Вхід | Реєстрація

У Василівці Кобеляцького району селяни порозумілися із аграріями    

Днями там було підписано меморандум про співпрацю між місцевою громадою та ТОВ «Агрофірма «Добробут». Знайти спільну мову сторонам допомогли фахівці ГО «Народний захисник», котру очолює народний депутат України Артем Вітко.

Жителі села виступали проти облаштування складу отрутохімікатів поблизу їхніх домівок, школи та старого русла річки. У ситуацію втрутився народний депутат-захисник Артем Вітко. Після кількох зустрічей та жвавої дискусії із громадою було вирішено створити ініціативну групу. Сторони сіли за стіл перемовин та визначили майбутній план вирішення конфлікту. Перемовини тривали кілька місяців. До речі, впродовж усього цього часу склад залишався порожнім. І врешті консенсусу було досягнуто.

Представники ініціативної групи села Василівки, генеральний директор агрофірми «Добробут» Андрій Березовський та представники народного депутата України Артема Вітка підписали довгоочікуваний меморандум.

– Домовитися було вкрай важко, – каже генеральний директор агрофірми «Добробут» Андрій Березовський. – Люди не погоджувалися, але ми знайшли спільну мову з колективом і сільською радою села Василівки. Суттєво допоміг нам народний депутат України Артем Вітко. Ми взяли низку зобов'язань, які обов’язково виконаємо.

Зокрема, представники агрохолдингу пообіцяли відновити водопостачання та дозволити селянам користуватись Інтернет-вишкою. А також зобов'язалися у складі зберігати легкі добрива для рослин із дотриманням всіх екологічних та державних стандартів. Селянам дозволено контролювати діяльність складу, мати безперешкодний доступ до нього. Також раз на три місяці здійснюватиметься відбір проб ґрунту та води на предмет їх забруднення.

– Надалі ми домовилися мирно співпрацювати із агрофірмою, – переконує голова ініціативної групи мешканців Василівки Сергій Горденко. – Контролюватимемо склад, щоб не допустити імовірної екологічної катастрофи, адже односельці, безперечно, її боялися. Але ми вирішили всі ці питання.

– Дуже радий, що цей, конфлікт, який тягнувся кілька місяців, уладнано, – наголошував народний депутат України Артем Вітко. – Кілька разів їздив до Василівки, зустрічався з людьми, представниками агрофірми. Ми детально вивчали це питання. Врешті, рішення, яке влаштувало обидві сторони, було прийнято. А найголовніше – передусім, враховано інтереси людей.

Поділитися:
15 червня 2019, 15:17 | Блог: Артем ВІТКО | Переглядів: 1797
Автор: Artem Vitko
Кількість записів: 24

Коментарі до цього запису заборонено автором
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації