Вхід | Реєстрація

Захищав і захищатиму своїх земляків. Тому вирішив балотуватися до Верховної Ради нового скликання    

Громада Чутівського, Новосанжарського, Машівського, Козельщинського, Карлівського і Кобеляцького районів звернулася до народного депутата-захисника Артема Вітка із пропозицією представляти її інтереси у майбутньому парламенті. Відбулося це під час концертів драйвового гурту DZIDZIO та народного артиста України Павла Зіброва, що проходили на Полтавщині. Пісенне свято організувала ГО «Народний захисник», яку очолює Артем Вітко. Фоторепортаж про подію – із Чутового та Нових Санжар.

Спочатку народний депутат-захисник зустрічався із місцевими мешканцями. Спілкування було відвертим і щирим. Адже люди пам’ятають добрі справи Артема Вітка й високо оцінюють його допомогу та підтримку.

– Він вболіває за долю простого народу, – говорить Тетяна Піценко із села Грякове Чутівського району. – Дуже багато ним зроблено. І я б хотіла, щоб у нашій Верховній Раді було побільше таких людей. Переконана, що тоді нарешті ми зможемо жити краще – у достатку та мирі. Артеме Леонідовичу, ми на вас надіємося і цінуємо ваші справи.

– Для мене є головним найперше – його людність, – розмірковує пенсіонер Олександр Мосєйко. – По-друге – доступність. До цієї людини можна звернутися у будь-який час доби. І в нього є бажання допомогти не для гаманця, а для душі і серця. А ще він вміє вибачати і вибачатися. Звертаюся від громади Чутівщини, щоб Артем Вітко представляв наші інтереси у парламенті.

– Півтора роки тому я познайомився із молодим, енергійним, відповідальним, людяним чоловіком, – пригадує Олександр Швидкий із Нових Санжар. – Зустрів практично свого сина. Імпонує його порядність, професіоналізм, любов до людей і України. Тому усі набуті знання майже двадцятирічного стажу держслужбовця вирішив докласти, аби врешті-решт змінити ситуацію у країні. Маємо назавжди покінчити із брехнею, свавіллям, розкраданням, безвідповідальністю.

– Простій людині практично не можливо пробити чиновницьку стіну байдужості, – каже новосанжарка Світлана Самойленко. – Таких прикладів чимало і в нашому районі. Втім доля звела нас із прекрасною людиною – народним депутатом, військовим офіцером, командиром добровольчого батальйону, який у далекому 2014 році захищав нашу землю із зброєю в руках, а зараз захищає словом і ділом інтереси народу у Верховній Раді.

Потім учасники зустрічей разом із Артем Вітком та його одинадцятилітнім сином Леонідом, у супроводі прапороносців, котрі несли державні стяги та прапори ГО «Народний захисник», урочистою ходою вирушили до центральної сцени. Там проходило пісенне свято. Неперевершені барабанщики полтавського гурту «Live drums show» уже із перших хвилин свого виступу викликали у людського натовпу хвилю оплесків і овацій. А коли на сцену вийшов народний Артист Павло Зібров – емоції досягли апогею.

– Приїхав підтримати свого друга – народного депутата Артема Вітка, – ділився співак із публікою. – Справжніх мужиків зараз мало. Багато хто обіцяє, а в душі – кривить. Артем – не такий, бо вміє тримати слово. І я з радістю підставив йому своє співуче крило. Сказав: поїдемо на Полтавщину, подивимося на стільки красивий твій рідний край, гостинні люди.

Павло Зібров співав пісні – старі і нові шлягери, разом із Артемом Вітком вітав місцевих іменинників. А у Чутовому навіть подарував музичний сюрприз парі наречених, які цього дня неподалік святкували своє весілля.

Пісенне свято вдалося на славу. Чимало місцевих мешканців зізнавалося, що подібного у них вже не було давно.

– У Нових Санжарах справжній фурор, – радіє жителька цього селища Інна Плескач. – Прийшла із чоловіком, донькою й мамою. Навіть сфотографувалася із Павлом Зібровим. Гарний співак. Вміє дарувати позитивний настрій.

– Дуже приємно, що концерти, організовані громадською організацією «Народний захисник», яку я очолюю, сподобалися людям, – наголошував народний депутат України Артем Вітко. – Також тішить, що земляки пам’ятають і цінять те, що вже зроблено.Хочу подякувати за вашу віру у мене, друзі. Захищав і захищатиму вас. Ваша підтримка дає мені силу та енергію для подальшої роботи й боротьби за права земляків! Бо першочергове завдання депутата – вчасно та ефективно допомагати людям вирішувати їхні нагальні проблеми. А для себе я прийняв остаточне рішення – ітиму до Верховної Ради по 149-му виборчому округу. Разом ми – переможемо!

Поділитися:
17 червня 2019, 11:12 | Блог: Артем ВІТКО | Переглядів: 1438
Автор: Artem Vitko
Кількість записів: 24

Коментарі до цього запису заборонено автором
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації