Артем ВІТКО


Автор: Artem Vitko
Кількість записів: 24

Депутат повинен знати проблеми людей і допомагати їх вчасно вирішувати

У Чутовому та Машівці відкрили правові приймальні нардепа Артема Вітка. На Полтавщині їх вже шість. Чотири – успішно працюють у Полтаві, Карлівці, Кобеляках та Нових Санжарах.

Під час відкриття нових офісів мешканці Чутового й Машівки та навколишніх сіл жваво спілкувалися із народним депутатом-захисником Артемом Вітком. Нардеп уже неодноразово допомагав багатьом із них вирішувати наболілі питання. За його сприяння у Чутовому торік відкрили пам’ятну стелу загиблим учасникам АТО району, а лікар-стоматолог Гряківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Владислав Піценко отримав новітнє обладнання. Коли ж згодом стоматолога намагалися скоротити – народний обранець став на його захист. Захистив він від свавілля газових олігархів і мешканців Кошманівки Машівського району. У їхньому будинку культури взимку відключили тепло. Але завдяки втручанню нардепа справедливість було відновлено. І діти знову стали відвідувати мистецькі гуртки та спортивні секції, як годиться, у теплому приміщенні.

На зустрічі із нардепом жителі Чутового й Машівки порушували чимало гострих тем, які сьогодні їх найбільше хвилюють. Насамперед, йшлося про проблеми в житло-комунальній сфері, медичне обслуговування, погану якість доріг, ситуацію в зоні ООС тощо.

Народний депутат надав вичерпні відповіді на всі поставлені йому запитання. Також він виконав почесну місію – подарував велосипед фельдшеру Черняхівського ФАПу Людмилі Новицькій.

– Приємно вражена, що Артем Леонідович відгукнувся на моє прохання, – каже вона, – Працюю фельдшером більше десяти років, обслуговую понад 700 чоловік із двох сіл – Черняхівки і Верхніх Рівень. Щодня доводиться долати значну відстань, тому цей подарунок стане у нагоді.– Імпонує, що Артем Вітко – один із небагатьох представників влади, які думають про людей, – говорить вчитель Машівської вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Тетяна Маража. – Допомагав він і нашій школі, зокрема, подарував ноутбук. Відстоює інтереси людей, вболіває за майбутнє. Молодий, ініціативний, розумний, патріот своєї вітчизни. До речі, наш земляк, бо має машівське коріння.

– Як і обіцяв, ми поступово відкриваємо правові приймальні у багатьох районах Полтавщини, – наголосив Артем Вітко. – Адже депутат повинен знати проблеми людей і допомагати їх швидко і своєчасно вирішувати. Це – його першочергове завдання.

Громадські приймальні ГО «Народний захисник» працюють щоденно за адресами:

м. Полтава, вул. 1100-річчя Полтави, 12

м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 70/2

м. Кобеляки, Дніпровська, 20 б

смт Нові Санжари, вул. Центральна, 75.

смт Чутове, вул. Полтавський шлях, 108.

смт Машівка, вул. Незалежності, 123.

Телефон: +38-068-703-63-66.

Поділитися:
8 червня, 11:57 | Блог: Артем ВІТКО


Коментарі до цього запису заборонено автором

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації