "Супрунів", і на рівні області і на рівні районів вистачає... І всі одне за одного тримаються. І щось змінювати також у них великого бажання немає. Навпаки йде спротив. Ніхто не хоче свої гроші втрачати.
38. Adekvatov / 12 березня 2018, 13:41
37.vov
« що змінити сестему не можливо не змінюючи «гвинтики» цієї системи.»

Змінювати потрібно не «гвинтики» а систему, а точніше - головного конструктора "системи".
39. vov / 13 березня 2018, 11:02
38.Adekvatov
«Змінювати потрібно не «гвинтики» а систему, а точніше - головного конструктора "системи".
»


"Головні конструктора" змінювалися. а система та ж сама залишилася... Тому не згоден. Той же Лисак з 2004 року Департаментом ОЗ ОДА (тоді це управління було) керує з перервою у 2010-2011 роках з призначенням замміністра... Та ж Гиря О.В. з 2008 року року сидить. За цей час влада (і відповідно "головні конструктори" системи) в нас формально вже 3 рази змінилися...
40. Adekvatov / 13 березня 2018, 21:30
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації