Артем ВІТКО


Автор: Artem Vitko
Кількість записів: 24

Боротимусь за доступну та якісну медицину для кожного українця!

Система охорони здоров’я в Україні викликає дедалі більшого обурення у людей. Із цього приводу народний депутат-захисник Артем Вітко у Верховній Раді провів брифінг.

До правових приймалень громадської організації «Народний захисник», яку очолює народний депутат України Артем Вітко, звертаються мешканці Полтавщини, які протестують проти закриття стаціонарних відділень своїх лікарень. Зокрема, днями у Нехворощі Новосанжарського району закрили терапевтичне відділення. Народний обранець побував там, спілкувався із місцевими мешканцями, обіцяв спробувати знайти вихід із цієї ситуації. До речі, завдяки зусиллям народного депутата-захисника, від такого самого закриття вдалося врятувати стаціонарне відділення Світлогірської лікарні. Втім, кошти знайдені тільки на перші два місяці. Тож Артем Вітко на брифінгу у Верховній Раді заявив, що, як народний депутат, виступатиме за негайний порятунок системи охорони здоров’я в Україні. За його словами, ситуація, що виникла в Полтавській області, свідчить про формально-бюрократичний підхід до реформи системи охорони здоров’я. Народний обранець запевнив, що неухильно виступатиме за ініціацію проведення ревізії дій, які здійснює міністерство охорони здоров’я на чолі з Уляною Супрун.

– Передусім, необхідно підвищити заробітну плату медичним працівникам, – зазначив Артем Вітко. – Бо на сьогодні держава платить мізерні кошти людям, які щодня рятують життя українців. Це неприпустимо. По-друге, – проведення ревізій. Що у нас із медичною галуззю і засобами рахункової палати? Треба, щоб перевірили повністю, як проводиться реформа. І по-третє, звичайно, зупинення цієї медичної реформи, котра на сьогодні людям нічого гарного не приносить. Не можна допустити, щоб гасло реформи у людей асоціювалося з ситуацією безладу, погіршень і страху! Я боротимусь за доступну та якісну медицину для кожного українця!

 

Поділитися:
5 червня, 14:26 | Блог: Артем ВІТКО


Коментарі до цього запису заборонено автором

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації