Вхід | Реєстрація

У Нових Санжарах має бути Алея слави героїв ООС    

Місцева влада понад п'ять років ігнорує ініціативу ветеранів війни на Донбасі щодо спорудження меморіалу в пам'ять їхніх загиблих побратимів. Із цього приводу у Верховній Раді відбувся брифінг народного депутата-захисника Артема Вітка та учасників АТО із Нових Санжар.

Щоб отримати право на встановлення пам'ятного монументу, новосанжарські ветерани попросили допомоги у свого земляка, народного депутата України Артема Вітка. Нардеп, який сам воював на Сході на чолі добровольчого батальйону, втрутився у ситуацію. Днями він запросив ветеранів ООС Полтавщини до Верховної Ради. Із високої трибуни парламенту вони разом звернулися до місцевої влади Нових Санжар із вимогою встановити пам'ятник загиблим героям на Алеї Слави.Новосанжарські ветерани АТО показують нардепу Артему Вітку місце для майбутнього монументу.

– Наші побратими, на жаль, лежать в землі, а ми не можемо поставити їм пам'ятник. Це неприпустимо, – обурюється ветеран ООС Ігор Хабло.

Артем Вітко під час свого виступу на брифінгу заявив: питання про виділення ділянки під меморіал має вирішитися на найближчій сесії селищної ради.

– Сором, що ветерани чекають на таке рішення п’ятий рік поспіль! У Нових Санжарах має бути Алея Слави героїв ООС, – наголошував народний депутат України Артем Вітко. – При чому в центрі, на почесному і видному місці. Щоб кожен, хто поруч проходить, міг вклонитися героям.

Народний депутат нагадав, що у той час, коли влада сидить у своїх кабінетах, українські воїни захищають на Донбасі суверенітет держави. І мир на Полтавщині зберігається у тому числі і завдяки новосанжарським хлопцям, котрі поклали за Україну своє життя або втратили на фронті здоров’я.

– Я ніколи не мовчав і мовчатиму, коли ображають моїх земляків та побратимів. Пам’ятники загиблим в АТО я вже допоміг встановити в Карлівці та Чутовому. Дуже сподіваюся, що незабаром подібний меморіал відкриємо і в Нових Санжарах, – зазначивАртем Вітко.

Також нардеп розповів, що останнім часом отримує скарги на те, що учасники АТО втрачають пільги при оплаті комунальних платежів.

– Чиновники виписують собі пільги за те, що все життя перекладають папірці на столі. А люди сиділи в окопах під обстрілами – і зараз їм пільг немає? Закликаю чиновників згадати, якою ціною дався нам мир. Я і надалі захищатиму наших бійців та їхні родини! І контролюватиму кожен крок чиновників, – запевнив народний депутат-захисник.

Поділитися:
19 червня 2019, 12:05 | Блог: Артем ВІТКО | Переглядів: 1664
Автор: Artem Vitko
Кількість записів: 24

Коментарі до цього запису заборонено автором
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації